Niedziela, 11 października 2015, godz. 17:30
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
0 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
94'

Koniec meczu. Pogoń Siedlce bezbramkowo remisuje z Sandecją Nowy Sącz po dość przeciętnym widowisku.

93'

Sędzia nie zamierza kończyć drugiej połowy. Po rzucie wolnym dla gospodarzy wykonywanym z własnej połowy Marek Kozioł łapie piłkę.

92'

Daniel Chyła p[opędził lewą stroną i huknął z lewego narożnika. Brakowało dwóch metrów i zdecydowania Piotra Krawczyka, by ten ruszył do centrostrzału.

91'

To mogła być piłka meczowa! Piotr Krawczyk będą w polu karnym chciał zagrać przed bramkę do Piotra Ceglarza, ale został uprzedzony przez interweniującego Grzegorza Barana. Kibice Pogoni domagali się "jedenastki". Bezskutecznie.

90'

Krystian Wójcik strzela nad murem i bramką Marka Kozła.

90'

Rafał Misztal pewnie chwyta piłkę po strzale z rzutu wolnego. Odpowiedź Pogoni i po zagraniu ręką Witalija Bierezowskija gospodarze mają rzut wolny z ok. 20 metrów

88'

Piotr Krawczyk wchodzi na ostatnie minuty. Miejsca ustępuje mu Adam Duda.

88'

Maciej Małkowski strzela z woleja obok lewego słupka bramki Pogoni.

87'

Przerzut w stronę Konrada Wrzesińskiego przechwycił Kamil Słaby, ale wracający obrońca Pogoni przerwał kontrę rywala wybiciem na aut.

85'

Robert Kasperczyk wyczerpuje limit zmian. Wprowadza Łukasza Nowaka. Z boiska schodzi Sebastian Szczepański.

82'

Adrian Danek wchodzi za Filipa Piszczka.

81'

Daniel Dybiec upomniany przez sędziego żółtą kartką.

81'

Dwójkowa akcja Macieja Małkowskiego z Arkadiuszem Aleksandrem na lewej stronie. Ten pierwszy nie zdołał opanować piłki na murawie.

80'

I zmiana w Sandecji. Przemysław Szarek za Mateusza Bartkowa.

79'

Piotr Ceglarz zastępuje Dawida Dzięgielewskiego.

77'

Maciej Małkowski przeprowadził indywidualną akcję środkiem pola i strzelił zza pola karnego obok bramki. Rafał Misztal wznawia grę z "piątki".

76'

Witalij Bierezowskij skosił Adama Dudę w środku pola. Sędzia od razu upomniał gracza gości żółtą kartką.

75'

Daniel Chyła udanie zablokował dośrodkowanie z prawej strony. Goście będą mieli aut na wysokości pola karnego Pogoni.

73'

Bartosz Sobotka niech wejdzie PANIE TRENERZE!! Nie wiem czy p. Robert Kasperczyk ma taką podzielność uwagi by czytać naszą relację. Może jednak dostanie "cynk" z życzeniem ;)

73'

Rafał Zembrowski zagarnął piłkę i ruszył z kontrą! Prostopadłym podaniem chciał uruchomić Mariusza Rybickiego, ale zagrał bardzo anemicznie.

72'

Akcja Bartłomieja Kasprzaka przynosi rzut rożny dla Sandecji.

70'

Marcin Sasal jako pierwszy decyduje się na zmianę. Krystian Wójcik wchodzi za Krzysztofa Bodzionego.

68'

Przerwa w grze. Na murawie leży jeden z zawodników Pogoni.

66'

Indywidualna akcja Mariusza Rybickiego przeciwko dwóm rywalom była z góry skazana na porażkę. Mateusz Bartków skutecznie powstrzymał skrzydłowego Pogoni przed polem karnym.

65'

Rafał Misztal z najwyższym trudem paruje strzał Macieja Małkowskiego! Dobitka Arkadiusza Aleksandra zablokowana!

63'

Strzał jednego z zawodników Pogoni był bardzo daleki od ideału. Piłka zamiast polecieć po cięciwie poleciała po łuku i po strzale z ok 20 metrów przeszła tuż przy lewej chorągiewce.

