84'

GOOOOOL!!! SAMOBÓJ ŁUKASZA WRÓBLA!

19:51

94'

Koniec! Bytovia podzieliła się punktami z GKS-em Bełchatów w ostatni sobotnim spotkaniu 1. ligi. W początkowej fazie spotkanie nic nie zwiastowało dużych emocji, ale na boisku sytuacja zaczęła zmieniać się jak w kalejdoskopie. Dziękujemy za uwagę.

93'

Dalekie wznowienie Laskowskiego, dobrze interweniuje Michalski, a na aut bez zastanowienia wybija Rachwał.

92'

Brakuje dokładności gospodarzom, ogromny chaos w ich poczynaniach.

90'

Aż cztery minuty doliczone przez sędziego.

90'

Jeszcze starają się atakować gracze Bytovii.

88'

Bardzo złe dośrodkowanie Mąki w pole karne.

86'

A w zespole gospodarzy Daniel Mąka za Formelę.

85'

Dawid Flaszka zastępuje Gierszewskiego.

85'

Nie wiemy, kto strzelił drugiego gola dla bełchatowian. Zamieszanie w polu karnym przy rzucie rożnym było ogromne. Spiker przemilczał. Pewnie dopiero po spotkaniu będziemy mieć oficjalne potwierdzenie.

82'

Z pomocy medycznej musi skorzystać Stanisławski.

78'

I kolejna zmiana. Kibice brawami żegnają Chojnackiego. Na placu pojawia się Artur Wojach.

76'

Łukasz Wroński zostaje wprowadzony za Cezarego Demianiuka.

74'

Akcja za akcję. Gospodarze starają się szybką kontrą przypieczętować zwycięstwo. Z kolegi GKS szuka swojej szansy w ataku pozycyjnym.

71'

Schodzi Jakóbowski. W jego miejsce pojawia się Mateusz Klichowicz.

70'

Zdecydowanie do ataku zamierza ruszyć GKS. Czy graczy Ulatowskiego będzie stać na zdobycie w Bytowie choćby punktu?

68'

Szymon Stanisławski wchodzi za Szymona Zgardę.

66'

Ucierpiał Lenarcik, który potrzebuje pomocy służby medycznych.

65'

A tymczasem nad stadionem pada coraz bardziej.

63'

Oddała nieco inicjatywę Bytovia, która wyciągnęła wynik i teraz to bełchatowianie będą musieli powalczyć, by zdobyć choć jedno "oczko".

60'

60'

Bardzo groźny strzał Serafina i broni to Laskowski!

59'

Pierwszy gol Opałacza dla Bytovii, Lenarcik przepuścił strzał w krótki róg.

58'

GOOOOOOOL!!!! FANTASTYCZNE UDERZENIE OPAŁACZA Z WOLNEGO I BYTOVIA PROWADZI!!!

57'

Faulowany tuż przed polem karnym Mandrysz. Żółtą kartkę ogląda Jakub Serafin.

54'

Zbyt późne podanie Jakóbowskiego do dobrze ustawionego Chojnackiego. Do mogła być stuprocentowa sytuacja!

52'

Groźnie Chomiuk! Niski zawodnik Bytovii wpadł w pole karne, ale jego uderzenie wyłapał Lenarcik! Tylko jęk zawodu kibiców gospodarzy na trybunach.

50'

Spokojny zaczęły oba zespoły drugą odsłonę. Nikt nie zamierza rzucać się na hurra do ataku.

48'

Opałacz asekurował piłkę i nie dał do niej dojść Papikjanowi. Rozpocznie bramkarz z piątki.

46'

Początek drugiej połowy.

18:52

45'

Koniec pierwszej połowy. Na początku wiało nudą, ale ostatnie 10 minut wynagrodziło wszystko. Mieliśmy kilka celnych strzałów i ładnych akcji. Miejmy nadzieję, że oba zespoły zagrają tak samo otwarcie w drugich 45 minutach.

44'

Ależ sytuacja! Uderzał Mandrysz, obronił Lenarcik i Cverna uratował bełchatowian przez stratą drugiego gola!

44'

Ładny strzał Jakóbowskiego z główki, ale na posterunku Lenarcik! Zbyt lekkie było to uderzenie. Ale akcja mogła się podobać.

43'

Jakóbowski teraz ogląda kartkę za przerwanie kontrataku.

