Niedziela, 10 kwietnia 2016, godz. 12:45
GKS BełchatówGKS Bełchatów
2 : 0
Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
93'

Sędzia kończy spotkanie. GKS Bełchatów pokonał Zagłębie Sosnowiec 2:0. Sosnowiczanie w kryzysie oddalają się od czołówki tabeli 1. ligi. Dziękujemy za uwagę.

92'

Bardzo duży błąd Fabisiaka, który znalazł się na środku boiska i Petr Zapalac uderza z połowy boiska i piłka wpada po koźle do pustej bramki. 2:0!

92'

GOOOOOOOOOL! Petr Zapalac!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

90'

Sierczyński przedzierał się prawą stroną, minął dwóch bełchatowian, ale dalej nie dał już rady i nawet nie wywalczył wyrzutu z autu.

87'

Dawid Flaszka zastępuje Alena Ploja.

87'

Zgarda ukarany żółtą kartką po faulu na Udoviciću.

85'

Papikjan mija zawodnika Zagłębia przy linii końcowej, ale przyszło wsparcie i ostatecznie zawodnik gospodarzy traci piłkę.

82'

Niecałe 10. minut do końca meczu. Czy Zagłębie stać choćby na remis w tym spotkaniu?

81'

Akcja Wilka z Bajdurem na lewej stroni i będzie rzut rożny. Wilk zagrywa z narożnika, piłka po wybiciu trafia pod nogi Dudka, który prostopadle zagrywa do Araka, ale ten uderza ponad bramką.

78'

Druga połowa stanowczo gorsza dla oka od pierwszych 45. minut. Nie tylk ze względu na brak bramek.

77'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Jakub Wilk zmienia Martina Pribule.

74'

Pierwsza zmiana w drużynie Rafała Ulatowskiego. Opuszcza boisko Demianiuk, a w jego miejsce Stanisławski.

72'

Kolejna zmiana w zespole Zagłębia. Arak zmienia faulowanego przed chwilą Paluchowskiego.

71'

Faulowany Paluchowski w środku boiska.

68'

Akcja Zagłębia lewą stroną, dośrodkowywał Pribula w pole karne, ale dobrze obrońca zgrał piłkę klatką piersiową do bramkarza.

65'

Rzut wolny z boku pola karnego, Dudek uderza na bramkę i z najwyższym trudem Krakowiak.

64'

Lukas Klemenz fauluje Udovicića i zostaje ukarany żółtą kartką.

63'

Ależ błąd zawodników Zagłębia. Nieporozumienie Sierczyńskiego z Fabisiakiem, pika trafiła pod nogi Ploja, który minął bramkarza gości, ale trafił tylko w boczną siatkę.

61'

Fidziukiewicz opuszcza boisko, a w jego miejsce Bajdur.

61'

Rzut wolny dla GKS-u. Rachwał uderza po raz kolejny w mur.

58'

Bajdur szykuje się do wejścia na murawę.

56'

Już wszystko wróciło do normy i przy piłce bełchatowianie.

56'

Zgarda leży na murawie po starciu z Bartczakiem.

53'

Świetna piłka Matusiaka do Sierczyńskiego, który z prawej strony dośrodkował w pole karne, ale piłka spadła na głowę obrońcy, który wybił ją na rzut rożny. Dośrodkowanie z narożnika, Vezalov uderza obok bramki.

50'

Rzut wolny dla GKS-u. Rachwał uderza w mur.

47'

Rzut rożny dla GKS-u. Dośrodkowanie w pole karne Zapalacza, ale piłka przeszła przez całe pole karne i opuściła boisko.

46'

Rozpoczynamy druga połowę.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. GKS Bełchatów prowadzi 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec. Druga połowa zapowiada się ciekawie.

45'

Sędzia przedłużył spotkanie o jedną minutę.

44'

Pribula minął Klemenza, ale ten wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny. Dośrodkowanie Dudka bez zagrożenia.

41'

Kibice Zagłębia na sektorze bez koszulek dopingują swój zespół. Musi być w Bełchatowie na prawdę gorąco.

39'

Po akcji Zagłębia piłka ląduje pod nogami Dudka, który przełożył piłkę na prawą nogę i uderzył, ale Krakowiak dobrze przenosi piłkę nad poprzeczką.

36'

Błąd Vezalova i będzie rzut rożny. Dośrodkowanie w pole karne, ale przeszkodzili sobie zawodnicy gospodarzy i piłka opuściła pole karne.

33'

Po naporze gospodarzy do głosu próbują dojść goście i stworzyć okazję do wyrównania.

30'

Dobra akcja gości. Żarko Udovicić wpadł z lewej strony w pole karne i wycofał piłkę na 16. metr, gdzie był Sebastian Dudek który uderzył na bramkę i broni Krakowiak.

29'

Znów groźnie przed bramką gości. Dośrodkowanie w pole karne piłka wybita przez obrońcę spada pod nogi Papikjana i znów Fabisiak broni ten strzał.

28'

Kolejny rzut rożny dla GKS-u. Dośrodkowanie w pole karne wybija Matusiak, piłka spada pod nogi Papikjana, który bez zastanowienia uderza na bramkę Zagłębia i z najwyższym trudem broni Fabisiak.

25'

Piłka dośrodkowana z rzutu rożnego wpada w środek pola karnego, gdzie znalazł się niepilnowany Vaclav Cverna i skierował noga piłkę do siatki. 1:0!

25'

GOOOOOOOOOOOL! Vaclav Cverna!

23'

Demianiuk minął Vezalova, podał w kierunku Ploja, ale szybciej interweniował Markowski.

21'

W dzisiejszym spotkaniu oglądamy dużo walki w środku boiska ze strony obu zespołów.

19'

Druga strona boiska i rzut wolny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowuje w pole karne i obrońca GKS-u wybija piłkę za linię boczną.

17'

Udovicić po dośrodkowaniu w pole karne próbował zgrać do Fabisiaka, ale nie dokładnie i będzie rzut rożny. Kolejny rzut rożny bez zagrożenia.

16'

Rzut wolny dla GKS-u. Dośrodkowanie w pole karne, ale bardzo niedokładne i piłka w rękach Fabisiaka.

13'

Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie Dudka w pole karne, duże zamieszanie w polu karnym, piłka w siatce, ale na pozycji spalonej był zawodnik Zagłębia.

12'

Na razie głośniejsi na stadionie kibice Zagłębia, a my wracamy do gry.

10'

Przerwa w grze spowodowana odpaloną pirotechniką przez kibiców gości.

9'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, do piłki doszedł Cverna ale jego strzał zablokowany i będzie rzut rożny. Rzut rożny bez zagrożenia dla Fabisiaka.

7'

Bartczak z Matusiakiem odebrali piłkę Zapalaczowi, a ten faulował Bartczaka.

5'

Dośrodkowania Zapalacza, piłka w rękach Fabisiaka.

3'

Patryk Rachwał dośrodkowywał do Cezarego Demaniuka, jednak ten został złapany na spalonym.

1'

Gospodarze spotkania grają w białych strojach, z kolei goście w zielono-czarnych spodenkach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

12:21

Zagłębie Sosnowiec - rezerwowi: Matko Perdijić, Łukasz Sołowiej, Grzegorz Fonfara, Jakub Arak, Carles Martinez, Michał Bajdur, Jakub Wilk.

12:20

GKS Bełchatów - rezerwowi: Paweł Lernacik, Dawid Flaszka, Piotr Witasik, Hieronim Gierszewski, Albin Maciejewski, Mateusz Szymorek, Szymon Stanisławski.

12:19

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec!