Sobota, 31 października 2015, godz. 17:00
1. połowa1 : 2
5'

GOOOOOOOOL! PIOTR WITASIK!

95'

GKS Bełchatów pokonał w Grudziądzu miejscową Olimpię i zepchnął podopiecznych Artura Skowronka na pozycję "czerwonej latarni". Bohaterem meczu był Agwan Papikjan, który strzelił dla gości dwa gole i zaliczył asystę przy trafieniu Vaclava Cverny.

93'

Koniec spotkania. GKS Bełchatów wygrał z Olimpią 3:1!

92'

Jeszcze próbują stworzyć jakieś zagrożenie pod bramką Lenarcika gospodarze, ale trzeba przyznać, że w dzisiejszym spotkaniu niewiele im wychodzi.

90'

Sędzia Lyczmański przedłużył spotkanie o trzy minuty.

89'

Druga zmiana w szeregach bełchatowian. Jakub Serafin wszedł w miejsce Dawida Flaszki.

87'

W ataku pozycyjnym piłkarze Olimpii. Donald Djousse chciał zagrać szeroko do Adrian Bielawskiego, ale pomylił się.

86'

Robert Szczot otrzymał futbolówką tuż przed polem karnym. Miał trochę miejsca, ale zwlekał z uderzeniem. Ostatecznie strzelił, ale niecelnie.

84'

Rzut rożny mieli goście. Piłkę dośrodkowywał Paweł Zięba, ale Michał Labędzki zażegnał niebezpieczeństwo.

82'

Bohater meczu Agwan Papikjan opuszcza plac gry. W jego miejsce na murawie melduje się Paweł Zięba.

81'

Dopiero co wprowadzony na boisko Hieronim Gierszewski idealnym podaniem obsłużył Agwana Papikjana, a ten w sytuacji sam na sam nie pomylił się i pokonał Fabiniaka.

81'

GOOOOOOOL! AGWAN PAPIKJAN! 3:1 DLA GKS-U BEŁCHATÓW!

78'

Donald Djousse zdecydował się na 40-metrowy rajd. Kameruńczyk wywalczył rzut rożny, ale nie było po nim żadnego zagrożenia.

76'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Demianiuka wchodzi Hieronim Gierszewski.

74'

Agwan Papikjan odegrał piłkę do Cezarego Demianiuka, ten uderzył, ale w dogodnej sytuacji przestrzelił.

73'

Adrian Bielawski doznał urazu nosa i poza linią boczną była udzielana mu pomoc. Grudziądzanie w "10".

72'

Indywidualna akcja Adrian Bielawskiego została zakończona dzięki udanej interwencji Mateusz Szymorka.

71'

Marcin Woźniak melduje się na murawie w miejsce Marcina Kaczmarka.

69'

Gry nie będzie mógł kontynuować Marcin Kaczmarek. Będzie potrzebna zmiana.

67'

Aktywny w drugiej połowie Cezary Demianiuk został zablokowany przy próbie dośrodkowania. Będzie rzut rożny dla gości.

66'

Robert Szczot zagrywał na obieg do Adama Banasiaka. Ten wstrzelił futbolówkę w pole karne, ale uczynił to bardzo źle. Piłka opuściła boisko.

63'

Słoweniec Dejan Zigon, który niedawno pojawił się na boisku, oddał strzał na bramkę Lenarcika. Golkiper spokojnie złapał to uderzenie. Wcześniej futbolówkę zblokował jeszcze jeden z obrońców gości.

61'

I jeszcze jedna zmiana w szeregach gospodarzy. W miejsce Fabiana Paweli na murawie pojawia się Donald Djousse.

60'

Za Marcina Smolińskiego wchodzi Słoweniec Dejan Zigon.

58'

Skuteczna interwencja Vaclava Cverny. Obrońca GKS-u wygarnął piłkę, która adresowana była do Fabiana Paweli.