41'

Zablokowana próba Jakóbowskiego, próbował jeszcze uderzać z przewrotki Chomiuk, ale już zza linii końcowej.

40'

Klub Kibica Bytovii opuścił trybuny. Dziwna sytuacja, nie wiemy, co było powodem ich decyzji.

38'

Podobnie jak przy pierwszym trafieniu, również nie zanosiło się na tego gola. Słabo grająca Bytovia wywalczyła jedenastkę, którą nieco szczęśliwie wykorzystał Surdykowski.

37'

GOOOOOOL!!! JANUSZ SURDYKOWSKI NIE POMYLIŁ SIĘ! MAMY REMIS 1:1!

36'

Będzie rzut karny dla Bytovii! Faulowany Adrian Chomiuk!

35'

W krótkim odstępie czasu po raz drugi faulowany Wróbel.

34'

Na raty wyłapał futbolówkę bramkarz GKS-u po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

32'

Od straty bramki bardzo słabo prezentuje się Bytovia. Również wyraźnie poddenerwowani są jej kibice.

30'

Formela padł jak rażony piorunem, ale nie ma mowy o faulu Flisa.

29'

A tuż przed golem na trybunach zjawili się sympatycy GKS-u. Trzeba przyznać, że wykazali się idealnym wyczuciem.

27'

Kompletnie nic nie zwiastowało bramki dla bełchatowian. Wystarczył jeden strzał i zasłonięty Tomasz Laskowski skapitulował.

26'

GOOOOOL!! MARCIN FLIS I GKS BEŁCHATÓW PROWADZI!

25'

W 25 minutach nie było ŻADNEJ sytuacji podbramkowej. Niestety, na razie w Bytowie nie oglądamy nawet przyzwoitego, pierwszoligowego spotkania.

23'

Poderwał się doping miejscowych kibiców. Bęben poszedł w ruch. Może to zmotywuje Bytovię do lepszej gry.

21'

Zablokowane uderzenie z dystansu Agwana Papikjana.

20'

20'

Opałacz zagrywał w kierunku Jakóbowskiego, powstrzymali go obrońcy i od bramki rozpocznie Paweł Lenarcik.

18'

Podopieczni Rafała Ulatowskiego powoli wychodzą z cienia i zaczynają zapuszczać się na połówkę bytowian.

15'

Dobra, ofiarna interwencja defensora gospodarzy, który przeciął na wślizgu niezłe podanie.

13'

Gospodarze nie są w stanie rozegrać dokładnie akcji w ataku pozycyjnej. Goście z Bełchatowa wyraźnie czekają na swój moment, który pozwoli im wyprowadzić kontrę.

11'

Nadal brak sytuacji podbramkowych.

8'

Brakuje dokładności, sporo chaosu oglądamy. Żaden z bramkarzy nie musiał się jeszcze wykazać umiejętnościami.

5'

Pierwsza odważna próba strzału, ale Marka Opałacza wyraźnie poniosło.

3'

Próby długich piłek zagrywanych z obu stron, czujność zachowują jednak środkowi obrońcy.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy.

17:57

Zawodnicy wrócili już na murawę, za moment przywitanie, losowanie stron i gramy.

17:41

Na płycie boiska trwa rozgrzewka. Kibice powoli schodzą się na trybuny.

17:32

Co ciekawe, dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym w historii starciem ligowym Drutex-Bytovii i GKS. Obie drużyny w sierpniu zmierzyły się w Bełchatowie, ale był to mecz Pucharu Polski, który zakończył się szczęśliwym zwycięstwem drużyny trenera Ulatowskiego 1:0. Jedynego gola w 90. minucie meczu z rzutu karnego zdobył Patryk Rachwał.

17:26

Rezerwowi Bełchatów: Kamil Buchajzer, Marcin Wdowiak, Paweł Zięba, Dawid Flaszka, Łukasz Wroński, Mateusz Szymorek, Szymon Stanisławski.

17:25

Rezerwowi Bytovia: Gerard Bieszczad, Mariusz Kryszak, Wojciech Wilczyński, Radosław Jasiński, Artur Wojach, Mateusz Klichowicz, Daniel Mąka.

17:21

Znamy już wyjściowe jedenastki, za moment przedstawimy graczy rezerwowych.

17:20

Witamy! Dzisiaj Bytovia Bytów zmierzy się na własnym boisku z GKS-em Bełchatów. Będzie to mecz w ramach 17. kolejki 1. ligi. Zapraszamy na relację na żywo!