Niedziela, 25 października 2015, godz. 12:45
Wisła PłockWisła Płock
0 : 1
Chrobry GłogówChrobry Głogów
95'

Lider przegrywa u siebie z Chrobrym Głogów. Wisła spada na 2 miejsce w lidze, a Chrobry awansuje na czwarte.

90'

Zmiana w Chrobrym.

88'

Żółtą kartką ukarany Piotr Wlazło za problematyczny faul.

87'

Silne uderzenie Bąka niecelne.

85'

Za Dominika Kościelniaka wchodzi Karol Hodowany.

80'

Za Wojtka Łuczaka wchodzi Rogalski.

77'

Hudyma zastępuje Damiana Sędziaka.

75'

Bardzo dobre podanie Wlazły do Stępińskiego, ale w ostatnim momencie blokuje dośrodkowanie obrońca Chrobrego.

73'

Łukasz Szczepaniak ukarany żółtą kartką za wślizg od tyłu.

72'

Strzał z woleja Ilieva, ale ponad bramką.

70'

Rzut rożny dla Wisły po składnej akcji.

68'

Bardzo dobra wrzutka w pole karne zakończona strzałem głową Lebedyńskiego, ale minimalnie nie celnie.

68'

Rzut wolny dla Wisły w bocznym sektorze boiska dobra okazja do wyrównania dla Nafciarzy.

65'

Fatalna strata Piotrowskiego i w momencie Górski wyszedł sam na sam z Kiełpinem, ale źle się zachował i tylko rzut rożny dla Chrobrego.

64'

Dobra próba strzału Ilieva, ale minimalnie nie celnie.

61'

Za Arkadiusza Recę wchodzi Jakub Bąk.

60'

Wojciech Łuczak ukarany żółtą kartką za nieczysty wślizg.

59'

Strzał Arkadiusza Recy bardzo niecelny.

57'

Strzał z 13 metrów Chrobrego niecelny! Kolejna świetna okazja do zdobycia gola niewykorzystana przez gości.

57'

Dobra okazja dla Chrobrego. Bardzo dobrze z piłką odwrócił się Górski, ale jego strzał tylko w boczną siatkę.

56'

Bardzo dobra okazja po rzucie rożnym dla Wisły. Do dośrodkowania dochodzi Lebedyński, ale jego strzał głową został zablokowany przez obrońców.

54'

Rzut rożny dla Wisły.

53'

Dobra akcja Wisły, ale Piotrowski bardzo niecelnie dośrodkowuje i od bramki zaczyna bramkarz gości.

50'

Bardzo dobra akcja Wisły ale minimalnie nie trafia w piłkę Reca.

48'

Dobra okazja do wrzucenia piłki dla Drewniaka.

46'

Za Dominika Kuna wchodzi Damian Piotrowski!

45'

Rozpoczynają gospodarze.

49'

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:1 . Zapraszamy na drugą połowę.

48'

W ostatniej minucie pierwszej połowy dobry strzał Łuczaka, ale w środek bramki.

46'

Do regulaminowych 45 minut sędzia doliczył 2 minuty.

40'

Dobra próba kontrataku Chrobrego, ale żaden z zawodników atakujących nie doszedł do dośrodkowania Szczepaniaka.

38'

Rzut wolny dla Wisły w bocznej strefie boiska.

35'

Po kontrataku rzut rożny dla Chrobrego.

34'

Bardzo dobra okazja do zdobycia bramki dla Wisły. Po zablokowanym strzale Łuczaka do piłki dopadł Wlazło, ale bardzo dobrze broni bramkarz gości.

29'

Rzut wolny dla Chrobrego w bocznej strefie boiska, dobra okazja do dośrodkowania.

24'

0:1 ! Damian Sędziak po asyście Kościelniaka!

22'

Pierwszy strzał celny na bramkę Kiełpina, ale bardzo dobrze ustawiony bramkarz Wisły.

18'

Dobra indywidualna Recy po przechwycie piłki, ale nikt nie doszedł do dośrodkowania w pole karne. Do piłki dopadł jeszcze Iliev, ale jego strzał bardzo niecelny.

15'

Po bardzo ładnej zespołowej akcji Wisły rzut rożny z prawej strony.

12'

Bogusławski leży na boisku po uderzeniu kolanem Lebedyńskiego. Potrzebna pomoc medyczna

10'

Rzut wolny w lewym sektorze boiska. Dobra okazja do dośrodkowania dla Nafciarzy.

9'

Ponownie Cezary Stefańczyk z rzutu rożnego.

9'

Rzut rożny dla Wisły po indywidualnej akcji Kuna.

5'

Dobra wrzutka Piotra Wlazły zamknięta przez Kuna, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

3'

Próba długiego zagrania na Lebedyńskiego udana, ale został zablokowany i Chrobry rozpoczyna od rzutu wolnego.

12:45

Rozpoczynają goście!

12:42

Zespoły wychodzą na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Wisła w swoich podstawowych pasiakach, a Chrobry na pomarańczowo-czarnych trykotach.

12:39

Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy snajper Wisły Mikołaj Lebedyński zagra w dzisiejszym meczu, ale sztab medyczny zdecydował że jest gotowy do gry. Kibicom gospodarzy na pewno spadł kamień z serca, bo w ostatnich meczach były zawodnik Rody jest bardzo bramkostrzelny.

12:20

Nafciarze byli liderami I ligi po 13 kolejce spotkań. Są niepokonani od czterech meczów i na pewno dziś też są faworytami. Ponadto wygrali ostatnie dwa mecze z zespołem gości. Jednak Chrobry w tym sezonie bardzo dobrze się prezentuje na poziomie zaplecza Ekstraklasy. Zajmują szóste miejsce i po zwycięstwie dzisiaj mogą się wznieść dużo wyżej w tabeli. Czeka nas na pewno emocjonujące spotkanie.

12:17

Witamy na relacji LIVE z meczu 14. kolejki I ligi pomiędzy liderem Wisłą Płock, a Chrobrym Głogów. Mecz poprowadzi Piotr Idzik z Poznania. Spotkanie rozpocznie się o 12:45. Zapraszamy serdecznie do śledzenia relacji.