Michał Trzeciakiewicz został ukarany żółtą kartką.

88'

Marcin Biernat został ukarany żółtą kartką.

88'

To mógł być gol na wagę zwycięstwa Chojniczanki! Przemysław Czerwiński znalazł się w sytuacji sam na sam ze Skibą, ale przestrzelił!

85'

Ostatnia zmiana w Stomilu, Trzeciakiewicz zastąpił Kujawę.

83'

Patryk Mikita uderzał sprzed pola karnego, ale jego strzał został zablokowany.

82'

Maciej Kostrzewa doznał jakiegoś urazu i jest opatrywany.

79'

Zmiana w Chojniczance, Rogalski schodzi, zastąpi go Niedziela.

76'

Patryk Mikita został ukarany żółtą kartką.

74'

Dośrodkowanie Zawistowskiego na pole karne Stomilu, żaden z graczy Chojniczanki nie dopadł do piłki i przejął ją Piotr Skiba.

71'

To mogła być dobra akcja Chojniczanki, ale Marcin Krzywicki nie zdołał opanować piłki po zbyt mocnym zagraniu.

70'

Kolejna zmiana także w Chojniczance, Krzywicki pojawił się za Rybskiego.

69'

Zmiana w Stomilu, Suchocki pojawił się w miejsce Żwira.

67'

Gol dla Stomilu! Najpierw Podleśny obronił strzał jednego z graczy Chojniczanki, do wybitej piłki dopadł jednak Tsubasa Nishi i precyzyjnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki.

67'

GOOOL! TSUBASA NISHI!

65'

Paweł Zawistowski znów próbował zaskoczyć Piotra Skibę z dystansu, ale górą w tym starciu był golkiper Stomilu.

61'

Zmiana także w Stomilu, Głowacki opuszcza plac gry, zastąpi go Śledź.

60'

Pierwsza zmiana w Chojniczance, Mikita wszedł w miejsce Ferugi.

57'

Paweł Zawistowski uderzał piłkę z rzutu rożnego, ale było to niedokładne zagranie.

56'

Groźnie pod bramką Stomilu! Marcin Biernat zdołał oddać strzał z bliskiej odległości, ale został w ostatniej chwili został zablokowany!

53'

Dośrodkowanie Kujawy w kierunku Nishiego, Japończyk był nieuważny i nie dostrzegł nadbiegającego w jego stronę rywala, który zdołał przechwycić futbolówkę.

51'

Kontra Chojniczanki futbolówkę przejął Pietruszka, ale ostatecznie nieczysto zagrywał do Rybskiego i cała akcja spaliła na panewce.

50'

Nishi dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłkę pewnie wyłapał Damian Podleśny.

48'

Odważny strzał Łukasza Jeglińskiego w ostatniej chwili zatrzymał Daniel Feruga.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka prowadzi ze Stomilem 1:0.

39'

Gospodarze szukają swojej szansy na powiększenie przewagi, ale na razie marnie im to wychodzi. Maciej Rogalski po raz kolejny bardzo niecelnie uderzał na bramkę Stomilu.

36'

Bardzo niecelny strzał Macieja Rogalskiego.

35'

Przemysław Pietruszka interweniował i ucierpiał w starciu z rywalem. Czeka nas krótka przerwa w grze.

32'

Japończyk dośrodkowywał z rzutu rożnego, zrobił to jednak zbyt niedokładnie, by w jakikolwiek sposób zagrozić bramce Chojniczanki.

31'

Tsubasa Nishi zdecydował się na oddanie strzału zza linii pola karnego. Futbolówkę wybili jednak gospodarze i sędzia wskazał na rzut rożny.

30'

Rogalski niedokładnie zagrał do Pietruszki, piłkę przejęli goście z Olsztyna.

29'

Paweł Zawistowski długo prowadził piłkę, aż w końcu postanowił uderzać z dystansu. Futbolówkę bez problemów wyłapał Skiba.

27'

Kolejny rzut wolny dla Chojniczanki, sytuację wyjaśnił Piotr Klepczarek, który głową wybił piłkę z okolic własnego pola karnego.

25'

Paweł Głowacki został ukarany żółtą kartką.

22'

Chojniczanka obejmuje prowadzenie! Rzut wolny dla Chojniczanki,, pod bramką Stomilu zrobiło się niemałe zamieszanie, ale piłkę przejął Łukasz Kosakiewicz i pewnym strzałem zdołał pokonać Piotra Skibę.

22'

GOOOL! ŁUKASZ KOSAKIEWICZ!

20'

Feruga przyjął piłkę po zagraniu Rybskiego i uderzał na bramkę Stomilu, Skiba nie miał jednak żadnych problemów z obroną.

19'

Było groźnie! Jegliński dośrodkowywał do Kujawy, ten zaś zdecydował się na oddanie strzału głową i omal nie pokonał Damiana Podleśnego!

17'

Mocno niecelne dośrodkowanie Czerwińskiego do Rybskiego.

15'

To mogła być dobra akcja Stomilu, ale Lech niedokładnie zagrał w kierunku Bucholca.

11'

Od początku przeważają gospodarze, którzy coraz śmielej poczynają sobie pod bramkę Stomilu. Na razie defensorzy z Olsztyna skutecznie się bronią.

9'

Zagotowało się teraz pod bramką Stomilu. Rybski świetnie przyjął piłkę i ruszył z nią na bramkę gości, jednak dobrze w tej sytuacji zachował się Wełna i wybił futbolówkę.

7'

Jegliński do spółki z Lechem próbowali skonstruować składną akcję, jednak Maciej Kostrzewa sprytnym wślizgiem zdołał zatrzymać ją w środku polu.

5'

Rzut wolny dla gospodarzy nie przyniósł zagrożenia w polu karnym olsztynian.

4'

Początek spotkania należy do podopiecznych Mariusza Pawlaka, którzy jak na razie stwarzają więcej zagrożenia pod bramką Stomilu.

2'

Dalekie zagranie Rybskiego do Ferugi, który nie zdołał jednak opanować piłki.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

17:57

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie.

17:49

Rezerwowi Stomilu: Leszczyński, Ratajczak, Głowacki, Suchocki, Trzeciakiewicz, Łukasik, Śledź.

17:41

Rezerwowi Chojniczanki: Haluch, Kieruzel, Mrozik, Niedziela, Mikita, Grzelak, Krzywicki.

17:06

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego warto zapoznać się z zapowiedzią spotkania: Chojniczanka – Stomil LIVE! Gospodarze wiosną bez wygranej

16:57

Serdecznie witamy w sobotnie, słoneczne popołudnie i zapraszamy na relację na żywo z meczu 24. kolejki 1. ligi. W Chojnicach miejscowa Chojniczanka podejmie Stomil Olsztyn.