Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
94'

KONIEC! OLIMPIA REMISUJE Z BYTOVIĄ 1:1!

93'

Już od dłuższego czasu zanosiło się na to, że Olimpia zdobędzie gola. Po ogromnym zamieszaniu w jedenastce gości futbolówkę do siatki wpakował Michal Piter-Bućko.

92'

GOOL! MICHAL PITER-BUĆKO!

91'

Ale zamieszanie w polu karnym Bytovii! Łukasz Wróbel wybił piłkę już z linii bramkowej!

90'

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry cztery minuty.

89'

Szczot dośrodkowywał w pole karne, ale dobrze zachował się Jasiński.

87'

Banasiak zablokował strzał Klichowicza.

83'

Ostatnia zmiana w Olimpii, Adrian Bielawski opuszcza plac gry, zastąpi go Oskar Trzepacz.

82'

Tomasz Laskowski po raz kolejny fantastycznie broni strzał Dejana Żigona!

80'

Janusz Surdykowski uderzał z okolicy trzeciego metra na pustą bramkę, ale przestrzelił!

78'

Ostatnia zmiana w Bytovii, za Marka Opałacza wszedł Radosław Jasiński.

76'

Co za okazja Olimpii! Dejan Żigon znalazł się w sytuacji sam na sam z Tomaszem Laskowskim, ale golkiper Bytovii popisał się kapitalną paradą!

74'

I jeszcze jedna zmiana w ekipie gości, za Mariusza Kryszaka pojawił się Paweł Lisowski.

73'

Pierwsza zmiana w Bytovii, Michała Jakóbowskiego zmienił Artur Formela.

73'

Dejan Żigon uderzał na bramkę Bytovii i niewiele zabrakło, aby ta wpadła do siatki!

72'

Robert Szczot zaskoczył niespodziewanym strzałem, ale znów świetnie spisał się między słupkami Tomasz Laskowski.

71'

Janusz Surdykowski szukał miejsca do oddania strzału, ale w porę uprzedził go Michał Łabędzki.

68'

Kolejna zmiana w Olimpii, Dejan Żigon zastąpi Kamila Kurowskiego.

66'

Strzał Woźniaka skutecznie zblokował Klichowicz.

65'

Adam Banasiak uderzał sprzed linii pola karnego na bramkę Bytovii, futbolówka o milimetry minęła bramkę gości!

63'

Znów Kort zagrywał do Klichowicza i gdyby ten opanował piłkę, ponownie znalazłby się w sytuacji sam na sam z Michałem Wróblem.

61'

Mateusz Klichowicz po dośrodkowaniu Dawida Korta znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Olimpii i pewnym strzałem skierował piłkę do siatki.

61'

GOOL! MATEUSZ KLICHOWICZ!

60'

Bielawski zagrał piłkę prosto pod nogi Poczobuta, swoją akcję rozgrywają teraz goście.

58'

Pierwsza zmiana w Olimpii, za Patryka Skóreckiego pojawił się Marcin Kaczmarek.

56'

Mateusz Klichowicz oddał bardzo groźny strzał na bramkę Olimpii, ale Michał Wróbel świetnie interweniował.

54'

Dośrodkowanie Skóreckiego w pole karne Bytovii, ale zabrakło tam kogoś, kto wykończyłby tę akcję.

52'

Banasiak chciał zagrać piłkę do Skóreckiego, ale uderzał zbyt mocno i opuściła ona plac gry.

51'

Patryk Skórecki długo zastanawiał się, ale w końcu uderzał na bramkę Bytovii. Futbolówkę pewnie wyłapał Tomasz Laskowski.

50'

Złe zagranie Woźniaka i piłkę z łatwością przejmują goście.

48'

Michał Wróbel nie podnosi się z murawy. Sztab medyczny już udziela mu pomocy.

47'

Jakóbowski dośrodkowywał do Surdykowskiego, ten popędził na bramkę Olimpii, ale w ostatniej chwili świetną interwencją popisał się Michał Wróbel.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Grudziądzu bezbramkowy remis.

40'

Adrian Chomiuk zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, było groźnie, ale piłkę nad poprzeczką przeniósł Michał Wróbel!

