Poniedziałek, 28 marca 2016, godz. 20:30
GKS BełchatówGKS Bełchatów
0 : 2
Wisła PłockWisła Płock
94'

Koniec spotkania. Wisła wywozi z Bełchatowa komplet punktów po bramkach Arkadiusza Recy oraz Dimitara Ilieva.

92'

Lebedyński sam wypracował sobie sytuację i sam ją wykończył. Tym razem nie była to najlepsza decyzja.

90'

Arbiter doliczył 3 minuty

90'

Stępiński leżąc na murawie dostał w twarz od będącego w wślizgu, Klemenza.

87'

Flaszka pociągnął akcję środkiem boiska. Nie udało mu sie jednak oddać celnego strzału.

86'

Strazł Rogalskiego z rzutu wolnego postraszył jedynie siedzących za bramka kibiców.

85'

Faul Szymańskiego na Rogalski sprokurował rzut wolny dla gości w niedalekiej odległości od pola karnego.

83'

Po kornerze dla Wisły, Dimitar Iliev przewrotką z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.

82'

GOL! Dimitar Iliev!

81'

Na boisku pojawił sie Jakub Bąk. Zmienił Arkadiusza Recę.

80'

Rzut wolny w wykonaniu gospodarzy nie przyniósł zagrożenia pod bramka Kiełpina.

79'

Hieronim Gierszewski za Agwana Papikyana.

78'

Fajnie pod polem karnym Wisły zachował się Papikyan. Wyminął defensorów i dograł piłkę do czekającegpo pod bramką Demianiuka. Ten uderzył prosto w Kiełpina.

77'

Defensywa Wisły dobrze radzi sobie z kolejną akcją Bełchatowian. Dobry odbiór pozwolił z kontratakiem wyjść Recy. Podał do Hiszpańskiego, lecz ten został zahamowany przez Zapalaca.

76'

Boisko opuścił kapitan gospodarzy - Patryk Rachwał, a zastąpił go Dawid Flaszka.

73'

Fabian Hiszpański zastąpił Damiana Piotrowskiego.

72'

Petr Zapalac ukarany żółta kartką.

69'

Po rogu, piłkę spokojnie przejął Kiełpin.

69'

Ploj popisał się rajdem prawym skrzydłem po czym idealnie dośrodkował do wbiegającego w pole karne Szymańskiego. Po jego strzale, Kiełpin wybił na rzut rozny.

64'

Po kornerze z kontratatakiem próbowali wyjść goście. Szybko zostali jednak zatrzymani

63'

Papikyan posłał piłkę w pole karne, tam odebrał ją Ploj i uderzył na bramkę. Kiełpin wybił futbolówkę na rzut rozny.

62'

Po kornerze w wykonaniu Stefańczyka, piłkę spokojnie opanowali gospodarze.

61'

Świetna wrzutka Stefańczyka z wolnego. Głową uderzył Łuczak, lecz piłkę z linii wyjąl Krakowiak. Dobijał jeszcze Reca, ale i on nie był w stanie pokonac golkipera gospodarzy.

62'

Piotr Mrozinski zmienił Wojciecha Łuczaka.

61'

Michalski wprowadził piłkę na połowe przeciwnika, ale rywale szybko mu ja odebrali.

58'

Po podaniu Zapalaca, sprytnie uderzył Szymański. Kiełpin ponownie na posterunku.

56'

Ploj zagrał w pole karne z lewej strony boiska. Efektownie próbował uderzyć Demianiuk, ale piłka spoczeła w rękach Kiełpina

55'

Klemenzowi nie wyszło dośrodkowanie w pole karne, w związku z czym Kiełpin spokojnie przejął piłkę.

55'

Papikyan ograł Stefańczyka w środku boiska dzięki czemu zatrzymał akcję Wisły w zalążku

53'

W natarciu gospodarze. Długo wymieniali podania pod polem karnym gości, aż w końcu piłkę stracił Papikyan.

51'

Po podaniu Ploja do piłki próbował pod polem karnym gości dojśc Demianiuk. Uprzedzili go jednak defensorzy Wisły.

48'

Fantastyczna szansa Papikyana. Nie trafił z najbliższej odległości! Uciekł Łuczakowi i niekryty przez nikogo nie trafił do bramki Kiełpina.

47'

Interwencja Kiełpina powstrzymała bełchatowian przed zdobyciem bramki.

46'

Demianiuk wywalczył rzut rozny dla swego zespołu.

45'

Gospodarze rozpoczęli już drugą część gry.

45'

Koniec pierwszej polowy!

45'

Po rzucie roznym w wykonaniu Stefańczyka, piłkę z pola karnego wybił Szymański.

45'

Po strzale Ilieva, Krakowiak wybił piłke na rzut rożny.

45'

Po szybkim ataku , Zapalac uderzył z woleja. W poprzeczkę!

44'

Szybka akcja Wisły środkiem boiska. Iliev otrzymał piłke na połowie Bełchatowa. Przed polem karnym odegrał do wchodzacego z prawej strony Piotrowskiego. Ten uderzył na bramkę. Niecelnie.

42'

Iliev przechwycił piłkę na połowie rywali, podbiegł pod pole karne bełchatowian i próbował zagrac do nadbiegającego Lebedyńskiego. Piłkę przejęli jednak gospodarze.

41'

Zapalac zagrał piłkę do czającego sie w polu karnym Szymańskiego. Ten zgubił defensorów i próbował odegrac futbolówkę do jednego z kolegów. Nie wyszło.

41'

Demianiuk strzelał z daleka, jednak piłka z daleka minęła bramkę.

39'

Indywidualną akcję sam zakończyć próbował Reca. Prosto w ręce Krakowiaka.

