0 : 2
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
15:04

95'

Koniec! W pierwszym sobotnim meczu 1. ligi, Rozwój Katowice przegrał u siebie z Olimpią Grudziądz (0:2). Tym samym gospodarze nie wygrali czwartego meczu z rzędu, a przyjezdni wygrali po ośmiu kolejkach przerwy.

94'

GOOOOOL!!! BANASIAK PO RAZ DRUGI! OLIMPIA WYGRA W KATOWICACH!!

93'

Jeszcze kartka dla Djousse.

90'

Aż cztery minuty doliczone.

88'

Soliński przy stałych fragmentach stara się wspomóc swój zespół! Rozwój nie chce przegrać tego spotkania.

87'

Seria kornerów dla gospodarzy, ale nie ma zagrożenia dla Wróbla.

85'

A Wojciech Król wchodzi na murawę za Kozłowskiego.

83'

Kamila Cholerzyńskiego zastępuje z kolei Robert Tkocz.

82'

Dariusz Kłus wchodzi za Skóreckiego.

80'

Ostatnie 10 minut przed nami. Zamilkli kibice Rozwoju, a Olimpia spokojnie rozgrywa piłkę. Czy katowiczanie zdołają się jeszcze podnieść?

77'

Rezerwowy zawodnik Olimpii popisał się zaskakującym i celnym strzałem z dystansu. Przyjezdni na prowadzeniu.

76'

GOOOOOL!!! 1:0 DLA OLIMPII!! STRZELCEM BRAMKI BANASIAK!

72'

Zablokowany strzał Skóreckiego i będzie jedynie rzut rożny.

69'

W ostatnich minutach coraz częściej zatrudniany Soliński, który nie może się nudzić. W przeciwieństwie do garstki kibiców na trybunach...

65'

Świetna interwencja bramkarza Rozwoju! Po chwili nie trafił w piłkę jeszcze Djousse.

63'

Za Żigona wchodzi Donald Djousse. Olimpia stawia mocniej na atak.

61'

61'

Mógł być groźny rzut wolny dla Olimpii tuż przed polem karnym, ale fatalnie rozegrali go gracze Jacka Paszulewicza.

58'

Dejan Żigon na spalonym. Nie jest to dobry mecz Słoweńca.

55'

Dobre zagranie Kuna do wbiegającego w pole karne Winiarczyka, ale strzał bocznego obrońcy Rozwoju minął cel.

53'

Żółtą kartkę ogląda Skórecki.

52'

Próbował odgryźć się Banasiak, uderzając z dalszej odległości. Nieskutecznie.

50'

Tomasz Wróbel strzelił prosto w bramkarza Olimpii, też Wróbla ;) To była kolejna świetna okazja dla katowiczan.

48'

Obrońcy grudziądzan poradzili sobie z dośrodkowanie Wróbla z rzutu wolnego.

46'

Zmiana w drużynie gości: Kamila Kurowskiego zastąpił Adam Banasiak.

46'

Zaczynamy drugą odsłonę. Czekamy na bramki.

13:52

45'

Koniec pierwszej połowy. Lepiej spotkanie rozpoczęła Olimpia, ale potem otrząsnął się Rozwój i to on stworzył lepsze sytuacje bramkowe. Wracamy za kwadrans.

45'

Strzał Marcina Woźniaka przechodzi tuż obok bramki! Podawał Smoliński.

45'

Tuż przed przerwą kartonikiem ukarany Raul Gonzalez.

44'

Zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości Czerkas, ale zabrakło zdecydowanie precyzji.

43'

Może się podobać postawa młodego Kuna, który robi sporo szumu na skrzydle.

40'

Przyjezdni już od ponad kwadransa nic nie zdziałali pod bramką Rozwoju. Gospodarze, po słabym początku, spisują się już zdecydowanie lepiej.

37'

Kozłowski wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale uderzył fatalnie obok bramki! To była wyśmienita okazja dla Rozwoju.

33'

Dalekie wyjście Wróbla zapobiegło groźnej sytuacji. Trzeba przyznać, że coraz lepiej grają gospodarze.

31'

Blisko Rozwój! Wpadł w pole karne Kozłowski i uderzył tuż obok słupka!

