Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
18:55

Dziękujemy już Państwu za śledzenie naszej relacji, zapraszamy oczywiście na kolejce. Miłego wieczora!

94'

Koniec spotkania w Katowicach! GKS wygrywa z Pogonią Siedlce 1:0 po samobójczym trafieniu Rafała Zembrowskiego, ale niebagatelny udział przy tym trafieniu miał Paweł Szołtys.

94'

Co tu się dzieje przy Bukowej! Paweł Szołtys ruszył sam na sam z Rafałem Misztalem już od trzydziestego metra przed bramką Pogoni, młody zawodnik GieKSy nie podołał jednak presji i posłał piłkę obok słupka bramki gości.

92'

Ależ niewiarygodna parada Rafała Misztala! W sytuacji sam na sam z Grzegorzem Goncerzem bramkarz Pogoni rzucił się na wyczucie i w bardzo efektownym stylu uratował swój zespół przed stratą drugiej bramki!

89'

Natomiast po stronie GKS-u żółtą kartką ukarany zostaje bramkarz - Mateusz Kuchta.

88'

No i mamy kolejną serię żółtych kartek. Po stronie Pogoni ukarany nią Marcin Paczkowski.

87'

Ponownie wrze w środkowej strefie boiska, ponownie zawodnicy obu epik zachowują się jak przy podwórkowej sprzeczce, raczej znowu posypią się kartki!

87'

Nie upiekło się również zawodnikowi GieKSy, Łukasz Pielorz także zobaczył "żółtko".

85'

Po tym wydarzeniu żółtą kartką zostaje ukarany Damian Świerblewski.

85'

Ależ awantura na środku boiska! Po ostrym wejściu niemal w całości oba zespoły rzuciły sobie do gardeł! Sędziowie musieli rozdzielać całe towarzystwo!

83'

No i ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Povilas Leimonas pojawia się w miejsce Krzysztofa Wołkowicza.

83'

Ostatnia zmiana w zespole Pogoni Siedlce, za Mariusza Rybickiego na murawie pojawia się Dawid Dzięgielewski.

80'

Znakomite dośrodkowanie teraz wprost na nogę Damiana Świerblewskiego, który jednak nieczysto trafił w piłkę i zamiast groźnego strzału wyszedł typowy farfocel, który chwilę później wyjaśniła obrona GieKSy.

77'

No i następna żółta kartka, tym razem ukarany Paweł Szołtys. Sędzia chyba musiał ostudzić zapędy młodego zawodnika GieKSy po zdobyciu bramki.

75'

Paweł Szołtys dostał piłkę w polu karnym Pogoni, znakomicie przerzucił futbolówkę nad jednym z przeciwników i oddał strzał na bramkę Pogoni, który na linii bramkowej odbił się jeszcze od Rafała Zembrowskiego i wpadł do bramki!

73'

GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Uderzenie Pawła Szołtysa wybijał nieskutecznie Rafał Zembrowski i to jemu zaliczono bramkę!

72'

No i kolejna żółta kartka w tym spotkaniu, tym razem ukarany nią Grzegorz Goncerz za próbę wymuszenia rzutu wolnego tuż przed polem karnym Pogoni.

68'

No i mamy drugą zmianę także w barwach Pogoni Siedlce, Daniel Gołębiewski pojawia się na placu gry w miejsce Adama Dudy.

67'

No i mamy kolejną żółtą kartkę w tym spotkaniu, tym razem ukarany nią Oliver Praznovsky.

67'

Marcin Flis chyba za młodu trenował rugby, w znakomitej sytuacji będąc bardzo blisko bramki Pogoni Siedlce zawodnik GKS-u posłał pikę niemal pionowo do góry!

66'

Druga zmiana w barwach katowickiej GieKSy, za Bartosza Iwana na murawie pojawia się Paweł Szołtys.

64'

To powinna być bramka dla GKS-u Katowice! Do odbitej przed pole karne Pogoni piłki dopadł Sławomir Duda i potężnie uderzył na bramkę rywali, futbolówka po rękach Rafała Misztala odbiła się od słupka i wyszła w pole gry.

60'

Żółtą kartką za faul w środku boiska ukarany Krzysztof Wołkowicz.

59'

Pierwsza zmiana w barwach Pogoni Siedlce, boisko opuszcza Daniel Dybiec, a w jego miejsce pojawia się Bartosz Osoliński.

57'

Teraz część kibiców GKS-u widziała już chyba oczami wyobraźni piłkę w bramce Pogoni Siedlce, idealne dośrodkowanie do Marcina Flisa, który już składał się do strzału z woleja w ostatniej chwili ściągnął głową jeden z obrońców gości.

52'

Coraz ciekawiej robi nam się przy Bukowej, tym razem kibicom w Katowicach ciśnienie podniósł Grzegorz Goncerz, który znalazł się w dobrej sytuacji do zdobycia bramki, supersnajper GieKSy jednak przestrzelił.

51'

Zakotłowało się teraz w polu karnym gości, Krzysztof Wołkowicz odebrał piłkę tuż przed "szesnastką" Pogoni, dograł do Bartosza Iwana, ale ten nie zdołał oddać strzału na bramkę Misztala.

49'

Pierwsza żółta kartka także w zespole z Siedlec, ukarany nią Daniel Dybiec.

47'

No i już było groźnie pod bramką GieKSy, po dośrodkowaniu piłki w pole karne gospodarzy do strzału doszedł Damian Świerblewski, ale jego uderzenie zostało zablokowane i mamy tylko rzut rożny dla Pogoni.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Katowicach, miejmy nadzieję że nieco bardziej emocjonującą.

18:04

Zawodnicy Pogoni Siedlce pojawili się już na murawie stadionu w Katowicach, teraz już też powoli pojawiają się gracze gospodarzy.

