Rozwój KatowiceRozwój Katowice
2 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
93'

Uderzenie Kuna wysoko nad bramką. To była ostatnia akcja w tym spotkaniu! Gospodarze zasłużenie pokonują gości 2:0!

92'

Nieudana akcja Tkocza prawą stroną boiska

90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90'

Kontra gospodarzy zakończona uderzeniem Wojciecha Króla. Piłka jednak trafia wprost do rąk Radlińskiego

86'

Król w miejsce Kozłowskiego. To ostatnia zmiana trenera Smyły

86'

Jaroszek ukarany kartką za ostry faul na środku boiska

83'

Centra Armanda wybita przez Gałeckiego. Ostatnie kilka minut po rosnąca przewaga gości, z której niewiele jednak wynika

80'

Centra z rzutu wolnego Małkowskiego...bez komentarza

79'

Tym razem kartką ukarany Przemysław Gałecki

78'

Centra Małkowskiego i dobre piąstkowanie Solińskiego

77'

Kartka dla Winiarczyka, który faulował 30 metrów od własnej bramki

76'

Wróbel wzdłuż pola karnego do Kuna, który fatalnie spudłował!

75'

Rzut rożny nie przyniósł żadnych korzyści gospodarzom. W kontrze goście, których skutecznie zatrzymał Gonzalez

74'

W świetnej sytuacji znalazł się Tkocz. Uderzenie rezerwowego Rozwoju na rzut rożny sparował Radliński!

72'

Gałecki melduje się na boisku zmieniając Cholerzyńskiego

70'

Świetne prostopadłe zagranie Winiarczyka do Kozłowskiego, który w dogodnej sytuacji fatalnie spudłował!

69'

Dośrodkowanie Danka z prawej strony nie znalazło adresata

68'

Szarża Kozłowskiego powstrzymana przez defensywę gości

64'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Na boisku pojawił się Sebastian Szczepański, który zmienił Bartłomieja Kasprzaka

64'

W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Wróbel! Górą jednak Radliński!

63'

Pierwsza zmiana w ekipie Rozwoju. Boisko opuścił strzelec bramek Adam Czerkas, a w jego miejsce na boisku pojawił się Robert Tkocz

62'

Uderzenie z dystansu Nathera z trudem broni Soliński!

61'

Nieudane podanie w kierunku Armanda Elli. Piłka w rękach Solińskiego

60'

Akcja Adriana Danka prawą flanką zatrzymana przez Patryka Kuna

57'

Jaroszek zagrał do Czerkasa, który wbiegł z piłką w pole karne, ale zamiast uderzać uwikłał się w drybling

56'

Próba szybkiej kontry w wykonaniu gospodarzy zatrzymana faulem na Kozłowskim

54'

Goście zaciekle próbują wejść w pole karne Rozwoju. Gospodarze póki co skutecznie się bronią

48'

Groźnie zrobiło się pod bramką Rozwoju, ale uderzenie głową Szarka tuż nad bramką!

46'

Boisko opuścił też Sobotka, którego zmienił Adrian Danek

46'

W przerwie Robert Kasperczyk dokonał podwójnej zmiany. W miejsce Filipa Piszczka na boisku pojawił się Arkadiusz Aleksander

46'

Kozłowski dośrodkował na głowę Czerkasa, który nie miał problemów z pokonaniem Radlińskiego!

46'

Gooooool!!! Czerkas po raz drugi!!! Ależ rozpoczęcie drugiej połowy!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę! Od środka gospodarze!

13:50

45'

To była ostatnia akcja w pierwszej połowie. Do przerwy Rozwój prowadzi z Sandecją 1:0 po bramce Czerkasa

45'

Winiarczyk dośrodkował wprost na głowę Czerkasa. Napastnik Rozwoju uderzył jednak wprost w Radlińskiego

44'

Gonzalez prostopadle do Wróbla, który w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej

42'

Kontratak Rozwoju, którego autorem był Kun. Pomocnik Rozwoju stracił jednak piłkę na rzecz Bartkowa

41'

Gospodarze spokojnie neutralizują kolejne ataki pozycyjne gości, którzy od pewnego momentu nie mają koncepcji jak przedrzeć się w pole karne Rozwoju

38'

Goście starali się odpowiedzieć po kolejnym rzucie rożnym, ale zrobili to bezskutecznie

38'

Fatalne zagranie Kamila Słabego w kierunku Grzegorza Barana, który przy okazji nieporozumiał się z własnym bramkarzem. Błąd gości wykorzystał Czerkas, który skierował piłkę do pustej bramki

37'

Goooooool!!!!!

