Stomil OlsztynStomil Olsztyn
1 : 1
zawiszaZawisza Bydgoszcz
93'

Ostatni gwizdek arbitra. Mamy remis 1:1 w pojedynku Stomilu z Zawiszą. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje.

90'

Co najmniej 3 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

88'

Panayotov próbował nabrać arbitra i wymusić rzut karny. Artur Aluszyk został niewzruszony i akcja została kontynuowana przez piłkarzy Stomilu.

87'

Goście zorganizowali dobrą sytuację na decydujące trafienie, jednak Mica znalazł się na pozycji spalonej.

84'

W polu karnym faulował Wełna. Bydgoszczanie rozpoczną od bramki.

84'

Mamy rzut wolny dla Stomilu. Nishi podszedł do dośrodkowania.

83'

Kamiński z Ratajczakiem wzajemnie założyli sobie siatkę, jednak zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł ten pierwszy.

82'

Niesamowicie obsłużony Szymon Lewicki znalazł się sam na sam ze Skibą. Niezły powrót zaliczył Bucholc, który wytrącił atakującego z równowagi. Mamy rzut rożny dla Zawiszy.

80'

Żółta kartka dla Vasila Panayotova za zagranie ręką.

78'

Druga zmiana w zespole gości. Za Damiana Michalika pojawia się Karol Angielski.

76'

Stomil nabrał wiatru w żagle. Kolejna akcja Nishiego, zakończona niecelnym strzałem. Wejście Tsubasy ożywiło poczynania olsztyńskiego klubu.

75'

Stomil o krok od zdobycia bramki. Węglarz fantastycznie wyłapuje piłkę na linii bramkowej!

75'

Mamy zmianę w zespole gości. Na placu gry melduje się Panayotov.

73'

Kolejna sytuacja z udziałem Nishiego. Japończyk niecelnie dogrywa do swoich partnerów w szesnastce gości,. Piłka zostaje wybita poza linię boczną boiska.

72'

Stomil ruszył lewym skrzydłem z kontrą. Ratajczak na jeden kontakt zagrał do Nishiego, niestety Japończyk nie zdołał opanować piłki.

72'

To powinna być bramka! Po rzucie rożnym piłka trafiła prosto na głowę Michalika. Zawodnik z nr. 25 oddał uderzenie po długim słupku, jednak Skiba świetnie to wybronił.

70'

Drużyna gospodarzy zamknięta jest na własnej połowie. Zawisza rozpocznie z rzutu rożnego.

66'

Mamy pierwszą zmianę w tym meczu. Piotra Głowackiego zastąpił Japończyk Tsubasa Nishi.

66'

Żółta kartka dla Michała Trzeciakiewicza.

64'

Trzeciakiewicz uderzył z 25 metra, lecz zbyt słabo, aby zaskoczyć Węglarza.

63'

Lewicki powalił Wełnę na murawę jak rasowy zapaśnik. Rzut wolny dla Stomilu.

62'

Pierwsza kartka w szeregach Stomilu. Ukarany nią został Piotr Klepczarek.

61'

Węglarz skutecznie interweniuje przez własnym polem karnym. Piłkę wybił głową na rzut z autu.

61'

Smektała marnuje kapitalną sytuację na objęcie prowadzenia. Stomil rusza z kontrą!

58'

Żółtą kartką ukarany został... Tomasz Wełnicki, który siedzi na ławce gości.

57'

Trzeciakiewicz sfaulował Markicia przed szesnastką bydgoszczan.

54'

Igumanović dośrodkował ze skrzydła w pole karne, jednak stoperzy Stomilu wybili po raz kolejny futbolówkę na rzut rożny.

52'

Głowacki uderzył z dystansu, na nieszczęście olsztynian ponad bramkę.

48'

Zawisza osaczył bramkę Stomilu. Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych.

46'

Mecz wznawiają gospodarze.

46'

Do przerwy Stomil remisuje z Zawiszą 1:1. Bramkę dla olsztynian zdobył Kujawa, a wyrównał Smektała.

45'

Gol! Bramkę wyrównującą zdobywa Smektała! Kiedy arbiter miał już gwizdnąć po raz ostatni Smektała znalazł się w sytuacji sam na sam z olsztyńskim bramkarzem.

46'

Skiba przechwytuje dośrodkowanie z rzutu wolnego i Stomil wychodzi z kontrą.

45'

Czas doliczony do pierwszej połowy to 1 minuta.

45'

Igumanović nie dochodzi do podania Patejuka i od bramki rozpocznie Skiba.

42'

Tomasz wełna otrzymał ustną reprymendę od sędziego za ostry wślizg w nogi Lewickiego.

40'

Kompromitujące uderzenie Smektały. Piłka po jego woleju powędrowała... za linię boczną boiska.

39'

Smektała zejściem do środka na linii pola karnego Stomilu oddał niecelne uderzenie. Piłka powędrowała obok prawego słupka golkipera.

