Sobota, 17 października 2015, godz. 18:00
0 : 2
GKS KatowiceGKS Katowice
95'

95'

Sędzia kończy mecz! Zasłużoną victorię odnosi zspoł z Katowic. Kolejna porazka Chojniczanki, której sytuacja w tabeli robi się bardzo trudna!

92'

Chojniczanie w ostatnich minutach rzucili się do ataku, ale niestety brakuje im pomysłu..

90'

5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry!

90'

Na pustą bramkę z około 2 metrów nie trafił Zawistowski. Dał on sobie wybić piłkę przez obrońcę, któy był 2 metry za nim.

86'

Mrozik również z żółtą kartką na koncie!

85'

Sławomir Duda zmieni kontuzjowanego Leimonosa.

83'

Zółtym kartonikiem ukarany Mateusz Kuchta!

82'

Zmiana w zespole Chojniczanki! Napastnik schodzi, a w jego miejsce melduje się obrońca. Garbacik za Niedzielę..

80'

Grzelak próbował dokręcać rogala w kierunku bramki, ale piłka powędrowała lekko ponad poprzeczką.

79'

Zółtą kartkę ogląda Paweł Szołtys.

78'

Trochim w dogodnej sytuacji, niepilnowany nie trafił setki z okolic 11 metra.

77'

Krzysztof Wolkowicz, schodzi, a Paweł Szołtys wchodzi!

75'

Piłka po wrzutce Grzelaka znalazła się pod nogami Mikity, a ten nie potrafił zmiescic pilki w bramce i spudłował.

73'

Pierwsza kombinacyjna akcja w meczu wykonana przez gości, po której do strzału głową doszedł Trochim, ale minimalnie spudłował.

71'

Dobry strzał Mrozika zza pola karnego, ale bramkarz na miejscu!

70'

Odpowiedz Chojniczanki! Rzut rożny!

69'

Wołkowicz zdobywa piękną bramkę. Strzał w okienko bramki Hładuna! Fenomenalny rajd, fenomenalna bramka! Brak słów! 0:2!

63'

Goncerz uderzał na bramkę, ale minimalnie niecelnie!

62'

Faulowany Trochim. Rzut wolny dla gości! Stały fragment wykonywać będzie Wołkowicz.

60'

Błąd przy wykonaniu rzutu rożnego i w konsekwencji posiadanie piłki przyznane gospodarzom.

59'

Stały fragment gry w postaci rzutu rożnego dla gości!

58'

Bartoszewicz schodzi z boiska, a jego miejsce zajmuje Rafał Grzelak

56'

Zmiana w Gks-sie Pielorz melduje się w miejsce Kamińskiego.

54'

Bardzo dobry strzał Zawistowskiego z 25 metrów. Swoją robotę dobrze wykonał bramkarz łapiąc uderzenie.

51'

Kolejny róg dla Chojniczanki, ale znowu dogranie wołało o pomstę do nieba..

49'

Indywidualna akcja Kosakiewicza, który wywalczył rzut rożny. Na nieszczęście fanów gospodarzy, korner został zle wykonany.

47'

Bębenek uderzał z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

47'

Pierwsza akcja Chojniczanki, ale na spalonym znalazł się Kosakiewcz.

45'

Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy z Katowic.

48'

Po niecelnym strzale Trochima sędzia kończy pierwszą połowę!

47'

Nieładnie faulowany w odległości 30metrów od bramki Chojniczanki zawodnik gości. Mamy stał fragment gry!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty!

43'

Bramkę zdobył Bębenek, po wycofaniu piłki z linii końcowej boiska, lekko zmienił kierunek lotu piłki! 0:1!

42'

Bardzo dobre dośrodkowanie Pietruszki, ale sędzia dopatrzył się faulu Kieruzela w polu karnym Gks-u.

39'

Ponadto mecz lekko się zaostrzył i ogladamy brzydki mecz. Więcej nieczystej gry niż ładnych akcji.