61'

Sebastian Szczepański uderzył z ok. prawego narożnika pola karnego w stronę dalszego słupka! Rafał Misztal końcówkami rękawic musnął tak piłkę, że wyszła na rzut rożny tuż obok słupka!

59'

Bartłomiej Kasprzak podał po linii do Arkadiusza Aleksandra, ale nie zauważył, że piłka była poza linią boczną. Aut dla Pogoni na wysokości własnego pola karnego.

58'

My chcemy gola, hej Pogoń, my chcemy gola

domagają się kibice gospodarzy. Szkoda, że nie przyjechali fani z Nowego Sącza.

56'

Sebastian Szczepański ciągnął Kamila Dmowskiego kilka... metrów. Sędzia nie zdecydował się sięgnąć do kieszonki.

55'

Niepotrzebnie zaostrza nam się mecz. Matej Nather podciął Mariusza Rybickiego, który jeszcze przekoziołkował kilka razy. Żółta kartka dla pomocnika Sandecji.

52'

Daniel Dybiec uderzył z ponad 30 metrów obok bramki Marka Kozła.

52'

Grzegorz Baran ucierpiał po nakładce zawodnika Pogoni. Było więcej "ała" niż faktycznego bólu. Chociaż chłód też doskwiera.

50'

Dawid Dzięgielewski padł w polu karnym po wślizgu obrońcy Sandecji! Sędzia nie wskazał na "jedenastkę", a skrzydłowy Pogoni potrzebuje pomocy medycznej. Dyskusyjna sytuacja!

48'

Zdaniem sędziego Konrad Wrzesiński nie opanował piłki na boisku. Nie spodobało się to kibicom.

48'

Ostre wejście Filipa Piszczka w rywala. Sędzia nie wahał się ani chwili - żółta kartka.

47'

Adam Duda dostał dobre podanie na prawą stronę i chciał zagrać przed bramkę do Krzysztofa Bodzionego, ale za bardzo dodał siły w podanie. Akcja spaliła na panewce.

46'

Wracamy na drugą odsłonę. Sandecja wznowiła grę ze środka. Obie strony przystępują do niej bez zmian

46'

Koniec pierwszej połowy. Po dość wyrównanym pojedynku Pogoń Siedlce remisuje bezbramkowo z Sandecją Nowy Sącz.

45'

Słupek ratuje Rafała Misztala po strzale Sebastiana Szczepańskiego z dystansu!

43'

Od kilku minut Pogoń gra trójką w obronę. Między Rafała Zembrowskiego a Mateusza Żytkę "wszedł" Daniel Dybiec.

43'

W odpowiedzi Daniel Chyła zapędził się w pole karne Sandecji i uderzył z ok. lewego narożnika "szesnastki" w stronę dalszego słupka. Marek Kozioł broni.

42'

Faul Krzysztofa Bodzionego ok. 30 metrów od własnej bramki. Sebastian Szczepański uderzył na wiwat kilka metrów nad bramki.

40'

Mariusz Rybicki zapoczątkował groźnie zapowiadają się kontrę, ale na tym się skoczyło. Fatalnie przerzucił piłkę na drugą stronę. Dawid Dzięgielewski nie miał szans by opanować piłkę.

39'

Maciej Małkowski ładnie uderzył nad murem, ale zbyt lekko i zbyt blisko środka bramki by zaskoczyć Rafała Misztala. Bramkarz Pogoni pewnie chwyta piłkę

37'

Sebastian Szczepański chciał efektownie zagrać do Arkadiusza Aleksandra w pole karne, ale ręka zagrał Kamil Dmowski. Rzut wolny z ok. 18 metrów.

35'

Po chwili boczny obrońca Pogoni potrzebował pomocy medycznej po ostrym wejściu Mateusza Bartkowa.

33'

Daniel Chyła wygarnął piłkę Mateuszowi Bartkowowi spod nóg przy linii końcowej i zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne. Adam Duda już szykował się do strzału głową, ale uprzedził go Grzegorz Baran.

30'

Pół godziny za nami. Spotkanie jest dość wyrównane, ale ciut więcej okazji - także pod względem zagrożenia - mają siedlczanie. Sandecja próbuje grać z kontry prostopadłym podaniami adresowanym do Arkadiusza Aleksandra. Ten jest skutecznie odcinany od podań.