38'

Doczekaliśmy się pierwszej kartki w tym meczu. Ukarany nią został Mica za ostry faul.

37'

Kolejny faul na jednym z zawodników gospodarzy. Arbiter jest dzisiaj dosyć łaskawy w kwestii kar.

36'

Bezpośrednio z rzutu wolnego próbował uderzać Głowacki. Węglarz dobrze łapie ten strzał.

36'

Lewicki przerywa faulem dobrą okazję Stomilu. Gospodarze mają rzut wolny na 35 metrze od bramki Węglarza.

32'

Swojski zapach kiełbaski przeniósł się na murawę. Oglądamy mało prób ofensywnych akcji ze stron obu drużyn.

28'

Dośrodkowanie Piotra Głowackiego na lewej flance zostaje zablokowane. Gospodarze mają rzut rożny.

28'

Półfinalista Pucharu Polski bezpiecznie rozgrywa piłkę przy środkowej linii boiska.

26'

Dwa fatalne zagrania Karola Żwira w środku pola kończą się przejęciem piłki przez bydgoszczan.

23'

Świetny rajd na lewym skrzydle autorstwa Kujawy został zakończony nieskuteczną próbą dośrodkowania do Karola Żwira.

22'

Kontratak bydgoszczan kończy się skuteczną interwencją Piotra Skiby. Rozpoczną gospodarze.

21'

Kolejne zagranie w obręb pola karnego gości, jednak doskonale radzą sobie z zagrożeniem obrońcy z Bydgoszczy.

18'

Micael Cabrita Silva o krok od zdobycia wyrównującego gola! Portugalczyk próbował uderzać piłkę z głowa, lecz ta minimalnie minęła prawy słupek Skiby.

16'

Kolejny kontratak Stomilu. Dobra interwencja Markicia przed własną szesnastką.

15'

Igor Biedrzycki, Piotr Karłowicz, Paweł Głowacki oraz Łukasz Suchocki oglądają dzisiejsze spotkanie z wysokości trybun

13'

Zawisza prezentuje masę różnych rozwiązań ustawień podczas wykonywania rzutu rożnego.

12'

Patejuk posyła dośrodkowanie z rzutu wolnego, lecz futbolówka po 30-metrowym locie trafia prosto w rękawice Skiby.

11'

Stomil stanął przed szansą podwyższenia prowadzenia. Głowacki zagrał z rzutu rożnego płaskie podanie w gąszcz pola karnego, lecz żadnej z zawodników nie wykorzystał okazji.

8'

GOOOOOOL! Stomil Olsztyn wychodzi na prowadzenie po znakomitym kontrataku! Trzeciakiewicz ze skrzydła zagrał świetną piłkę wychodzącemu na czystą pozycję Kujawie, a napastnik dokonał tylko formalności kierując piłkę do bramki obok interweniującego Węglarza.

6'

Goście przed pierwszą okazją na wyjście na prowadzenie. Jednak podanie Michalika do Smektały zostaje przecięte przez obrońców.

4'

Strzałem głową Piotra Skibę próbował Zaskoczyć Toni Markić. Olsztyński ulubieniec kibiców wychodzi obronną ręką z zagrożenia.

2'

Mamy piewrszy rzut rożny dla drużyny gości. Przy interwencji Janusza Bucholca ucierpiał Igumanović. Czarnogórcem zajęły się służby medyczne.

0'

Mamy pierwszy gwizdek arbitra Artura Aluszyka. Spotkanie rozpoczyna drużyna gości.

18:00

Obie drużyny pojawiły się już na placu gry. Burza oklasków przywitała gwiazdy dzisiejszego spektaklu. Ze stadionowych głośników zabrzmiała piosenka olsztyńskiego klubu "Stomil Pany" Tadeusza Macheli.

17:54

Jedenastka Zawiszy Bydgoszcz: Węglarz, Arael, Silva, Drygas, Igumanović, Kamiński, Lewicki, Michalik, Markić, Smektała, Patejuk. Rezerwowi: Kowalski, Angielski, Gajewski, Panayotov, Widelski, Włosiński, Welnicki.

17:53

Jedenastka Stomilu Olsztyn: Skiba, Bucholc, Klepczarek, Ratajczak, Wełna, Piotr Głowacki, Jegliński, Lech, Trzeciakiewicz, Kujawa, Żwir. Rezerwowi: Leszczyński, Remisz, Bartkowski, Nishi, Łukasik, Śledź.

17:51

Witamy Państwa prosto ze stadionu w Olsztynie, gdzie po miesiącu przerwy znowu zagości tutaj pierwszoligowa atmosfera. W dzisiejszym meczu miejscowy Stomil podejmie trzecią drużynę I ligi, Zawiszę Bydgoszcz. Spotkanie odbędzie się przy blasku jupiterów. Relację dla Państwa przeprowadzi Bartosz Urban.