Piątek, 23 października 2015, godz. 19:00
1. połowa2 : 1
99'

Ze Stadionu Ludowego dziękuje już za uwagę Adam Bochenek. Zapraszamy na kolejne relacje LIVE na Ekstraklasa.net

95'

Tak! Zagłębie wygrywa po raz piąty z rzędu i wskakuje na pierwsze miejsce w tabeli

95'

Fabisiak wybija dośrodkowanie Grzelaka i to już chyba koniec

94'

Kartka dla Tylca

94'

A może... będzie jeszcze rzut wolny dla gości

92'

Spotkanie zostało przedłużone o trzy minuty

91'

Zawodnicy gości już bardzo zmęczeni, popełniają proste straty

89'

To była piłka na remis! Dośrodkowanie Pietruszki, piłkę przedłuża jeden z zawodników gości i Mikita uderza wprost w Fabisiaka,

88'

Paluchowski umiejętnie przytrzymuje piłkę przy chorągiewce, daleko od swojej bramki

86'

Lisowski z bardzo ostrego kąta próbował uderzać, ale jego próba wyglądała naprawdę źle

84'

Kolejna próba akcji tranzycyjnej gospodarzy, strzał Paluchowskiego trafia w obrońceęChojniczanki

82'

Brzydki faul Paluchowskiego i słuszna kartka dla rezerwowego Zagłębia

82'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu

79'

Dośrodkowanie Pribuli, piłka trafia w rękę stopera Chojniczanki, ale sędzie wskazuje tylko na narożnik

76'

Na placu gry melduje się Bartłomiej Niedziela

76'

Kolejny kontratak Zagłębia, Podleśny świetnie uprzedza Fonfarę.

73'

Jeszcze raz Pribula z Udovicicem, wejście Serba w pole karne dobrze blokowane przez Lisowskiego

71'

Strzał Zawistowskiego prosto w mur

70'

Sołowiej popchnął Rybskiego w niegroźnej sytuacji i będzie rzut wolny dla Chojniczanki z 20 metrów

68'

Żółta kartka dla Kieruzela

67'

Dużo walki w środku pola

66'

Za Michała Fidziukiewicza wchodzi na murawę Grzegorz Fonfara

64'

Piłkarze przyjezdnych zamknęli słatymi fragmentami gry sosnowiczan na własnej połowie

62'

Dobry kontratak Zagłębia, Fidziukiewicz zagrał co prawda niedokładnie do paluchowskiego, ale do piłki dopadł jeszcze Pribula, lecz przeniósł piłkę nad poprzeczkę

61'

Piękny cross Grzelaka do Zawistowskiego, Udovicić w świetnym stylu przerywa akcje Chojniczanki

59'

Dośrodkowanie Zawistowskiego z rzutu wolnego pewnie wtyłapuje Fabisiak

56'

Udovicić dobrze zatrzymuje dośrodkowanie Lisowskiego

53'

Było groźnie! Po dośrodkowaniu Pietruszki Sołowiej instynktownie uprzedził jednego z zawodników gości, który już przymierzał się do strzałlu z kilku metrów

52'

ładną akcję Zagłębia psuje niedokładne zagranie Sierczyńskiego

50'

Po spięciu Ryndaka z Pietruszką obaj zawodnicy ukarani żółtymi kartkami

49'

48'

Oraz Patryk Mikita

47'

Podwójna zmiana w ekipie gości, na boisku meldują się Andrzej Rybski

46'

Zaczynamy drugą połowę!

47'

Koniec pierwszej połowy!

47'

Piłka po strzale z rzutu wolnego przetoczyła się leniwie pod murem, dopadł do niej Fidziukiewicz i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali, sędzia główny po konsultacji z liniowym uznał bramkę

46'

GOOOOOOOL! 2:1 Zagłębie

44'

Na wprost bramki z 23 metrów będzie miało Zagłębie rzut wolny

41'

Strzał Fidziukiewicza z 25 metrów daleko od bramki golkipera z Chojnic

40'

Pribula przytomnie wycofał piłkę do Udovicicia i mocny strzał Serba o centymetry minął prawy słupek bramki Podleśnego

38'

Chojniczanka w natarciu, z prawej strony kąśliwie uderzał Pietruszka, ale minimalnie obok słupka

36'

Błyskawicznie rozegrany rzut wolny pośredni i po mocnym strzale Zawistowskiego piłka zatrzepotała w siatce

36'

GOOOOL! Wyrównanie!

