Bełchatowianie szybko wybili piłkę z własnej połowy.

Na koniec jeszcze rzut rożny dla gospodarzy

Atak Szymańskiego zatrzymał Czerwiński

92'

Szołtys spokojnie wprowadził piłkę pod pole karne rywali, lecz podał do nikogo

91'

Bełchatowianie ruszyli do ataku całym zespołem. Na własnej połowie został jedynie Krakowiak

90'

Arbiter doliczył co najmniej cztery minuty do drugiej połowy

90'

Chwila przerwy - na murawie leży Lukas Kuban.

89'

To powinien być gol! Fantastyczna sytuacja Dudy. Oszukał Krakowiaka i lobem uderzył na bramkę. Sprzed samej linii wybijał wracając Cverna.

89'

Świetna interwencja Kuchty po wolnym Bełchatowa. Pewnie wyłapał piłkę, wyskakując najwyżej z kłębiących się w polu karnym zawodników

88'

Na środku boiska faulował Zahorski. Zółta karta i rzut wolny dla rywali

87'

Zahorski zepsuł akcję swego zespołu, podając do Cverny

86'

Dawid Flaszka za Patryka Rachwała

85'

Ostatnia zmiana wśród gospodarzy. Tomasz Zahorski za Krzysztofa Wołkowicza.

84'

Po podaniu Zaplaca, na spalonym dał sie złapac Ploj

83'

Żółta kartka dla Vaclava Cverny za faul na Praznovskim.

81'

Bełchatów po kontrze wywalczył rzut rozny. Stały fragment gry nie przyniósł jednak choćby strzału

80'

Szybka akcja gospodarzy zakończyła się podaniem do Iwana. Ten jednak został zatrzymany przez wracającego Kubana

79'

Czerwiński znalazł się w polu karnym, lecz szybko wycofał piłkę. Przejął ją Wołkowicz, przebiegł się na druga stronę boiska i oderzył z daleka. Ponad bramką

78'

Dośrodkowanie Frańczaka pewnie wyłapał Krakowiak

77'

Szołtys uderzał na bramkę Krakowiaka. Celnie, lecz to zbyt mało aby zmylić golkipera bełchatowian

77'

Dośrodkowania Szołtysa w pole karne nie odebrał Iwan

76'

Druga zmiana w zespole z Katowic. Bartosz Iwan za Marcina Flisa

76'

Rachwał z wolnego dośrodkował w pole karne. Uderzał Szymański, lecz niecelnie

75'

Żółta kartka dla Olivera Praznovskiego

71'

Hieronim Gierwszewski pojawił się na murawie w miejsce Cezarego Demianiuka

71'

Goncerz był bliski przejecia piłki pod polem karnym Krakowiaka. W ostatniej chwili sytuację uratowal Michalski

69'

Chwila przerwy w grze związana z urazem Flisa.

68'

Dobra centra Wołkowicza nie została wykorzystana. Piłkę z własnego pola karnego wybili goście

68'

Fsul Kubana pod polem karnym na Leimonasie. Będzie rzut wolny dla gospodarzy

64'

Kuban popędził prawym skrzydłem, lecz jego dośrodkowanie w pole karne zostało zablokowane.

63'

Korner ze strony bełchatowian nie przyniósł najmniejszego zagrożenia

62'

To mogło być wyrównujące trafienie! Świetne dośrodkowanie Michalskiego odebrał Szymański i uderzył z bliska. Gospodarzy uratowała jedynie interwencja Kuchty

65'

Paweł Szołtys za Macieja Bębenka

61'

Dośrodkowanie Zapalaca wyłapał Kuchta

59'

Papikyan dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Klemenza. Obrońca uderzył na tyle lekko, że Kuchta bez problemu zlapał piłkę

59'

Mateusz Kamiński ukarany żołtą kartką za faul w środku boiska.

57'

Czerwiński dobrze zachował się po prawej stronie. Przejąl piłkę i zcentrował ją do Leimonasa. Ponownie skutecznie interweniował jednak Krakowiak

57'

Fajne przejęcie Ploja w środku boiska, wobec błędu Demianiuka nie zaowocowało groźniejszym natarciem ze strony Bełchatowa

53'

Dośrodkowanie Czerwińskiego z prawej strony wykorzystał Goncerz, fantastycznie uderzając w światło bramki. Przed wpisaniem się na listę strzelców powstrzymała go jedynie niezła interwencja Krakowiaka.

53'

Wołkowicz z rzutu wolnego wysoko ponad bramką.

52'

Ploj faulował w defensywie. Będzie rzut wolny dla Katowic

50'

Dośrodkowanie Papikyana z rogu nie przyniosło strzału na bramkę Kuchty

49'

Po podaniu Zapalaca, przed fajną sytuacją stanął Demianiuk. Swoim strzałem wywalczył korner dla gości

48'

Frańczak popisal sie szybkim rajdem przez praktycznie całe boisko po czym skierował piłke do Bębenka. Ten jednak nie potrafił tego wykorzystać

47'

Teraz gospodarze wykonywali korner. Wycofali piłkę przed pole karne, skąd uderzył Frańczak. Ponad bramką

46'

I od razu rzut wolny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu Flisa, piłkę wypiąstkował Krakowiak

46'

Druga część gry rozpoczęta!

