0 : 1
GKS KatowiceGKS Katowice
18:00

96'

Koniec spotkania! Zawodnicy GKS-u Katowice rzutem na taśmę odnoszą bardzo cenne zwycięstwo

95'

Goncerz precyzyjnym strzałem tuż przy słupku wreszcie pokonuje Salika

93'

GOOOL! 1:0 dla GKS-u Katowice!

92'

Kolejna okazja Gieksy! Trochim z 5 metrów głową nie trafia w światło bramki!

91'

Sędzie doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry

91'

Goncerz w świetnej okazji strzela wprost w bramkarza Wigier! Piłka przelatuje nad poprzeczką

89'

Niepewna interwencja Salika po strzale Burkhardta

87'

Bardzo aktywny Trochim próbował uderzać niemal z linii pola karnego, tuż obok słupkaa

87'

Czerwiński na prawej stronie szukał swoich partnerów w polu karnym, obrońcy Wigier na posterunku

84'

Teraz mocniej przycisnęła drużyna z Katowic, dużo podań, lecz mało konkretów

82'

Fantastyczny strzał Frańczaka trafia w poprzeczkę bramki Salika! Dobitka Trochima niecelna! Najgroźniejsza akcja GKS-u w tym meczu

79'

Ostatnia zmiana w drużynie Jerzego Brzęcczka

76'

Lewa noga Pietrzaka jeszcze raz próbowała zagrozić bramce zespołu z Suwalszczyzny, kolejna niedokładna wrzutka

74'

Dośrodkowanie Pietrzaka ląduje na poprzeczce bramki Salika

73'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy

72'

Zamieszanie na piątym mietrze przed bramką Salika po rzucie wolnym, Goncerz nie jest w stanie oddać celnego strzału

69'

Kolejna fatalna decyzja piłkarzy Gieksy, tym razem Duda kompletnie pogubił się przed polem karnym rywali

67'

Czerwiński otrzymał piłkę w polu karnym, ale zamiast strzelać próbował jeszcze dogrywać

63'

Goncerz upada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy

62'

Trener Brzeczek dokonuje drugiej roszady, Wołkowicza zastępuje Pietrzak

60'

60'

Od razu po wejściu, Trochim miał okazję by nastroić groźny kontratak GKS-u, lecz fatalnie zagrywa w kierunku Wołkowicza

59'

Pierwsza zmiana w ekipie gości, na boisko wchodzi Wojciech Trochim

57'

Kolejna dobra interwencja Karankiewicza, który zatrzymuje piłkę adresowaną do Goncerza

55'

GKS w końcu przekroczył linię środkową, do akcji przytomnie podłączył się Czerwiński, sytuację wyjaśniają stoperzy gospodarzy, rzut rożny dla gości

53'

Od początku drugiej połowy drużyna Wigier nadaje ton tej mroźnej, listopadowej rywalizacji

52'

Wspaniała interwencja Kuchty w sytuacji sam na sam, ratuje GKS przed utratą bramki!

50'

Duda próbował uruchomić Bębenka, ale skrzydłowy Gieksy przegrywa rywalizację z obrońcami gospodarzy

47'

Pierwszy faul po zmianie stron, faulującym Pielorz

46'

Sędzie dał znać, zaczynamy drugie 45 minut!

16:48

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy bez bramek

44'

Drobne nieporozumienie Prażnowsky'ego z Kuchtą, Żebrowski centymetry od przejęcia piłki

42'

Na lewej stronie Wołkowi wypracował sobie miejsce na dośrodkowanie, piłke przejmuja jednak rywale

40'

Kamil Adamek nabawił się jakiegoś urazu i musi opuscić boisko i trwającą rywalizację

37'

Fatalny błąd Iwana, ale bez konsekwencji w postaci groźnej kontry gospodarzy

33'

Kontratak gości, Goncerz zagrał do Dudy, ten dośrodkował w szesnastkę rywali, do piłki dopadł Iwan, ale uderzenie pomocnika GKS-u niecelne

31'

Po krótkim rozegraniu tego wolnego Czerwiński wybił na korner piłkę po płaskim zagraniu Monety w pole karne

30'

Po faaulu Jurkowskiego, Wigry Suwałki bedą miały rzut wolny z około 25 metrów

29'

Karankiewicz staje na drodze podania Iwana do Goncerza

29'

Czerwiński przerywa akcję dwójkową Hanzela i Monety

26'

Żółtym kartonikiem ukarany został Alan Czerwiński

26'

Goncerz przewraca się w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym, Gonzo po prostu stracił równowagę

24'

Zbyt długie zagranie Dudy do Bębenka, który nie jest w stanie przejąć piłki nim ta opuści boisko

22'

Ależ była okazja dla gospodarzy! Łukasz Hanzel uderza prosto w Kuchtę,a Adamek nie był w stanie celnie dobić strzał swojego kolegi

19'

W drużynie Wigier szarpie przede wszystkim błyskotliwy skrzydłowy, Łukasz Moneta

17'

Pierwszy strzał na bramkę Kuchty, wysoko ponad bramką

15'

13'

Prosta strata Czerwińskiego po podaniu Pielorza

11'

Świetne rozegranie kornera przez gości, Prażnowsky jednak na minimalnym na spalonym

10'

Goncerz przegrywa walkę o piłkę w polu karnym, rzut rożny dla Gieksy

8'

Nieporozumienie Pielorza z Czerwińskim, była szansa na kontratak dla Wigier, świetna interwencja Prażnowskiego stopuje atak gospodarzy

5'

Dośrodkowanie Iwana z prawej strony, zdecydowanie za długie by któryś z partnerów mógł sfinalizować akcję

4'

W początkowych fragmentach to zawodnicy gości dyktują warunki gry i rozgrywają piłkę

3'

Fatalny błąd Prażnowskiego, na szczęscie dla kibiców Gieksy bez konsekwencji

0'

Zaczynamy spotkanie!

15:58

Na boisku zrobiło się bardzo elegancko, Wigry na biało, GKS na czarno

15:37

Rezerwowi Wigier: Zoch, Ruszkul, Makaradze, Biel, Lauryn, Żebrowski, Hirsz.

15:35

Rezerwowi GKS Katowice: Dobroliński, Pietrzak, Zapotoczny, Szołtys, Burkhardt, Leimonas, Trochim.

15:17

15:07

Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 18. kolejki 1. ligi, w którym Wigry Suwałki zmierzą się z GKS-em Katowice!

13:10

Wigry Suwałki - GKS Katowice LIVE!

Zapowiedź: Wigry - GKS Katowice LIVE! Odczarować stadion w Suwałkach

Zawodnicy z Górnego Śląska mają w trwających rozgrywkach prawdziwy patent na drużynę Wigier, który zarejestrowali pod liczbami 2:0. W sierpniu bieżącego roku, zespół z Suwalszczyzny dwukrotnie rywalizował z GieKSą. I dwukrotnie poległ w stosunku 0:2 (zarówno w Pucharze Polski, jak i rozgrywkach ligowych). W sobotę GKS przyjeżdża do rywala i nie jest to najlepsza wiadomość dla biało-niebieskich. Na swoim obiekcie suwalczanie nie wygrali od 7 kolejnych spotkań i to właśnie bezzębną postawą na podlaskim obiekcie spaskudzili sobie sezon 2015/2016 (z delegacji zawodnicy Wigier przywieźli aż 14 punktów, a w domu wyżebrali tylko 4 „oczka”).

GKS Katowice - Wigry Suwałki 2:0