Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
0 : 1
Miedź LegnicaMiedź Legnica
94'

Koniec! Trwa kryzys Zagłębia Sosnowiec, które przegrało trzeci mecz z rzędu i chyba może już zapomnieć o awansie do Ekstraklasy. Przełamała się z kolei Miedź Legnica, która zwyciężyła po raz pierwszy na wiosnę. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

94'

Ostro, bardzo ostro Bartczak potraktował Paluchowskiego. Żółta kartka.

93'

I ukarany kartką zawodnik schodzi z boiska. W jego miejsce na ostatnie sekundy Adrian Cierpka.

92'

Jeszcze kartonik w kolorze żółtym dla Rasaka.

90'

Trzy minuty doliczone przez sędziego.

90'

Atakuje już całym zespołem Zagłębie. Czy gospodarzom uda się wyrównać rzutem na taśmę?

88'

Za Łobodzińskiego melduje się na placu Petteri Forsell.

87'

Ostre wejście Martineza w nogi jednego z graczy Miedzi.

85'

Kapsa spokojnie wyłapał dośrodkowanie Matusiaka.

82'

Łobodziński zagrał Rasakowi idealnie na strzał, ale zepsuł to uderzenie sprzed pola karnego młody zawodnik.

80'

Trener Zagłębia wprowadza kolejnego napastnika. Adrian Paluchowski za Fonfarę.

78'

Niemrawych zapędów Zagłębia ciąg dalszy. Na razie absolutnie nic z tego nie wynika, a każda kolejna nieudana akcja podcina skrzydła podopiecznym Artura Derbina.

75'

Niektórzy kibice zaczynają wychodzić ze Stadionu Ludowego. Dopingu nie słychać wcale.

73'

Wpadł w szesnastkę Jakub Arak, ale zdołał dogonić go 15 lat starszy Michał Stasiak i zażegnać niebezpieczeństwu.

71'

Z dystansu kropnął Matusiak, ale prosto w... Pribulę. I odgwizdany spalony.

69'

Ryndak wkurzył się na decyzję sędziego, rzucił piłką o murawę i zarobił bezsensowne żółtko.

67'

Dośrodkowanie Pribuli do Ryndaka, ten oddał strzał, który w ostatniej chwili został zablokowany przez jednego z defensorów Miedzi.

66'

O krok od przelobowania bramkarza był Labukas! Szczęście po stronie Fabisiaka.

64'

Podanie Matusiaka prosto do Łobodzińskiego. Nie idzie sosnowiczanom.

62'

Statystyka strzałów fatalna dla Zagłębia. 10-1 dla Miedzi, a w celnych 4-1.

60'

Druga zmiana. Martin Pribula wchodzi za Jakuba Wilka.

59'

To musiało się tak skończyć. Gancarczyk z linii końcowej wycofał piłkę do Łobodzińskiego, który uderzeniem pod poprzeczkę tym razem nie dał szans bramkarzowi.

58'

GOOOOOOL!!! MIEDŹ NA PROWADZENIU! ŁOBODZIŃSKI!!

57'

Będzie pierwsza zmiana w Zagłębiu. Za bezproduktywnego Fidziukiewicza wchodzi Carles Martinez. Czy Hiszpan uporządkuje grę w środku pola?

55'

Tadas Labukas okiwał obrońcę, uderzył celnie i znowu na posterunku Fabisiak!

53'

Festiwal strzałów gości. Przed momentem próbował szczęścia z naprawdę znacznej odległości Adrian Łuszkiewicz, ale znakomicie po raz kolejny interweniował Fabisiak.

50'

Pokazał się dobrze Damian Rasak, który uderzył mocno, ale nad poprzeczką.

49'

Płaskie uderzenie wprowadzonego Gancarczyka. Sprawdzona czujność bramkarza Zagłębia.

47'

Przy linii bocznej instrukcji graczom Zagłębia udziela Robert Stanek.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Czekamy na gole i więcej składnych akcji.

46'

W Miedzi jedna zmiana. Za nieskutecznego Subbotina wszedł Marek Gancarczyk.

45'

Koniec pierwszej połowy. Spotkanie na pewno nie należy do porywających. Zdecydowanie lepiej zaprezentowali się zawodnicy Miedzi, ale bramek nie uświadczyliśmy. Wracamy za kwadrans, bądźcie z nami.

44'

Mnożą nam się błędy z obu stron. Gołym okiem widać, że oba zespoły mają swoje problemy i przeżywają obniżkę formy.

42'

Ni to strzał, ni dośrodkowanie Fonfary. Krzyki dezaprobaty z trybun.

40'

Niezbyt dobry fragment meczu. Zagłębie bojaźliwie do tyłu, ale boi się zaryzykować także Miedź.

