Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
4 : 0
GKS KatowiceGKS Katowice
94'

Koniec! Sandecja po raz drugi w tym roku gromi swoich rywali 4:0, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński, do zobaczenia za 2 tygodnie!

90'

Arkadiusz Aleksander Show! Kolejna bramka tego zawodnika, po podaniu w polu karnym z prawej strony, sądecki napastnik dopadł do piłki i z 5. metra trafił w lewy róg bramki!

90'

4 minuty doliczone do czasu gry!

85'

Małkowski! Kolejny strzał ponad bramką z rzutu wolnego!

85'

Kolejna żółta kartka, Bartosz Iwan fauluje przed polem karnym Danka!

81'

Kolejna okazja gospodarzy, Małkowski dośrodkowuje w pole karne z prawej strony, do piłki nie dopada Aleksander!

79'

Ostatnia zmiana również w Sandecji! Adrian Danek wchodzi w miejsce Dudzica!

77'

Ostatnia zmiana GieKSY! Za Bębenka wchodzi Tomasz Zahorski!

71'

Szarek z prawej strony poszukiwał podaniem Aleksandra, piłka wybita jednak na rzut rożny!

70'

Druga zmiana w Sandecji, za Trochima wchodzi Kasprzak!

66'

Aleksander kompletuje klasycznego hat - tricka! W polu karnym po podaniu od Dudzica strzelił w lewy, długi róg bramki, mamy 3:0!

64'

Druga zmiana w GKSie, za Leimonasa wchodzi Iwan!

63'

Aleksander w drugi róg niż za pierwszym razem, mamy 2:0!

63'

Kolejna jedenastka, w polu karnym pada Małkowski!

62'

Pierwsza zmiana w GKSie Katowice, za Wołkowicza wszedł Szołtys!

62'

Leimonas i kolejna żółta kartka!

60'

Duda ogląda kolejne "zółtko" za atak w środku pola!

58'

... i Maciej Bębenek oglądają za kłótnię kartoniki!

58'

Maciej Małkowski...

58'

Ależ afera na boisku, czerwoną kartkę ogląda Czerwiński za atak na skrzydle łokciem, w międzyczasie doszło do bójki między zawodnikami i rezerwowymi!

56'

Aleksander, w prawy róg bramki, Kuchta nie był w stanie wyciągnąć tej piłki, 57. bramka sądeckiego napastnika w biało - czarnych barwach!

55'

Kamiński ogląda żółtą kartkę za dyskusje!

54'

Rzut karny! Pielorz ręką dotyka piłkę po strzale głową Trochima!

52'

Sandecja na razie przeważa nad swoimi rywalami, cały czas są na połowie gości!

50'

Trochim! Z ponad 20 metrów strzela z rzutu wolnego, piłkę z długiego słupka paruje Kuchta!

46'

Na boisku pojawił się sztab medyczny, bowiem leży poszkodowany Kamiński!

46'

Aleksander wszedł na boisko w miejsce Piszczka!

46'

Od środka grę wznawiają gospodarze, wraz z gwizdkiem Mariusza Złotka wracamy do naszej podróży! Jeszcze przed startem doszło do zmiany!

47'

Koniec 1. połowy, do przerwy mamy bezbramkowy remis, po bardzo ciekawej potyczce. Widzimy się po przerwie!

45'

1 minuta doliczona do czasu gry!

41'

Dośrodkowanie z lewej strony Małkowskiego, jeden z obrońców rykoszetem zmienia tor lotu piłki, i Kuchta pewnie łapie!

39'

Trochim! Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony, piłka jednak przelatuje na drugie skrzydło, zmarnowana okazja!

37'

Żółty kartonik dla Dawida Szufryna za uderzenie łokciem w środku pola!

36'

DUDA! 19. metr i strzał z rzutu wolnego, delikatnie ponad bramką!

34'

Okazja Sądeczan, Maciej Małkowski strzela w boczą siatkę, jednak sędzia liniowy w momencie podania dostrzegł pozycję spaloną!

