Niedziela, 17 kwietnia 2016, godz. 12:45
Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
2 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
93'

Sędzia kończy spotkanie. Zagłębia zasłużenie wygrywa z Sandecją 2:0 po bramkach Paluchowskiego i Fidziukiewicza. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

91'

Rzut wolny dla Sandecji. Małkowski dośrodkowuje w pole karne, ale dobrze do piłki wyszedł Fabisiak.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

90'

Robert Bartczak ukarany żółtą kartką.

89'

Arak zmienia Paluchowskiego.

88'

Bartczak minął Szarka, ale ten wślizgiem wybił na rzut rożny.

85'

Baran ukarany żółtą kartką.

84'

Udovicić popędził z własnej połowy pod bramkę gości, wycofał piłkę do Paluchowskiego, ale ten nie zrobił z tego zagrania zagrożenia bramki Sandecji.

83'

Zmiana w zespole Zagłębia. Boisko opuszcza Fidziukiweicz, a w jego miejsce pojawia się Martinez.

82'

Rzut wolny z 20. metrów. Małkowski uderza obok słupka bramki Fabisiaka.

79'

Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie Małkowskiego w pole karne Bartków uderza leżąc na ziemi, piłka leci do bramki , ale tam znalazł się Fonfara, który wybił piłkę z linii bramkowej.

78'

Fonfara zagrał na prawo do niepilnowanego Paluchowskiego, ale ten uderzył nad poprzeczką.

75'

Bartłomiej Kasprzak zmienia Wojciecha Trochima.

75'

Mogło być 3:0, ale po wyłożeniu piłki ze skrzydła do Fidziukiewicza zakończyło się strzałem ponad bramką.

74'

Szufryn fauluje Paluchowskiego i zostaje ukarany żółtą kartką.

71'

Rzut wolny dla Sandecji. Dośrodkowanie Trochima w kierunku Aleksandra, ale ten próbował uderzać piętą i piłka minęła słupek bramki.

68'

Boisko opuszcza kapitan sosnowiczan Sebastian Dudek, a w jego miejsce Grzegorz Fonfara.

67'

Dudek faulowany przed polem karnym. Udovicić uderza w mur.

64'

Fidziukiewicz przebiegł z piłką od połowy boiska, minął schodząc do środka obrońcę i płaskim strzałem z przed pola karnego pokonał bramkarza gości. 2:0!

64'

GOOOOOOOOOOOL! Michał Fidziukiewicz!

62'

Ciekawe czy podwójna zmiana w zespole gości zmieni obraz gry tego zespołu.

60'

Również Szczepański pojawia się na murawie w miejsce Nathera.

60'

Danek zmienia Dudzica.

58'

Trochim uderza z przed pola karnego, piłkę broni Fabisiak, ale wypuszcza ją i będzie rzut rożny.

56'

Dośrodkowanie w pole karne na głowę Dudzica, ale jego strzał minął słupek bramki.

55'

W tym momencie meczu zawodnicy gości wydają się być bezradni i nie potrafią stworzyć dogodnej sytuacji.

52'

Długa piłka do Aleksandra dobrze wybija na aut Sołowiej.

50'

Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne na głowę Aleksandra, ale jego strzał pozostawiał wiele do życzenia.

48'

Sandecja próbuje przejąć inicjatywę, ale jak na razie dobrze w obronie gra zespół gospodarzy.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Przy piłce goście.

45'

Koniec pierwszej połowy. Zagłębie po bramce Paluchowskiego prowadzi 1:0.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą część spotkania o jedną minutę.

45'

Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek zagrywa w kierunku Markowskiego, ale ten według sędziego na spalonym.

45'

Faulowany Paluchowski przed polem karnym.

41'

Świetne długie podanie Udovicića za plecy obrońców w kierunku Bartczaka, ale ten odrobinę wolniejszy od obrońców.

39'

Z rzutu wolnego uderzał Trochim i z najwyższym trudem broni Fabisiak.

39'

Matusiak faulował zawodnika gości, tym razem obyło się bez kartki.

36'

Rzut wolny dla Sandecji po faulu Bartczaka na Szarku. Dośrodkowanie w pole karne piłkę wybili obrońcy, ale ona spadła pod nogi zawodnika gości i po jego strzale będzie rzut rożny. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przewrotką próbował strzelić Aleksander.

32'

Piłka trafiła na prawym skrzydle do Bajdura, ten minął Martina Cseha, wpadł w pole karne i wyłożył piłkę do Paluchowskiego, który pokonał bramkarza Sandecji. 1:0!

32'

GOOOOOOOOL! Adrian Paluchowski!

29'

Rzut wolny dla Sandecji. Dośrodkowanie w kierunku Bartkowa, ten odbił piłkę przed pole karne, gdzie znalazł się Szufryn, ale jego strzał minimalnie minął poprzeczkę bramki Fabisiaka.

27'

Chwila szybszej gry, ale już wszystko wróciło do stanu z początku meczu. Obie drużyny starają się spokojnie rozgrywać piłkę, ale na razie dużo strat w wykonaniu ob zespołów.

24'

Długa piłka za plecy Sierczyńskiego w kierunku Małkowskiego, ale ten drugi na spalonym.

22'

Świetna okazja dla Sandecji. Dudzic dostał piłkę wpadł z nią w pole karne, ale tam się pogubił i piłkę przeją Sołowiej.

21'

Udovicić świetnie przy linii końcowej zagrywa na 6.metr i znów piłkę przejmuje obrońca.

20'

Akcja Bartczaka na lewej stronie, próba wycofania na 11. metr, ale tam dobrze ustawiony obrońca przejmuje piłkę.

20'

Sandecja dobrze utrzymuje się przy piłce, ale jak na razie nie stwarza groźnych sytuacji pod bramką Fabisiaka.

18'

Jak się okazało sztab medyczny czyni cuda i zawodnik Zagłębia wrócił na boisko.

15'

Na boisku leży Sierczyński, który sugerował, że potrzebna będzie zmiana.

12'

Małkowski dostał piłkę od Trochima, ustawił sobie piłkę do strzału i jego uderzenie obronił Fabisiak

10'

Z dystansu strzelał Udovicić, ale jego próba została zablokowana. Gospodarze odpowiedzieli na ofensywne poczynania Sandecji

9'

Raz jeszcze bramkarz Zagłębia przejął piłkę po kolejnym niedokładnym zagraniu gości

7'

Za mocne dośrodkowanie Małkowskiego i od bramki wznowił grę Fabisiak

4'

Długa piłka w kierunku Bartczaka, wybita na aut.

2'

Rzut wolny dla Zagłębia. Dośrodkowanie w pole karne w kierunku Fidziukiewicza, ale ten się przewrócił i bez zagrożenia.

12:45

Pierwszy gwizdek sędziego. Przy piłce gospodarze.

12:43

Zawodnicy są już na murawie, a ma trybunach mimo pięknej pogody nie ma wielu kibiców.

12:41

Piłkarze obu zespołów za chwilę powinni pojawić się na murawie i rozpocząć walkę o trzy punkty.

12:36

Sandecja - rezerwowi: Gliwa - Berezsovsky, Danek, Kasprzak, Janczyk, Kuźma, Szczepński

12:36

Zagłębie - rezerwowi: Perdijić - Vezalov, Martinez, Fonfara, Arak, Wilk

12:34

Zapraszamy na ostatni mecz 26. kolejki pierwszej ligi. Zagłębie Sosnowiec zagra u siebie z Sandecją Nowy Sącz