Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
2 : 0
GKS BełchatówGKS Bełchatów
94'

Koniec! Chojniczanka była dzisiaj zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie pokonała GKS Bełchatów 2:0. Dziękujemy za uwagę!

92'

Jeszcze starają się groźniej zaatakować goście, ale nie stwarzają już klarownych sytuacji.

90'

Aż 4 minuty doliczone przez arbitra.

89'

Ostatnia zmiana w meczu. Za Czerwińskiego pojawia się Dragan Jelić.

87'

Uderzał z główki Przemysław Czerwiński i piłka przeleciała centymetry obok słupka bramki gości!

85'

Z kolei w zespole Chojniczanki Jakub Mrozik zastępuje Kosakiewicza.

84'

Ostatnia zmiana w Bełchatowie. Dawid Flaszka za Papikjana.

83'

Cverna ukarany kartką.

82'

A teraz jeszcze Papikjan, ale Podleśny spokojnie broni.

81'

Strzał sprzed pola karnego jednego z zawodników GKS-u i futbolówka przeleciała tuż nad poprzeczką!

77'

Dobre dośrodkowanie Niedzieli w pole karne, ale tam już był zawodnik na spalonym.

76'

Ależ bomba Rachwała! Poprzeczka uratowała Chojniczankę! Przycisnęli teraz bełchatowianie.

74'

Duże zamieszanie w polu karnym Chojniczanki. Ostatecznie poradził sobie Podleśny, który jeszcze do tego był faulowany.

73'

Kartonik w kolorze żółtym dla Mikity.

71'

Próbował uderzenia Agwan Papikjan, ale nie było nawet blisko.

69'

Opuszcza boisko Rybski. W jego miejsce wchodzi do gry Bartłomiej Niedziela.

68'

Bramkarz z Bełchatowa dwukrotnie zmuszony do interwencji. Najpierw po strzale z dystansu, a za moment przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

66'

Zaczął padać śnieg w Chojnicach.

65'

To chojniczanie są bliżej podwyższenia rezultatu, niż GKS zdobycia kontaktowej bramki.

64'

Żółtym kartonikiem ukarany Lukas Kuban.

63'

Zablokowany strzał Kosakiewicza, do którego dotarła piłka po kolejnej ciekawe, kombinacyjnej akcji.

59'

Efektowny strzał Patryka Mikity z przewrotki, ale piłka przeszła nad poprzeczką!

57'

Za Jakuba Serafina wchodzi Szymon Stanisławski.

56'

Fajna, kombinacyjna akcja gospodarzy. W ostatniej fazie zbyt mocne prostopadłe podanie Zawistowskiego.

53'

Co więcej, to Chojniczanka nadal w natarciu. W dobrej dyspozycji są dzisiaj zawodnicy Mariusza Pawlaka.

51'

Spokojny początek po wznowieniu gry. Gospodarze czekają na to, co są w stanie pokazać bełchatowianie. Na razie niewiele.

49'

Strzał Michalskiego ze stałego fragmentu przeszedł bardzo daleko od celu.

46'

Za Demianiuka zameldował się na boisku Hieronim Gierszewski.

46'

Nieco opóźniona ta druga połowa, ale właśnie zaczęliśmy.

48'

Koniec pierwszej połowy! Gospodarze prowadzą 2:0, Bełchatów nie istnieje. Czy trener Ulatowski jest w stanie zmotywować w przerwie swoich zawodników na ostatnie 45 minut gry w tym roku?

47'

Podleśny znów w roli głównej - dobrze łapie piłkę po dośrodkowaniu gości w jego pole karne.

45'

Wreszcie dobra próba gości! Strzelał Wroński - świetnie broni Podleśny!

45'

Sędzia Kantor doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie.

42'

Po odpadnięciu z Pucharu Polski z Legią Warszawa trener Mariusz Pawlak powiedział "Skupiamy się na lidze". Dzisiaj udaje się to wzorowo.

40'

Łukasz Kosakiewicz wyrasta na gracza meczu - po raz kolejny pokazał się z dobrej strony strzelając na bramkę rywali, jednak minimalnie niecelnie.

40'

Zderzenie Wojciecha Lisowskiego i Łukasza Wrońskiego. Znów przerwa.