46'

Koniec pierwszej połowy meczu w Katowicach, GKS po średnio emocjonującej pierwszej połowie bezbramkowo remisuje z Pogonią Siedlce, na drugą część meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Ależ był bliski Grzegorz Goncerz zdobycia bramki na 1:0 dla GKS-u! Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego najlepszy snajper GieKSy minimalnie się pomylił uderzając piłkę głową.

45'

Sędzia dzisiejszego spotkania przedłuża pierwszą połowę meczu o co najmniej dwie minuty.

44'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią za wejście nakładką Sławomir Duda, który przed momentem pojawił się na boisku.

42'

No i mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu, za kontuzjowanego Filipa Burkhardta na murawie melduje się Sławomir Duda.

40'

Filip Burkhardt po niefortunnym zderzeniu z rywalem opuszcza boisko na noszach, za moment trener GieKSy będzie musiał dokonać wymuszonej zmiany.

37'

W odpowiedzi swoich sił spróbował Mariusz Rybicki i wyszło mu to zdecydowanie lepiej, co prawda bardzo anemicznie, ale trafił w światło bramki GieKSy. Piłkę spokojnie złapał Mateusz Kuchta.

35'

Krzysztof Wołkowicz zagrał znakomitą piłkę ponad głowami obrońców Pogoni wprost na nogę Grzegorza Goncerza, który jednak w znakomitej sytuacji spudłował!

32'

Bartosz Iwan popisał się teraz uderzeniem w stylu zawodnika Rugby, piłka poszybowała bardzo wysoko nad poprzeczką bramki Pogoni Siedlce.

27'

Piłkarze gospodarzy spokojnie klepią sobie piłką na własnej połowie zyskując posiadanie piłki, problem w tym, że samym posiadaniem piłki meczu raczej nie wygrają.

21'

Daniel Dybiec przez chwilę leżał na murawie z grymasem bólu na twarzy, teraz już jednak biega po boisku jak nowo narodzony.

20'

Marcin Flis po raz kolejny popisał się dośrodkowaniem wysokich lotów i to w znaczeniu dosłownym, piłka powędrowała ponad wysokością dachu trybuny głównej w Katowicach.

15'

Ładny kontratak GieKSy, Grzegorz Goncerz w końcowej fazie akcji ruszył wzdłuż pola karnego Pogoni i zdecydował się na oddanie strzału na bramkę gości, który jednak został zablokowany.

12'

Wysoko ocenił teraz swoje możliwości Krzysztof Wołkowicz próbując zaskoczyć Rafała Misztala strzałem z nieprzygotowanej piłki z narożnika pola karnego. Skończyło się na tym, że piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki.

10'

Ładna i składna akcja GKS-u Katowice do momentu wrzucenia piłki przez Marcina Flisa, zawodnik gospodarzy posłał futbolówkę idealnie do rąk Rafała Misztala.

8'

Filip Burkhardt chyba próbował wkręcić piłkę w bramkę Rafała Misztala, skończyło się na tym że piłka poleciała w boczną siatkę bramki Pogoni.

6'

Mamy pierwszy rzut rożny dla GieKSy w tym spotkaniu, zobaczymy co z niego wyniknie.

5'

W odpowiedzi w pole karne GKS-u wpadł Marcin Paczkowski, którego w ostatniej chwili "skasował" jeden ze stoperów gospodarzy.

4'

Pierwsza ofensywna akcja GKS-u, piłka trafiła w polu karnym Pogoni do Krzysztofa Wołkowicza, który strzałem z pierwszej piłki próbował pokonać Rafała Misztala, jednak zawodnik gospodarzy trafił w obrońce zespołu z Siedlec.

2'

Agresywnie rozpoczął zespół Pogoni, goście od samego początku zaatakowali rywali, ale teraz jeszcze nie przyniosło to żadnego rezultatu.

17:00

Pierwszy gwizdek sędziego w tym spotkaniu, zaczynamy widowisko w Katowicach!

16:57

Piłkarz obu zespołów wychodzą już na skąpaną w wiosennym słońcu murawę stadionu w Katowicach! Za moment początek spotkania!

16:42

W pierwszym meczu pomiędzy obydwoma zespołami rozgrywanym w Pruszkowie górą był zespół Pogoni Siedlce wygrywając 2:0. Mecz był rozgrywany w Pruszkowie, gdyż w Siedlcach był remontowany stadion Pogoni, który w ubiegłej kolejce miał swoją inaugurację.

16:40

Ławka rezerwowych GKS-u Katowice: Rafał Dobroliński (Br.), Remigiusz Curyło, Paweł Szołtys, Sławomir Duda, Povilas Leimonas, Wojciech Kochański, Patryk Szymański.

16:39

Ławka rezerwowych Pogoni Siedlce: Przemysław Frąckowiak (Br.), Łukasz Wójcik, Kamil Dmowski, Bartosz Osoliński, Dawid Dzięgielewski, Krzysztof Bodziony, Daniel Gołębiewski.

16:37

W poprzedniej kolejce GKS Katowice wygrał w meczu wyjazdowym z MKS-em Kluczbork 2:1, natomiast zespół z Siedlec bezbramkowo zremisował u siebie z Wisłą Płock.

16:37

Przed tym spotkaniem zespół z Katowic plasuje się na ósmym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 30. punktów. Pogoń plasuje się pięć pozycji niżej ze stratą sześciu punktów do popularnej GieKSy.

16:34

Witamy z Katowic, gdzie już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się spotkanie 22. kolejki 1. ligi polskiej pomiędzy GKS-em Katowice, a Pogonią Siedlce! Przez to spotkanie relacją LIVE przeprowadzi Państwa Bartosz Głąb, zapraszam serdecznie!