Chwilę później sędzia zakończył spotkanie!

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy

89'

Żółta kartka dla Mrozińskiego

86'

W odpowiedzi rzut rożny dla Chojniczanki. Po nim dwa uderzenia gości, ale również bez efektu

85'

Kolejne akcje Wisły zakończone strzałami Wlazło i Ilieva. Bez efektu

81'

Ostatnia zmiana w Wiśle. Za Lebedyńskiego wchodzi Kubus

80'

Lebedyński mógł podwyższyć wynik, ale z 11 metrów posłał piłkę wysoko nad bramką

77'

Żółtkiem ukarany Bąk, który próbował wymusić karnego

76'

Ostatnia zmiana w Chojniczance. Niedziela zmienia Grzelaka

75'

Goool! Już jest chyba po meczu. Lebedyński na 2:0!

73'

Hładun po raz kolejny ratuje Chojniczankę! Tym razem poradził sobie ze strzałem Bąka z pola karnego

72'

Wlazło za Łuczaka. To druga zmiana w Wiśle

70'

Mimo gry w osłabieniu Chojniczanka atakuje. Teraz strzał Lisowskiego minął jednak bramkę.

69'

Kolejna udana akcja chojniczan. Spod linii końcowej dośrodkowywał Zawistowski, ale Kiełpin zdołał złapać piłkę, uprzedzając przygotowującego się do główki Jelicią.

68'

Wrzutka i Kieruzel uderzył głową metr ponad bramką

67'

Pietruszka wywalczył rzut rożny po kontrze Chojniczanki

64'

Mogło być 2:0, jednak piłka minęła słupek po strzale Recy

62'

Chojniczanie zaatakowali wiślaków w okolicach ich pola karnego i wywalczyli piłkę, ale Jelić za szybko zdecydował się na strzał, a na dodatek uderzył bardzo niecelnie.

62'

Obydwaj trenerzy zgodnie przeprowadzaja zmiany

60'

A w Wiśle Kun za Radicia

60'

Zmiana w Chojniczance - za Czerwińskiego wchodzi Kosakiewicz

58'

Atomowe uderzenie Arkadiusza Recy, jednakże Hładun był na miejscu

58'

Tym razem rzut rożny dla gości,chojnczanie nie złożyli jeszcze broni i wcale nie zamierzają rezygnować z walki o korzystny wynik,

55'

Nafciarze ewidentnie złapali wiatr w żagle, ale już drugi raz w tym meczu z piłką minął się Bąk, chyba dobrał nieodpowiednie obuwie

54'

Rzut rożny dla Chojniczanki po akcji Lisowskiego.

51'

Płoccy kibice cieszyli się już z drugiego gola, ale na próżno, bo sędzia nie uznaje gola Łuczaka

50'

Kiełpin jest dziś pewny siebie, po raz kolejny zażegnał niebezpieczeństwo przed własną bramka

49'

Zobaczymy czy płocczanie pójdą za ciosem!

46'

Druga odsłona koszmarnie zaczeła się dla Chojniczan, czerwona kartka dla Grischoka może przesadzić o końcowym wyniku

46'

Początek drugiej połowy!

47'

Koniec pierwszej połowy! Gospodarze prowadzą 1:0!

46'

Tuż przed przerwą żółta kartka dla Biernata!

45'

Wojciech Łuczak uszczęśliwił teraz cały Płock

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

45'

Bramkarz gości nie miał szans na skuteczną reakcję, główka Łuczaka była bezbłędna, ale pochwały za akcję, która otworzyła drogę do bramki Hołduna trzeba pochwalić także Stefańczyka, która dał sygnał do walki

45'

Gooool! Łuczak głową pokonuje Hładuna!

44'

Gra się coraz bardziej zaostrza, tego można było się spodziewać

44'

Dzisiaj pewnym punktem w płockiej obronie jest Radic

42'

Bardzo groźna odpowiedź Chojniczan, jednakże finalnie zabrakło decydującego podania, choć wydawałoby się, że Wojciech Lisowski był tam gdzie trzeba

40'

Żółta kartka dla Szymińskiego za faul na Jeliciu

39'

Kolejny nieudany atak Wiślaków, choć prostopadłe podanie do Lebedyńskiego trzeba pochwalić

37'

No i powiało nudą na Ł34, gra jest szarpana, tempo siadło,a jedyna atrakcją są faule

32'

Kolejna akcja Wisły prawą stroną. Na szczęście piłkę przejmuje Czerwiński.