38'

Janusz Surdykowski strzałem głową próbował przechytrzyć Michała Wróbla, ale nie udało mu się.

36'

Kolejny rzut wolny dla Olimpii Grudziądz, piłkę zagrywał Banasiak, ale Surdykowski wybił ją na aut.

33'

Bielawski przejął piłkę adresowaną do Surdykowskiego.

32'

Krzysztof Bąk został ukarany żółtą kartką.

32'

Dośrodkowanie Banasiaka, futbolówkę pewnie wyłapuje Tomasz Laskowski.

31'

Mariusz Kryszak faulował Kamila Kurowskiego, sędzia nie pokazał mu kartki.

29'

Janusz Surdykowski przestrzelił! Bardzo źle wykonał karnego piłkarz Bytovii, w efekcie w Grudziądzu wciąż mamy bezbramkowy remis!

28'

RZUT KARNY DLA BYTOVII!!

27'

Bielawski zgrał piłkę do Szczota, który z kolei zdecydował się na oddanie strzału. Laskowski znów dobrze interweniował.

26'

Dobre dośrodkowanie Woźniaka, Michal Piter-Bućko próbował skierować piłkę do siatki, ale pewną interwencją popisał się Tomasz Laskowski.

25'

Bąk popełni błąd i skierował piłkę prosto pod nogi Skóreckiego.

23'

Wrzutka Opałacza w pole karne, do piłki najwyżej wyskoczył Piter-Bućko i oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

21'

Sędzia oszczędził gracza Bytovii, który nie został ukarany kartką. Olimpia miała rzut wolny, piłkę zagrywał Banasiak, ale uderzał bardzo niedokładnie.

20'

Jakóbowski sfaulował Bielawskiego, który nie podnosi się z murawy.

19'

Adam Cieśliński głową uderzał na bramkę Bytovii, jednak futbolówka o kilka metrów minęła bramkę gości.

18'

Szczot faulowany przez Opałacza, ale sędzia nie pokazuje kartki graczowi Bytovii.

16'

Patryk Skórecki został ukarany żółtą kartką.

14'

Laskowski wybił piłkę z okolic własnej bramki po dośrodkowaniu Smolińskiego.

13'

Smoliński dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale szybko przechwycili ją goście.

12'

Sędzia spotkania dyktuje rzut wolny dla Olimpii po faulu na Smolińskim.

10'

Kryszak zbyt mocno zagrywał piłkę w pole karne i ta powędrowała za linię bramkową.

9'

Surdykowski krótko zagrał do Jakóbowskiego, ale ten został sfaulowany przez Bielawskiego. Znów piłkę z rzutu wolnego będzie zagrywał Kryszak.

8'

Janusz Surdykowski został złapany na spalonym.

6'

Dośrodkowanie Kryszaka w pole karne, ale piłka zatrzymała się już na Smolińskim.

5'

Błąd Smolińskiego, piłkę przejęli goście z Bytowa, ale nie zdołali zagrozić bramce Olimpii.

3'

Dobry początek meczu w wykonaniu Olimpii, która zamknęła rywali na ich własnej połowie.

2'

Smoliński był atakowany przez Surdykowskiego i musiał odegrać piłkę do Wróbla.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

16:58

Piłkarze obu drużyn pojawili się właśnie na murawie. Za moment zaczynamy.

16:35

16:34

Rezerwowi Bytovii: Gerard Bieszczad, Sergejs Kożans, Radosław Jasiński, Bartłomiej Chojnacki, Artur Formela, Paweł Lisowski, Daniel Mąka.

16:33

Rezerwowi Olimpii: Bartosz Fabiniak, Tomasz Lewandowski, Dariusz Kłus, Marcin Kaczmarek, Dejan Żigon, Wojciech Reiman, Oskar Trzepacz.

15:58

15:57

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów!

13:17

Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy to już rzeczywiście koniec kryzysu grudziądzan?

W ostatnim tegorocznym spotkaniu zespół Olimpii Grudziądz postara się choć odrobinę zrehabilitować w oczach swoich kibiców za całą fatalną rundę i odnieść drugie zwycięstwo z rzędu.

Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 0:2