Wisła PłockWisła Płock
0 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
98'

Za 10 minut rozpocznie się konferencja pomeczowa z udziałem trenerów obydwu ekip. Z Płocka żegna się Monika Zakrzewska.

94'

Koniec! Wisła Płock nie znalazła sposobu na defensywę Sandecji Nowy Sącz i tym samym oba zespoły podzieliły się punktami. Remis oznacza, że Nafciarze stracili pozycję lidera 1. ligi na rzecz Arki Gdynia. Dziękujemy za uwagę.

92'

Nafciarze atakują całym zespołem, posyłają masę dośrodkowań w pole karne Sandecji, ale nie dochodzą do sytuacji strzeleckich.

90'

Cztery minuty doliczone przez sędziego.

90'

Ostatnia zmiana w meczu. Bartłomiej Dudziec schodzi, a w jego miejsce pojawia się na placu gry Adrian Danek.

89'

Bronią się, bronią gracze Sandecji. Jak na razie skutecznie.

87'

Już tylko kilka minut do końca. Czy Nafciarze zdołają przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

85'

Próbował uderzać Baran, ale wyszło mu to beznadziejnie.

83'

Przewrócony w polu karnym Lebedyński, ale arbiter nie widział podstaw, by odgwizdać jedenastkę.

80'

Wprowadzony Janczyk złapany na spalonym.

77'

A w Sandecji Dawid Janczyk wchodzi za Trochima.

76'

Za Drozdowicza melduje się na boisku Lukas Kubus.

75'

Przy aplauzie publiczności schodzi Arkadiusz Reca, który w pierwszej połowie zostawił dużo zdrowia na boisku, będąc głównym motorem napędowym gospodarzy.

75'

Stefańczyk coraz bardziej poirytowany, ale nie ma co się dziwić doświadczonemu obrońcy gospodarzy, bo jeśli Wisła będzie nadal tak nieskuteczna to straci fotel lidera na rzecz arki gdynia

72'

Wiślacy przeprowadzili naprawdę fajną kontrę, ale Piotrowski najpierw wdał się w niepotrzebny drybling, a potem skiksował.

70'

Lebedyński dwoi się i troi, ale rezultatów ciągle brak. Czy lider w ogóle odpali w tym spotkaniu?

70'

68'

Odżyły również płockie trybuny. Kibice Nafciarzy przygotowali transparent. Race również zostały odpalone.

65'

Zmiana w zespole Nafciarzy. Na murawie zameldował się Piotr Wlazło.

64'

Zagranie ręką Kasprzaka, ale i tak przy piłce utrzymali się sądeczanie

62'

Indywidualnej akcji próbował Cezary Stefańczyk, ale gracz Wisły został efektywnie poskromiony przez gości.

59'

Tymczasem do głosu znowu doszli sączersi, ale Kiełpin z łatwością wybronił sygnalizowany strzał

58'

Emila Drozdowicza chyba przerosła presja spotkania, zapasowy napstnik Wisły notorycznie traci futbolówkę w decydujących momentach.

55'

Kapitan Nafciarzy dał sygnał do bardziej zdecydowanego ataku, ale dośrodkowanie Wojciecha Łuczaka nie znalazło adrestata.

54'

Wiślacy z animuszem wyszli na drugą połowe, ale brak Dimitara IIieva jest nad wyraz widoczny.

46'

Na zmianę w składzie wyjściowym na druga część zdecydował się trener Sandecji. Na płockiej murawie pojawił się dwudziestoletni Bartłomiej Kasprzak.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

17:52

W ostatnim kwadransie pierwszych 45. minut bramka dla Wisły Płock wisiała w powietrzu. Sandecja jednakże prezentuje się bardzo solidnie na tle lidera, tym samym druga odsłona zapowiada się niezwykle emocjonująco.

46'

Koniec pierwszej połowy.

48'

Wisła Płock powinna prowadzić 1:0, ale Lebydyński zmarnował stu procentową sytuację.

42'

Kolejna szarża Recy, który został nieprzepisowo zatrzymany. Sędzia Lasyk nie zdecydował się jednakże na odgwizdanie przewinienia.

43'

Ale wynik na razie bez zmian

42'

Cudowna akcja Arkadiusza Recy, który na tacy wyłożył piłkę kolegom

41'

Stępiński znowu pokazał klasę, bo sądeczanie wychodzili na czystą pozycję

38'

Za faul taktyczny Kamil Słaby słusznie obejrzał żółty kartonik

36'

Nareszcie szybka kontra gospodarzy, ale Emil Drozdowicz został nieprzepisowo zatrzymana

34'

Świetna interwencja w środku pola kapitana Nafciarzy

30'

Kolejna przerwa w grze, ty razem na murawie leży Filip Piszczek

31'

Pierwsza żółta kartka w meczu dla Wiślaków

30'

Dobry pomysł miał Maksymilian Rogalski, ale tym razem zdążyli obrońcy Sandecji

28'

Biało-Czarni są jednak czujni i z łatwością przejęli futbolówkę

28'

Seweryn Kiełpin długim wykopem próbuje przenieść ciężar gry na stronę gości

27'

Na Lukasiewicza gra się nieco zaostrzyła i od razu ożywiły się trybuny

25'

Bartosz Sobotka uderza jednakże prosto w wiślacki mur

24'

Ostre wejście Bartłomieja Sielewskiego i dobra okazja w okolicach 20 metra dla gości

22'

Kolejny atak pozycyjny w wykonaniu przyjezdnych, ale znowu Sandecji zabrakło cierpliwości w decydującym podaniu i piłka dla Wisły

20'

20'

Na razie na płockiej murawie lepiej prezentuje się Duma Nowego Sącza

20'

Tymczasem futbolówka szybko przeniosła się w pole karne Kiełpina, który udanie interweniuje

18'

Lider z Płocka powoli uruchamia swoje skrzydła, tym razem goście powstrzymali prawoskrzydłowego Nafciarzy

17'

I jest pierwszy strzał Wislaków na bramkę Łukasza Radlińskiego

15'

Wreszcie do głosu doszli Nafciarze i pierwsza wrzutka Stefańczyka w pole karne gości

14'

Dłuższy okres posiadania piłki przez biało-czarnych, lecz gospodarze stosują wysoki pressing i do bramki Kiełpina sądeczanom jest daleko

12'

Wreszcie dobry atak pozycyjny Nafciarzy, ale akcja została przerwana ze względu na kontuzję jednego z piłkarzy Sandecji

11'

Kibice w Płocku spragnieni gola, ale na razie trwa akcja "wybadaj przeciwnika"

9'

Aktualnie piłka często ląduje na aucie to z jednej to z drugiej strony

8'

Od początku w Płocku mamy mecz walki

7'

Wisła stara się przejąć inicjatywę ale podopieczni Radosława Mroczkowskiego nie dają za wygraną

5'

Waleczny Trochim w środku pola faulowany przez wiślaków

4'

Kibice Wisły są tak samo aktywni jak przyjezdni i gospodarz nie może wyjść z kontrą

3'

Pierwszy aut dla gości

3'

Rozpoczęła Sandecja

17:00

Godzina 17:00 i pierwszy gwizdek na Łukasiewcza!

16:47

Dziś w Płocku wyszło słońce i kibice coraz licznej zapełniają Ł34.

16:31

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz LIVE! Sandecja znów zaskoczy?

16:25

Serdecznie witamy i zapraszamy na TEKSTOWĄ RELACJĘ LIVE z meczu Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz!