Koniec spotkania! Pewne zwycięstwo Chrobrego!

GOOOOOOOOOOOOL! 3:0! Bartosz Machaj dobija Bytów!

90'

Jeszcze trzy minuty potrwa to spotkanie.

88'

Na trybunach taki oto trafny komentarz: Nic nie biegają, nic! Michalec obejrzał żółtą kartkę.

87'

Janicki pewnie broni strzał Kryszaka.

85'

Wynik całkowicie odzwierciedla to, co dzieje się na boisku. Mecz do jednej bramki.

83'

Melduje się na boisku Bartosz Machaj, brat Mateusza. Zmienił Sędziaka.

82'

Rzuchowski w miejsce Poczobuta.

80'

Szansa na 3:0! Wojciechowski marnuje jednak tę okazję.

77'

Schodzi Machaj, wchodzi Hudyma.

77'

No to chyba mamy już po meczu. Uderza wprowadzony Wojciechowski, piłka odbija się od Wróbla i wpada do bramki gospodarzy.

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!!!

71'

Słabo gra Bytovia. Nie stać ją na przeprowadzenie groźnej akcji.

67'

A w Chrobrym Wojciechowski za autora gola, Górskiego.

66'

I Kryszak za Wacławczyka.

66'

Klichowicz w miejsce Janeczki.

65'

Nie ma wyrównania! Strzelał Nwaogu, broni Janicki. Czas na zmiany.

62'

Goście wychodzą na prowadzenie, zresztą zasłużenie! Gol autorstwa Górskiego. Uderzył głową, piłka nim wpadła do siatki, to jeszcze odbiła się od słupka.

61'

GOOOOOOOOOOL! CHROBRY!

60'

Monterde niedokładnie dośrodkował z rzutu wolnego.

59'

Gospodarze grają dziś bardzo niedokładnie.

54'

Okres dość sztampowej gry. Nic wielkiego się nie dzieje.

50'

Jakóbowski stanął przed szansą, lecz piłka po jego próbie o centymetry minęła bramkę. Chwilę po nim z dystansu Monterde. Też nie do końca precyzyjnie.

49'

A uderzał Górski.

48'

Bardzo dobra interwencja Bieszczada.

47'

Ani jedni, ani drudzy nie przeprowadzili jeszcze zmian.

46'

Pierwszy gwizdek w drugiej połowie. Zaczął Chrobry.

46'

Sytuacja z karnym. Tak to wyglądało:

46'

Zaraz nastąpi wznowienie gry.

45'

Przerwa! Nie ma goli, są emocje. Chrobry zmarnował karnego, Drutex-Bytovia nie wykorzystała okazji z paru metrów. Wracamy za kwadrans.

44'

Zaraz koniec pierwszej połowy.

43'

Na spalonym złapany Nwaogu.

41'

Zakotłowało się pod bramką gości. Jeden z obrońców wyjaśnił jednak sytuację. W porę, bo czaił się Nwaogu.

38'

NIE MA GOLA! Machaj myli się z jedenastego metra!

37'

Serafin dostał za to kartkę.

38'

Karny dla Chrobrego! Zdaje się, ze Serafin dotknął ręką piłkę po rzucie wolnym.

34'

Wzdychają kibice w Bytowie, bo widzą, jak ciężko przychodzi ich drużynie rozegranie.

31'

Nie ma gola! Cóż teraz zrobił Jakóbowski. Był w szesnastce Chrobrego, jednak kopnął niedobrze, nawet nie w tzw. światło bramki.

30'

Pół godziny gry za nami, a bramek ciągle nie ma. Najbliżej ich zdobycia był mimo wszystko Chrobry. Drutex-Bytovia na razie bez argumentów.

29'

Ładny strzał Machaja. Ale minimalnie niecelny.

27'

Nwaogu fauluje Janickiego w polu karnym Chrobrego.

24'

Uwaga! Bardzo groźnie Chrobry. Najpierw Szczepaniak, potem Górski - nie ma gola! Dobrze broni Bieszczad.

22'

Okres nudnej gry. Toczy się ona głównie w środku pola.

18'

Złe dośrodkowanie od Janeczki.

17'

Chrobry miał kontrę, lecz Machaj za mocno podał do Sędziaka.

16'

Po kornerze dla gości nic nie wynikło. Teraz rożne mają gospodarze. Jeden, drugi... i nic.

13'

Uderzał Sędziak, będzie rzut różny dla Chrobrego.

11'

Gospodarze wychodzili z kontrą czterech na czterech. Zmarnowali jednak tę szansę, jedno z podań przeciął Lafrance.

9'

Górski złapany na spalonym po zagraniu Machaja.

8'

Teraz Monterde zdecydował się na uderzenie. Kopnął niecelnie, nad bramką.

7'

Słabe dośrodkowanie Monterde. Mógł zrobić to lepiej, wtedy któryś z nabiegających jego kolegów miałby okazję.

6'

Chrobry na razie dość schowany na własnej połowie.

4'

Janicki broni uderzenie Nwaogu. To nie była zbyt trudna próba.

2'

Od razu ruszyła Drutex-Bytovia, ale akcja się nie powiodła.

1'

Pierwszy gwizdek, a więc zaczynamy! Od środka gospodarze.

16:25

Za moment piłkarze wyjdą na murawę. Mecz poprowadzi sędzia Artur Aluszyk ze Szczecina.

16:19

W ostatniej kolejce Drutex-Bytovia wygrała 3:0 dzięki walkowerowi z Dolcanem Ząbki (wycofał się z rozgrywek). Chrobry przegrał zaś u siebie z Rozwojem Katowice 1:2. Honorowe trafienie zaliczył Maciej Górski.

16:18

To będzie rywalizacja sąsiadów z tabeli. Drutex-Bytovia jest siódma, Chrobry ósmy.

16:12

Skoro jeszcze zostało paręnaście minut, to odeślemy was do zapowiedzi meczu. Przeczytacie ją tutaj.

16:11

Za niecałe 20 minut wybrzmi pierwszy gwizdek w meczu. Znamy już składy obu zespołów. W ataku gospodarzy zagra Charles Nwaogu, kiedyś bombardier Floty Świnoujście. Po stronie gości gole ma strzelać Maciej Górski.