Chrobry GłogówChrobry Głogów
1 : 2
Rozwój KatowiceRozwój Katowice
94'

Koniec! Jeszcze niedawno wydawało się, że Rozwój Katowice będzie murowanym spadkowiczem. W ostatnich meczach podopieczni Mirosława Smyły jednak zaskakują. Dzisiaj gracze beniaminka wygrali z Chrobrym w Głogowie czwarte kolejne spotkanie i mocno oddalili się od zagrożonej strefy. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

91'

Robert Menzel ogląda żółtko.

90'

Jeszcze Ilków-Gołąb obejrzał kartkę.

89'

Czerkas zmarnował sytuację oko w oko z bramkarzem! Górą w tym pojedynku Szymański!

88'

Żółta kartka dla Żaka.

87'

Ostatnia zmiana. Za Kamila Cholerzyńskiego posłany do boju Michał Gałecki.

85'

Po ogromnym zamieszaniu Wróbel wpakował piłkę do siatki, mimo iż chwilę wcześniej bramkarz Chrobrego interweniował dwukrotnie.

84'

GOOOOOOL!!! ROZWÓJ PROWADZI 2:1!!! WRÓBEL!!

82'

Filipa Kozłowskiego zmienia Adam Żak.

80'

Znakomita interwencja Szymańskiego po strzale Czerkasa uchroniła Chrobrego od utraty drugiej bramki!

78'

Pięknie przymierzył Górski z ponad 25 metrów! Futbolówka jeszcze odbiła się od słupka zanim wpadła do sieci.

77'

GOOOOOOL!!! JEST WYRÓWNANIE!! GÓRSKI!!

76'

Dobra interwencja Pawłowskiego po strzale z dystansu Kościelniaka! Rozwój nadal prowadzi.

75'

Uderzenie Szatana z rzutu wolnego przepadło w gąszczu nóg w polu karnym.

74'

Dominik Kościelniak obejrzał żółtą kartkę.

72'

Paweł Wojciechowski zastępuje na placu Łukasza Szczepaniaka. To już ostania zmiana w Chrobrym.

70'

Przed dzisiejszym spotkaniem Rozwój mógł się pochwalić trzema zwycięstwami z rzędu. Czy beniaminek 1. ligi dołoży czwartą kolejną wygraną? Przed nami ostatnie 20 minut.

68'

Roszada w defensywie gospodarzy. Mateusza Długołęckiego zastępuje Gracjan Horoszkiewicz.

66'

W zamieszaniu w polu karnym strzelał jeden z piłkarzy Rozwoju, ale kąt był zbyt ostry, by zmieścił piłkę w siatce.

64'

Tomasz Szatan ukarany żółtym kartonikiem.

61'

Zmiana w Rozwoju. Konrada Nowaka zastępuje Robert Tkocz.

59'

Dwa z rzędu kornery wykonywali zawodnicy Chrobrego, ale nic z tego nie wynikło.

56'

Mamy pierwszą zmianę. Za Bartosza Machaja wchodzi do gry Damian Sędziak.

54'

Do bezpańskiej piłki dopadł Szymon Drewniak, ale znacznie przestrzelił.

52'

Celny strzał z dalszej odległości Ilkowa-Gołąba, ale na posterunku Pawłowski.

50'

Zablokowana próba uderzenia Macieja Górskiego.

48'

Daleko przed własną szesnastkę zapuścił się Wojciech Pawłowski i uratował tym samym gości.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Po golu Czerkasa, Rozwój sensacyjny prowadzi z Chrobrym na jego terenie. Wracamy za kwadrans.

42'

Po podaniu od Winiarczyka sam na sam z bramkarzem wyszedł Czerkas i nie zmarnował tej sytuacji. Mamy niespodziankę w Głogowie.

41'

GOOOOOL!!! ROZWÓJ PROWADZI ZA SPRAWĄ ADAMA CZERKASA!!

38'

Po kolejnym rogu bitym przez Mateusza Machaja nie było zagrożenia.

35'

Wreszcie było ciekawie! Po kornerze główkował Michał Ilków-Gołąb, ale bramkarz Rozwoju na posterunku!

32'

Remis w tym momencie pozwoliłby utrzymać się Rozwojowi nad kreską oznaczającą mecz barażowy. Chrobry ma pewne miejsce w środku ligowej stawki.

30'

Pół godziny za nami, a nie oglądaliśmy ani jednej groźnej sytuacji w żadnym polu karnym.

26'

Warto dodać, że po jednym meczu przy zamkniętych trybunach, dzisiaj na stadion wrócili kibice Chrobrego, który dopingują i wspierają swój zespół.

24'

Z futbolówką "zapoznał się" Karol Szymański, który nie miał za wiele kontaktów z piłką. Teraz miał okazję wyłapać dośrodkowanie.

22'

Po rzucie rożnym walczył w powietrzu Michał Michalec, ale nie był w stanie zaskoczyć bramkarza.

19'

Katowiczanie przyczajeni, czekają na okazję do przeprowadzenia szybkiego kontrataku.

17'

Na razie jakiekolwiek zalążki sytuacji oglądamy po stałych fragmentach.

14'

Kolejny stały fragment dla gospodarzy, ale poradzili sobie z dośrodkowanie z kornera obrońcy Rozwoju.

12'

Tuż przed polem karnym faulowany był jeden z graczy Chrobrego. Do futbolówki podszedł Mateusz Machaj, ale posłał ją nad poprzeczką.

9'

Nie rozpieszczają nas póki co piłkarze. Nie oglądaliśmy jeszcze celnego uderzenia.

7'

Żółtą kartkę zarobił Kamil Cholerzyński. Musi uważać były zawodnik GieKSy.

5'

W pierwszych fragmentach spotkania stara się dominować Chrobry, który jednak nie może przedrzeć się pod bramkę Wojciecha Pawłowskiego.

2'

Tradycyjne, wzajemne badanie sił obu drużyn.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, gramy!

17:43

W Głogowie piękna pogoda, na termometrach 14 kresek, powoli zachodzące słońce. Na płycie boiska trwa rozgrzewka zawodników obu ekip. Zaczynamy za nieco ponad kwadrans.

17:38

Rezerwowi Rozwój: Bartosz Soliński, Łukasz Kopczyk, Michał Gałecki, Piotr Barwiński, Robert Tkocz, Adam Żak, Sebatian Gielza.

17:36

Rezerwowi Chrobry: Sławomir Janicki, Karol Hodowany, Robert Pisarczuk, Gracjan Horoszkiewicz, Damian Sędziak, Wołodymyr Hudyma, Paweł Wojciechowski.

17:30

17:19

Kłopoty kadrowe nie omijają za to Rozwoju, który przegrał trzy ostatnie ligowe mecze z Chrobrym. W Głogowie nie zagrają pauzujący za kartki Raul Gonzalez i Wojciech Król oraz leczący kontuzję Szymon Kapias. Mimo to katowiczanie po cichu marzą o sprawieniu niespodzianki i podtrzymaniu zwycięskiej passy.

17:15

Dziś Chrobry zagra poważnie wzmocniony, bo do składu wraca aż czterech zawodników, którzy nie mogli wystąpić przed tygodniem w Grudziądzu. Michał Ilków-Gołąb , Michał Michalec i Damian Sędziak odcierpieli już karę za kartki, a Kevin Lafrance wrócił ze zgrupowania reprezentacji Haiti.

17:14

17:13

Witamy ze stadionu przy ul. Wita Stwosza w Głogowie. To tutaj dojdzie do rywalizacji miejscowego Chrobrego z Rozwojem Katowice. Zapraszamy na relację na żywo!