34'

Dobry powrót Czerkasa przed własne pole karne. Napastnik za swoją interwencję został nagrodzony gromkimi brawami przez publiczność

33'

Armand Ella prostopadle do aktywnego Małkowskiego, który został powstrzymany przez Jaroszka

31'

Tym razem Soliński dobrze interweniuje poza polem karnym, skutecznie ubiegając Małkowskiego

31'

Kamil Słaby ograł Raula Gonzaleza, ale nie zdołał skutecznie dośrodkować. Po chwili kolejny stały fragment gry, który niecelnym strzałem głową zakończył Przemyslaw Szarek

29'

Sekwencja błędów i nieporozumień w ekipie Rozwoju, która zakończyła się rzutem rożnym dla gości. Ponownie akcję kończył Małkowski i po raz kolejny nieskutecznie

26'

Kozłowski prostopadle do Czerkasa, który zamiast centrować w pole karne...poślizgnął się

25'

Czerkas na lewą stronę do Kuna, ale próba dośrodkowania młodego pomocnika powstrzymana przez Bartkowa

22'

Wróbel z rzutu rożnego wprost w ręce Radlińskiego. Bramkarz gości uruchomił szybką kontrę, którą wślizgiem zatrzymał Jaroszek

21'

Goście wciąż w natarciu. Bartków faulowany tuż przed polem karnym. Po raz kolejny stały fragment gry, który miał zaskoczyć Rozwój, ale uderzenie Nathera powędrowało wysoko nad bramką

19'

Sprytne wykonanie stałego fragmentu gry zakończone uderzeniem Małkowskiego obok bramki

18'

Dośrodkowanie z lewej strony Małkowskiego, po którym w dogodnej sytuacji znalazł się Bartków. Górą w pojedynku z nim jednak Soliński, który sparował piłkę na korner

17'

Centra Wróbla i uderzenie Czerkasa, które instynktownie broni Radliński!

16'

Kozłowski próbował zagrać na prawą stronę. Jego podanie zostało przecięte prze Barana. Będzie rzut rożny dla Rozwoju

14'

Niezbyt dobre wyjście Solińskiego za własną szesnastkę! To mogło się skończyć utratą bramki!

13'

Centra Winiarczyka trafia wprost w ręce Radlińskiego

12'

Z rzutu wolnego wrzucał Tomasz Wróbel. Zakotłowało się w polu karnym, ale goście spokojnie wybijają piłkę na połowę Rozwoju

11'

Jaroszek faulowany na środku boiska

9'

Akcja lewą stroną Małkowskiego powstrzymana przez Gonzaleza

9'

Okres gry, w którym Sandecja dłużej utrzymuje się przy piłce, ale tylko na własnej połowie

6'

Małkowski centrował z prawej strony, ale jego zagranie trafiło wprost do rąk Solińskiego

5'

Fizyczny pojedynek pomiędzy Piszczkiem a Menzelem. Górą obrońca Rozwoju

3'

Nieudane zagranie Czerkasa w kierunku Kozłowskiego, który wychodził na czystą pozycję

2'

Pierwsza próba Rozwoju w tym spotkania, ale szarża Kuna zatrzymana przez defensywę.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Sebastiana Krasnego! Od środka goście!

13:02

Jeszcze przed rozpoczęcie spotkania, minuta ciszy poświęcona wczorajszym wydarzeniom we Francji

13:01

12:59

Obie ekipy meldują się na murawie! Rozwój zagra dziś w czarnych koszulkach i białych spodenkach , natomiast Sandecja w niebieskich koszulkach i czarnych spodenkach.

12:53

Na stadionie przy ulicy Zgody pojawiła się też dość liczna grupa kibiców z Nowego Sącza

12:52

Podopieczni Mirosława Smyły przystępują do dzisiejszego spotkania podbudowani zwycięstwem nad GKS-em Bełchatów 2:0. Goście pomimo optycznej przewagi, zaledwie zremisowali z Olimpią Grudziądz 0:0

12:51

Rezerwowi:

Rozwój : Maciej Raniowski, Dawid Domański, Michał Gałecki, Piotr Barwiński, Bartosz Nowotnik, Robert Tkocz, Wojciech Król

Sandecja: Marek Kozioł, Arkadiusz Aleksander, Adrian Danek, Sebastian Szczepański, Michał Szeliga, Hubert Maślanka, Kacper Smoleń

12:42

Witamy serdecznie z Katowic! Za około 20 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Rozwojem Katowice a Sandecją Nowy Sącz. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji z tego spotkania!