KONIEC MECZU! Olimpia przegrywa z Wigrami Suwałki 0:2.

Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył cztery minuty.

Bartosz Biel złapany na spalonym.

86'

Ostatnia zmiana w Wigrach, Łukasz Moneta schodzi, zastąpił go Robert Hirsz.

83'

Ależ szansa Wigier! Łukasz Moneta uderzał na bramkę Olimpii, Wróbel odbił piłkę, ale piłkarz suwalskiej drużyny próbował jeszcze dobijać, trafił jednak w boczną siatkę.

81'

Adam Cieśliński znów próbował przedostać się w okolice pola karnego Wigier, jednak defensorzy z Suwałki w porę go powstrzymali.

78'

Rok Elsner został ukarany żółtą kartką.

76'

Ostatnia zmiana w szeregach grudziądzkiej drużyny, Szczot zastąpił Kurowskiego.

76'

Zmiana w Wigrach, za Atanackovica pojawił się Ruszkul.

72'

Zmiana w Wigrach, Kamil Adamek opuścił plac gry, zastąpił go Bartosz Biel.

72'

Adrian Karankiewicz został ukarany żółtą kartką.

69'

Próba dośrodkowania Cieślińskiego, piłkę pewnie wyłapał Salik.

68'

Kolejna zmiana w Olimpii, Wojciech Reiman zastąpił Michała Łabędzkiego.

66'

Michał Wróbel został ukarany żółtą kartką.

66'

Kalinkowski podawał do będącego na lewym skrzydle Monety, piłkarze Wigier próbowali skonstruować jakąś składną akcję, ale nie udało im się zagrozić bramce Olimpii.

63'

Artur Bogusz złapany na spalonym.

61'

Maciej Wichtowski został ukarany żółtą kartką.

61'

Rok Elsner wpadł z piłką w pole karne Wigier, suwalscy defensorzy poradzili sobie w tej sytuacji i wybili futbolówkę spod własnej bramki.

60'

58'

Łukasz Moneta został złapany na spalonym.

57'

Cieśliński nie zdołał opanować futbolówki, przejęli ją goście z Suwałk.

55'

Zbyt lekkie dośrodkowanie Banasiaka do Woźniaka.

53'

Kamil Kurowski zdecydował się na odważny strzał z dystansu, było groźnie, jednak piłka minimalnie minęła słupek.

52'

GOOL! ŁUKASZ HANZEL ZAMIENIŁ RZUT KARNY NA BRAMKĘ!

51'

Marcin Woźniak został ukarany żółtą kartką.

51'

Michał Łabędzki został ukarany żółtą kartką.

50'

RZUT KARNY DLA WIGIER!

49'

Banasiak zagrywał w pole karne rywali, ale żadnego z graczy Olimpii tam nie było.

48'

Cieśliński pędził na bramkę grudziądzan, ale w porę powstrzymał go Bartkowski.

46'

Zmiana w Olimpii, Donald Djousse opuści plac gry, zastąpi go Adam Cieśliński.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

17:48

47'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Wigry prowadzą z Olimpią 1:0.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

45'

Zbyt lekki strzał Donalda Djousse, Salik bez problemów obronił.

44'

Karol Salik został ukarany żółtą kartką.

43'

GOOL! KAMIL ADAMEK!

42'

Wróbel niecelnie zagrywał na pole karne Wigier. Piłkę przejęli goście.

40'

Zigon zagrywał do Djousse, który nie zdołał oddać strzału na bramkę Wigier i ostatecznie ją stracił.

37'

Adrian Bielawski zdecydował się na oddanie strzału, ale był on bardzo niecelny.

34'

Michał Piter-Bućko został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

32'

Adamek i Hanzel nie podnosili się z murawy przez dłuższą chwilę, ale na szczęście wrócili do gry.

30'

Kamil Kurowski wybił piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Monety. .

27'

Zigon faulował Bartkowskiego, ale sędzia nie ukarał go kartką.

24'

Michal Piter-Bućko został ukarany żółtą kartką.

22'

Zigon posyła długą piłkę do Donalda Djousse, ale ten był pilnowany przez dwóch rywali i odegrał ją do Woźniaka.

20'

19'

Zigon dośrodkował w pole karne rywali, ale suwalczanie zdołali oddalić zagrożenie od własnej bramki.

17'

Łabędzki efektownie odebrał piłkę pędzącemu Adamkowi.

16'

Bartkowski przejął piłkę po dośrodkowaniu Pitera-Bućko.

14'

Jak na razie na stadionie w Grudziądzu nie oglądaliśmy groźnych sytuacji ze strony obydwu drużyn.

12'

Banasiak zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale żaden z graczy Olimpii nie doszedł do piłki.

10'

Elsner próbował dośrodkowywać do Bielawskiego, ale uderzał zbyt mocno.

9'

Rzut rożny dla Wigier Suwałki.

8'

Rok Elsner stracił piłkę w środkowej strefie boiska, ale zaasekurował go Piter-Bućko i odzyskał futbolówkę.

7'

Łukasz Moneta próbował zacentrować, ale nie udało mu się.

6'

Kamil Adamek został sfaulowany w okolicach własnego pola karnego, ale nic poważnego mu się nie stało.

5'

Groźny strzał Banasiaka, Olimpia będzie miała rzut rożny.

4'

Dejan Zigon posłał piłkę z kierunku Bielawskiego, ale ten ostatecznie nie zdołał do niej dopaść.

3'

Pierwsza akcja gospodarzy, Adrian Bielawski próbował dośrodkowywać na pole karne rywali, ale uderzał zbyt mocno.

2'

Kibice Olimpii tłumnie stawili się dziś na stadionie w Grudziądzu i głośno dopingują swoją drużynę.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

16:59

Spotkanie zostanie poprzedzone minutą ciszy. Ma to związek z piątkowymi zamachami terrorystycznymi we Francji.

16:36

Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Bartosz Biel Kamil Lauryn, Mateusz Żebrowski.

16:35

Rezerwowi Olimpii: Bartosz Fabiniak, Paweł Kowalczyk, Wojciech Reiman, Patryk Skórecki Robert Szczot, Fabian Pawela.

16:18

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Olimpia - Wigry LIVE! W Grudziądzu mecz za "sześć punktów"

16:17

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki!