Ostatnia zmiana w Bytovii, Jarosław Jasiński zmieni Michała Jakóbowskiego.

93'

Dawid Kort został ukarany żółtą kartką.

93'

Arkadiusz Aleksander i Maciej Małkowski ostrzelali bramkę Bytovii, ale defensorzy tej drużyny poradzili sobie z odparciem ataku.

91'

Artur Formela głową trafił prosto pod nogi jednego z graczy Sandecji.

90'

Sędzia doliczył aż pięć minut.

88'

Rzut rożny dla Sandecji. Piłkę zagrywał Małkowski, dopadł do niej Słaby, ale uderzał nad bramką.

86'

Do końca spotkania zostało już tylko kilka minut i jak na razie Bytovia skutecznie się broni. Gospodarze muszą być skoncentrowani do ostatniego gwizdka sędziego, ponieważ w tym sezonie często tracą gole w końcówkach.

83'

Arkadiusz Aleksander przewracany przez jednego z gracz Bytovii. Piłkarze Sandecji domagają się odgwizdania przewinienia.

81'

Opałacz wślizgiem wszedł w Aleksandra. Piłkarz Sandecji nie podnosi się z murawy.

80'

Jakóbowski faulował Małkowskiego.

77'

Bytovia będzie kończyła mecz w dziesiątkę. Goście z Nowego Sącza mają kwadrans, by odwrócić losy spotkania na swoją korzyść.

77'

Robert Mandrysz ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

76'

Jakóbowski podawał do Formeli, ten popędził na bramkę Sandecji, uderzał, ale znów Łukasz Radliński fantastycznie obronił!

75'

Faul Surdykowskiego na Małkowskim. Sędzia nie pokazał w tej sytuacji kartki.

74'

Ostatnia zmiana w Sandecji, Bartosz Sobotka schodzi, w jego miejsce pojawia się Filip Piszczek.

73'

Kolejna świetna interwencja Radlińskiego, tym razem po uderzeniu Dawida Korta.

73'

Dośrodkowanie Formeli, do piłki dopadł Janusz Surdykowski i uderzał, ale znów na posterunku był czujny Łukasz Radliński.

70'

Szybka odpowiedź Bytovii! Michał Jakóbowski pewnie strzelał, ale Łukasz Radliński po raz kolejny świetnie interweniował i uchronił swój zespół przed stratą gola!

69'

Groźna akcja Sandecji! Arkadiusz Aleksander strzelał zza pola karnego, jednak piłka o centymetry minęła poprzeczkę bramki.

68'

Wilczyński zagrywał do Korta, ale ten pogubił się i nie opanował futbolówki.

67'

Niedokładne podanie Mandrysza. Gdyby gracz Bytovii popisał się lepszą celnością, gospodarze mogliby wykreować jakąś sytuację strzelecką.

65'

Z kolei Dawid Kort wejdzie za Bartłomieja Chojnackiego.

65'

Pierwsza zmiana w Bytovii, za Daniela Mąka wejdzie Bartłomiej Poczobut.

63'

Kolejna zmiana w ekipie z Nowego Sącza, Łukasz Nowak zmieni Bartłomieja Kasprzaka.

62'

Wojciech Wilczyński został ukarany żółtą kartką.

17:16

59'

Jakóbowski efektownie ograł Nathera, ale nie zdołał uderzać na bramkę rywali.

58'

Pierwsza zmiana w Sandecji, boisko opuszcza Oleksandr Tarasenko, zastąpi go Josef Ctvrtnicek.

57'

Piłkarze Bytovii zdecydowanie lepiej prezentują się w drugiej części spotkania. To właśnie gospodarze stwarzają więcej dogodnych sytuacji strzeleckich i coraz śmielej poczynają sobie pod bramką przyjezdnych.

56'

Dośrodkowanie Chojnackiego, Janusz Surdykowski uderzał piłkę głową, ale minimalnie przestrzelił.

54'

To powinien być gol! Artur Formela indywidualnie wykończył akcję i oddał mocny strzał na bramkę Sandecji, ale przestrzelił!

53'

Matej Nather został ukarany żółtą kartką.

52'

Surdykowski wyłuskał piłkę spod nóg rywali, dośrodkował na pole karne Sandecji, ale nie było tam żadnego jego kolegi.

51'

Dość spokojny początek drugiej połowy. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

49'

Michał Jakóbowski faulowany przez Bartkowa. Piłkarz Sandecji musi uważać na takie groźne ataki, gdyż ma już na swoim koncie żółty kartonik.

47'

Daniel Mąka znalazł się w dobrej sytuacji, ale niefortunnie złożył się do strzału i nie trafił w piłkę.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy druga połowę.

16:47

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Bytovia prowadzi z Sandecją 1:0.

46'

46'

GOOL! MICHAŁ JAKÓBOWSKI!

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

45'

Robert Mandrysz próbował dośrodkowywać do świetnie ustawionego Surdykowskiego, ale piłkę przejęli obrońcy Sandecji, Gdyby trafiła ona do adresata, to napastnik Bytovii znalazłby się w sytuacji sam na sam z Radlińskim.

44'

Kamil Słaby uderzał z dalekiej odległości, jednak piłka trafiła w boczną siatkę.

42'

Sobotka faulowany przez Wilczyńskiego, sędzia nie pokazał w tej sytuacji kartki.

40'

Mąka zbyt mocno uderzał z rzutu wolnego, grę od własnej bramki wznowi Radliński.

