1 : 0
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
19:01

93'

Koniec! Chojniczanka po męczarniach pokonuje osłabioną Pogoń 1:0. Siedlczanie ponieśli trzecią porażkę z rzędu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

91'

Piłka wpada do bramki Chojniczanki, ale arbiter przerywa grę, ponieważ wcześniej jeden z zawodników pogoni faulował!

90'

Zawodnik gospodarzy po rzucie rożnym wepchnął piłkę do bramki siedlczan. Pogoń w beznadziejnej sytuacji!

89'

GOOOOL !!! 1:0! Kieruzel!

88'

Trener Sasal ma do wykorzystania jeszcze jedna zmianę.

87'

Gospodarze zbliżyli się po raz kolejny i nie ostatni dzisiejszego dnia, ale i tym razem skutecznie interweniuje Misztal.

86'

Kibice Chojniczanki zamiast wspierać swoich piłkarzy, zaczynają coraz częściej gwizdać.

85'

Jedna z nielicznych akcji przyjezdnych. Piłkarze Pogoni wymienili kilka podań w dosyć szybkim tempie i zbliżyli się pod pole karne gospodarzy i mały włos futbolówka nie trafiłaby do bramki!!!

83'

Punkt dla siedlczan będzie jak zwycięstwo. Tego samego na pewno nie powiedzą gospodarze, gdy mecz zakończy się remisem.

81'

Bezproduktywny Mikita opuszcza plac gry, a w jego miejsce melduje się Czerwiński.

80'

A jednak, zmęczonego Rybickiego zastępuje Piotr Krawczyk.

79'

Tym razem szczęścia szukał Rybski, ale trafił jedynie w boczną siatkę.

77'

Trener Sasal zwleka z kolejnymi roszadami. Czyżby szkoleniowiec czekał an samą końcówkę spotkania?

77'

Jeszcze około 15 minut.

76'

Druga próba byłego zawodnika Pogoni Szczecin trafia tylko w szczelny mur siedlczan.

74'

Pietruszka uderzył z rzutu wolnego na siedlecką bramkę, ale futbolówkę odbija PROFESOR Misztal.

73'

Gospodarze mają coraz mniej czasu na strzelenie choćby jednej bramki dającej dziś trzy punkty.

71'

Tym razem w głupi sposób fauluje Mikita.

69'

Kieruzel nieprzepisowo powstrzymuje Wrzesińskiego. Zawodnik gospodarzy ukarany przez arbitra.

68'

Grzelak ładnie przymierzył z za szesnastki. Świetnie broni Misztal!

64'

Uaktywnił się Rybicki, ale zagranie byłego zawodnika Widzewa nie potrafił wykorzystać Duda.

62'

Jeszcze około 30 minut do zakończenia zawodów.

61'

... Niedziela natomiast zmienia Kosakiewicza.

60'

60'

Jelić zmienia Mrozika...

58'

Trener Pawlak zaraz dokona zmian. Dwóch piłkarzy intensywnie się rozgrzewa.

56'

Po zamieszaniu w polu karnym, jeden z gospodarzy trafia futbolówką w poprzeczkę!

54'

Ruszyli odważniej chojniczanie, którzy wywalczyli rzut rożny.

53'

Kuriozalna sytuacja! Hładun za długo przeciągał wybicie piłki i trafił nią w nadbiegającego siedlczanina! Było blisko przedziwnej bramki!

51'

Odziwo, spokojne, początkowe minuty drugiej odsłony.

50'

Wiatr jest dziś porywisty, ale nie sprawia większych problemów piłkarzom.

48'

Oj trudne zadanie czeka przyjezdnych. Wyrwać punkt chojniczanom będzie bardzo, bardzo ciężko.

47'

Gospodarze przystąpili do gry bez zmian.

46'

Artur Aluszyk wznawia grę!

46'

Wykrakaliśmy, na murawie melduje się Rodak w miejsce Dzięgielewskiego.

17:52

Więcej sytuacji bramkowych mieli gospodarze, ale kibice na brak strzałów narzekać nie mogą. gości czeka bardzo trudne zadanie, gdyż całą, drugą połowę musza grać w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Dzięcioła.

17:51

46'

Koniec pierwszej odsłony. Do przerwy w Chojnicach bez bramek!

44'

Teraz Mikita stanął przed szansa, ale napastnik gospodarzy źle trafił w piłkę i na tablicy wyników nadal 0:0.

43'

Teraz przyjezdni powinni być zadowoleni, jak dziś zremisują.

41'

Misztal broni kolejne próby Chojniczanki, ciężkie minuty siedlczan!

39'

Dzięcioł otrzymuje drugą, żółta kartkę. Oj siedlczanie w tarapatach.

39'

Rozwój Katowice wygrał dziś z Sandecją Nowy Sącz 2:0. Beniaminek skutecznie goni ekipy zajmujące bezpieczne miejsca w tabeli. Chojniczanka i Pogoń dla większego komfortu przed kolejnymi spotkaniami powinny zdobyć dziś trzy oczka.

38'

Ponownie w spotkaniu inicjatywę przejęli gospodarze, ale w ostatnich minutach nie zagrozili poważnie bramce Misztala.

37'

Nadal czekamy na bramki. Oba zespoły nie zasługują na zimowanie w czerwonej części tabeli.

36'

Kosakiewicz finalizował składną akcję gospodarzy, ale kopnął fatalnie.

33'

Na trybunach widzimy czterech kibiców Pogoni, czy siedlczanie zobaczą dziś bramki swoich ulubieńców na Pomorzu?

31'

Oj ciekawa próba Grzelaka, ale do uderzenia nożycami doświadczony zawodnik źle się zabrał, po chwili dobijał Rybski, ale na posterunku jest tradycyjnie Misztal.

29'

Coraz częściej strzelają goście. Wrzesiński spróbował swoich sił, ale zrobił to niecelnie.

27'

To co może cieszyć kibiców na stadionie w Chojnicach, to fakt, że obie drużyny naprawdę ładnie wymieniają piłkę.

25'

Duda pokazuje kolegom, jak trzeba walczyć. Najlepszy strzelec Pogoni wygrał walkę z Kieruzelem i będzie korner dla "biało-niebieskich"

23'

Kolejna próba przyjezdnych. Na strzał zdecydował się Bodziony, ale uderzył zbyt lekko by sprawić problemu bramkarzowi gospodarzy.

22'

Nieudany atak Chojniczanki. Oj siedlczanie uśpili czujność chojniczan.

18'

Wyśmienita okazja siedlczan. Hładun jednak broni strzał Dzięgielewskiego z za szesnastki!

15'

Dzięcioł dostaje żółty kartonik. Młodzieżowiec Pogoni został upomniany za odkopnięcie piłki po gwizdku.

19'

Ceglarz bliski skierowania futbolówki do siatki po zagraniu z narożnika boiska Chyły!

17'

16'

Korner dla gospodarzy, ale Kieruzel uderzeniem głową przenosi futbolówkę nad bramką przyjezdnych.

15'

Za nami kwadrans, w którym lepiej wypadają gospodarze.

14'

Autorem jedynej, jak dotąd szarzy siedlczan był Duda. Podopieczni Sasala za podwójną gardą.

13'

Pierwszy raz pod pole karne gospodarzy wybrali się Pogoniści, ale po krótkim zamieszaniu w szesnastce Chojniczanki, podopieczni Pawlaka wybijają piłkę.

8'

Misztal broni tym razem strzał pietruszki! Siedlczanie dali się zepchnąć do defensywy!

10'

Dl właśnie Misztala i Chyły to szczególny mecz, gdyż w poprzednim sezonie obaj zawodnicy występowali w barwach Chojniczanki.

7'

Odważniej do przodu ruszyli gospodarze, czego efektem był strzał Kosakiewicza. Na szczęście dla przyjezdnych dobrze interweniuje Misztal!

4'

Wyrównany początek, obie ekipy badają siły przeciwnika. Piłka krąży między zawodnikami głównie w środku pola.

5'

W pierwszych minutach gra toczy się przede wszystkim w środku pola. Sporo walki na boisku.

2'

Kapitanem "biało-niebieskich" pod nieobecność Zembrowskiego jest Paczkowski.

17:01

Pierwszy gwizdek arbitra, gramy!

16:58

Również na Pomorzu będzie minuta cisza, tak jak na wszystkich stadionach z powodu ofiar paryskiego zamachu.

16:56

16:56

Arbiter wyprowadza na płytę boiska już piłkarzy, za kilka minut zaczynamy!