36'

Przez ostatnie 10 minut na boisku nie działo się nic ciekawego. Mecz od dobrych 10 minut toczy się w środkowej strefie boiska. Ciekawiej natomiast było na trybunach. Teraz oddziały policji udają się na sektor gości. Zrobiło się całkiem niebezpiecznie.

35'

Obserwujemy na stadionie zamieszki. Mała grupka kibiców Katowic przedostała się na trybunę gospodarzy!

27'

Efektowny i efektywny drybling Wołkowicza w polu karnym gospodarzy, ale niesubordynacja Trochima, który stracił piłkę, a później faulował obrońcę sprawiła, że z tej akcji nic nie wyszło..

25'

Trochim uderzał na bramkę, ale piłka po rykoszecie opuściła boisko. Rzut rożny!

23'

Bardzo dobrą szansę miała Chojniczanka, ale Niedziela nie trafił piłki nożycami.

21'

Mimo ciężkich warunków atmosferycznych oglądamy bardzo dobry mecz, w którym raz atakują jedni, a raz drudzy.

19'

Frańczak w okolicy swojego pola karnego został ograny i musiał ratować się brzydkim faulem, za co otrzymał żółtą kartkę!

17'

Z dystansu uderzał Zawistowski. Piłka poszybowała obok bramkarza, ale też obok bramki.

15'

Odgryza się powoli Chojniczanka! Bardzo dobrą piłkę dograł Kosakiewicz, ale niestety Niedziela wpadł w niekontrolowany poślizg i nie zdołał skierować piłki do siatki.

14'

Kolejna grozna akcja gości. Bębenek wyprzedził Lisowskiego i wszedł w pole karne, ale nie potrafił dograć dobrej piłki do kolegi..

11'

Grozna akcja Gks-u zakończona strząłem prawego obrońcy z linii pola karnego. Piłka minimalnie minęła słupek.

9'

Bardzo dobra akcja Mrozika w defensywie, który przerwał akcję przeciwnika i po chwili wyprowadził całkiem dobrze zapowiadający się kontratak.

7'

Zawistowski zmarnował dogodną okazję na wprowadzenie kontrataku w pole karne przeciwnika niecelnym podaniem.

6'

Nieudana wrzutka Bębenka kończy się wybiciem piłki pod nogi Frańczaka, który oddał niecelny strzał.

5'

Goście powoli przejmują inicjatywę, coraz częściej są w posiadaniu piłki.

3'

Stały fragment gry w okolicy narożnika pola karnego dla Gks-u. Niecelny strzał oddawał Wołkowicz.

2'

Obie drużyny prowadzą grę w środku boiska, można powiedzieć, że badają teren.

18:01

Pierwszą połowę zacznie zespół Chojniczanki! Sędzia daje znak i zaczynamy!

17:59

Chojniczanka zagra dzisiaj w sowich tradycyjnych strojach, żółto-czerwonych, natomiast Gks występować będzie w czarnych kompletach.

17:57

Bohaterowie tego meczu właśnie wychodzą na boisko!

17:56

Ławka rezerwowych Chojniczanki: Damian Podleśny, Przemysław Czerwiński, Damian Garbacik, Patryk Mikita, Rafał Grzelak, Tomasz Lisowski, Dragan Jelic. Ławka rezerwowych GKS-u: Rafał Dobroliński, Paweł Szołtys, Sławomir Duda, Łukasz Pielorz, Sebastian Szomberski, Filip Burkhardt, Adrian Jurkowski.

17:54

Sędzią dzisiejszego meczu jest Paweł Psikit, a pomagać mu będą asystenci: Arkadiusz Śpiewak, Piotr Szubelski.

17:53

Pogoda nie sprzyja dzisiaj szybkiej, technicznej grze w piłkę. W Chojnicach mocno pada deszcz i naprawdę trudno może być o dobre widowisko.

17:48

mks

17:44

Serdecznie witamy Państwa ze stadionu Chojniczanki, gdzie za około 15 minut rozpocznie się mecz 13 kolejki 1 ligi, w którym zmierzą się ze sobą Chojniczanka Chojnice i Gks Katowice.