39'

Mąka znalazł się w sytuacji sam na sam z Kasprzakiem i został sfaulowany. Bytovia będzie miała rzut wolny.

38'

Marek Opałacz dobrze zachował się w defensywie i uchronił swoją drużynę przed groźną akcją przeciwników.

37'

Maciej Małkowski został opatrzony i wrócił już do gry.

36'

Maciej Małkowski nie podnosi się z murawy, sztab medyczny musi interweniować.

35'

To mógł być gola dla Bytovii! Chojnacki i Jakóbowski wyprowadzili niezłą kontrę, ale w końcowej fazie, kiedy znaleźli się na dobrej pozycji do oddania strzału, nie dogadali się i w efekcie żaden z nich tego nie zrobił.

34'

Kolejne za mocne podanie, tym razem autorstwa Formeli. Futbolówka nie trafiła do adresata, którym był Surdykowski.

33'

Jakóbowski wbiegł ze skrzydła i odebrał piłkę do Surdykowskiego, ale zrobił to zbyt mocno.

31'

Chojnacki dobrze podawał do Formeli, jednak ten nie miał miejsca na oddanie strzału i musiał wycofać futbolówkę.

29'

Opałacz dośrodkowywał w pole karne, wbiegł tam Formela, ale dobrą interwencją popisał się Łukasz Radliński.

28'

Piłkarze Bytovii kompletnie nie mają pomysłu w jaki sposób stworzyć groźną sytuację pod bramką rywali.

26'

Jakóbowski za mocno zagrywał piłkę, jednak na jego szczęście w porę przechwycił ją Chojnacki.

25'

Artur Formela próbował oddać strzał, ale został skutecznie zablokowany.

24'

Surdykowski nie miał szans dojść do zbyt mocno uderzonej piłki z głębi pola.

22'

Mateusz Bartków został ukarany żółtą kartką.

22'

Jakóbowski ostro faulowany przez Bartkowa.

21'

Robert Mandrysz został ukarany żółtą kartką.

21'

Mandrysz faulował Aleksandra, który nie podnosi się z murawy.

20'

Marek Opałacz w ostatniej chwili wybił piłkę i nie pozwolił Sobotce na oddanie strzału.

20'

19'

Formela walczył o piłkę i sfaulował przy tym Słabego.

18'

Oleksandr Tarasenko oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

17'

Tym razem z rzutu wolnego dośrodkowywał Bartosz Sobotka, w polu karnym Bytovii zrobiło się niebezpiecznie, ale goście wywalczyli w tej sytuacji tylko rzut wolny.

15'

Mąka zagrywał piłkę z rzutu wolnego, w polu karnym przewracany był Formela, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia.

14'

Mandrysz bardzo ładnie przyjął piłkę, ale fatalnie dośrodkował ją w kierunku Formeli. Futbolówkę bez problemów przechwycili nowosądeczanie.

12'

Michał Jakóbowski faulowany przez Bartkowa. Gospodarze mieli rzut wolny, ale nie udało im się stworzyć zagrożenia w polu karnym przeciwników.

10'

W Bytowie nie oglądaliśmy jeszcze żadnej groźnej sytuacji ze strony obu drużyn.

8'

Małkowski faulowany przez Wilczyńskiego w środkowej strefie boiska.

7'

Krótko rozegrany rzut wolny, Opałacz podał do Bąka, gracze Bytovii wymienili między sobą kilka podań, ale w żaden sposób nie zagrozili bramce rywali.

6'

Zawodnicy Bytovii zamknięci na własnej połowie. Gospodarze mają piłkę, ale nie potrafią przedostać się z nią pod bramkę gości.

4'

Pierwszy rzut rożny dla Sandecji.

4'

Znów bardzo niebezpieczne przyjęcie piłki przez Mandrysza, który omal jej nie stracił. To nie jest dobry początek meczu w wykonaniu tego zawodnika.

3'

Jeden z graczy Bytovii zagrywał do Mandrysza, ale ten stracił piłkę i od razu z kontrą ruszyli goście z Nowego Sącza.

2'

Zbyt mocno uderzał piłkę Matej Nather przy próbie dośrodkowania, w efekcie pewnie wyłapał ją Tomasz Laskowski.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

15:59

Gospodarze spotkania zagrają dziś w białych koszulkach i czarnych spodenkach, z kolei goście w niebiesko-czarnych strojach.

15:57

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie. Za moment początek meczu.

15:12

15:11

Rezerwowi Sandecji: Marek Kozioł, Michał Szeliga, Hubert Maślanka, Bartosz Sobotka, Sebastian Szczepański, Kacper Smoleń, Filip Piszczek.

15:10

Rezerwowi Bytovii: Gerard Bieszczad, Radosław Jasiński, Wojciech Wilczyński, Mariusz Kryszak, Daniel Mąka, Artur Wojach, Mateusz Klichowicz.

15:04

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz!

13:50

Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz LIVE!

Zapowiedź: Bytovia Bytów - Sandecja LIVE! Rywalizacjach sąsiadów w ligowej tabeli

W meczu 18. kolejki 1. ligi Bytovia Bytów podejmie przed własną publicznością Sandecję Nowy Sącz. Będzie to starcie drużyn sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli - gospodarze spotkania plasują się na 13., goście zaś na 12. pozycji.

Arka Gdynia - Bytovia Bytów 0:1