46'

Na druga połowę nie wybiegł już Piotr Witasik. Zamiast niego zagra Alen Ploj

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Jeszcze rzut wolny dla gości. Uderzał Zapalac. Niecelnie

45'

Arbiter doliczył 2 minuty do pierwszej połowy

45'

Po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne, czający się pod bramka Oliver Praznovsky uderzył z powietrza i umieścił piłke w siatce.

45'

GOL! Oliver Praznovsky zdobywa klasycznego gola do szatni i daje prowadzenie swojemu zespołowi

45'

Przed świetną okazją stanął Frańczak. Niepilnowany uderzył z bliska, lecz przed zdobyciem gola powstrzymała go świetna interwencja Krakowiaka.

42'

Chwila przerwy w grze. Na murawie leży Lukas Klemenz

41'

Swój korner wykonywali jeszcze goście. Nie przyniósł on jednak najmniejszego zagrożenia pod bramką Krakowiaka

40'

Kolejna brawurowa akcja Szymańskiego zatrzymana pod bramką przez rywali

39'

Wymiana podań Frańczaka oraz Flisa na lewym skrzydle przyniosła jedynie bardzo niecelne dośrodkowanie w kierunku pola karnego.

38'

Od dłuższej chwili piłka spokojnie krązy w okolicach środka boiska.

35'

Żółty kartonik obejrzał również Lukas Klemenz

35'

Żółtą kartką ukarany Adrian Frańczak

33'

Emocje uderzyły piłkarzom do głowy. Doszło do małej sprzeczki pomiędzy piłkarzami obu drużyn

32'

Z wolnego uderzył Duda. Nieco niecelnie

32'

Faul Witasika w defensywie sprokurował rzut wolny dla gospodarzy

31'

Demianiuk usiłował wyjśc z kontrą, został jednak powstrzymany przez duet Kamiński - Leimonas

29'

Kolejny nieudany rzut rozny ze strony gospodarzy

28'

Flis otrzymał piłkę w polu karnym, po czym posłał ją do Goncerza. Ten, niekryty przez rywali uderzał, trafił jednak w jednego z bełchatowian. Będzie jeszcze korner.

26'

Duda wykonywał rzut wolny. Piłka jednak zatrzymała się na pierwszym z defensorów gości

25'

Bo dośrodkowaniu Flisa, piłkę na korner wybił Klemenz

24'

Bębenek próbował wbiec pod bramkę Krakowiaka ale nie pozwolili mu na to defensorzy Bełchatowa

23'

Demianiuk wychodził z akcją, lecz szybko został sfaulowany.

21'

Szymański przebił się w pole karne, lecz nie zdołał tam wiele dokonać

20'

Wołkowicz zza linii pola karnego. Prosto w ręce Krakowiaka.

19'

Klemenz przejął piłkę w środku boiska, po czym podał do Witasika. Ten jednak szybko ją stracił

18'

Centra Wołkowicza nie zaowocowała strzałem. Jego koledzy nie zdołali przyjąć piłki

17'

Gospodarze długo konstruowali sobie akcję krótkimi podaniami. W końcu na bramkę uderzył Czerwiński. Spokojna interwencja Krakowiaka

15'

Zapalac usiłował się przebić lewym skrzydłem. Tym razem nieskutecznie

15'

Po uderzeniu z wolnego, piłka odbiła się od muru

14'

Demianiuk wywalczył rzut wolny dla swego zespołu

13'

Wołkowicz świetnie dośrodkował w pole karne. Uderzenie Frańczaka nieznacznie minęło się z bramką.

11'

Krakowiak odważnie wyszedł z pola karnego tym samym zabijając akcję katowiczan w zarodku

10'

Duda odebrał piłkę w środku boiska i posłał ją do nadbiegającego Wołkowicza. Przed strzałem powstrzymała go jedynie odważna interwencja Krakowiaka

9'

Kolejny rzut rożny nie przyniósł już żadnego uderzenia na bramkę Bełchatowa

8'

Po dośrodkowaniu Flisa z kornera, skutecznie interweniował Krakowiak. Będzie kolejny korner

8'

Po podaniu Flisa, w pole karne usiłował przedostać się Goncerz. Nieudanie. Wycofał jednak piłkę do Wołkowicza, a ten strzałem z dystansu wywalczył korner

7'

Klemenz zagrywał w pole karne, ale na drodze piłce stanął Flis

6'

Goncerz przebiegł się środkiem boiska, po czym zszedł na lewą stronę pod polem karnym. Tym razem jego dośrodkowanie zostało odebrane przez rywali.

5'

Stały fragment gry gospodarzy przyniósł uderzenie głową Flisa. Bardzo niecelne

3'

Kolejna skuteczna interwencja Klemenza sprawiła, że GKS Katowice wywalczył jedynie korner

2'

Dobra interwencja Klemenza powstrzymała gospodarzy przed ruszeniem w pole karne Krakowiaka

1'

Pierwsi pod bramką rywala znaleźli się gospodarze. Krakowiak nie musiał jednak nawet interweniować

00'

Goście rozpoczęli spotkanie

12:41

Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na murawę.

12:38

Trybuny przy Bukowej powoli się zapełniają. Na trybunie gości pojawili się już fani GKSu Bełchatów

12:34

Rozgrzewki już zakończone. Piłkarze spędzają właśnie ostatnie chwile w szatni.