Koniec meczu! Chrobry - MKS Kluczbork 5:1

Hałambiec oddał piękny strzał z dystansu i przypieczętował wygraną gospodarzy

Gool! Chrobry gromi dalej i mamy 5:1, bramkę zdobył Mateusz Hałambiec

84'

Marcin Tomaszewski za Roberta Brzęczka

82'

Szczepaniak z pięciu metrów wpakował piłkę do bramki po szybkiej akcji prawą stroną

82'

Goool! Pogrom w końcówce, bo Chrobry wygrywa już 4:1 po golu Łukasza Szczepaniaka

80'

Górski ma patent na zespół z Kluczborka. Wykończył płaskim strzałem kontrę gospodarzy

80'

Goool! Chrobry prowadzi już 3:1 po trafieniu Macieja Górskiego! Trzecia bramka zawodnika gości!!!

76'

Maciej Górski znowu katem MKS-u Kluczbork. Tak jak w pierwszym meczy w tym sezonie strzela dwa gole i prawdopodobnie zadecyduje znowu o końcowym wyniku na korzyść Chrobrego

75'

Goool! Chrobry prowadzi 2:1 po bramce Maciej Górskiego

74'

Niziołek był w znakomitej sytuacji po zagraniu Nowackiego, ale nie trafił w bramkę

71'

Michał Michalec za Marcela Gąsiora

70'

Wygląda na to, że ostatnie 20 minut będą mocno atakować głogowianie, a a grający w osłabieniu goście skupią się na obronie

68'

Bartosz Brodziński - druga żółta kartka w 8 minut

67'

Płaski strzał Szczepaniaka obok bramki Kluczborka

65'

Karol Hodowany - za symulowanie

64'

Piotr Giel za Michała Kojdera

62'

W ataku głogowianie, ale wybronili się piłkarze gości

61'

Mateusz Hałambiec za Patryka Malinowskiego

60'

60'

Bartosz Brodziński

60'

Piotr Kasperkiewicz - za faul

59'

Tymczasem Nitkiewicz zszedł z boiska w przerwie z powodu kontuzji kości śródstopia. Pojechał na badania do szpitala

57'

Wnuk szybszy przy piłce niż aktywny przez cały mecz Górski

55'

Prawą stroną spróbowali skonstruować akcję goście, ale szybko sami złym zagraniem zakończyli ten atatk

51'

Kolejne minuty bez okazji strzeleckich z obu stron

48'

Gospodarze drugą połowę zaczęli od strzału Gąsiora, który był jednak niecelny

46'

W przerwie roszada też u gości. Łukasza Uszalewski w miejsce Kamila Nitkiewicza

46'

Jedna zmiana w zespole gospodarzy. Damian Sędziak za Roberta Pisarczuka

46'

Początek drugiej połowy!

16:48

45'

Koniec pierwszej połowy! Chrobry - Kluczbork 1:1 do przerwy

44'

Dobra akcja Brzęczka, ale już podanie do Kojdera nie wyszło młodemu zawodnikowi MKS-u

42'

Michał Kojder - za faul

40'

Głogowianie byli blisko drugiego gola, ale Górski, który znowu uciekł obrońcom MSK-u oddał niecelny strzał. Pomylił się jednak niewiele

37'

Wydawało się, że to gospodarze są bliżej zdobycia drugiej bramki, tymczasem mamy remis w Głogowie

35'

Karol Szymański - bramkarz Chrobrego dyskutował z sędzią i był przekonany, że gola nie powinno być, bo według niego piłka nie przekroczyła linii bramkowej

34'

Piękne uderzenie Niziołka. Piłka po rękach bramkarza Chrobrego odbiła się jeszcze od poprzeczki i wylądowała w siatce

34'

Goool! Mamy remis 1:1 po bramce Rafała Nizołka

32'

Pogubili się w ataku zawodnicy z Kluczborka, którzy mają sporo problemów, by zagrozić bramce Chrobrego

30'

Kolejna centra w pole karne MKS-u, ale kończy się to rzutem rożnym. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska tak jak wcześniej nie było zagrożenia, chociaż zrobiło się małe zamieszanie w szesnastce przyjezdnych

26'

Po rzucie rożnym nie było zagrożenia dla bramki gości

25'

Uderzenie Ilkowa-Gołąba obronił Wnuk, który sparował piłkę na rzut rożny

23'

Górski miał okazję zdobyć drugą bramkę, ale nie trafił dobrze w piłkę. Ponownie nie potrafili zatrzymać go defensorzy przyjezdnych

20'

Goście chcą szybko wyrównać, rozgrywali długo swoją akcję, ale nie potrafili przedostać się przed bramkę Chrobrego

18'

Łukasz Bogusławski

17'

17'

Deja mógł szybko odpowiedź, jednak jego strzał niecelny, piłka przeleciała nad poprzeczką

15'

Maciej Górski wykorzystał błąd obrońców MKS-u, wykorzystał znakomite podanie ze środka pola i otworzył wynik spotkania

15'

Goool! Gospodarze prowadzą 1:0 po trafieniu Macieja Górskiego

13'

Początek dla gospodarzy, ale w ostatnich kilku minutach zespół z Kluczborka zdołał przenieść ciężar gry bliżej bramki Chrobrego

10'

Nowacki za mocno, za szybko podawał do Kojdera i goście zmarnowali akcję ofensywną

7'

Zaatakowali ponownie gospodarze, ale tym razem obrońcy z Kluczborka tym razem nie dopuścili nawet do strzału

4'

Jako pierwszy gola spróbował strzelić Ilków-Gołąb, ale jego uderzenie było niecelne

1'

Początek meczu w Głogowie!

15:48

W pierwszym meczu obu drużyn w Kluczborku na inaugurację sezonu lepsza okazała się drużyna Chrobrego wygrywając 2:0 po dwóch golach Macieja Górskiego

15:41

Faworytem są gospodarze, którzy w ligowej tabeli są na 8. miejscu i mają 25 punktów. Goście z Kluczborka natomiast zajmują 11. pozycję, a w dorobku mają 21 punktów

15:37

Zapraszamy na mecz 18. kolejki pierwszej ligi. Chrobry Głogów zagra u siebie z MKS-em Kluczbork

13:10

Chrobry Głogów - MKS Kluczbork LIVE!

Zapowiedź: Chrobry - MKS Kluczbork LIVE! Początek piłkarskiej wiosny w Głogowie

Piłkarska wiosna w Głogowie rozpocznie się dziś o godzinie 16:00. Miejscowy Chrobry podejmie MKS Kluczbork w meczu w ramach osiemnastej kolejki 1. ligi, która jest rozgrywana awansem. Gospodarze tego pojedynku na komplet punktów czekają od prawie czterech tygodni, zaś goście o tydzień dłużej. Kto przełamie niechlubną serię?

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1