Drutex-Bytovia BytówBytovia Bytów
1 : 2
Wisła PłockWisła Płock
93'

Koniec spotkania! Wisła Płock wygrała w Bytowie. "Nafciarze" coraz bliżej Ekstraklasy!

92'

Michał Rzuchowski ukarany żółtą kartką.

92'

Bardzo ładnie Piotr Wlazło podciągnął z piłką. Strzelał Wojciech Łuczak, ale obok bramki Gerarda Bieszczada.

90'

Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Dynamiczna końcówka w Bytowie. Atakują gospodarze, po chwili kontrę wyprowadzają goście.

87'

Boisko opuścił Dimitar Iliev, a zastąpił go Piotr Mroziński.

86'

Strzelał Mateusz Klichowicz, ale jego uderzenie było po prostu beznadziejne.

85'

Aleź fatalnie interweniował Gerard Bieszczad. Właściwie do pustej bramki nie trafił teraz Lukas Kubus!

84'

Mateusz Klichowicz dośrodkowywał z rzutu rożnego. W polu karnym powstało wielkie zamieszanie, ale bytowiacy nie zdołali oddać strzału.

82'

Druga zmiana w ekipie gości. Lukas Kubus zmienił Emila Drozdowicza.

80'

Michał Jakóbowski otrzymał podanie od Marka Opałacza. W tej sytuacji bardzo ładnie uderzył niedawno wprowadzony na boisko Jakóbowski. W Bytowie 1:2!

80'

GOOOOOOL! MICHAŁ JAKÓBOWSKI!

79'

Uderzał z rzutu wolnego Marek Opałacz. Strzał był celny, ale niezbyt silny i pewnie interweniował Seweryn Kiełpin.

78'

Popychany był Janusz Surdykowski. Będzie rzut wolny z około 20 metrów.

77'

Zawodnicy Bytovii chyba już pogodzili się z porażką. Bardzo spokojnie rozgrywają piłkę, ich akcję zupełnie nie mają tempa.

74'

Ucierpiał w starciu z rywalem Cezary Stefańczyk, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia. Trener Marcin Kaczmarek miał za to pretensję do arbitra.

72'

Michał Jakóbowski wszedł w miejsce Omara Monterde. Z trybun rozległo się: "Surdyka trzeba było zmienić".

71'

Żółtą kartkę obejrzał Fabian Hiszpański.

70'

Piłkarze Bytovii wyraźnie nie mają pomysłu na skonstruowanie ciekawej akcji. Jedynym ich pomysłem są niezbyt dobrze bite wrzutki w pole karne.

68'

Z rzutu wolnego dośrodkował Cezary Stefańczyk. I Krzysztof Bąk ratuje Bytovię przed utratą gola.

65'

Fabian Hiszpański wszedł na murawę w miejsce aktywnego dzisiaj Damiana Piotrowskiego.

64'

Futbolówka dosyć przypadkowo trafiła do Janusza Surdykowskiego. Uderzenie napastnika Bytovii broni jednak Seweryn Kiełpin.

62'

I w miejsce Arkadiusza Czarneckiego wchodzi Adrian Chomiuk.

62'

Mateusz Klichowicz melduje się na murawie w miejsce Wojciecha Wilczyńskiego.

60'

Dobra wrzutka Łukasza Wróbla, ale nikt nie zamykał tej akcji. Od bramki golkiper Wisły Płock.

59'

Damian Piotrowski założył siatkę obrońcy Bytovii. Po chwili w dogodnej sytuacji znalazł się Piotr Wlazło. Gracz Wisły Płock pomylił się naprawdę bardzo nieznacznie.

57'

Uderzenie Janusza Surdykowskiego, ale piłka poszybowała obok lewego słupka bramki Seweryna Kiełpina.

56'

Kontratak Wisły Płock. Bytowiacy dali teraz gościom bardzo dużo miejsca. Damian Piotrowski finalizował atak Wisły dośrodkowaniem z prawej strony, ale kompletnie nie wyszło mu to zagranie.

55'

Omar Monterde otrzymał od sędziego Dobrynina żółtą kartkę za nieprzepisowe zachowanie.

54'

Strzela Janusz Surdykowski i pewnie broni Seweryn Kiełpin.

