Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
0 : 1
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
93'

Koniec meczu! Chojniczanka nie zaznała smaku zwycięstwa w szóstym wiosennym meczu. Ta sztuka udała się Wigrom Suwałki, które za sprawą gola Martina Barana z końcówki wywiozły z Chojnic pełną pulę. Dziękujemy za uwagę!

92'

Jeszcze kartka dla Artura Bogusza.

91'

Za Gąskę wchodzi na ostatnie sekundy Aleksandar Atanacković.

89'

Był obrońca Jagiellonii popędził za kontrą i wykończył ją mocnym uderzeniem. W ostatnich minutach nic nie zapowiadało na gola dla gości.

88'

GOOOOOOOOOL!!! WIGRY NA PROWADZENIU!! STRZELCEM BRAMKI BARAN!

86'

Za Grzelaka na ostatni minuty wchodzi Jakub Mrozik.

85'

Zawistowski z bocznego sektora zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale nad poprzeczką.

83'

Indywidualna akcja Ferugi, ładny drybling, ale strzał już zablokowany.

80'

Druga zmiana u gości. Marko Brtan wchodzi za Santanę.

78'

Wydawało się, że będzie gol! Z najbliżej odległości spudłował Niedziela, który jakimś cudem nie wykorzystał podania od Rogalskiego. Zatem ciągle bez bramek w Chojnicach.

74'

W ostatnich minutach mocniej zaatakowali chojniczanie, ale brakuje im celnych uderzeń na bramkę Salika.

71'

Miłosz Kozak wchodzi za Adamka. Dynamiczny skrzydłowy ma rozruszać trochę ekipę Wigier.

68'

Przed kolejną szansą Rogalski, ale nie przymierzył w bramkę 35-letni pomocnik.

66'

To już także koniec meczu dla Krzywickiego. W jego miejsce wchodzi Bartłomiej Niedziela.

64'

Pierwsza zmiana. Daniel Feruga zastępuje Kostrzewę.

63'

To powinno być 1:0 dla Chojny! Wymarzonej sytuacji nie wykorzystał Rogalski, który uderzył mocno w światło bramki, ale jakimś cudem wyciągnął to Salik!

61'

Mogła się podobać ofensywna akcja Pietruszki na lewej flance. Skończyło się na wywalczeniu kornera.

59'

I teraz kartka dla Adamka, który utrudniał wznowienie gry bramkarzowi Chojniczanki.

57'

Brakuje wyraźnie dokładności w dośrodkowaniach zawodnikom obu zespołów.

54'

Żółta kartka dla Santany za faul na Czerwińskim.

52'

Co za parada Podleśnego! Golkiper gospodarzy z najwyższym trudem wyciągnął z okienka strzał z rzutu wolnego Bartłomieja Kalinkowskiego!

48'

Szukają w polu karnym Krzywickiego gracze Chojniczanki, ale na razie niewiele dobrego z tego wychodzi. Rosły napastnik nie miał jeszcze dogodnej sytuacji do oddania strzału.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania i czekamy na bramki.

45'

Koniec pierwszej połowy. Słabe widowisko w Chojnicach, w którym Chojniczanka bezbramkowo remisuje z Wigrami Suwałki. Wracamy za kwadrans.

43'

Sporo podań wymienili suwalczanie, a akcję zakończył strzałem z daleka jeden z zawodników. Obok bramki.

40'

Inicjatywę teraz przejęli goście, którzy wyraźnie wyczuli, że dzisiaj w Chojnicach mogą powalczyć nawet o pełną pulę.

38'

Groźna próba Damiana Gąski o włos minęła światło bramki! To poważne ostrzeżenie dla Chojniczanki.

35'

Z bardzo ostrego kąta uderzał w kierunku bramki Kamil Adamek, ale przestrzelił.

32'

Maciej Kostrzewa ukarany kartonikiem za przerwanie kontry.

30'

Kolejna niezła akcja Przemysława Czerwińskiego prawym skrzydłem, ale nikt w polu karnym nie dosięgnął jego wrzutki.

27'

Bardzo, bardzo długo zbierał się do oddania strzału niepilnowany Maciej Rogalski, że został wreszcie zablokowany.

26'

Co chwilę Chojna traci posiadanie w bardzo łatwy sposób. A to błąd techniczny, a to niedokładne zagranie do kolegi.

23'

Oglądamy wyrównane spotkanie. Akcja przenosi się spod jednej bramki pod drugą, ale brakuje stuprocentowych okazji.

19'

Na uderzenie z daleka po ziemi zdecydował się Przemysław Pietruszka, ale golkiper Wigier spokojnie utrzymał futbolówkę.

17'

W odpowiedzi po drugiej stronie boiska czujność Dawida Podleśnego sprawdził Omar Santana.

14'

Po stałym fragmencie główkował Marcin Biernat, ale na posterunku Karol Salik, który uratował przyjezdnych!

13'

Bardzo blisko szczęścia suwalczanie! Nieznacznie pomylił się Kamil Zapolnik.

12'

Gospodarze starają się dominować i więcej rozgrywać piłkę. Goście z Suwałk czekają na okazję do przeprowadzenia szybkiej kontry.

9'

Kolejny korner dla Chojny, ale brak zagrożenia w polu karnym Wigier.

7'

Ukarany żółtym kartonikiem Rafał Grzelak, który bez gwizdka wykonał rzut wolny.

5'

Po rzucie rożnym bliski dojścia do wrzuconej piłki był Piotr Kieruzel, ale zabrakło mu kilkunastu centymetrów.

3'

Opanował futbolówkę Marcin Krzywicki, ale napastnik Chojny został powalony. O karnym nie może być mowy.

1'

Rozpoczęli gospodarze.

17:53

Tłumów na stadionie na pewno dzisiaj nie będzie. Wszystko przez niezbyt fortunną porę spotkania, która zbiega się z ośmioma meczami 30. kolejki Ekstraklasy (ostatniej przed podziałem na grupy). Swoje zrobiła też pogoda.

17:35

Rezerwowi Wigry: Hieronim Zoch, Aleksander Atanacković, Miłosz Kozak, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Mateusz Żebrowski, Marko Brtan.

17:33

Rezerwowi Chojniczanka: Artur Haluch, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela, Rafał Majtyka, Daniel Feruga, Andrzej Rybski.

17:28

Poznaliśmy już wyjściowe składy, za moment przedstawimy ławki rezerwowych.

17:25

Niewykluczone, bo do Chojnic przyjadą Wigry Suwałki, które na wiosnę również nie potrafią wygrać! Pięć meczów bez wygranej to aktualny bilans piłkarzy Dominika Nowaka, który pracuje z zespołem od 31 kwietnia. Pod jego wodzą suwalczanie zremisowali dwa spotkania (2:2).

17:22

Wiosna dla ekipy Chojny jest fatalna. Podopieczni Mariusza Pawlaka w w tym roku nie wygrali żadnego z pięciu meczów na zapleczu Ekstraklasy. Ich dwa ostatnie pojedynki zakończyły się remisami 1:1. Czy dzisiaj chojniczanom uda się przełamać?

17:20

17:19

Witamy z Chojnic! Już o godz. 18 miejscowa Chojniczanka podejmie Wigry Suwałki w ramach 25. kolejki 1. ligi zapraszamy na tekstową relację na żywo!