38'

Znowu Garguła z rożnego i znowu wybija Matusiak. Rozgrywający Miedzi ma chyba najwięcej kontaktów z piłką ze wszystkich zawodników.

37'

Świetna sytuacja dla Garguły z rzutu wolnego. Potężne uderzenie, ale piękna interwencja Wojciecha Fabisiaka uratowała gospodarzy!

35'

zagłębie sosnowiec

33'

Niezłe zagranie Michała Fidziukiewicza w kierunku Jakuba Araka, kibice się poderwali, ale był spalony.

31'

Kibicom z Sosnowca nie podoba się taka postawa ich ulubieńców. Słychać gwizdy i trudno im się dziwić.

30'

Pierwszy rzut rożny dla Zagłębia, ale dośrodkowanie Jakuba Wilka pewnie wyłapał bramkarz.

27'

Żarko Udovicić ogląda żółtą kartkę za faul na Łobodzińskim.

27'

Dużo kontaktów z piłką ma Garguła, ale jego zagraniom brakuje precyzji.

25'

Trzeba przyznać, że groźniejsza jest póki co Miedź. Na pewno bardziej konkretna w ataku, bo piłkarze Zagłębia są nieco zagubieni.

22'

Fatalny, niewymuszony błąd Vezalova. Miedź ruszyła z kontratakiem, ale na szczęście dla sosnowiczan Bułgar zdążył wrócić.

20'

Teraz w dobrej sytuacji Tomasz Midzierski, ale uderzył po koźle i uderzenie niecelne. Groźni potrafią być przyjezdni.

18'

Wyrównane spotkanie w Sosnowcu. Obu zespołom bardzo zależy na przełamaniu.

16'

Przytomne zagranie Dimitara Vezalova, który odczytał prostopadłe zagranie Garguły.

15'

13'

Wyborną sytuację zmarnowała teraz Miedź! Igor Subbotin przestrzelił z okolic 11 metrów! Jak on to zrobił?!

11'

Groźnie Zagłębie! Do odbitej przed pole karny piłki dopadł Grzegorz Bartczak, kropnął mocno, ale Paweł Kapsa na posterunku.

9'

Nie patyczkował się Matusiak i nieprzepisowo posłał do parteru Wojciecha Łobodzińskiego.

7'

Znowu przed szansą ze stojącej piłki Garguła i znowu nie najlepiej. Tym razem były pomocnik Wisły Kraków przesadził z siłą.

5'

Łukasz Matusiak faulował Łukasza Gargułę. Po chwili ten sam zawodnik wyjaśnił sytuację we własnym polu karnym.

3'

Gracze Zagłębia rozegrali szybką akcję prawą stronę, ale Dawid Ryndak nie sięgnął już zagrywanej piłki zza linii. Od autu Miedź.

1'

Od środka rozpoczęli goście z Legnicy.

18:53

Na dzisiejszym spotkaniu wypatrzyliśmy nawet prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka. zagłębie sosnowieczagłębie sosnowiec

18:43

zagłębie sosnowieczagłębie sosnowiec

18:40

Na płycie boiska trwa rozgrzewka obu zespołów. Pierwszy gwizdek sędziego już za 20 minut.

18:34

Rezerwowi Miedź: Dawid Smug, Artjom Artjunin, Błażej Telichowski, Adrian Cierpka, Marek Gancarczyk, Petteri Forsell, Bartosz Ślusarski.

18:32

Rezerwowi Zagłębie: Matko Perdijić, Łukasz Sołowiej, Carles Martinez, Marcin Sierczyński, Martin Pribula, Adrian Paluchowski, Michał Bajdur.

18:31

18:27

Zawodzi też Miedź Legnica, która w czterech wiosennych meczach nie zaznała smaku zwycięstwa. Czy podopieczni Ryszarda Tarasiewicza pokuszą się o przełamanie właśnie dzisiaj?

18:22

Sosnowiczanie przystępują do tego spotkania z bagażem trzech kolejnych porażek (w Pucharze Polski z Lechem Poznań 0:1 i w lidze z MKS Kluczbork 0:2 oraz Pogonią Siedlce 2:3). W międzyczasie drużynie Artura Derbina uciekła pierwszoligowa czołówka, a wraz z nią już chyba marzenie o awansie do Ekstraklasy.

18:19

Witamy! Pogoda w Sosnowcu już nie rozpieszcza tak jak wczoraj - na termometrach zaledwie 7 kresek, ale grać trzeba. Dzisiaj na Stadionie Ludowym zaprezentują nam się ekipy miejscowego Zagłębia i Miedzi Legnica. Zapraszamy na relację na żywo.