37'

Teraz goście próbują prawą stroną, ale to samo - walą głową w mur. Chojniczanka dzisiaj w bardzo dobrej dyspozycji zarówno defensywnej, jak i ofensywnej.

36'

Goście spróbowali zaatakować lewym skrzydłem, ale defensywa Chojniczanki spisuje się bez zarzutu.

35'

Chojniczanka jest zespołem dużo lepszym. Gospodarze wykorzystali dwie z kilku stworzonych przez siebie okazji, podczas gdy goście nie są w stanie zagrozić bramce Podleśnego. Co trener Ulatowski zmieni w przerwie? Bo zmienić coś trzeba.

32'

Przerwa w grze po lekkim urazie jednego z zawodników gospodarzy.

29'

Golkiper Chojniczanki poczuł się bardzo pewnie przy tym wyniku i zaczął się kiwać z rywalem! Miał szczęście, że przeciwnik nie zdołał odebrać mu piłki.

26'

Seweryn Michalski ukarany przez sędziego Kantora żółtą kartką.

25'

Co się dzieje z Bełchatowem?! Mogło być 3:0! Rafał Grzelak miał okazję podwyższyć prowadzenie gospodarzy, po chwili strzelał Rybski - ostatecznie piłka poza boiskiem.

22'

Znowu udział przy bramce miał Kosakiewicz, który wrzucił piłkę, a głową do siatki skierował ją Przemysław Czerwiński!

22'

Co się odwlecze to nie uciecze! 2:0! Czerwiński!

20'

Mogło być 2:0! Z kornera piłkę dogrywał Rafał Grzelak - uderzenie Andrzeja Rybskiego minęło jednak bramkę.

17'

Zbyt agresywnie naciskał rywala Kosakiewicz - sędzia uznał, że zawodnik gospodarzy faulował.

16'

Faulował Damian Garbacik - został ukarany żółtą kartką.

12'

Rzut rożny dla gospodarzy nie przyniósł żadnego zagrożenia pod bramką Lenarcika.

11'

Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Cezary Demianiuk - jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

10'

Bełchatowianie próbowali zaatakować prawą stroną i wrzucili w pole karne, ale znów bezbłędnie Podleśny.

7'

Dośrodkowywał Agwan Papikjan, ale Damian Podleśny pewnie łapie piłkę.

6'

Podrażniona drużyna "Brunatnych" bierze się od odrabiania strat - czujnie jednak defensywa Chojnic. Gospodarze będą teraz zapewne grać z kontry.

4'

Fantastyczny początek ekipy Mariusza Pawlaka. W polu karnym faulowany był Łukasz Kosakiewicz, a rzut karny na bramkę pewnym strzałem zamienił Przemysław Pietruszka.

4'

Pietruszka! Gospodarze prowadzą 1:0!

4'

Jedenastka dla Chojniczanki!

1'

Na termometrach 1 stopień Celsjusza - pod koniec meczu zejdziemy zapewne poniżej zera. Sędzia Paweł Kantor, debiutujący dziś na zapleczu Ekstraklasy, gwiżdże po raz pierwszy. Gramy!

15:58

Jeszcze krótka sonda i zaczynamy.

15:56

Za chwilę początek spotkania - Państwu, jak i sobie, życzymy dobrego widowiska.

15:55

15:52

Rezerwowi Bełchatowa: Bruchajzer, Zgarda, Flaszka, Gierszewski, Witasik, Szymorek, Stanisławski

15:51

Rezerwowi Chojniczanki: Hładun, Mrozik, Machalewski, Majtyka, Niedziela, Podgórski, Jelić

15:45

Już 15 minut rozpoczynamy mecz 19. kolejki 1. ligi Chojniczanka - GKS Bełchatów. Zapraszamy serdecznie na relację na żywo!

12:00

Chojniczanka – GKS Bełchatów LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Ligowy rewanż za potyczkę w Pucharze Polski

28 listopada 2015 to data ostatniego w rundzie jesiennej spotkania 1. ligi dla Chojniczanki, która zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Kilka tygodni temu popularni "Brunatni" ulegli w Chojnicach po dogrywce w ramach Pucharu Polski 1:2. Bramkę na wagę awansu zdobył Łukasz Kosakiewicz. Z pewnością bełchatowianie będą upatrywać w zbliżającym się meczu okazji do rewanżu.

GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice 2:1