MKS KluczborkMKS Kluczbork
0 : 2
Arka GdyniaArka Gdynia
93'

Koniec meczu! Arka po bardzo dobrej grze wywozi z Kluczborka 3 punkty. Gra MKS-u nie wyglądała zbyt dobrze i wynik jak najbardziej to odzwierciedla, a mówiąc szczerze powinien być wyższy. Za uwagę dziękuje Maciej Dąbrowski i jednocześnie zapraszam na kolejne relacje LIVE! z Kluczborka.

91'

Pogramy dziś 3 minuty dłużej.

91'

Giel miał dobrą okazję! Madejski wrzucił wprost na głowę napastnika MKS-u, ale źle do strzału złożył się Giel i nic z tego.

88'

Siemaszko zmiena Mateusza Szwocha, któremu do pełni szczęścia zabrakło dziś tylko gola. Świetny występ pomocnika Arki.

86'

Formella!!! To powinien być gol, ale znowu broni Pogorzelec!!! Tylko w sobie wiadomy sposób wybił to na rzut rożny bramkarz MKS-u.

84'

Sangoy przed świetną szansą! Wjechał w pole karne Formella, podał do Sangoya, a ten zamiast podać do jednego z dwóch niepilnowanych kolegów, chciał sam zdobyć gola. Nie pozwolił na to Oskar Pogorzelec, który znowu ratuje swój zespół.

80'

Sangoy zmienia strzelca pierwszej bramki dla Arki - Pawła Abbotta.

79'

Ganowicz ukarany żółtą kartką za uderzenie Formelli w twarz. Obaj pędzili do piłki, więc nie było to zamierzone.

78'

Michał Nalepa zmienił Yannicka Kakoko.

77'

Sfrustrowany Mateusz Szwoch fauluje Madejskiego chwilę po tym jak ten założył mu "siatkę". Żółta kartka.

75'

Znowu Szwoch!!! Dośrodkowaną piłkę wspaniale, z obrotem przyjął Mateusz i uderzył ją z półobrotu, ale nieznacznie chybił.

73'

Madejski z daleka! Ładne uderzenie Piotrka, ale niestety prosto w środek bramki. Bez problemów złapał piłkę Jałocha.

71'

Abbott znalazł się w sytuacji sam na sam z Pogorzelcem, ale sędzia podniósł chorągiewkę - spalony.

69'

Dobrą okazję miał Paweł Abbott, ale stracił piłkę tuż przed polem karnym.

66'

Świetną wrzutkę Marcusa z rzutu rożnego doskonale wykorzystał Marcjanik, który bokiem stopy skierował piłkę do bramki gospodarzy. Piłka leciała poza zasięgiem ramion Oskara Pogorzelca.

65'

Piotr Giel zmiania w międzyczasie Tomasza Swędrowskiego.

65'

GOOOOOOOOOOOOOL!!! Michał Marcjanik!

64'

Rafał Niziołek ukarany żółtą kartką.

63'

Znowu Szwoch przed szansą! Fatalny błąd obrony MKS-u, która chciała złapać Szwocha na spalonym, ale o tym nie było mowy. W sytuacji oko w oko z Pogorzelcem gracz Arki chciał lobować golkipera, ale piłka poszybowała ponad bramką

61'

Szwoch przed szansą!!! Ale obrona Pogorzelca KAPITALNA!!! Szwoch ograł dwóch rywali i kopnął na bramkę MKS-u z 15 metra. Doskonale jednak zachował się bramkarz gospodarzy i sparował piłkę na rzut rożny!

56'

Znowu Deja z dystansu! Tym razem płasko, prawie po ziemi, ale znowu niecelnie. Zabrakło teraz bardzo niewiele!

52'

Deja z dystansu! Niecelnie.

49'

Ależ sytuacja!!! Formella bardzo mocno dośrodkował z lewej strony, a Kakoko można powiedzieć, że dostał piłką w głowę. Odbiła się jednak tak, że minęła słupek o kilka centymetrów.

47'

Pierwsza wrzutka Piotra Madejskiego, ale za mocna i piłka wyszła poza boisko.

46'

Zaczynamy II połowę meczu.

46'

A Piotr Madejski wejdzie za Kamila Kuczaka.

46'

Kamil Nitkiewicz w przerwie zmieni Łukasza Uszalewskiego.

47'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Sędzia do pierwszej połowy dorzucił minutę.

43'

Znów górą Arkowcy. Nic nie idzie Kluczborkowi.

42'

Piękne podanie od Niziołka otrzymał Szewczyk, ale nie zdołał opanować piłki. Rzut rożny.

41'

Abbott! Kolejny błąd, tym razem Dei, prawie wykorzystała Arka. Prawie, bo uderzenie Abbotta było niecelne.

39'

Żółta kartka dla Brodzińskiego za faul taktyczny.

35'

W końcu dobra okazja MKS-u. Deja z dystansu, ale piłka odbita od Sobieraja i pierwszy rzut rożny dla MKS-u w tym meczu. Nic z tego.