57'

Jeszcze jeden raz w polu karnym gospodarzy zagościli bełchatowianie. Nie udało im się tej akcji zakończyć strzałem. Piłkę gościom odebrał Michał Łabędzki.

55'

Fabian Pawela obejrzał żółtą kartkę.

53'

Lepszy moment gry gospodarzy. Wydaje się, że otrząsnęli się oni z przewagi bełchatowian z początku drugiej połowy.

52'

Dośrodkowanie w kierunku Cezarego Demianiuka, jednak piłkarz gości faulował obrońcę Olimpii. Rzut wolny z własnego pola karnego dla gospodarzy.

50'

Za faul na Kubaniu żółtą kartkę obejrzał Robert Szczot.

50'

Lukas Kuban leży na murawie. Piłkarz potrzebuje pomocy medycznej.

48'

Pierwszy celny strzał gości w drugiej połowie. Cezary Demianiuk uderzał ze sporej odległości, futbolówkę, która odbiła się jeszcze od jednego zawodnika pewnie złapał Fabiniak.

47'

Bartosz Fabiniak rozpocznie grę z własnego pola karnego. W szesnastce faulowany był jeden z obrońców Olimpii Grudziądz.

46'

Druga połowa już rozpoczęta!

45'

Koniec I połowy. Do przerwy goście prowadzą w Grudziądzu 2:1.

43'

Adrian Bielawski ofiarnie i skutecznie interweniował w defensywie, przerywając akcję gości.

42'

Kolejna akcja gości, którzy w ostatnim fragmencie osiągnęli przewagę. Cezary Demianiuk mimo, że atakowało go dwóch piłkarzy Olimpii oddał strzał, ale Bartosz Fabiniak był na posterunku.

39'

Najpierw strzał Piotra Witasika zblokował Robert Szczot, a chwilę później w polu karnym gospodarzy powstało spore zamieszanie, ale obrońcy Olimpii w ostatniej chwili oddalili zagrożenie od własnej bramki.

38'

W odpowiedzi akcja gospodarzy. Marcin Kaczmarek będąc na lewym skrzydle dogrywał piłkę w szesnastkę, a tam sytuację wyjaśnił Vaclav Cerna.

36'

Silny strzał Patryka Rachwała z ponad 25 metrów. Piłkę pewnie złapał Bartosz Fabiniak.

35'

Przewienienie Michala Pitera-Bućki. Słowak obejrzał żółtą kartkę.

33'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Obejrzał ją strzelec gola Vaclav Cerna, który faulował Kamila Kurowskiego.

31'

Znakomite dogranie z rzutu wolnego Agwana Papikjana. Piłka po jego dośrodkowaniu trafiła na nogę biegnącego do tego zagrania Vaclava Cverny. Ten tylko lekko jej dotknął, ale to wystarczyło. Goście znowu prowadzą w Grudziądzu!

31'

GOOOOOOOL! VACLAV CERNA!

28'

Wysoki pressing drużyny przyjezdnych, ale w sytuacji zagrożenia Adrian Bielawski nastrzelił zawodnika Brunatnych i aut dla gospodarzy.

27'

Uderzenie Bartłomieja Bartosiaka z około 20 metrów wylądował w rękach Bartosza Fabiniaka.

25'

Kolejna ofensywna próba Olimpii Grudziądz. Tym razem Adrian Bielawski chciał górą przerzucić piłkę do Kamil Kurowskiego, ale zrobił to nieprecyzyjnie.

23'

Udana interwencja Piotra Witasika zastopowała atak Fabiana Paweli.

22'

Pressing gospodarzy spowodował, że piłkarze GKS-u Bełchatów stracili piłkę. Marcin Kaczmarek wywalczył wrzut piłki z autu na wysokości pola karnego.

19'

Adam Banasiak dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale tam defensorzy GKS-u Bełchatów wybili futbolówkę na rzut rożny.

17'

Coraz więcej do powiedzenia w tym spotkaniu mają piłkarze Olimpii. Gospodarze swoje ataki realizują z coraz większą częstotliwością.

