Sobota, 31 października 2015, godz. 17:00
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 0
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
94'

Koniec meczu! Po słabym widowisku, Sandecja pokonuje 1:0 Wigry Suwałki. Kończymy naszą relację, do zobaczenia!

93'

Okazja Sandecji, Małkowski strzela zza pola karnego po podaniu od Sobotki, piłkę z trudem bronni Zoch!

92'

Żółta kartka dla Adamka, za strzelenie bramki po gwizdku sędziego, oznajmiającym spalonego!

91'

4 minuty doliczone do czasu gry!

89'

Okazja gości, z dystansu strzela Hanzel, piłka leci nad poprzeczką!

88'

Ostatnia zmiana w szeregach Wigier, Bartkowskiego wchodzi David Makaradze.

79'

Ostatnia zmiana w Sandecji, za Aleksandra wchodzi Bartłomiej Dudzic.

76'

Okazja Wigier, z 30 metrów strzelał Gąska, jednak piłka leci ponad poprzeczką!

75'

Mamy i wcześniej zapowiedzianą zmianę.

74'

W Sandecji szykowana jest druga zmiana, za Danka wejdzie za moment Bartków.

72'

Hanzel z rzutu wolnego niemal z linii pola karnego, jednak piłka minimalnie ponad poprzeczką!

71'

Druga żółta kartka dla Bierezowskija za "faul" przed polem karnym.

70'

Ładna okazja gospodarzy, teraz Sobotka po podaniu od Małkowskiego po lewej stronie pokusił się o strzał, jednak minął on lewy słupek bramki!

68'

Druga zmiana w Wigrach, za Atanaćkovicia wchodzi Bartosz Biel.

64'

Żółta kartka dla Witalija Bierezowskija za faul w środku pola.

64'

Świetna okazja gospodarzy, z rzutu wolnego z 18. metrów strzela Sobotka, piłka leciała w okienko, jednak Zoch sparował ją na rzut rożny!

61'

Mamy zmianę, za Monetę wchodzi Żebrowski!

61'

Żółta kartka dla Karankiewicza za atak od tyłu na Aleksandrze!

53'

GOOOOOOOOOOOOL! Rzut rożny dla gospodarzy, chaos w polu karny, do kozłującej piłki dopada Aleksander i głową z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki, mamy prowadzenie gospodarzy!

51'

Jak do tej pory wciąż mamy niemrawe widowisko, żadnej okazji nie zobaczyliśmy w tej II połowie, co więcej mieliśmy przerwę po urazie dwóch graczy, którzy zderzyli się głową.

46'

Wracamy do gry! Sandecja wznawia od środka grę!

45'

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem drugiej połowy Bartosz Sobotka wchodzi za Sebastiana Szczepańskiego

45'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy mamy 0:0 po bezbarwnym meczu, jeśli ktoś jest miłośnikiem 8. Ligi Mistrzów na pewno coś by dla siebie znalazł, widzimy się po przerwie!

40'

Kolejna okazja gospodarzy, teraz po rzucie rożnym głową uderza Bierezowskij, piłkę paruje Zoch, dopada do niej Aleksander, jednak strzela w boczną siatkę!

40'

Okazja gospodarzy! Z prawej strony w pole karne po ziemi zagrał Małkowski, tam piętką do Kasprzaka podał Szczepański, zaś gracz z numerem 33 uderzył z pierwszej piłki, a tylko ofiarna interwencja Zocha uratowała sytuację!

34'

Kolejna okazja Wigier, jeden z graczy był w sytuacji sam na sam z Radlińskim, golkiper gospodarzy wyszedł jednak za pole karne, i odważną interwencją uratował wynik!

31'

Sebastian Szczepański ogląda żółta kartkę po pociąganiu za koszulkę gracza rywali.

28'

Mamy małe oblężenie pola karnego gości, 4 próby dośrodkowań z lewej strony kończące się za każdym razem na obronie rywali.

21'

Wymiana piłki pod polem karnym Wigier, "centrostrzałem" z prawej strony popisuje się Danek, jednak Zoch na posterunku.

20'

Faul Kalinkowskiego w środku pola na Małkowskim, za który gracz Suwalczan otrzymał "żółtko"

19'

Kolejna okazja gości, po rzucie rożnym głową piłkę w polu karnym uderza Jarzębowski, jednak Radliński jest na miejscu i broni pewnie ten strzał!

15'

Atmosfera na trybunach dopiero teraz nabrała kolorytu, bowiem od tej chwili doping rozpoczęli miejscowi fani.

13'

Kolejna okazja gości, z pierwszej piłki z kilkudziesięciu metrów strzela Hanzel, ale piłkę spokojnie broni Radliński.

10'

Okazja Wigier, Bogusz strzelał z 25. metrów, jednak piłka leci wysoko ponad bramką Radlińskiego.

6'

Rzut rożny dla Sandecji, płaskie dośrodkowanie Szczepańskiego, do piłki w polu karnym dopada Danek, strzela z półwoleja, jednak Zoch pewnie broni.

3'

Pierwsza okazja gości, błąd obrony Sandecji próbuje wykorzystać zza pola karnego Adamek, jednak Radliński na posterunku paruje strzał!

1'

Od środka zaczynają goście, grający od prawej do lewej, Marcin Szrek gwiżdże i startujemy!

16:57

Gracze obu drużyn w asyście trójki sędziowskiej z Marcinem Szrekiem na czele wchodzą na płytę boiska!

16:51

Jeszcze 10 minut do pierwszego gwizdka sędziego, dlatego proszę powoli zajmować swoje miejsca, bowiem rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

16:24

Ponad pół godziny do startu spotkania, gracze udali się na przedmeczową rozgrzewkę, a na trybunach, wraz z zachodzącym słońcem, czuć coraz większy chłód.

16:08

Rezerwowi:

Sandecja:Marek Kozioł, Mateusz Bartków, Łukasz Nowak, Filip Piszczek, Bartłomiej Dudzic, Armand Ella Ken, Bartosz Sobotka

Wigry:Karol Salik, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Maciej Wichtowski, Mateusz Żebrowski

16:01

Sobota, 31. października 2015 roku, stadion przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu, już za godzinę rozpocznie się starcie pomiędzy miejscową Sandecją a Wigrami Suwałki, a na relację LIVE z tego starcia zaprasza Krzysztof Rosłoński.

13:28

Sandecja - Wigry LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Jak uciec ze strefy spadkowej

W sobotnie popołudnie starcie o trzy ligowe punkty na zapleczu Ekstraklasy stoczą ekipy Sandecji Nowy Sącz i Wigieri Suwałki. Obydwie ekipy do tej pory nie dały rady uzyskać w dotychczasowych 14 meczach 20 oczek, które dałyby miejsca w środku tabeli. Który z zespołów na stadionie przy ul. Kilińskiego okaże się tym lepszym?

GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz 1:0