32'

Szwoch odebrał piłkę w środku boiska i pobiegł w stronę bramki rywala. Będąc na 25 metrze zdecydował się na potężne uderzenie, ale piłka odbiła się od poprzeczki. Było bardzo blisko!

31'

Mateusz Szwoch trafia w poprzeczkę! Ależ bomba!

29'

Fatalne zachowanie Szewczyka. Po błędzie Marcjanika MKS miał akcję 2 na 2. Szewczyk był przy piłce, prawą stroną biegł Rafał Niziołek. Szewczyk jednak zamiast podać do "Nizioła" postanowił symulować faul o którym nie mogło być mowy. Przy piłce.. to już nudne.

25'

Przerwa w grze, na murawie leży Niziołek.

22'

Abbott znowu przed szansą! Marcus wrzucił z prawej strony do Abbotta, ale ten czubkiem buta strącił piłkę wprost w Pogorzelca.

19'

Słupek!!! Marcin Warcholak uderzył prawą nogą w bramkę, ale Oskar Pogorzelec sparował piłkę na słupek. MKS nie wychodzi już nie tylko z połowy, ale z 30 metra przed własną bramką.

17'

Marcus mocno po ziemi, ale wybija Brodziński. Przy piłce Arka. Przy piłce w sumie cały czas jest Arka.

16'

Niezła, ostra wrzutka Sobieraja, ale radzą sobie defensorzy gospodarzy. Przy piłce jednak nadal Arka.

15'

Deja faulował Szwocha i Arka ma groźny rzut wolny.

13'

Teraz pierwsza akcja MKS-u, Uszalewski dośrodkował po ziemi, piłkę wybił Marcjanik po czym Uszalewski faulował Sochę. Fatalnie wygląda MKS.

12'

A teraz po rzucie rożnym 100% sytuację miał Abbott, ale nie zdążył skierować piłki do siatki.

11'

Kakoko! Ależ było blisko! Typowy piłkarski bilard, piłka spadłą pod nogi Kakoko, który uderzył jednak obok bramki.

10'

Mamy małe problemy techniczne, ale miejmy nadzieję, że zaraz uda się z nimi uporać. Jak na razie mecz wygląda tak, że Arka gra, a MKS biega.

9'

Dariusz Formella doskonale podał do Abbotta, który huknął pod poprzeczkę! Pogorzelec bez szans! Spory błąd popełnił Bartosz Brodziński, który machnął się i nie zdołał wybić piłki.

3'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Abbott!

2'

Mecz rozpoczął MKS, ale szybko stracił piłkę, teraz w obronie rozgrywa Arka.

1'

Zaczynamy mecz!

14:59

Jeszcze moment, przywitanie kapitanów.

14:56

Przed rozpoczęciem spotkania minutą ciszy uczcimy zmarłego w zeszłym tygodniu Tomasza Drąga - byłego gracza klubu z Kluczborka.

14:53

Piłkarze są już gotowi do wyjścia na murawę, sędzia dał znak gwizdkiem i za chwilę rozpocznie się mecz MKS-Arka!

14:50

Na dzisiejszy mecz awizowało się 123 kibiców z Gdyni. Pierwsi z nich właśnie wchodzą na stadion.

14:48

W rundzie jesiennej MKS nie dał się pożreć Arce w Gdyni i przywiózł do Kluczborka bardzo cenny 1 punkt. - Mogę chyba zaryzykować stwierdzenie, że byliśmy nawet zespołem nieco lepszym - powiedział po tamtym meczu trener MKS-u Andrzej Konwiński. Trzeba przyznać, że miał sporo racji, bo zespół z Kluczborka powinien tamten mecz wygrać. Wspaniałą okazję do pokonania Konrada Jałochy miał Rafał Niziołek, jednak w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza Arki.

14:46

Zanim zaczniemy emocjonować się dzisiejszym meczem reprezentacji Polski z Finlandią wypadałoby śledzić naszą relację z Kluczborka. Jeden z faworytów I ligi - Arka zagra z MKS-em Kluczbork, który w ostatnią niedzielę sprawił nie lada niespodziankę pokonując w Sosnowcu miejscowe Zagłębie 2:0. Arka po golu Dariusza Formelli pokonała na wyjeździe Wigry Suwałki 1:0.

14:42

Trener Andrzej Konwiński ma do dyspozycji: Michała Sarnę, Pawła Gieraka, Piotra Giela, Kamila Nitkiewicza, Michała Kojdera, Piotra Kasperkiewicza oraz Piotra Madejskiego.

14:41

Na ławce rezerwowych Arki usiądą: Jakub Miszczuk, Rafał Siemaszko, Michał Nalepa, Miroslav Bozok, Przemysław Stolc, Rashid Yussuff, Gaston Sangoy.

14:32

Serdecznie witamy ze Stadionu Miejskiego w Kluczborku ze spotkania MKS Kluczbork - Arka Gdynia. Zawodnicy oby zespołów prowadzą rozgrzewkę, a już za moment będziecie Państwo mogli zapoznać się ze składami oby zespołów.