20:26

94'

Koniec meczu. Lider pewnie wygrywa z GKS-em Katowice 2:0.

92'

Zbyt ostra gra jednego z zawodników GieKSy w polu karnym Wisły - rzut wolny dla gospodarzy.

90'

Cztery minuty do końca meczu.

89'

Robi się gorąco w końcówce spotkania - trener Marcin Kaczmarek ostatnie minuty meczu będzie oglądał z trybun.

85'

Osłabienie Wisły nie wpływa znacząco na grę - GieKSa nie jest już w stanie nawiązać walki.

81'

Wisła będzie kończyć w dziesiątkę - drugie "żółtko" dla Szymińskiego!

79'

Iliev zmienia Lebedyńskiego.

78'

Czerwiński do Goncerza, "szczupak" kapitana gości, ale strzał został zablokowany! Ręka?

76'

Dobroliński uchronił GieKSę przed stratą trzeciej bramki wygrywając pojedynek z Łysiakiem!

73'

Teraz ruszył dynamicznie Trochim, podał do Frańczka, ale jego próba została zablokowana.

70'

Łuczak z rzutu wolnego... Nad poprzeczką.

68'

Ruszył prawym skrzydłem Alan Czerwiński, po chwili dośrodkował w stronę Goncerza, ale defensywa Wisły zgarnęła piłkę.

19:59

67'

Goście się nie poddają, ale sytuację mają niezwykle trudną. Wydaje się, że "Nafciarze" kontrolują losy meczu.

64'

Żółta kartka dla główkującego przed chwilą Kamińskiego.

64'

Burkhardt z prawej strony dośrodkował z rzutu wolnego, ale strzał Kamińskiego był niecelny.

61'

Brzęczek szuka ratunku ostatnią zmianą personalną - Iwan schodzi, za niego Wojciech Trochim.

57'

Piotrowski "połasił" się na hat-tricka - tym razem jego strzał został jednak zablokowany. GieKSa obecnie bez argumentów.

54'

Piotrowski uderzył efektownie zza pola karnego przy prawym słupku. Piękny gol. Bramkarz bez szans.

53'

2:0!!! Znów Piotrowski! Piękny gol!

50'

Dwie roszady Jerzego Brzęczka wskazują, że trener GieKSy chce zmienić sposób gry. Czy wyjdzie to gościom na dobre?

47'

Przemysław Szymiński ukarany żółtą kartką za faul.

46'

I Burkhardt za Leimonasa.

46'

Dwie zmiany w ekipie gości - Bębenek za Pietrzaka.

46'

Wracamy do gry.

19:20

47'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Wisła prowadzi z GieKSą 1:0.

47'

Dobrze wprowadził się do gry Łuczak, który głową po rzucie rożnym próbował zaskoczyć Dobrolińskiego. Uderzenie było jednak niecelne.

45'

Pierwsza połowa potrwa jeszcze dwie minuty.

45'

Końcowe fragmenty pierwszej połowy - początkowo spotkanie było raczej wyrównane, potem inicjatywę wyraźnie przejęła Wisła.

43'

Łysiak z woleja - bardzo niecelnie.

41'

Wymuszona zmiana w Wiśle. Uraz Rogalskiego - wchodzi Wojciech Łuczak.

38'

"Nafciarze" podkręcili tempo i już suną z kolejnym atakiem - trudny moment dla GieKSy.

37'

Piotrowski kopnął z dystansu, a piłka po rykoszecie przelobowała Dobrolińskiego. Szczęśliwy gol wiślaków.

36'

Zagrożenie rosło, rosło i w końcu... GOOOOOL DLA WISŁY! Piotrowski!

35'

Gospodarze wyraźnie się rozkręcili. Najpierw po strzale Damiana Piotrowskiego, a po chwili po uderzeniu Stefańczyka piłka mija bramkę Dobrolińskiego.

19:04

30'

Żółta kartka dla kapitana GKS-u Grzegorza Goncerza za faul na jednym z rywali.

29'

Gospodarze w końcu zdołali zagrozić bramce Dobrolińskiego! I to w bardzo efektowny sposób - strzałem piętą popisał się Paweł Łysiak, ale futbolówka wpadła prosto w bramkarskie rękawice golkipera gości.

29'

Szołtys teraz dobrze w defensywie - gracz GieKSy efektownie zatrzymał Stefańczyka.

26'

Na razie w ofensywie lepiej wygląda ekipa Jerzego Brzęczka. Wisła ciągle szuka recepty na dobrze zorganizowaną obronę gości.

24'

Drugi raz celnie strzelał Szołtys - Kiełpin znów jednak bez zarzutu. Goście oddają więcej strzałów od rywali. Na razie jednak nie przekłada się to na bramki.

21'

Ostro potraktowany bardzo aktywny Pielorz - przerwa w grze.

20'

Na razie w oczy rzuca się szczególnie dobra gra defensywna gości. "Nafciarze" póki co bez skutecznego pomysłu na przejście zasieków obronnych rywali.

18'

Celny strzał oddał Bartosz Iwan - nie było to jednak wystarczająco groźne uderzenie, żeby zaskoczyć Seweryna Kiełpina.

15'

Wrzutki, wrzutki, wrzutki - płocczanie grają po angielsku, ale póki co defensorzy GieKSy "czyszczą" wszystko.

15'

Kolejny korner dla Wisły.

12'

Do piłki podszedł Cezary Stefańczyk - uderzył, ale piłka zatrzymała się na murze katowickich zawodników.

11'

Znów przewinienie Leimonasa - Litwin musi uważać. Rzut wolny z "niebezpiecznej" odległości dla ekipy Marcina Kaczmarka.

10'

Czekamy na pierwszą groźną akcję którejś z drużyn, bo na razie jest bardzo spokojnie.

18:39

W Płocku dziś duże zachmurzenie, ale nie pada. Około 8 stopni.

6'

Rożny dla gospodarzy nie przyniósł zagrożenia pod bramką Rafała Dobrolińskiego - futbolówkę z pola karnego głową wybił Łukasz Pielorz.

4'

Faul Povilasa Leimonasa na Mikołaju Lebedyńskim - rzut wolny dla Wisły.

2'

Lewą stroną "szarpnął" Paweł Szołtys, ale katowiczanina pewnie zatrzymał Maksymilian Rogalski.

1'

Zaczynamy 17. kolejkę 1. ligi!

18:24

Rezerwowi GieKSy: Główka, Bębenek, Burkhardt, Jurkowski, Trochim, Wołkowicz, Zapotoczny.

18:23

Rezerwowi Wisły: Kaniecki, Radić, Łuczak, Radwański, Iliev, Bąk, Kubus

18:21

18:10

Witamy w relacji LIVE! z pierwszego meczu 17. kolejki 1. ligi, w którym Wisła Płock zmierzy się na własnym stadionie z GKS-em Katowice.

10:00

Wisła Płock - GKS Katowice LIVE!

Zapowiedź: Wisła Płock- GKS Katowice LIVE! Czy piątek trzynastego okaże się szczęśliwy?

Wisła dwa ostatnie mecze rundy jesiennej rozegra na własnym stadionie. W ramach 17. kolejki do Płocka przyjedzie GKS Katowice, który do Nafciarzy traci siedem punktów, co daje trójkolorowym siódme miejsce w tabeli zaplecza Ekstraklasy.Wisła Płock zagra z katowiczanami po raz trzynasty i to w dodatku w piątek trzynastego. Data nieco niefortunna, ale na Łukasiewicza nikt nie wierzy w przesądy.