Sobota, 10 października 2015, godz. 17:00
GKS BełchatówGKS Bełchatów
93'

KONIEC MECZU! MIEDŹ LEGNICA REMISUJE Z GKS-EM BEŁCHATÓW 1:1!

92'

Sprytny strzał Marka Gancarczyka, ale futbolówka znów powędrowała nad poprzeczką!

91'

Ostatnia zmiana w Miedzi, Tadas Labukas zastąpi Bartosza Ślusarskiego.

90'

Co za szansa Miedzi na objęcie prowadzenia! Gancarczyk kapitalnie zagrał piłkę Ślusarskiemu w pole karne GKS, ale ten uderzył nad poprzeczkę!

90'

Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

86'

Miedź nie daje za wygraną i coraz częściej atakuje bełchatowską bramkę. Midzierski uderzeniem głową oddał piłkę Ślusarskiemu, który strzelał, ale nieznacznie obok bramki rywali.

83'

Kakoko niebezpiecznie huknął z dystansu, ale GKS przed stratą gola uchronił Paweł Lenarcik.

81'

Chociaż nie zanosiło się na to, goście z Bełchatowa zdobywają gola kontaktowego. Pogubili się w tej sytuacji goście, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę bronił Smuga, ale źle to zrobił, dopadł do niej Gierszewski i wpakował ją z bliskiej odległości do siatki.

80'

80'

GOOOL! HIERONIM GIERSZEWSKI!

78'

Druga zmiana w Miedzi, Marek Gancarczyk zastąpi Marquitosa.

76'

Wojciech Łobodziński został złapany na spalonym.

73'

Strzał Wojciecha Łobodzińskiego, ale piłka wędruje obok bramki.

71'

Ostatnia zmiana w Bełchatowie, Bartłomiej Bartosiak wejdzie w miejsce Łukasza Wrońskiego.

69'

Zmiana także w ekipie GKS, Marcin Flis opuścił plac gry, w jego miejsce pojawił się Hieronim Gierszewski.

67'

Zmiana w Miedzi, Marcin Garuch zastąpi Grzegorza Bartczaka.

64'

Papikjan uderzał na bramkę Miedzi bezpośrednio z rzutu wolnego. Futbolówka znalazła się jednak w rękach Smuga.

61'

Dośrodkowanie Agwana Papikjana, ale piłkę bez problemu wyłapał w tej sytuacji Smug.

59'

Źle to zrobił Marquitos, który posłał długą piłkę w stronę Ślusarskiego, który był dobrze pilnowany przez przeciwników.

57'

Łobodziński nieźle odegrał piłkę do Garguły, ale intencje rywali rozszyfrował jeden z graczy GKS, który w porę przechwycił futbolówkę.

55'

Ależ akcja GKS! Świetny strzał Łukasza Wrońskiego z trudem obronił Smug.

52'

To mogła być świetna akcja Miedzi, ale Łobodziński po przyjęciu piłki w polu karnym źle uderzył piłkę i ta nie powędrowała nawet w światło bramki.

49'

Kakoko przyjął piłkę rozegraną z rzutu wolnego, szybko oddał ją do Ślusarskiego, ale jego próbę dośrodkowania zablokował jeden z graczy GKS.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Miedź prowadzi z GKS 1:0 po golu Bartosza Ślusarskiego.

43'

Gospodarze nie przestają napierać na bramkę GKS. Przed chwilą Grzegorz Bartczak sprawnie minął kilku rywali i huknął sprzed pola karnego, jednak trafił tylko w słupek!

41'

Bardzo nieudana wrzutka w pole karne w wykonaniu Szymona Stanisławskiego.

39'

Świetne podanie Keona Daniela do Marquitosa, który rozpędzony wpadł w pole karne GKS, ale niefortunnie zgubił piłkę przed legnicką bramką.

36'

Bartosz Ślusarski został ukarany żółtą kartką.

35'

35'

Szymon Stanisławski wejdzie na boiska i zastąpi Cezarego Demianiuka.

32'

Łukasz Garguła uderzał z rzutu wolnego, piłkę szybko przejęli bełchatowianie, ale nie potrafili skonstruować składnej akcji.

29'

Miedź zdominowała bełchatowian. Legniczanie częściej utrzymują się przy piłce i stwarzają zdecydowanie więcej sytuacji strzeleckich.

26'

Golkiper GKS, Paweł Lenarcik próbował ominąć Marquitosa, ale zgubił futbolówkę. Piłka trafiła pod nogi Garguły, ale przyjął ją nieczysto i nie był w stanie oddać strzał na pustą bramkę bełchatowian.

25'

23'

Niezła, zespołowa akcja bramkowa Miedzi. Dośrodkowanie Łobodzińskiego, piłkę musnął jeszcze Garguła, a ta powędrowała w kierunku Ślusarskiego, który pewnym strzałem wpakował ją do siatki.

23'

GOOOL! BARTOSZ ŚLUSARSKI!

20'

Keon Daniel dośrodkowywał w kierunku Bartosza Ślusarskiego, ale zbyt mocno uderzył piłkę.

19'

Do piłki podszedł Łukasz Garguła, uderzał z jedenastego metra, ale Paweł Lenarcik obronił!

18'

RZUT KARNY DLA MIEDZI!

15'

Przekombinował w tej akcji Łukasz Garguła, który chciał dośrodkowywać w kierunku Keona Daniela, ale koniec końców piłka nie trafiła do adresata.

13'

Łukasz Wroński pędził prawą flanką, odegrał futbolówkę do Jakuba Serfain, który zdecydował się na oddanie strzału, ale uderzał niedokładnie i w efekcie piłka powędrowała wysoko nad bramką legniczan.

11'

Wojciech Łobodziński zagrał w kierunku Bartosza Ślusarskiego, ale ten pilnowany przez rywali nie zdołał dopaść do piłki.

8'

Rzut wolny dla gości, dośrodkowanie Jakuba Serafina, do piłki dopadł Seweryn Michalski i głową uderzył na bramkę Miedzi, ale ta powędrowała obok słupka.

7'

Wrzutka Marquitosa w pole karne GKS, ale bez zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

6'

Strzał z okolicy trzydziestego metra w wykonaniu gości mógł zagrozić bramce Miedzi, ale między słupkami bardzo dobrze spisał się Dawid Smug.

5'

Adrian Cierpka zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale futbolówka powędrowała daleko od bramki GKS.

3'

Początek spotkania dość wyrównany, ale z niewielką przewagą gospodarzy, którzy stworzyli sobie już jedną dobrą sytuację.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

16:55

Gospodarze spotkania zagrają dziś w niebieskich strojach, zaś goście z Bełchatowa w białych.

16:25

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Miedź - GKS Bełchatów LIVE! Starcie dwóch filozofii.

16:24

Rezerwowi GKS: Kamil Bruchajzer, Mateusz Szymorek, Paweł Zięba, Dawid Flaszka, Bartłomiej Bartosiak, Szymon Stanisławski, Hieronim Gierszewski.

16:22

Rezerwowi Miedzi: Dominik Budzyński, Ireneusz Brożyna, Adrian Łuszkiewicz, Marcin Garuch, Mateusz Cieślik, Marek Gancarczyk, Tadas Labukas.

16:05

16:00

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Miedź Legnica - GKS Bełchatów!