30'

Lisowski ponownie fauluje Lebedyńskiego. Bez kartki

28'

Akcja Stefańczyka prawą stroną, ale po dośrodkowaniu obrońcy Wisły piłka trafia w ręce Hładuna

27'

Z dystansu mocno strzelał Reca. Pomylił się niewiele.

26'

Faul Łuczaka w środku pola na Jeliciu. Reprymenda dla pomocnika Wisły.

24'

Dośrodkowanie z lewej strony Recy. Do główki wyskoczył Lebedyński, ale przymierzył pół metra nad bramką.

23'

Do ataku wyrwał się Lebedyński, ale zatrzymał go Lisowski

22'

Oskrzydlająca akcja Czerwińskiego, ale dośrodkowanie skrzydłowego Chojniczanki było za słabe i przejął je stoper Wisły.

20'

Na razie gra przeniosła się do środka pola. Bez ataków z obu stron

19'

Rzut wolny dla Wisły z lewej strony boiska. Dośrodkowanie Stefańczyka wybija głową Biernat.

18'

Pierwsza zmiana w Chojniczance. Za Mikołajczaka wchodzi Jelić

15'

Mikołajczak nie może kontynuować gry. Za chwilę pewnie nastąpi zmiana, bo do gry przygotowywany jest Jelić.

13'

Z dystansu Zawistowski próbował zaskoczyć Kiełpina, który wypluł piłkę przed siebie, ale nikt nie zdążył z dobitką.

11'

Mamy drugi rzut rożny dla Chojniczanki.

9'

Jest i odpowiedź Chojniczanki, Zawistowski próbował strzału z dystansu, ale ten był bardzo niecelny...

8'

Dużą ochotę do gry ma dzisiaj Jakub Bąk, jego szarża prawym skrzydłem była bardzo widowiskowa, ale wpadając w pole karne Bąk nie trafia ostatecznie w piłkę

7'

To mógł być gol dla Wisły! Dobrze spisał się Hładun po strzale Ilieva

4'

Chojniczanie wykonali rzut rożny niekonwencjonalnie i nieskutecznie. Bezpańską piłkę bez trudu wyłapał Kiełpin.

3'

Od razu goście zaczęli z ogromnym animuszem, ale Seweryn Kiełpin był na posterunku.

2'

Od ataku rozpoczęła Chojniczanka i wywalczyła pierwszy rzut rożny. Nie przyniósł on jednak zagrożenia

1'

No i zaczęło się! Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Sebastian Jarzębak, arbiter z Bytomia.

16:53

Zgodnie z naszymi przewidywaniami do podstawowego składu Chojniczanki wrócił Wojciech Lisowski i Rafał Grzelak. Marcin Kaczmarek został natomiast zmuszony do dokonania roszady w składzie. W porównaniu z wyjściową jedenastką z wyjazdowego meczu w Olsztynie zmieniło się dwóch graczy. W dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy kontuzjowanego Maksymiliana Rogalskiego.Wisła Płock będzie musiała dziś poradzić sobie bez swojego kapitana. Zabraknie także Damiana Piotrowskiego. W miejsce " dwóch wielkich nieobecnych" trener Wiślaków wysłał do boju Jakuba Bąka oraz Piotra Mrozińskiego.

16:35

Rezerwowi Chojniczanki: Michał Dumieński, Damian Garbacik, Dragan Jelić, Łukasz Kosakiewicz, Tomasz Lisowski, Bartłomiej Niedziela i Maciej Rogalski

16:30

Rezerwowi Wisły: Bartosz Kaniecki, Piotr Darmochwał, Maciej Kostrzewa, Lukas Kubus, Piotr Wlazło, Paweł Łysiak i Dominik Kun.

16:23

Wisła Płock na własnym stadionie podejmie dziś Chojniczankę Chojnice. Historia obu ekip przemawia na korzyść gości. 2 remisy i 2 porażki. Nafciarze w meczu o punkty jeszcze nigdy nie zdołali pokonać piłkarzy z Chojnic. Jednak to czy Wiślacy wyleczyli się już z "chojnickiego kompleksu" zweryfikuje boisko. Początek meczu już niebawem. Do pierwszego gwizdka pozostało niespełna 30 min.