31'

Fabisiak złapał piłkę po dziubnięciu jej przez Sołowieja i z ok. 6 metrów goście będą mieli rzut pośredni

30'

Będzie rzut pośredni dla Chojniczanki!

28'

Chojniczanka próbuje odpowiedzieć na ofensywny manifest Zagłębia, dośrodkowywał Zawistowski, ale uczynił to bez szczególnej precyzji

28'

agłębie wykonywało rzut wolny z prawej strony, Dudek wycofał piłkę po ziemi na 15 metr do matusiaka, a pomocnik sosnowiczan huknął bez zastanowienia i Damian Podleśny nie miał nic do powiedzenia

26'

GOOOOOOOOOL! Łukasz Matusiak!

24'

Fatalne zagranie Podleśnego do Biernata, rzut z autu dla Zagłębia na wysokości pola karnego

22'

Ładne zagranie Ryndaka z prawej strony do wbiegającego w pole karne Matusiaka, lecz strzał rosłego zawodnika gospodarzy nad poprzeczką

21'

Pribula włączył swój piekielny napęd, wpadł w pole karne i ... padł na murawę, gwizdek sędziego milczy

19'

Uraz Jakuba Araka, ktorego nabawił się w starciu z jednym z zawodników przyjezdnych uniemożliwia mu grę, w jego miejsce wchodzi Adrian Paluchowski

18'

W narożniku ładnie powalczył Lisowski, w szesnastce Zagłębia znalazł się Kosakiewicz jednak zagrał niedokładnie

16'

Udovicić ładnie wyłożył piłkę Dudkowi, lecz potężną bombę byłego zawodnika Śląska Wrocław przyjęli na siebie obrońcy gości

14'

Jeszcze jedna akcja lewą stroną Zagłębia, po raz kolejny Udovicić urwał się obrońcom Chojniczanki i z linii końcowej próbował zagrać po ziemi, defensorzy gości poradzili sobie z zagraniem Serba

11'

Po zamieszaniu w polu karnym gości Pribula oddał mocny strzał z narożnika pola karnego, al epiłka poszybowała nad bramką

10'

Uzdovicić świetnie przeciął podanie od Grzelaka do Kosakiewicza, gdyby nie obrońca gospodarzy Kosakiewicz znalazłby się sam przed bramkarzem

9'

Udovicićpomknął lewąstroną, ale jego dośrodkowanie z lewej strony nie dotarło do żadnego z jego partnerów

6'

Z okolic 40. metra będzie rzut wolny dla Chojniczanki

5'

Arak otrzymał piłkę na linii pola karnego, przełożył piłkę na lewą nogę, jednak przy próbie strzału napastnik Zagłębia poślizgnął się

5'

Niecelne wprowadzenie piłki przez Markowskiego

3'

Pierwsza groźna akcja Zagłębia! Lewym skrzydłem uciekł Pribula, wyłożył piłkę na 11 metr, a strzał Sierczyńskiego został zabokowany

0'

18:20

Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów, a listy rezerwowych prezentują się nastepująco

18:20

Witamy i zapraszamy na relację ze spotkania 14 kolejki I ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Chojniczanką Chojnice.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 2:0

Przed niespodziewanym wiceliderem 1. ligi stoi zadanie pozornie nieskomplikowane – spotkanie z okupującą dolne rejony tabeli Chojniczanką. Z jednej strony drużyna, która wygrała cztery ostatnie potyczki, a łącznie w sześciu ostatnich nie zaznała kwaskowatego smaku porażki, druga najlepsza ofensywa ligi (24 bramki w trzynastu kolejkach). Z drugiej strony czwarta od końca Chojniczanka, która w październiku tylko przegrywa, najgorsza defensywa na zapleczu Ekstraklasy, pozbawiona Tomasza Mikołajczaka. Nie ulega wątpliwości fakt, że to właśnie gospodarze są faworytem spotkania.