Chrobry GłogówChrobry Głogów
3 : 0
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
94'

Chrobry Głogów potwierdził bardzo wysoką dyspozycję i w drugim meczu z rzędu zwyciężył w stosunku 3:0. Tym razem ofiarą piłkarzy Ireneusza Mamrota padł Stomil Olsztyn, który w tym roku jeszcze nie wygrał na boisku. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

90'

Minimalnie niecelny strzał Kościelniaka! Chrobry szuka kolejnego gola.

88'

GOOOOL!! GÓRSKI PODWYŻSZYŁ NA 3:0!!

88'

Tym razem będzie karny! Faulowany był Maciej Górski!

87'

Lafrance znalazł się po rzucie rożnym, ale jego celny strzał obronił Skiba.

85'

Kibice domagali się wskazania na "wapno" po rzekomym zagraniu ręką przez obrońcę Stomilu, ale sędzia niewzruszony.

82'

Kościelniak znalazł w polu karny Górskiego, który obił słupek! Duży pech graczy Chrobrego.

79'

Wołodymyr Hudyma za Szczepaniaka. To już ostatnia zmiana.

75'

Kartonik w kolorze żółtym dla Kujawy.

74'

Za Karola Żwira wchodzi Bartosz Bartkowski. To ostatnia roszada u olsztynian.

73'

Miał nosa trener Mamrot. W zamieszaniu odnalazł się Wojciechowski i mimo trudnej sytuacji pokonał bramkarza Stomilu.

72'

GOOOOL!!! PAWEŁ WOJCIECHOWSKI PODWYŻSZYŁ NA 2:0!!!

70'

W roli głównej ponownie Kościelniak, ale i tym razem Skiba górą!

71'

Za Mateusza Machaja zameldował się na boisku Marcel Gąsior.

69'

Z dystansu uderzał Kujawa i Janicki obronił to dopiero na raty!

66'

Jegliński obejrzał żółtą kartkę.

63'

Po rzucie rożnym z przewrotki strzelał Michalec (!), piłka chyba odbiła się od któregoś zawodnika Stomilu w polu karnym, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o karnym.

61'

A także Łukasz Jegliński wchodzi za Michała Trzeciakiewicza.

60'

Łukasz Suchocki zastępuje Głowackiego.

59'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Kevin Lafrance.

57'

Świetnie dysponowany jest dzisiaj Kościelniak! Skrzydłowy Chrobrego znowu zatrudnił Skibę i bramkarz Stomilu musiał wznieść się na wyżyny (dosłownie), by wyciągnąć strzał spod poprzeczki.

54'

Skiba w świetnym stylu raz jeszcze zatrzymał Kościelniaka! Dobitki nie było, bo obrońcy wyekspediowali futbolówkę.

52'

Strzał Piotra Głowackiego z dość ostrego kąta, ale to nie mogło się udać.

50'

49'

Race pozbierane, gramy.

48'

Arbiter musiał przerwać spotkanie, gdyż na bieżnię okalającą boisko poleciały race. Oj, chyba znowu Chrobry zostanie ukarany za zachowanie kibiców.

46'

Jedna zmiana w Chrobrym. Za niewidocznego Bartosza Machaja wchodzi Paweł Wojciechowski.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie Chrobry prowadzi ze Stomilem 1:0 po bramce Michalca. Liczymy na o wiele ciekawsze spotkanie po przerwie.

43'

W ostatnich minutach pierwszej części wyraźnie więcej sił zachowali głogowianie.

41'

Jeszcze za wcześnie na takie spekulacje, ale jeśli Chrobry wygra dzisiejsze spotkanie to awansuje na 4. lokatę. Stomil spadnie na 5. miejsce. Sprawdźcie tabelę 1. ligi aktualizowaną NA ŻYWO!

39'

Na spalonym złapany Górski.

37'

Stara się odpowiedź Chrobry, ale dośrodkowanie pewnie przechwycił Skiba.

34'

Dużo fauli i niedokładnych zagrać. Mocno brakuje nam klarownych sytuacji podbramkowych.

32'

Piłkarze nie rozpieszczają dzisiaj kibiców...

30'

Teraz dłużej w posiadaniu piłki zawodnicy Stomilu, którzy starają się doprowadzić do wyrównania. Na razie bezskutecznie.

27'

Raz jeszcze w roli głównej Kujawa i tym razem bramkarz musiał ratować się wybiciem na korner. Stomil coraz groźniejszy.

24'

Z główki strzelał Rafał Kujawa, ale spokojnie poradził sobie golkiper Chrobrego.

21'

Sporo rzutów rożnych wykonują piłkarze obu drużyn. Na razie oprócz jednej akcji bramkowej, nie było większego zagrożenia.

19'

Goście z Olsztyna egzekwowali rzut rożny, ale nic z tego nie wyszło. Po poprawce gospodarze wybili piłkę na aut.

17'

Przed momentem szczęścia próbował Łukasz Szczepaniak, ale zabrakło mu dokładności.

14'

Ajjj, gospodarze blisko podwyższenia! Maciej Górski przedryblował kilku obrońców i z linii pola karnego kropnął prosto w poprzeczkę!

13'

Środkowy obrońca gospodarzy wyskoczył do wrzutki Mateusza Machaja z kornera i wpakował piłkę do sieci!

12'

GOOOOOOL!!! 1:0 DLA CHROBREGO!! MICHAŁ MICHALEC!!

11'

Bezproblemowe piąstkowanie Sławomira Janickiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

8'

Chrobry nieznacznie dominuje, ale spokojnie bronią się olsztynianie.

5'

Po pierwszej wyśmienitej okazji, oba zespoły nie forsują tempa. Dużo walki, niedokładności i badania sił przeciwnika.

4'

2'

Mogło być wymarzone otwarcie dla miejscowych! Uderzenie Dominika Kościelniaka wyciągnął Piotr Skiba!

1'

Zaczynamy spotkanie.

17:45

Wśród rezerwowych Stomilu tylko czterech zawodników z pola.

17:42

Rezerwowi Chrobry: Mariusz Rzepecki, Gracjan Horoszkiewicz, Wołodymyr Hudyma, Marcel Gąsior, Karol Hodowany, Paweł Wojciechowski, Robert Pisarczuk.

17:30

Rezerwowi Stomil: Michał Leszczyński, Jarosław Ratajczak, Bartosz Bartkowski, Łukasz Jegliński, Łukasz Suchocki.

17:29

17:28

Stomil jest jeszcze wyżej w tabeli od swojego rywala - na miejscu 4. Tydzień temu olsztynianie odpoczywali z powodu walkowera zainkasowanego za mecz z Dolcanem Ząbki. Ale z ich formą dobrze nie jest. Na boisku gracze Mirosława Jabłońskiego nie wygrali w tym roku żadnego spotkania!

17:26

Gospodarze dzisiejszego spotkania, czyli piłkarze Chrobrego, zajmują obecnie 7. miejsce na zapleczu Ekstraklasy. Przed tygodniem podopieczni Ireneusza Mamrota zdobyli komplet punktów w Bytowie w imponującym stylu - wygrywając 3:0. Czy dzisiaj potwierdzą dobrą dyspozycję?

17:18

Witamy z Głogowa! To tutaj o godz. 18 rozpocznie się spotkanie miejscowego Chrobrego ze Stomilem Olsztyn. Zapraszamy na tekstową relację na żywo.