53'

Arkadiusz Reca tym razem z zimną krwią wykorzystał stuprocentową sytuacją. Precyzyjnym strzałem nie dał szans Bieszczadowi. Nie obyło się też bez tradycyjnego salta.

53'

GOOOOOOL! ARKADIUSZ RECA!

51'

Jakub Serafin wymienił piłkę z Januszem Surdykowskim. Serafin powinien decydować się na strzał, ale postanowił przebijać się w gąszczu zawodników gości. Ostatecznie bytowiacy stracili futbolówkę.

49'

Arkadiusz Czarnecki nieprzepisowo zatrzymał kontratak Wisły Płock i obejrzał żółtą kartkę.

47'

Na strzał zdecydował się Omar Monterde. Bardzo nieudane uderzenie.

46'

Początek drugiej połowy. Rozpoczęli od środka zawodnicy Druteksu-Bytovii.

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania. Arbiter nie pozwolił nawet rozegrać wspomnianego wcześniej rzutu wolnego. o co pretensje miał trener Bytovii Tomasz Kafarski.

45'

Ostre wejście Arkadiusza Recy w Michała Rzuchowskiego. Będzie rzut wolny dla Bytovii.

44'

Ożywiła się gra w końcówce drugiej połowy. Sporo okazji strzeleckich z obu stron. Kto wie czy jeszcze przed przerwą nie doczekamy się kolejnej bramki.

42'

Stuprocentowa okazja dla Wisły Płock! W sytuacji sam na sam znalazł się Arkadiusz Reca, ale Gerard Bieszczad wygrał ten pojedynek!

41'

Strzał Łukasza Wróbla, jednak zbyt slaby, by mógł sprawić większe problemy Sewerynowi Kiełpinowi.

40'

Na trybunach rozległy się gwizdy. Arbiter uznał, że Michał Rzuchowski wykonał tzw. krzesełko.

39'

Z kontrą wyszli bytowiacy. Omar Monterde mocno strzela, piłkę przed siebie wybił Seweryn Kiełpin, ale nie było nikogo na dobitkę.

37'

Arkadiusz Reca lekko wytrącił z równowagi Wojciecha Wilczyńskiego. Po chwili znowu faul piłkarzy Bytovii. Z wolnego będzie dośrodkowywał Cezary Stefańczyk. Po jego centrze główkował w defensywie Marek Opałacz.

35'

Arkadiusz Czarnecki ewidentnie faulował Emila Drozdowicza, ale sędzia Dobrynin w tej sytuacji nie wyciągnął żółtej kartki.

34'

Omar Monterde dorzucił futbolówkę w pole karne z rzutu wolnego. Tam był Marek Opałacz, ale sytuacja nie zakończyła się groźnym strzałem.

33'

Co teraz zrobił Gerard Bieszczad? Po dośrodkowaniu golkiper minął się z futbolówką, ale chwilę później niezwykle szczęśliwie piłka znalazła się w jego rękawicach.

31'

Akcja przeniosła się pod pole karne Wisły. Wojciech Wilczyński chciał dośrodkować, ale raczej wyszedł mu niegroźny centro-strzał. Spokojnie jednak interweniował Seweryn Kiełpin.

29'

I jeszcze raz w natarciu płocczanie. Tym razem uderzał Dimitar Iliev. Pomylił się naprawdę niewiele.

27'

Damian Piotrowski jeszcze raz uderzał na bramkę. Gerard Bieszczad wyłapał piłkę. uderzenie nie było zbyt mocne.

25'

Fenomenalne techniczne uderzenie Cezarego Stefańczyka zatrzepotało w siatce bramki Gerarda Bieszczada. Golkiper Bytovii nie miał w tej sytuacji nic do powiedzenia.

25'

GOOOOOOOL! CEZARY STEFAŃCZYK!

23'

Szarża prawą stroną Damiana Piotrowskiego. Dośrodkowanie, ale z futbolówką mija się w polu karnym Wojciech Łuczak.

22'

Znakomite podanie Arkadiusza Czarneckiego do Wojciecha Wilczyńskiego. Ten w pole karne do Janusza Surdykowskiego. Napastnik gospodarzy ładnie obrócił się z piłką i uderzył w światło bramki, ale bardzo dobrze interweniował Seweryn Kiełpin!

