Piątek, 30 października 2015, godz. 20:30
Chrobry GłogówChrobry Głogów
0 : 0
GKS KatowiceGKS Katowice
22:28

Biorąc pod uwagę, iż oba zespoły spisywały się bardzo dobrze, ostrzyliśmy sobie zęby na ciekawe spotkanie. Mecz pomiędzy Chrobrym a GKS-em zawiódł jednak oczekiwania sympatyków obu drużyn. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne nasze relacje!

94'

Koniec spotkania. Bez bramek i bez emocji. Podział punktów, który biorąc pod uwagę przebieg spotkania jest jak najbardziej zasłużony

93'

Nieudana akcja Pisarczuka, który próbował przedrzeć się prawą stroną boiska

92'

Nieudane dośrodkowanie Drewniaka

90'

3 minuty doliczone do drugiej części spotkania

90'

Ostatnia zmiana trenera Mamrota. Hałambiec w miejsce Gąsiora

89'

Dobra akcja prawą stroną GKS-u. Piłka po zagraniu Frańczaka wychodzi poza boisko. Rzut różny w wykonaniu Pietrzaka bez strzał ze strony gości

87'

Pietrzak po raz kolejny niedokładnie z rzutu wolnego

85'

Sławomir Duda zastępuje na boisku Trochima

83'

Pietrzak wrzucał piłkę z lewej strony. Dośrodkowanie nie znalazło adresata

82'

Leimonas groźnie uderzał z woleja. Piłka w znacznej odległości minęła jednak bramkę Janickiego

79'

Leimonas wprost na głowę Szołtysa. Strzał rezerwowego GKS-u nieskuteczny

78'

Wojciechowski w miejsce zmęczonego Szczepaniaka. Chrobry z dwójką napastników

76'

Dwukrotnie próbował Trochim, ale jego próby zablokowane

73'

Strzał Trochima daleki od ideału

69'

Szołtys w miejsce Wołkowicza. Pierwsza zmiana w ekipie GKS-u

69'

Praznovsky po raz kolejny wygrywa indywidualny pojedynek z ofensywnymi zawodnikami Chrobrego

67'

Goncerz uderzał z szesnastu metrów. Piłka wychodzi na korner. Kolejne dośrodkowanie Pietrzaka nie przynosi zagrożenia

66'

Pielorz ukarany przez arbitra za faul na Ilków-Gołąbie

64'

Wołkowicz lewą nogą w pole karne. Nieporozumienie Janickiego z obrońcą na szczęście bez poważniejszych konsekwencji dla gospodarzy

62'

Kartka dla Ilkowa-Gołąba, który zatrzymał kontrę GKS-u

62'

Gąsior lewą stroną przedarł się w pole karne, gdzie na podanie czekał Kościelniak, którego uderzenie zostało zablokowane

58'

Uderzenie Trochima zablokowane przez obrońce Chrobrego. Po chwili z kornera wrzucał Pietrzak. Jego centra spokojnie wybita przez defensywę

57'

Pierwsza zmiana w ekipie Chrobrego. Pisarczuk w miejsce Sędziaka

57'

Strzał zza pola karnego Gąsiora. Zbyt słaby by zaskoczyć Kuchtę

56'

Górski niedokładnie do Gąsiora tuż przed polem karnym

55'

Nieudana akcja Frańczaka lewą stroną boiska

52'

Mocna centra Sędziaka z prawej strony i strzał z pierwszej piłki Szczepaniaka wprost w ręce Kuchty.

50'

Leimonas zagrał do Trochima, którego strzał wyłapał Janicki. Po chwili uderzał Goncerz, ale jego uderzenie zablokowane przez obronę

49'

Frańczak przewracany w narożniku boiska. Gwizdek arbitra milczy. Od bramki Janicki

48'

Czerwiński próbował przedrzeć się prawą stroną. Bezskutecznie

47'

Goście od obrony próbują zagrozić piłkarzom z Głogowa. Bez powodzenia

46'

Czas rozpocząć drugą część spotkania. Tym razem od środka GKS Katowice!

21:21

Pierwsze minuty dawały nadzieję na ciekawe 45 minut. Jednak w pierwszej części tak naprawdę niewiele się działo. Obie drużyny nie stworzyły sobie żadnej stuprocentowej okazji do zdobycia bramki. Miejmy nadzieję, że po przerwie obie drużyny dostarczą nam większych emocji i pokuszą się o bramki w tym spotkaniu

46'

Ostatni gwizdek sędziego Bednarka w pierwszej połowie! Do przerwy bez bramek, zapraszamy za 15 minut na drugą część spotkania!

45'

Wołkowicz nieudanie uderzał z dystansu. W międzyczasie sędzia doliczył 1 minutę do pierwszej połowy

44'

Zagranie ręką Michalca w środku boiska

42'

Atak pozycyjny Chrobrego, który został powstrzymany przez dobrze interweniującego Praznovskiego

40'

Gąsior dobrze zatrzymuje szarżującego lewą stroną Pietrzaka

39'

Sędziak dośrodkował wprost na głowę Szczepaniaka, który uderzył tuż obok bramki katowiczan

37'

Strzał Goncerza zza pola karnego i pewna interwencja Janickiego

34'

Pielorz faulował w ataku na bramkę Janickiego Kościelniaka po prawej stronie boiska. Rzut wolny z własnego pola karnego dla Chrobrego

32'

Leimonas zamiast uderzać zdecydował się na podanie do partnera. Próba Litwina nieudana

32'

Ilków-Gołąb w kierunku Górskiego, ale napastnik Chrobrego uprzedzony prze Kuchtę

29'

Trochim niedokładnie w kierunku Goncerza, który starał się wybiegać na czystą pozycję

28'

Szczepaniak zepsuł kombinacyjną akcje Chrobrego

26'

Janicki czujny na przedpolu, pewnie wyłapuje piłkę

25'

Poza boiskiem leży Drewniak, Po chwili akcja prawą stroną boiska i rzut rożny dla gości

23'

Drewniak fatalnie wrzuca z wolnego. Po chwili żółtą kartką ukarany Sędziak za zagranie nakładką

22'

Rzut wolny dla Chrobrego za zagranie ręką Praznovskiego

20'

Ostro bita piłka przez Górskiego w pole karne. Piłkę wyłapuje Kuchta

18'

Kościelniak przedarł się lewą stroną, ale dośrodkował niedokładnie w stronę Górskiego

16'

Drewniak z rzutu rożnego. Piłka wybita przez defensywę gości. Po chwili na murawę upadł Goncerz

15'

Szczepaniak faulowany prze Frańczaka. Dośrodkowanie Drewniaka na korner wybija Leiomonas

13'

Nieudane zagranie Frańczaka w pole karne

12'

Dobrze dryblował Szczepaniak, ale dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z jego kolegów w polu karnym

11'

Świetna akcja Czerwińskiego, który w ostatniej chwili zatrzymany przez Samca

8'

Swoją szanse miał Goncerz. Strzał snajpera zablokowany przez obrońce gospodarzy

6'

Szczepaniak zagrał w pole karne do Górskiego. Napastnik Chrobrego nie najlepiej uderzył z woleja

5'

Nie najlepsze wykonanie stałego fragmentu gry w wykonaniu Wołkowicza

3'

Goncerz faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny tuż zza 16-tki dla gości.

2'

Rzut rożny bez większego zagrożenia ze strony gospodarzy

1'

Kościelniak prawą stroną próbował zgrać do Górskiego. Mamy rzut rożny

1'

Czas zacząć spotkanie pomiędzy Chrobrym a GKS-em Katowice. Od środka goście!

20:30

Goście w jednolitych zielonych strojach. Chrobry pomarańczowe stroje i czarne spodenki.

20:29

Obie ekipy już na murawie! Za chwilę zaczynamy!

20:02

Witamy serdecznie! Już za około 30 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Chrobrym Głogów a GKS-em Katowice! Zapraszamy serdecznie na relację tekstową z tego spotkania!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHROBRY GŁOGÓW - GKS KATOWICE

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:1

Chrobry Głogów - GKS Katowice LIVE! Kto przerwie dobrą passę?

Głogowianie do piątkowego spotkania przystąpią podbudowani trzema wygranymi z rzędu, które pozwoliły im wyjść z kryzysu. W Chrobrym liczą na powtórkę z ostatniego domowego meczu, gdy pomarańczowo-czarni rozbili 3:1 bydgoskiego Zawiszę. Zauważalny wpływ na wyśmienitą postawę głogowian w ostatnich meczach ma przede wszystkim motoryka, która znowu pozwala podopiecznym Ireneusza Mamrota grać szybciej i wyższym pressingiem.

Katowiczanie, z kolei, po bardzo słabym początku sezonu, nabrali wiatru w żagle i powoli przesuwają się ku górze tabeli. W ostatnich pięciu meczach zdobyli aż jedenaście punktów, a poza tym bardzo dobrze radzili sobie również w pojedynkach wyjazdowych. Wygrali m. in. 2:0 w Chojnicach i 3:0 w Bytowie.