Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych relacji!

93'

Koniec meczu!!! Zawisza Bydgoszcz pokonuje Rozwój Katowice 3:1!!!

91'

Gooool!!!! Po raz trzeci Lewicki, który tym razem uderzeniem zza pola karnego pokonał Pawłowskiego!

90'

Gooooool!!!! Lewicki!!! Druga bramka napastnika gości, który dobił strzał Panayotova!

86'

Zmiana także wśród gospodarzy. Winiarczyka zastąpił Kozłowski. Rozwój wzmacnia ofensywę

86'

Zmiana w ekipie z Bydgoszczy. Na boisku pojawił się Panayotov, który zmienił Gala Araela

84'

Kun uderzał zza pola karnego. Wysoko nad bramką

83'

Smektała zmarnował znakomitą szansę po świetnej kontrze Zawiszy. Rezerwowy gości uderzył wprost w ręce Pawłowskiego.

80'

Goście wzmacniają defensywę. W miejsce Angielskiego na placu gry pojawia się Stawarczyk

79'

Grożna kontra gości. Uderzenie Smektały sparował do boku Pawłowski

78'

Lewicki ukarany za dyskusje z arbitrem

78'

78'

Czerwona kartka!!! M'Voto opuszcza boisko po brutalnym wejściu w nogi Raula Gonzaleza. Goście w dzisiątkę!

76'

Niewidoczny w tym spotkaniu Adam Żak opuszcza boisko. Jego miejsce zajmuje Robert Tkocz

73'

Szanse na drugiego gola miał Lewicki, lecz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

72'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Boisko opuścił Michalik , a w jego miejsce pojawił się Smektała. To on przesądził jesienią o wygranej Zawiszy nad Rozwojem

70'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Skończyło się na strachu w ekipie beniaminka

69'

Kartka dla Gonzaleza za taktyczny faul na środku boiska

68'

Adam Żak po kontakcie fizycznym z M'Voto przewraca się w polu karnym. Po raz kolejny sędzia nie reaguje

67'

Mica ukarany żółtą kartką za celowe zagranie piłki ręką

65'

Dobra dośrodkowanie Patejuka trafia do M'Voto. Strzał głową francuza nad bramką Pawłowskiego

64'

Nieudana centra Wróbla spod końcowej linii boiska.

63'

Akcja lewą stroną Winiarczyka. Kolejne dobre dośrodkowanie lewego obrońcy Rozwoju trafia wprost na głowę Czerkasa. Po raz kolejny napastnik gospodarzy przegrywa pojedynek z Węglarzem

59'

Pierwsza akcja Gonzaleza po wejściu na murawę. Piłkarz z Wenezueli zagrywa do Czerkasa, który został zatrzymany przez M'Voto

56'

Kontuzjowany Król opuszcza boisko na noszach. W jego miejsce na murawie pojawia się Raul Gonzalez

53'

Sędzia przerywa grę. Kontuzji nabawił się Wojciech Król. Konieczna jest pomoc medyczna

51'

Michalik w prostej sytuacji źle zagrał do Kamińskiego, który dobrze podłączył się prawą stroną boiska.

50'

Pierwsza kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią Patryk Kun

47'

Strzał Patejuka z rzutu wolnego wysoko nad bramką

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Tym razem rozpoczęli gospodarze!

46'

Sędzia zakończył pierwszą część gry! Do przerwy 1:1. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji po przerwie!

45'

Po chwili strzelał Arael Gal, piłka po rykoszecie minęła bramkę Pawłowskiego

45'

Patejuk dośrodkowywał z rzutu wolnego. Winiarczyk do spółki z Kunem wyjaśniają sytuację

43'

Gooooool!!!!! 1:1!!! Winiarczyk dośrodkowuje z lewej strony, piłka dociera do Cholerzyńskiego, który strzela niecelnie. W dobrym miejscu znalazł się jednak Wróbel i wślizgiem wpakował piłkę do bramki!!!

42'

Dynamiczna akcja Damiana Michalika, który na pełnej szybkości mijał kolejnych graczy gospodarzy. Uderzenie pomocnika Zawiszy poszybowało jednak wysoko nad bramką

39'

Gospodarze próbowali zaatakować prawą stroną, lecz dobrze wywiązał się ze swoich obowiązków obronnych wywiązał się Patejuk.

36'

Z napastnikiem gości już wszystko w porządku i sędzia Małyszek wznawia grę.

36'

Na środku boiska leży Lewicki. Sędzia wstrzymuje grę.

34'

Dośrodkowanie Wróbla z narożnika boiska spokojnie wybronione przez gości, którzy ruszyli z szybką kontrą. Strzał Mici zablokowany ostatecznie przez Kopczyka

31'

Kolejna dogodna szansa do zdobycia bramki przez Rozwój. Centra z lewej strony boiska trafia do Czerkasa, który nie potrafił w odpowiedni sposób dołożyć nogi.

29'

Po chwili mogło być 2:0. Strzał Mici broni z trudem Pawłowski

28'

Gooool!!!!! Kolejne zagranie Danielaka z lewej strony i fatalne zachowanie Jaroszka na bramkę zamienia Lewicki!!!!

27'

Dośrodkowanie Wróbla z prawej strony pada łupem bramkarza gości.

25'

Ależ okazja gości. Danielak świetnie zagrał na prawą stronę do niekrytego Michalika, który głową odegrał do pozostawionego sam na 11. metrze Angielskiego. Młody gracz Zawiszy fatalnie przestrzelił!

23'

Na pozycji spalonej znalazł się Danielak. Zagrywającym był Mica

21'

Swojej szansy na gola szukał Szymon Lewicki.Uderzenie napastnika zespołu gości trafiło tylko w boczną siatkę.

19'

Cholerzyński zagrał świetnie do wbiegającego na pozycję Czerkasa, ten na pełnej szybkości minął Węglarza, ale strzał do pustej bramki wyblokowali w ostatniej chwili Toni Markić do spółki z M'Voto!!!

17'

Ciekawa kombinacyjna akcja pomiędzy Micą a Lewickim zakończona przechwytem przez defensorów Rozwoju.

14'

Kolejna dobra okazja do zdobycia bramki przez Rozwój. Wróbel do Czerkasa, który od razu oddał strzał na bramkę. Piłkę przed siebie wypluł Węglarz,ale Patryk Kun nie zdążył z dobitką.

12'

Strzał Sylwestra Patejuka pozostawił wiele do życzenia. Piłka daleko obok bramki Pawłowskiego

10'

Wróbel zagrał do świetnie wbiegającego prawą stroną Jaroszka, ten z kolei zagrał po ziemi, wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z jego partnerów nie zakończył akcji strzałem

9'

Tym razem bramkarz gości dobrze interweniował poza polem karnym

8'

Strzał z dystansu Cholerzyńskiego bardzo pewnie łapie Damian Węglarz.

6'

Zagrania Tomasza Wróbla z rzutu rożnego na strzał nie potrafił zamienić żaden z graczy Rozwoju.

5'

Kontra Rozwoju. Czerkas przedarł się prawym skrzydłem i zagrał prostopadle do Kuna, który jak się wydaje był faulowany przez Węglarza. Gwizdek arbitra milczy!

4'

Damian Michalik faulowany przez Kopczyka. Rzut wolny wykonywany przez Kamińskiego, którego centra została wybita przez defensywę gospodarzy

2'

Pierwsza nieudana akcja gospodarzy lewą stroną boiska. Po chwili goście również lewą flanki próbowali skonstruować akcję, ale Angielski źle zagrał do Danielaka

1'

Zaczynamy! Od środka rozpoczęli goście!

11:58

Gospodarze zagrają w jednolitych zielonych strojach. Goście z Bydgoszczy w niebieskich koszulkach i czarnych spodenkach.

11:57

Obie jedenastki wychodzą na murawę Stadionu Miejskiego! Za chwilę zaczynamy!

11:55

Jesienią w starciu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 2:1 dla gości dzisiejszych zawodów. Bramki dla Zawiszy strzelali Jakub Łukowski oraz Kamil Drygas. Dla Rozwoju trafił Michał Gałecki.

11:53

W składzie gości nie ma dziś najlepszego piłkarza Zawiszy, Kamila Drygasa. W ekipie gospodarzy brakuje dziś m.in Przemysława Gałeckiego. Arbitrem spotkania jest dziś Jacek Małyszek z Lublina.

11:50

Pogoda na Śląsku od samego rana jest nienajlepsza. Jest pochmurni, a ranem padał obfity deszcz. Mimo to mamy nadzieję, że obie drużyny, pomimo to zdołają stworzyć ciekawe widowisko.

11:43

Oto jak prezentują się ławki rezerwowych obu drużyn:

Rozwój: Bartosz Soliński, Raul Gonzalez, Michał Gałecki, Robert Tkocz, Dawid Domański, Konrad Nowak, Filip Kozłowski

Zawisza: Dominik Kowalski, Arkadiusz Gajewski, Blazo Igumanović, Vasil Panayotov, Arkadiusz Widelski, Jakub Smektała, Piotr Stawarczyk

11:40

Zawisza w ubiegłą sobotę podzielił się punktami z Olimpią Grudziądz, remisując na własnym obiekcie 1:1. Podopieczni trenera Zbigniewa Smółki przystępują do dzisiejszego spotkania trzy dni po odpadnięciu z rywalizacji z Pucharu Polski. W rewanżowym meczu półfinałowym gracze z Bydgoszczy ulegli Legii Warszawa 1:2.

11:38

To drugi mecz w tej rundzie, w którym Rozwój przystępuje roli gospodarza, grając na Stadionie Miejskim przy ulicy Bukowej. Poprzednie spotkanie na tym obiekcie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Mirosława Smyły nad Stomilem Olsztyn 2:1.

11:37

Witamy serdecznie z Katowic i zapraszamy na spotkanie pomiędzy Rozwojem Katowice a Zawiszą Bydgoszcz. Pierwszy gwizdek już za 20 minut!