Sobota, 17 października 2015, godz. 17:00
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
99'

Zapraszamy na kolejne relacje z pierwszoligowych - i nie tylko - boisk na Ekstraklasa.net

18:51

W strugach deszcze, na boisku wciągającym korki jak bagno, zawodnicy Pogoni Siedlce nieco szczęśliwie pokonali, mającą więcej z gry w tym spotkaniu Olimpię Grudziądz. Podopieczni Artura Skowronka tym samym przegrywają po raz trzeci z rzędu

96'

Nic z tego! Pogoń Siedlce odnosi niezwykle cenne wyjazdowe zwycięstwo!

95'

Chyba ostatni stały fragment gry dla Olimpii

94'

Tym razem centruje Reiman, znów do nikogo

93'

Cieśłiński jeszcze raz zagrywa w pole karne, ale nikt z jego partnerów nie przejmuje piłki

92'

Ostatnia zmiana w ekipie gości

91'

Stałe fragmenty gry dla Olimpii, ale Misztal wciąż jest niepokonany

89'

Bielawski przerywa kontratak gości i sędzie jest zmuszony ukarać obrońcę Olimpii żółtym kartonikiem, dla Bielawskiego oznacza to przymusową pauzę w następnej kolejce

87'

Rykoszet po strzale Elsnera i kolejny korner dla gospodarzy

87'

Trwa napór Olimpii, defensorzy Pogoni perfekcyjnie radzą sobie z każdą piłką

85'

Strzelec jedynej jak dotychczas bramki wtym spotkaniu, Adam Duda opuszcza boisko

82'

Nieporozumienie między Woźniakiem a Kurowskim

81'

Piłkarze Olimpii próbują ruszyć tablicę wyników, ale biją głową w mur

78'

Pierwsza zmiana w ekipie gości

78'

Dośrodkowanie Chyły z lewej strony, bardzo pewnie Łabędzki, który wygania piłkę z własnej szesnastki

76'

Reiman dobrze uruchomił Bielawskiego, ale zawodnicy Pogonii umiejętnie wypchnęli bocznego obrońcę Olimpii z pola karnego

72'

Dośrodkowanie Rybickiego, do piłki znów dopada Duda i uderza obok bramki

71'

Woźniak fauluje Dudę i będzie rzut wolny z miejsca, które konotuje bramki

69'

Misztal przytomnie opuszcza swoje pole karne i wybija piłkę przed nadbiegającym Djousse

68'

Strzał Reimana odrobinę za wysoki

67'

Banasiak faulowany w pobliżu pola karnego, będzie dobra okazja dla gospodarzy

66'

Jeszcze jedna próba z dystansu piłkarzy Olimpii, tym razem Kurowski sprawdzał moc swojego uderzenia

66'

Wrzesiński otrzymuje kartkę za faul na Kurowskim

65'

Strzał Cieślińskiego z dystansu, ale ponownie bardzo pewnie interweniuje Misztal

63'

Cieśliński z Kurowskim tracą piłkę na lewej stronie boiska

61'

Zbyt mocne podanie Woźniaka do Djousse

60'

... oraz Rok Elsner

60'

Trener Skowronek próbuje coś zmienić w grze swojego zespołu. Podwójna zmiana w Olimpii. Na boisku meldują się Donald Djousse...

58'

Duda po raz kolejny jeszcze raz zaburza spokój Fabiniakowi, ale gokiper gospodarzy świetnie skraca kąt

56'

Nieporozumienie Cieślińskiego z Reimanem, Misztal z daleka od kłopotów zbiera piłkę

54'

Prosta strata gospodarzy na własnej połowie, zagranie chyły do Dudy, ktory pewnie pokonuje bramkarza Olimpii

53'

GOOOL! Adam Duda!

51'

Obrońca gospodarzy ukarany żółtym kartonikiem

50'

Za słabe podanie podanie w polu karnym Olimpii i Fabiniak bez najmniejszych problemów łapie piłkę

49'

Sporo walki w środkowej strefie boiska w tych pierwszych minutach drugiej części gry

46'

Zaczynamy drugą połowę!