39'

Piotrowski zagrywał na bramkę Bełchatowian. Bardzo niecelnie

38'

Szymański przejął piłkę w środku boiska i długim podaniem chciał ja podac do Demianiuka. Na drodze stanął jednak Sielewski.

37'

Alen Ploj wbiegł na murawę w miejsce kontuzjowanego Łukasza Wrońskiego.

35'

Łuczak uderzył z dystansu. Krakowiak nie musiał jednak interweniować.

35'

Wroński nie wróci już na boisko. Przez chwilę Bełchatów gra w 10.

33'

W tej akcji Wroński doznał urazu. Nie jest w stanie samemu podnieśc się z boiska. Potrzebna interwencja sztabu medycznego.

32'

Po podaniu Papikyana, w polu karnym znalazł sie Wroński. W ostatniej chwili wślizgiem przed oddaniem strzału powstrzymał go Stępinski.

32'

Papikyan przemknął lewym skrzydłem, jednak pod polem karnym zatrzymał go Rogalski.

31'

Piotrowski usiłował wykreować cos na prawym skrzydle, lecz tym razem nie przyniosło to efektów.

30'

Bełchatow od dłuższej chwili wymienia podania na połowie rywali, lecz nie może przebić sie przez solidną defensywę wiślaków.

28'

Piotrowski dograł piłkę w pole karne, ale tam już czekał na nią Krakowiak.

27'

Lukas Kuban ukarany żółtą kartką za faul na Piotrowskim.

25'

Rachwał odzyskał piłke blisko linii środkowej i długim podaniem skierował ją do Szymańskiego. Ten uderzył w światło bramki, lecz arbiter dopatrzył sie pozycji spalonej u urodzonego w 1995 roku zawodnika.

24'

Bełchatów miał okazję wykonywać rzut wolny ze środka boiska. Nie stworzyło to żadnego zagrożenia pod bramką Kiełpina.

23'

Po rogu Stefańczyka, piłkę z własnego pola karnego wybił Szymański. Szybko została ona jednak przejęta i z dystansu uderzył Łuczak. Niecelnie

22'

Po akcji Recy, rzut rozny numer pięć, dla Wisły.

20'

Korner dla Wisły przyniósł uderzenie z dystansu Stępinskiego. Mocno, acz niecelnie.

20'

Piotrowski po prawej stronie boiska, wywalczył kolejny korner dla swego zespołu.

19'

Po stracie Demianiuka, do przodu ruszył Lebedyński. Szybko jednak został zatrzymany

17'

Bardzo mocne uderzenie z dystansu Kubana. Spokojnie interweniował jednak Kiełpin.

15'

Stefańczyk wykonując korner, posłał piłkę na głowę Lebedyńskiego. Ten jednak uderzył niecelnie.

14'

Michalski po akcji Lebedyńskiego wybił piłkę na kolejny rzut rożny dla Wisły.

13'

Szybka akcja Demianiuka. Wychowanek Pogoni Siedlce popisał sie wspaniałym rajdem przez prawie całą długość boiska. Posłał piłke w pole karne, lecz żaden z jego kolegów tego nie wykorzystał.

12'

Stefańczyk dośrodkował ze stałego fragmentu gry. Piłke wypiąstkował Krakowiak.

11'

Niezla centra Piotrowskiego w pole karne. Krakowiak, nie mogąc dogadac sie z kolegami z defensywy, wybił piłke na rzut rożny.

10'

Po podaniu Piotrowskiego, Lebedyński usiłował przebić sie lewą stroną boiska. Nieskutecznie.

9'

Stefański z kornera posłał piłkę w pole karne. Tam przejął ja Reca i uderzył z woleja. Tym razem obok bramki.

8'

Dośrodkowanie w pole karne Bełchatowa w kierunku Piotrowskiego, przejęte przez Klemenza. Będzie korner dla gości.

7'

Dwójkowa akcja Recy i Stępińskiego sprowadziła piłkę pod pole karne Krakowiaka. Dobra interwencja Klemenza.

6'

Iliev dostał piłkę na połowie rywali, obrócił się z nią i uderzył z dystansu. Niecelnie

4'

Okrutny błąd Michalskiego. Zawodnik Bełchatowa, wygrał starcie z jednym z wiślaków po czym zbyt pobłazliwie wypuścił sobie piłkę pod polem karnym. Szybko przejął ją Reca, wdarł się pod bramke Krakowiaka i umieścił ją w siatce. To już ósmy gol niespełna 21-latka w tym sezonie

3'

GOL! Znakomite otwarcie Arkadiusza Recy!

2'

Klemenz z prawej strony zagrał w pole karne do Szymańskiego. Ten uderzył na bramke. Na posterunku golkiper Wisły

2'

Pierwsza do przodu ruszyła Wisła. Nie powstało jednak większe zagrożenie pod bramka Krakowiaka. Golkiper gospodarzy spokojnie wyłapał piłkę

00'

Wiślacy rozpoczęli spotkanie

20:30

Strony już wylosowane. Przed rozpoczęciem meczu, jeszcze minuta ciszy poświęcona zawodnikom Wólczanki Wólka Pekińska, którzy zginęli w ten weekend w drodze na mecz.

20:28

Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na boisko. Stan murawy w Bełchatowie prezentuje się naprawdę dobrze. Czy zawodnicy to wykorzystają i zaprezentują nam kawał dobrego futbolu?

20:21

Już za nieco mniej niż 10 minut zabrzmi premierowy gwizdek w Bełchatowie. Lokalny GKS podejmie liderującą przed rozpoczęciem aktualnej kolejki, Wisłę Płock. Zawodnicy obu zespołów spędzają teraz ostatnie chwilę w szatniach.