Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
1 : 1
Wisła PłockWisła Płock
19:55

Zapraszamy także do śledzenia naszych relacji LIVE z meczów Ekstraklasy i lig zagranicznych. Już w sobotę przeprowadzimy multirelację z ostatniej kolejki rundy zasadniczej Ekstraklasy.

94'

Koniec meczu. Remis w Grudziądzu.

92'

Bartlewski fauluje Stefańczyka. Rzut wolny dla gości na ich połowie.

91'

Strzelał Wlazło - niecelnie.

90'

W Grudziądzu pogramy jeszcze 4 minuty - decyduje sędzia Jarzębak.

89'

Smoliński! Bardzo niecelnie...

85'

Bartlewski świetnie spisuje się w defensywie po wejściu na boisko - znów zatrzymał rywala, tym razem Wlazło.

84'

84'

Druga zmiana u "Nafciarzy" - Łuczak za Ilieva.

82'

Dośrodkowanie Stefańczyka wybił Fabiniak.

79'

Piter-Bućko musi wejść za Zitko.

77'

Pierwsza zmiana wśród gości - Piotrowski za Hiszpańskiego.

76'

Przerwa w grze. Zitko ucierpiał w starciu z rywalem.

71'

Aktywny Kaczmarek został sfaulowany w polu karnym Wisły, a jedenastkę na gola zamienił 32-letni Brazylijczyk.

71'

GOOOL DLA OLIMPII! Nildo trafia z karnego!

69'

Szarpak przesadził z siłą przy próbie dośrodkowania w pole karne rywali - piłka poza boiskiem.

68'

Druga zmiana u gospodarzy - Smoliński zmienia Kurowskiego.

65'

Olimpia próbowała odpowiedzieć, ale przytomnie zachował się Kiełpin, który przejął piłkę po zagraniu w kierunku Bartlewskiego.

62'

Rozpędzili się goście - teraz Lebedyński podawał do Recy, ale akcję skutecznie powstrzymali w końcu defensorzy Olimpii.

60'

Trener gospodarzy reaguje błyskawicznie - Bartlewski zmienia bezbarwnego Darmochwała.

59'

Z lewej strony boiska Reca ruszył w pole karne rywali i odegrał do Lebedyńskiego, który nie miał problemów z pokonaniem golkipera gospodarzy.

59'

GOOOL DLA WISŁY! LEBEDYŃSKI!

56'

Hiszpański "spalił" - jest gwizdek.

55'

Olimpia przyspieszyła w ofensywie, ale najpierw został zablokowany Szarpak, a potem piłki nie przyjął Darmochwał.

51'

Lebedyński strzelał po dograniu z rzutu rożnego - skutecznie broni Fabiniak!

50'

Zitko rozgrywa dobre zawody - teraz efektownie zatrzymał Ilieva.

48'

Reca ruszył w drybling, ale ostatecznie zgubił futbolówkę.

46'

Jest gwizdek. Zaczynamy drugą odsłonę.

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Kiełpin łapie piłkę po dośrodkowaniu Kaczmarka.

44'

Matic Zitko zatrzymał akcję gości. Dobrze w defensywie teraz gospodarze.

40'

Kolejny strzał - uderzał Banasiak. Niecelnie.

38'

Szarpak strzelał po ponownym bardzo dobrym podaniu Kaczmarka, ale minimalnie chybił.

36'

Stefańczyk się pomylił! Nie trafił w bramkę!

36'

Lebedyński faulowany przez Malca - będzie rzut karny!

34'

Poprzeczka po strzale Nildo! Zagrywał aktywny w ostatnich fragmentach meczu Kaczmarek.

31'

Rogalski huknął z rzutu wolnego, ale baaaardzo niecelnie.

29'

Co zrobił Kiełpin! Super parada golkipera Wisły po strzale z 30 metrów Kaczmarka.

25'

Marcin Kaczmarek upomniany "żółtkiem" za faul.

22'

Trochę "pinballu" w polu karnym Wisły - niewiele brakowało, a piłka mogła wpaść do bramki Kiełpina.

20'

Defensywa Olimpii zażegnała teraz niebezpieczeństwo po akcji gości. Wciąż bez goli w Grudziądzu.

18'

Teraz głową strzelał Kłus, ale minimalnie niecelnie. Było groźnie.

15'

Głową strzelał Kamil Kurowski, ale bardzo niecelnie.

12'

Fabiniak dobrze poradził sobie jednak ze strzałem Stefańczyka.

11'

Rzut wolny dla gości przed polem karnym Olimpii. Może być groźnie.

10'

Skuteczna interwencja Piotra Wlazło, który powstrzymał pędzącego gracza rywali.

9'

Bartosz Fabiniak łapie piłkę po dośrodkowaniu Cezarego Stefańczyka.

6'

Dobry strzał Banasiaka sprzed pola karnego. Futbolówka minimalnie minęła bramkę Kiełpina.

4'

Długa piłka w pole karne gości zagrana przez Dariusza Kłusa. Przejmują defensorzy Wisły.

3'

Walka Hiszpańskiego z Szarpakiem. Lepszy ten drugi.

1'

Gramy!

17:59

Już za chwilę zaczynamy.

17:51

Już za 10 minut rozpocznie się spotkanie w Grudziądzu. Po 24 kolejkach Olimpia znajduje się w strefie spadkowej i bardzo potrzebuje punktów. Płocka Wisła jednak także nie pogardzi dziś kompletem "oczek" - "Nafciarze" zajmują drugie miejsce w tabeli i walczą o awans do Ekstraklasy.

17:27

Oto ławki rezerwowych obu drużyn:

• OLIMPIA: Królczyk, Bielawski, Piter-Bućko, Smoliński, Skórecki, Trzepacz, Bartlewski
  • WISŁA: Kaniecki, Bąk, Piotrowski, Drozdowicz, Jabłoński, Łuczak, Mroziński
17:24

Witamy serdecznie w relacji LIVE z meczu 25. kolejki 1. ligi. W Grudziądzu Olimpia podejmie Wisłę Płock. Początek spotkania już o godzinie 18:00.