28'

Rafał Misztal został staranowany przez Filipa Piszczka. Krótka przerwa w grze. Bramkarz Pogoni może grać dalej.

26'

Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego Sandecji. Bez zagrożenia. Ciężar gry przeniósł się na drugą stronę boiska. Pogoń jednak wyszła z opresji - przeprowadziła kontrę prawa stronę, którą fatalnym dośrodkowaniem zmarnował Dawid Dzięgielewski.

24'

Daniel Chyła skoszony przez Bartłomieja Kasprzaka na lewej stronie. Obrońca Pogoni nie podnosił się z murawy, ale sugestie kibiców w stronę sędziego by pokazać (czerwoną) kartkę pozostały bez odpowiedzi.

22'

Adam Duda wygrał walkę o pozycję z Witalijem Berezowskyjem, ale nie zdołał wykorzystać dośrodkowania Mariusza Rybickiego.

20'

Sędzia przerywa akcję Pogoni - dopatrzył się spalonego.

19'

Rafał Misztal spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony.

18'

Rzut wolny Sandecji nie przyniósł zagrożenia. Tak samo w drugim polu karnym.

17'

Spóźniony wślizg Kamila Dmowskiego skutkuje upomnieniem żółtą kartką.

15'

Nazwisko zobowiązuje. Filip Piszczek zagrał kąśliwie w pole karne do Arkadiusza Aleksandra. Na drodze podanie stanął Rafał Zembrowski, który wślizgiem uprzedził rywala.

12'

Świetne dośrodkowanie Macieja Małkowskiego z lewej strony i niewiele brakowało by Arkadiusz Aleksander wpisał się na listę strzelców. Uderzył jednak głową w sam środek bramki czym ułatwił interwencję Rafałowi Misztalowi!

11'

Rozochocił się Kamil Dmowski - próbował szczęścia z dystansu, ale uderzył nad poprzeczką.

9'

Sandecja próbuje opanować sytuacje w środku pola. Niewiele brakowało by przegrywała.

7'

Jak tego nie wykorzystał Kamil Dmowski! Kapitalnie zgasił piłkę i z kilkunastu metrów huknął nad poprzeczką!

6'

Mariusz Rybicki dostał piłkę w polu karnym i strzelił minimalnie obok lewego spojenia!

5'

Konrad Wrzesiński pognał prawą stroną i dośrodkował w stylu Łukasza Piszczka do Krzysztofa Bodzionego. Podanie przeciął Witalij Berezowskyj.

4'

Maciej Małkowski anemicznie uderzył głową w stronę bramki gospodarzy.

]Mamy bramkarza, hej Pogoń, mamy bramkarza[/i]

skandują siedleccy kibice.

2'

Mateusz Żytko wybił piłkę poza linię głową poza pole karne. Pogoń ruszyła z kontrą, ale została przerwana tuż za linią środkową.

1'

Pierwsza akcja gości. Po rzucie wolnym jeden z obrońców Pogoni wybił piłkę poza linię końcową. Rzut rożny.

1'

Gwizdek sędziego i ze środka zaczynają Adam Duda i Krzysztof Bodziony.

17:28

Obie drużyny na murawie. Przy arbitrze głównym są kapitanowie Rafał Zembrowski oraz Matej Nather.

17:25

Rezerwowi Sandecji Nowy Sącz: Łukasz Radliński, Adrian Danek, Łukasz Nowak, Bartosz Sobotka, Przemysław Szarek, Michał Szeliga, Kamil Hempel.

17:20

Rezerwowi Pogoni Siedlce: Przemysław Frąckowiak, Łukasz Wójcik, Sebastian Krawczyk, Marcin Paczkowski, Krystian Wójcik, Piotr Ceglarz, Piotr Krawczyk.

17:15

Tomasz Górski, kłaniam się nisko i zapraszam na relację NA ŻYWO.

17:10

Każde "szanujące się" danie główne potrzebuje przystawki. Tak jest też dzisiaj - w rocznicę historycznego zwycięstwa z Niemcami na Stadionie Narodowym Biało-czerwoni zagrają z Irlandią w meczu o awans na EURO 2016. Wcześniej czeka nas starcie w Pruszkowie, gdzie Pogoń Siedlce zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz.