Sobota, 17 października 2015, godz. 17:00
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
3 : 2
Miedź LegnicaMiedź Legnica
94'

Koniec meczu! Sandecja w ostatniej chwili wygrywa mecz 3:2, kończymy relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

94'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! MACIEJ MAŁKOWSKI STRZELA BRAMKĘ PO PIĘKNEJ AKCJI SOBOTKI Z PRAWEJ STRONY!

92'

Żółta kartka dla Łuszkiewicza za dyskusje z sędzią!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Łuszkiewicz strzela gola na 2:2 po chaosie w obronie i fatalnej interwencji Kozioła!

90'

3 minuty doliczone do czasu gry!

85'

... a po drodze defensor sądeckiego klubu obejrzał kartkę za ściągnięcie koszulki!

85'

GOOOOOOOOL! Rzut rożny, z prawej strony dośrodkowuje Sobotka, Szarek głową pokonuje Smuga, Sandecja na prowadzeniu!

81'

Rzut wolny dla Miedzi, Łuszkiewicz strzela z 20. metra z lewej strony, jednak piłka ląduje obok lewego słupka, było tak blisko!

80'

Okazja gospodarzy! Teraz Kasprzak wszedł z lewej strony w pole karne, strzelił z ostrego kąta, jednak piłka trafiła w boczną siatkę!

78'

Kolejna kartka, tym razem "żółtko" dla Kasprzaka za faul na Kakoko!

77'

Dośrodkowanie w pole karne Garucha, Bierezowskij jednak ofiarną interwencją ratuje zespół przed utratą gola!

76'

Miedź również zmienia zawodnika, za Gancarczyka wchodzi Łuszkiewicz!

73'

Ostatnia zmiana w Sandecji, za Szczepańskiego wchodzi wcześniej wspomniany Nowak.

72'

Łukasz Nowak szykuje się powoli do wejścia na boisko, na placu gry wciąż mało ciekawe widowisko.

70'

Zza pola karnego strzał oddaje Małkowski, jednak Smug nie daje się pokonać!

66'

Okazja gości! Z prawej strony zza pola karnego na woleja skusił się Łobodziński, jednak Słaby blokuje to uderzenie!

65'

W polu karnym Miedzi pada Małkowski, sędzia Małyszek faulu się nie dopatrzył, niezadowolona jest publiczność, wspierająca gospodarzy!

63'

W meczu zasadniczo nic się nie dzieje, a nad płytą boiska mamy nietypowego gościa, małego nietoperza!

62'

Druga zmiana w Miedzi, za Ślusarskiego wchodzi Labukas!

60'

Okazja gospodarzy! Teraz Małkowski wykonał świetny rajd lewą stroną, strzelał w polu karnym, jednak piłkę zablokował Garuch!

60'

Żółta kartka dla Ślusarskiego za ostry atak od tyłu na Bierezowskiju!

57'

Okazja gospodarzy! Z prawej strony dośrodkowuje Sobotka, jednak Stasiak wybił piłkę głową poza pole karne!

57'

Okazja Sandecji! Nather podaje prostopadłą piłkę do Aleksandra, ten jednak trafił w słupek, gdyby padł gol, i tak nie zostałby uznany, Sądeczanin był na spalonym!

51'

Małkowski z lewej strony strzelał po ziemi z kilkudziesięciu metrów, efekt pozostawię bez komentarza...

50'

Pierwsza okazja Miedzi! Marquitos podaje w pole karne z lewej strony do Ślusarskiego, jednak Bierezowskyj był na miejscu i wybił piłkę!

46'

I wznawiamy grę, Miedź od środka rozpoczyna II połowę!

46'

... a Szarek zastąpił Piszczka.

46'

.... Sobotka wszedł za Bartkowa w Sandecji...

46'

Przed startem II połowy kilka zmian. W Miedzi z boiska schodzi Garguła, za którego wchodzi Marqitos...

48'

Koniec I połowy, do przerwy mamy remis, do widzenia po przerwie!

46'

2 minuty doliczone do I połowy!

45'

Z prawej strony dośrodkowywał Łobodziński, w polu karnym głową strzela Stasiak, na szczęście dla gospodarzy obok słupka!