20'

Ładny drybling Damiana Piotrowskiego. Pomocnik gości zdecydował się na strzał, ale piłka poszybowała ponad bramką.

18'

Seweryn Kiełpin wymienił piłkę z Damianem Byrtkiem, niewiele brakowało by Janusz Surdykowski przejął futbolówkę.

16'

Po kwadransie gry naprawdę mało okazji strzeleckich. Miejmy nadzieję, że piłkarze za chwilę zaczną konstruować jakieś ciekawsze akcje i będzie na co popatrzeć. Może padną bramki.

14'

Wojciech Łuczak rozegrał piłkę do Piotra Wlazło. Ten podciągnął z futbolówką kilkanaście metrów, ale po chwili ją stracił.

12'

Znowu dłużej przy piłce utrzymują się wiślacy. Kombinacyjna akcja płocczan. Damian Piotrowski zagrywa do Dimitara Ilieva, ale dobra asekuracja Marka Opałacza. Od bramki rozpocznie Gerard Bieszczad.

10'

Arkadiusz Czarnecki stracił piłkę. Mogło być naprawdę groźnie pod bramką Bytovii, ale po dośrodkowaniu Nafciarzy skutecznie interweniował Krzysztof Bąk.

9'

Kamil Wacławczyk podawał do Omara Monterde. Ten z pierwszej piłki chciał odegrać do Janusza Surdykowskiego. Podanie do napastnika Bytovii zbyt mocne.

7'

Minął się z piłką Krzysztof Bąk, ale jego błąd naprawił Marek Opałacz. Chwilę później niedokładnie zagrywał Opałacz, jednak futbolówka ląduje w rękach Gerarda Bieszczada.

5'

Wiślacy utrzymują się przy piłce w ataku pozycyjnym. Przemysław Szymiński stracił piłkę. Odbiór w tej sytuacji zanotował Arkadiusz Czarnecki.

5'

Uderzenie z dystansu Janusz Surdykowskiego. Wysoko ponad poprzeczką.

3'

Znakomita okazja dla gości! Arkadiusz Reca zupełnie niepokryty przez obrońców Bytovii. Gracz Wisły nieczysto uderzył, marnując właściwie stuprocentową okazję.

2'

Dobre podanie do Damiana Piotrowskiego. Ten zdecydował się na strzał, ale piłka jeszcze tuż przed nim skozłowała i nieczysto w nią trafił.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Zbigniewa Dobrynina. Właściwie to były dwa gwizdki, bo piłkarze rozpoczęli mecz w sposób nieprawidłowy. Podobnie jak to miało miejsce w meczu Sandecja - Arka.

17:57

Arbiter wyprowadził już obie drużyny na murawę stadionu w Bytowie. Za chwilę przywitanie kapitanów obu ekip i tradycyjne losowanie stron.

17:52

Piłkarze Drutex-Bytovii, by pokusić się o dobry wynik, muszą znaleźć sposób na znakomitą defensywę Wisły Płock. Jedynego gola w tym roku Nafciarze stracili po rzucie karnym w potyczce z Olimpią. Rezultaty płocczan w 2016 roku wyglądają następująco: MKS Kluczbork 3:0 (d), Pogoń Siedlce 0:0 (w), Miedź Legnica 2:0 (d), PGE GKS Bełchatów 2:0 (w), Sandecja Nowy Sącz 0:0 (d), Olimpia Grudziądz 1:1 (w), Rozwój Katowice 1:0 (d).

17:46

Rezerwowi Wisły Płock: Kryczka, Hiszpański, Kun, Radić, Mroziński, Bąk, Kubus.

17:44

Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Liśkiewicz, Chomiuk, Kryszak, Wojach, Jakóbowski, Klichowicz.

17:42

Piłkarze Bytovii przed tygodniem zdołali sprawić niespodziankę. Bytowiakom udało się wygrać 3:2 z Zawiszą Bydgoszcz. Gracze Bytovii mogą dzisiaj pomóc gdyńskiej Arce. Jeśli odbiorą punkty wiceliderowi z Płocka, żółto-niebiescy umocnią się na fotelu lidera.

17:38

Zapraszamy na relację na żywo z Bytowa. Na stadionie MOSiR-u miejscowa Drutex-Bytovia podejmie wicelidera zaplecza Ekstraklasy - Wisłę Płock.