28'

Jednak uraz obrońcy Rozwoju jest poważniejszy. W jego miejsce pojawia się na murawie 13 lat młodszy Michał Gałecki.

26'

Niezła odpowiedź katowiczan. Strzelał z linii pola karnego Patryk Kun, ale znowu spokojnie wyłapał piłkę Wróbel.

24'

Po rzucie rożnym zakotłowało się w polu karnym Rozwoju! Ostatecznie do futbolówki dopadł Łabędzki, ale jego uderzenie obronił Soliński!

22'

Jakiegoś urazu nabawił się Przemysław Gałecki. Potrzebna jest pomoc służb medycznych.

20'

20'

Nieudana próba strzału Czerkasa po wrzutce z rzutu wolnego.

18'

Nieco śmielej starają się grać teraz gospodarze. Brakuje im jednak dokładności w końcowych fazach akcji lub też na drodze stają obrońcy Olimpii.

16'

Spokojniejszy fragment spotkania. Gra toczy się głównie w środku pola.

13'

Z drugiej strony boiska blisko Olimpia! Niecelnie główkował Adam Cieśliński.

12'

Pierwszy celny strzał na bramkę, którego autorem był Filip Kozłowski. Spokojnie interweniował Michał Wróbel.

10'

Michał Łabędzki mocno ryzykownie odepchnął w szesnastce Adama Czerkasa, ale nie ma rzutu karnego.

9'

Zablokowane dośrodkowanie Marcina Smolińskiego. Olimpia nadal w ataku pozycyjnym.

7'

Bartosz Jaroszek ukarany żółtą kartką.

6'

W ostatniej chwili Patryk Skórecki został powstrzymany przez jednego z obrońców. Było groźnie w polu karnym Rozwoju.

4'

Beniaminek z Katowic przyczajony na własnej połowie, wypatruje okazji do szybkiego kontrataku.

3'

Od początku Olimpia ruszyła do ataków. Czyżby zawodnicy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony nowemu trenerowi?

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, gramy!

12:57

Piłkarze wrócili już na murawę, za moment przywitanie, losowanie stron i zaczynamy.

12:42

Rezerwowi Olimpia: Bartosz Fabiniak, Mateusz Gul, Adam Banasiak, Dariusz Klus, Wojciech Reiman, Fabian Pawela, Donald Djousse.

12:40

Rezerwowi Rozwój: Maciej Raniowski, Michał Gałecki, Bartosz Nowotnik, Wojciech Król, Robert Tkocz, Łukasz Kopczyk, Joshua Balogun.

12:32

Tak pożądana seria, która weźmie za rękę i poprowadzi w górę, i w górę, właśnie staje się udziałem Rozwoju Katowice. Katowiczanie wygrali trzy ostatnie pojedynki i już tylko trzy punkty dzielą ich od opuszczenia czerwonej strefy.

12:29

Obecna sytuacja grudziądzkiego zespołu waha się między beznadziejnością a zwątpieniem. Biało-zieloni maja już 10 punktów straty do bezpiecznej powierzchni i tylko 17 spotkań na odrobienie strat.

12:24

12:20

Witamy w sobotnie niemal południe ze stadionu przy ulicy Zgody w Katowicach. Niebawem miejscowy Rozwój rozpocznie swój mecz z Olimpią Grudziądz. Będzie to pojedynek na dnie tabeli 1. ligi. Zapraszamy na relację na żywo!

11:00

Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz LIVE!

Zapowiedź: Rozwój - Olimpia LIVE! Mecz na dnie pierwszoligowej tabeli

W ubiegłą sobotę, z ust szefostwa grudziądzkiego klubu wymknęło się przeciągłe: basta. Jedenastka porażka w sezonie wyczerpała rezerwy budżetowe cierpliwości wszystkich w klubie i misję ratowania sezonu powierzono Jackowi Paszulewiczowi. 38-letni trener w końcówce ubiegłego sezonu kierował już grą Olimpii osiągając przyzwoity bilans trzech zwycięstw w sześciu kolejkach.

Rozwój Katowice - Sandecja Nowy Sącz 2:0