44'

Kolejna żółta kartka, Bartków fauluje jednego z rywali na lewym skrzydle!

38'

"Żółtko" dla Gancarczyka za faul przed polem karnym na Kasprzaku.

37'

Okazja Sandecji po dłuższej przerwie! Z prawej strony po ziemi w pole karne zagrywa Aleksander, jednak Stasiak wybija futbolówkę na aut!

36'

Zza pola karnego strzał po ziemi oddaje Daniel, jednak zablokowany on zostaje przez obrońców!

35'

Żółta kartka dla Barana za domniemany faul na Cierpce, w sumie to faul - widmo, ale Jacek Małyszek zaczyna swój show!

33'

Na boisku leży Keon Daniel, sztab medyczny na placu gry.

31'

Żółta kartka dla Małkowskiego za dyskusje z sędzią.

25'

Kolejna okazja Miedzi! Garguła podał z prawej strony piłkę z rzutu wolnego do Łobodzińskiego, jednak adresat podania powstrzymany przez Kozioła!

20'

Miedź idzie za ciosem! Teraz Łobodziński przebiegł kilkadziesiąt metrów prawą stroną, dośrodkował na 15 metrze, jednak Kozioł pewnie złapał piłkę!

18'

GOOOOOOOOOOOOL! Rzut wolny z lewej strony, Garguła dośrodkował w pole karne, tam Daniel dopadł do piłki i głową pokonał Kozioła, mamy remis!

16'

Kolejna okazja Sandecji! Z lewej strony od Aleksandra piłkę otrzymał Małkowski, ten zauważył, że Smug wyszedł z bramki, spróbował zaskoczyć golkipera Miedzi, jednak piłka poleciała niewiele obok bramki!

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Rajd lewą stroną Małkowskiego, po którym chaotycznie zachowali się obrońcy gości, do piłki z prawej strony pola karnego dopada Szczepański i strzałem po ziemi pokonuje Smuga, mamy prowadzenie!

11'

Rzut rożny dla Sandecji, Szczepański po ziemi podaje do Małkowskiego, ten "centrostrzałem" próbował przed polem karnym pokonać bramkarza, jednak piłka poleciała niewiele ponad poprzeczkę!

8'

Ależ okazja!!!! Błąd Smuga przed polem karnym, z lewej strony piłkę przejmuje Szczepański, podaje do środka, gdzie był Piszczek, ale strzał na pustą bramkę zakończył się... niedaleko obok lewego słupka, kuriozum, proszę Państwa!

7'

Kolejna okazja Sandecji! Z lewej strony dośrodkował w pole karne Słaby, blisko przejęcia piłki w polu karnym był Aleksander, jednak defensor wybił futbolówkę sprzed głowy! Później rzut rożny, dośrodkowanie Małkowskiego, i w ostatniej chwili Brazuca wybita przez Keona!

2'

Pierwsza okazja gospodarzy, wymiana futbolówki między Małkowskim i Aleksandrem zakończyła się na obrońcy ekipy gości!

1'

Od środka zaczynają gospodarze, grający od prawej do lewej, sędzia Małyszek gwiżdże i startujemy!

16:59

Przed startem meczu minuta ciszy, poświęcona pamięci Zygmunta Dudka.

16:56

Gracze obu drużyn w asyście trójki sędziowskiej, z Jackiem Małyszkiem na czele wchodzą na plac gry, dlatego proszę powoli rozsiąść się na swoich miejscach, bowiem za moment rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

16:46

Jeszcze tylko 15 minut, i ruszamy! Gracze powoli kończą rozgrzewkę.

16:31

Rezerwowi:

Sandecja: Łukasz Radliński, Adrian Danek, Łukasz Nowak, Kamil Hempel, Michał Szeliga, Przemysław Szarek, Bartosz Sobotka

Miedź: Dominik Budzyński, Błażej Telichowski, Adrian Łuszkiewicz, Grzegorz Bartczak, Marqitos, Szymon Kuźma, Tadas Labukas

16:02

Już niecała godzina pozostała do startu meczu, gracze szykują się do wyjścia na rozgrzewkę, a za kilka minut podam ustawienia obu drużyn.

15:58

Ze stadionu przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE! Ze spotkania pomiędzy miejscową Sandecją a Miedzią Legnica!