17:47

Gospodarze zdecydowanie przeważają, jednak wciąż nie znaleźli sposobu na rozgrywającego dobre zawody Rafała Misztala

46'

Do przerwy 0:0!

44'

Misztal pewnie chwyta w rękawice piłkę po dośrodkowaniu Banasiaka

42'

Zembrowski wybija piłkę na rzut rożny

40'

Strzał Dybca zza pola karnego umiejętnie i kolektywnie blokują ... kałuże, jedna, druga, trzecia, wytracają impet strzału zawodnika Pogoni

38'

Uderzenie głową Dybca, ale Fabiniak ma wszystko, ale to absolutnie wszystko pod kontrolą

37'

Bielawski świetnie blokuje Rybickiego i nie daje skrzydłowemu gości dośrodkować w pole karne

36'

Chyła ręką przerywa podanie do Zigona

36'

Reiman zagrywa w pole karne, Zembrowski pewnie wybija piłkę

33'

Dobry powrót Zigona przerywa akcję siedleckiej drużyny

30'

Łabędzki z łatwością radzi sobie z Rybickim

29'

Rybicki uderza prosto w mur

28'

Faul Banasiaka na Dzięgielewskim i goście będą mieli rzut wolny z około 17 metrów

27'

Zigon na pozycji spalonej, dziwna decyzja sędziego, który podnosi chorągiewkę choć ani Ciesliński, ani Zigon nie "spalili" tej akcji

23'

Kontratak Pogoni, piłka po strzale Adama Dudy ociera się o nogę któregoś z grudziądzkich defensorów i mamy rzut rożny dla przyjezdnych

21'

Ależ murawa stadionu przy ul. Piłsudskiego jest nasiąknięta, futbolówka po podaniu Reimana po prostu się zatrzymała w kałuży

21'

Dośrodkowania Rybickiego z lewej strony są póki co, najgroźniejszą bronią Pogoni w tym spotkaniu

18'

Świetne wyjście z bramki Misztala, który uprzedza Banasiaka

18'

Niedokładne zagranie do Dzięgielewskiego i Pogoń znów w defensywie

16'

Dośrodkowanie Bielawskiego w pole karne, ale Paczkowski wybija piłkę

11'

I znów, składna akcja gospodarzy, którą kończy Dejan Zigon, ale świetnie nogami interweniuje Misztal

9'

Olimpia nie ustaje w atakach, błyskotliwa akcja Cieślińskiego, zakończona minimalnie niecelnym strzałem z ostrego kąta pomocnika gospodarzy

8'

Groźny strzał Reimana zza pola karnego, ale przenosi piłkę nad poprzeczkę

7'

Skórecki z Kurowskim próbowali we dwójkę na prawej stronie rozmontować obronę rywali, ale defensorzy Pogoni na miejscu

4'

Pierwsza akcja Pogoni, ale Fabiniak nawet nie został zmuszony do interwencji

4'

Świetna centra Banasiaka ze stojącej piłki, ale Woźniak nie potrafił skierować futbolówki choćby w światło bramki

2'

Zigon faulowany na lewej stronie boiska

0'

Sędzia gwizdnął po raz pierwszy!

16:58

Oba zespoły wychodzą już z tunelu

16:49

O tym, jakie myśli kłębią się w głowach zawodników obu drużyn przed tym spotkaniem, o ty, co ich trapi i na co liczą przeczytacie tutaj.

16:45

Pogoń:Przemysław Frąckowiak, Łukasz Wójcik, Przemysław Rodak, Sebastian Krawczyk, Krystian Wójcik, Piotr Ceglarz, Piotr Krawczyk

16:43

Olimpia:Michał Wróbel, Paweł Kowalczyk, Rok Elsner, Marcin Smoliński Arkadiusz Kasperkiewicz, Donatas Kazlauskas, Donald Djousse