16'

Jeszcze jedna ofensywna próba Olimpii. Tym razem piłkę w pole karne dogrywał Adrian Bielawski, ale Paweł Lenarcik był na posterunku.

14'

Adam Banasiak zagrał piłkę z rzutu wolnego, którą bardzo dobrze odegrał gracz Olimpii. Futbolówka trafiła do Michala Pitera-Bućko, który nie zmarnował znakomitej okazji. Remis w Grudziądzu!

14'

GOOOOOOOOL! Olimpia - GKS Bełchatów 1:1. MICHAL PITER-BUĆKO!

12'

Marcin Kaczmarek odegrał do Kamila Kurowskiego, a ten niewiele się zastanawiając potężnie uderzył na bramkę Lenarcika. Piłka pomknęła jednak w sam środek bramkii golkiper wyłapał ten strzał.

11'

Szybko rozpoczęli atak piłkarze GKS-u Bełchatów, ale ta akcja została skutecznie przerwana przez gospodarzy.

10'

Rzut rożny dla Olimpii. Do piłki podszedł Adam Banasiak, ale golkiper gości Paweł Lenarcik pewnie wyłapał to dośrodkowanie.

8'

Na trybunie z małym spóźnieniem zameldowali się kibice GKS-u Bełchatów.

6'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w szesnastkę Olimpii najwięcej zimnej krwi zachował Agwan Papikjan, który skutecznie uderzył po długim rogu. Bartosz Fabiniak musiał wyciągać piłkę z siatki.

4'

Jeszcze jedno przewinienie. Tym razem w nieprzepisowy sposób zatrzymany został pomocnik gości Dawid Flaszka.

2'

Spokojny początek meczu. Przewinienie popełnił Rok Elsner, który faulował na środku boiska.

1'

Pierwszy gwizdek Adama Lyczmańskiego. Zaczynamy!

16:52

Oba zespoły już zakończyły rozgrzewkę. Za kilka minut piłkarzy Olimpii i GKS-u Bełchatów ponownie zobaczymy na murawie.

16:50

Trudno szykować się na potężny grad bramek, gdyż obie ekipy od początku sezonu zdobyły łącznie (!) 23 bramki. Miejmy nadzieję, że kilka ich na Stadionie Miejskim w Grudziądzu zobaczymy.

16:45

W Bełchatowie z kolei 14. kolejka okazała się przełomowa. Podopieczni Rafała Ulatowskiego pokonali na własnym stadionie zespół Sandecji i po miesięcznej przerwie przypomnieli sobie jak inkasuje się trzy punkty.

16:43

Sytuacja w klubie z Grudziądza robi się coraz trudniejsza. Olimpia trwa w niechlubnej serii 4 porażek, a ostatnie zwycięstwo odniosła w połowie września. Tylko 9 zdobytych punktów, najmniej goli strzelonych i najmniej odniesionych zwycięstw w całej lidze.Biało-zieloni do bezpiecznego miejsca tracili przed rozpoczęciem 15. kolejki już siedem oczek.

16:40

Rezerwowi GKS Bełchatów: Bruchajzer, Wdowiak, Zięba, Serafin, Stanisławski, Gierszewski

16:39

Prezentujemy ławki rezerwowych obu zespołów. Rezerwowi Olimpia: Wróbel, Kowalczyk, Reiman, Woźniak, Zigon, Djousse, Cieśliński

16:35

Zapraszamy na relację na żywo z meczu w Grudziądzu, w którym Olimpia podejmie GKS Bełchatów.

13:17

Olimpia - GKS Bełchatów LIVE!

ZAPOWIEDŹ: W Grudziądzu liczą na przełamanie

Po sromotnej porażce w Legnicy zawodnicy Olimpii spróbują otrząsnąć się w spotkaniu z GKS-em Bełchatów i rozpocząć marsz ku bezpiecznym rejonom tabeli.

Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 4:0