Wisła PłockWisła Płock
1 : 0
Rozwój KatowiceRozwój Katowice
94'

Koniec! Nie było drugiego z rzędu bezbramkowego remisu w Płocku. Podopieczni Marcina Kaczmarka skromnie uporali się z Rozwojem Katowice (1:0) i zainkasowali niezwykle cenne trzy punkty. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo z 1. ligi!

92'

Lekki strzał głową Kozłowskiego i spokojnie wybronił do Kiełpin.

90'

Cztery minuty doliczone.

90'

Kontra dla Wisły. Po świetnym rajdzie i podaniu Recy zmarnował tę sytuację jego kolega. Młody skrzydłowy jest wściekły.

88'

Czekas zmierza w kierunku ławki. Za niego wchodzi Robert Tkocz.

87'

Starają się mocniej przycisnąć katowiczanie, ale nie mogę przedostać się pod bramkę gospodarzy. Brakuje im dokładności z decydujących momentach.

85'

Wisła wyszła z kontrą 4 na 3, ale Hiszpański nie zrozumiał się z Ilievem i nic z tego nie wyszło.

84'

Emil Drozdowicz na ostatnie minuty za Lebedyńskiego.

82'

Kartką ukarany Rogalski.

80'

Adam Żak wchodzi za Jaroszka.

77'

Mirosław Smyła może tylko rozłożyć ręce. Na ławce nie ma dzisiaj praktycznie nikogo, kto od zaraz wzmocniłby zespół.

75'

Piotr Wlazło kończy swój występ na dzisiaj. Wchodzi za niego Wojciech Łuczak.

73'

Nerwowość wkrada się w poczynania Rozwoju. Gracze gości kłócą się z sędzią i szukają fauli.

72'

Świetnie pokazał się wprowadzony Hiszpański. Na lewym skrzydle założył siatkę graczowi Rozwoju, zagrał płaską piłkę w pole karne, ale nikt nie zamykał tej akcji.

69'

Za strzelca bramki melduje się na placu Fabian Hiszpański.

64'

GOOOOOL!!! 1:0 DLA WISŁY!! PIOTROWSKI ZMYLIŁ PAWŁOWSKI I PEWNIE UMIEŚCIŁ PIŁKĘ W SIATCE!!

63'

Rzut karny dla Wisły! Faulowany w szesnastce Lebedyński!

60'

Kamil Cholerzyński zastąpił Tomasza Szatana.

59'

Katowiczanie nieco się cofnęli; chyba zaczęli opadać z sił. Wisła ma jeszcze pół godziny, by sforsować mur Rozwoju.

58'

Kartonik obejrzał Bartłomiej Sielewski.

57'

Po rzucie rożnym główkował Przemysław Szymiński, ale spokojnie wyłapał to golkiper Rozwoju.

53'

Chyba jakiegoś urazu nabawił się Czerkaś, który trzyma się za mięsień i wyraźnie utyka.

50'

Najlepsza sytuacja w meczu, a miał ją Rozwój! Czerkas znalazł się sam na sam z bramkarzem, położył go, ale uderzył obok bramki! To się może zemścić.

46'

Bez zmian w obu drużynach.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek, ale te z pewnością padną po przerwie. Najlepsi na boisku w obu ekipach to Reca i Czerkas. Wracamy za kwadrans.

45'

Jeszcze kartka dla Lebedyńskiego za faul.

45'

Dużo szczęścia po stronie gospodarzy! Kiełpin minął się z futbolówką po stałym fragmencie, bramka była pusta, ale nie wykorzystali tego przyjezdni.

43'

Obrońca Wisły po początkowym braku koncentracji, teraz nie pozwala na wiele ofensywnym graczom Rozwoju.

41'

Z rzutu wolnego Stefańczyk i sparował to bez większego trudu Pawłowski.

39'

Rozwój wyraźnie przygasł. Nafciarze mieli swoją trzecią "setkę" i tylko bramkarzowi goście zawdzięczają, że jeszcze nie przegrywają.

37'

W zamieszaniu po kornerze piłka spadła pod nogi Recy, który uderzył błyskawicznie, ale znowu świetnie interweniował Pawłowski!

32'

Iliev z narożnika pola karnego pięknie przymierzył, ale piłka trafiła w dalszy słupek! Pawłowski byłby w tej sytuacji bez szans.

28'

Cios za cios. Akcja przenosi się spod jednego pola karnego pod drugie. Nikt tutaj dzisiaj nie zamierza kalkulować.

25'

Ajjj! Po rzucie rożnym z główki uderzył Mikołaj Lebedyński, ale jakimś cudem z okienka wyjął to Wojciech Pawłowski!

23'

Szarżował na bramkę Reca, miał przed sobą tylko bramkarz, ale ostry kąt uniemożliwił mu celny strzał. To była wyśmienita szansa na objęcie prowadzenia.

21'

Naprawdę może się podobać postawa Rozwoju, który umiejętnie wykorzystuje w kontrach skrzydłowych, a ci kierują wszystkie piłki do wysuniętego Czerkasa.

18'

Nieźle chciał to zrobić z 5. metra Adam Czerkas, ale spudłował. Napastnik Rozwoju miał utrudnione zadanie, gdyż drogę do bramki zastawiali obrońcy Wisły.

16'

Arkadiusz Reca ukarany żółtym kartonikiem za symulowanie faulu.

13'

Próbował z dalszej odległości z rzutu wolnego uderzać Maksymilian Rogalski, ale futbolówka przeszła obok bramki.

9'

Pierwsza żółta kartka w meczu. Zarobił ją pomocnik Rozwoju, Bartosz Jaroszek.

8'

Oglądamy dobre, żywe spotkanie. Wisła dłużej utrzymuje się przy piłce, ale katowiczanie nie skupiają się tylko na defensywie.

5'

Świetna okazja dla gości! Strzał Tomasz Wróbla z dość bliskiej odległości odbił się od jednego z obrońców i tylko rzut rożny.

4'

Tuż obok trybuny prasowej zasiedli obserwatorzy z policji, którzy skrzętnie przygotowują notatki. Podczas meczu z Sandecją na trybunach sporo się działo (pirotechnika) i w razie powtórki, potrzebna będzie dokumentacja.

3'

W porównaniu z ostatnim meczem domowym, kibiców Nafciarzy na trybunach dzisiaj dużo mniej. Swoja zrobiły tutaj pogoda i pora rozgrywania spotkania. Nie zanosi się na przyjazd fanów z Katowic.

1'

Zaczynamy.

18:36

Pochmurne niebo nad Płockiem, na termometrach około 12 kresek. Na murawie trwa rozgrzewa zawodników obu zespołów.

18:27

Rezerwowi Rozwój: Bartosz Soliński, Dawid Domański, Damian Mielnik, Kamil Cholerzyński, Michał Gałecki, Robert Tkocz, Adam Żak.

18:25

Rezerwowi Wisła: Mateusz Kryczka, Damian Byrtek, Fabian Hiszpański, Piotr Mroziński, Wojciech Łuczak, Jakub Bąk, Emil Drozdowicz.

18:19

Rozwój w pierwszoligowej hierarchii plasuje się na 14. miejscu i ma duże aspiracje, by dalej piąć się w górę klasyfikacji generalnej. W drugiej rundzie piłkarze Mirosława Smyły dorobili się dwunastu punktów i trzeba przyznać, że jest to wynik imponujący. Nie wszyscy piłkarze Rozwoju są gotowi do gry. Kontuzja wymusiła absencję Wojciecha Króla, a Patryk Kun uzbierał cztery żółte karki pod rząd.

18:15

Nafciarze tej wiosny jeszcze nie przegrali. Z drugiej strony tydzień temu Seweryn Kiełpin skapitulował pierwszy w tym roku i to w konfrontacji z przedostatnią drużyną zaplecza ekstraklasy. Olimpia Grudziądz doprowadziła do remisu w 71. minucie spotkania. Podział punktów w Grudziądzu (1:1), to już drugi z rzędu remis płocczan. Podopieczni Marcina Kaczmarka mają co prawda siedem punktów przewagi nad trzecim w tabeli Zawiszą Bydgoszcz, ale dziś w Płocku nikt nie może być niczego pewnym. Do końca sezonu zostało w sumie osiem kolejek, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć.

18:12

Witamy z Płocka! To tutaj rozpoczniemy 26. kolejkę 1. ligi. Miejscowa Wisła zmierzy się z Rozwojem Katowice. Zapraszamy na relację na żywo.