33'

Ostry atak na Dudzicu w środku pola, żółty kartonik dla Pielorza!

31'

Z lewej strony dośrodkowywał Bębenek, główkował Frańczak, jednak piłka szybuje obok bramki!

28'

Okazji Sandecji ciąg dalszy! Teraz Trochim z prawej strony po ziemi zagrywa do Nathera, piłka obok prawego słupka z perspektywy bramkarza!

25'

Powtórka z rozrywki, tym razem jednak podanie Dudzica trafia do Słabego na lewą stronę pola karnego, Kuchta wybija piłkę do przodu!

23'

Gospodarze idą za ciosem! Teraz Dudzic z prawej strony w polu karnym podaje piłkę do środka, jeden z defensorów wykopuje ją na prawy aut!

23'

Szarek z prawej strony podaje piłkę do Piszczka, ten jednak nie może przejść kilku obrońców!

21'

Składna akcja w kontrataku gospodarzy! Z prawej strony Szarek podaje do Dudzica, ten na środek do Trochima, jednak strzał tego ostatniego zza pola karnego ląduje obok lewego słupka!

20'

Goncerz niemal w środek bramki, Radliński paruje piłkę przed siebie!

18'

Rzut karny dla GKSu! W polu karnym faulowany był Bębenek!

16'

Żółty kartonik dla Piszczka za faul na połowie rywali, za tydzień w Sosnowcu nie zagra!

12'

Maciej Bębenek! Drybling z lewej strony, wpada w pole karne, i trafia prosto w Radlińskiego!

11'

Rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne poszkodowanego przy ostatniej akcji, piłkę wybijają obrońcy, poza polem karnym dopada do niej Cseh, jednak jego strzał ponad bramką!

11'

"Żółtko" dla Frańczaka po faulu na Małkowskim!

10'

Błąd Flisa przy próbie podania do tyłu, Małkowski był blisko przejęcia piłki!

8'

Dudzic z prawej strony drybluje przechodząc do środka, tam jest faulowany przez jednego z obrońców, gwizdek sędziego Złotka milczy!

6'

Okazja gospodarzy! Szarek dośrodkowuje płasko z prawej strony, do piłki dopada Małkowski, jednak piłka przeleciała obok prawego słupka! Niesamowity kocioł na trybunach!

3'

Sądeczanie pokusili się o okazję na połowie rywali, jednak Piszczkowi zabrakło centymetrów, by dopaść do piłki, podawanej przez jednego z kolegów!

1'

Pierwsza okazja gości, Frańczak strzelał z prawej strony po ziemi, pewnie broni Radliński!

1'

Od środka grę zaczną goście, grający od prawej do lewej, sędzia gwiżdże po raz pierwszy, i startujemy!

15:56

Gracze obu drużyn w asyście Mariusza Złotka wchodzą na plac gry, proszę zasiąść wygodnie na swoich miejscach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

15:41

Jeszcze tylko niecałe 20 minut do startu meczu, rozgrzewka obu drużyn powoli dobiega końca.

15:23

Rezerwowi:

Sandecja: Michał Gliwa, Witalij Bierezowskij, Adrian Danek, Szymon Kuźma, Bartłomiej Kasprzak, Dawid Janczyk, Arkadiusz Aleksander

GKS: Rafał Dobroliński, Remigiusz Curyło, Paweł Szołtys, Tomasz Zahorski, Wojciech Kochański, Bartosz Iwan, Patryk Szymański

15:16

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem Mariusza Złotka zachęcam do zapoznania się z naszą przedmeczową zapowiedzią.

15:09

Nad Nowym Sączem pochmurne, wczesnowiosenne niebo, co chwila spada drobny deszcz, w takich warunkach będą musieli się mierzyć gracze miejscowej Sandecji i GKSu Katowice. Na relację LIVE! z tego spotkania zaprasza Krzysztof Rosłoński!