Sobota, 10 października 2015, godz. 15:00
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
1 : 2
Chrobry GłogówChrobry Głogów
16:54

Oglądaliśmy bardzo słabe widowisko, Wigry nie spieszyły się z odrabianiem strat i zostały wypunktowane przez gości. Głogowianie będą na pewno zadowoleni z wyjazdu do Suwałk. Za uwagę dziękuje już Państwu Piotr Bernaciak.

94'

Sędzia kończy mecz.

92'

Karankiewicz przewrócił przeciwnika poza grą i ogląda żółtą kartkę.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty.

90'

Wreszcie! Makaradze oddaje strzał z dystansu, piłka po rykoszecie mija bramkę Janickiego!

88'

Na boisku nie dzieje się kompletnie nic. Wigry nie śpieszą się z odrabianiem strat.

85'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Szczepaniaka zmienił Michał Michalec.

82'

Marcel Gąsior ukarany za przerwanie kontry, faulował wychodzącego z piłką Adamka.

80'

Ostatnia zmiana w Wigrach. Tarnowskiego zmienił Kamil Adamek.

75'

Blisko efektownej bramki z najbliższej odległości był Damian Gąska, został jednak szybko zablokowany.

74'

Kolejna zmiana w zepsole Ireneusza Mamrota. Hodowanego zmienia Dominik Kościelniak.

72'

Wojciechowski zmienił Damiana Sędziaka.

72'

...i nastąpiła także zmiana w zespole gości. Na boisku pojawił się Paweł Wojciechowski, lecz umknęło nam, kogo zmienił. Na pewno uzupełnimy relację o tą zmianę.

69'

Dwie zmiany. Kalinkowski zostaje zmieniony przez Karankiewicza...

68'

No i właśnie w tym momencie Wigry się budzą! Makaradze zdobywa gola po dograniu Monety!

65'

Kompletnie rozleciała się gra Wigier. Suwalczanie nie mają już pomysłu na dalszą grę, wyglądają jakby już czekali na koniec meczu.

62'

Szymon Drewniak uderza po ziemi, ale obok słupka!

61'

Fauluje Wichtowski we własnej szesnastce i daje gościom kolejną szansę do podwyższenia prowadzenia.

60'

JEDENASTKA DLA GOŚCI!

59'

Długie podanie do Macieja Górskiego, ten przyjął piłkę w pełnym biegu i bez problemów minął Hieronima Zocha, który poślizgnął się... stojąc w bramce. Chrobry Głogów zasłużenie prowadzi w tym spotkaniu.

58'

CO TU SIĘ STAŁO! Maciej Górski dobija gospodarzy!

56'

Będzie rzut rożny dla Wigier po mocnym strzale Damiana Gąski.

51'

Bartłomiej Kalinkowski ukarany za faul na Macieju Górskim.

51'

Znowu szarżuje w pole karne Moneta, i po raz kolejny fatalnie dośrodkowuje.

49'

Przejął piłkę Łukasz Moneta w okolicy 25 metra od bramki Janickiego, ale zepsuł dośrodkowanie i od bramki Chrobry Głogów.

46'

Mamy bramkę! Michał Ilków-Gołąb kieruje piłkę do siatki po rzucie rożnym!

46'

Wracamy do gry!

46'

Mateusza Żebrowskiego zmieni Bartosz Biel.

16:02

Zawodnicy wracają już na boisko, będzie jedna zmiana.

15:52

Słabe widowisko oglądamy dziś w Suwałkach. Niewiele było szans do zdobycia bramki, a gdy taka już się przydarzyła, to zmarnował ją Makaradze. Liczymy na poprawę poziomu w drugiej połowie!

48'

Sędzia Rasmus kończy pierwsze 45 minut.

47'

Poprawka - doliczone zostały dwie minuty, które już dobierają końca.

45'

Niezwykle brutalnie fauluje Maciej Wichtowski i mamy kolejną karę indywidualną. Sędzia dolicza jedną minutę.

43'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu - ukarany Łukasz Hanzel za nieprzepisowe przerwanie akcji gości faulem.

41'

Na boisku nie dzieje się zbyt wiele, optyczną przewagę mają goście, jednak lepszą sytuację do zdobycia bramki mieli gospodarze. Makaradze oddał beznadziejny strzał i wciąż mamy bezbramkowy remis.

38'

Wrócił już do gry Gruzin.

37'

Leży na murawie Makaradze, przez chwilę Wigry bez jednego zawodnika na boisku.

35'

Hodowany zagrywa do Szczepaniaka, ten jednak uderza w bezpiecznej odległości od bramki Zocha.

32'

Żebrowski w polu karnym wycofuje do Rafalskisa, który uderza po ziemi - bardzo niecelnie.

29'

Długa piłka do Drewniaka zostaje przytomnie przecięta przez jednego z gospodarzy.

28'

Fauluje teraz Byrtek w okolicach pola karnego i zostaje upomniany przez sędziego, na razie tylko ustnie.

25'

Damian Byrtek po rzucie rożnym huknął w poprzeczkę!

22'

Michał Ilków-Gołąb blokuje dośrodkowanie Monety i kolejny korner dla Wigier. Kolejny raz bez większego zagrożenia.

20'

Strzał z dwudziestu metrów oddaje Mateusz Żebrowski, jednak piłkę ponownie bez problemów łapie golkiper głogowian.

19'

Stały fragment gry nie przyniósł gospodarzom żadnych korzyści, piłka w rękach Janickiego.

18'

Gąska do Żebrowskiego, ten dośrodkowuje, jednak blokuje Bogusławski i Wigry mają rzut rożny.

16'

Dobre dośrodkowanie dostał Maciej Górski, jednak uderzył wprost w Zocha.

15'

Przedzierał się prawym skrzydłem Żebrowski, jednak poradził sobie z nim Adam Samiec i odebrał mu piłkę.

12'

Co się właśnie stało? Davit Makaradze znalazł się nie w stu, ale w dwustuprocentowej sytuacji, wychodził sam na sam, miał bardzo dużo miejsca i czasu, lecz jego uderzenie było bardzo niecelne! Zmarnowana świetna szansa dla Wigier!

10'

Strzał Górskiego z najwyższym trudem broni Hieronim Zoch. Będzie rzut rożny dla Chrobrego.

9'

Stuprocentowa sytuacja! Hodowany dostał świetną piłkę, stał sam przed bramką Zocha, jednak uderzył z pierwszej piłki i bardzo niecelnie.

7'

Szybka kontra Wigier zakończona słabym wycofaniem piłki przez Łukasza Monetę.

6'

Bardzo mocny strzał Łukasza Hanzela w środek bramki bez problemów łapie Sławomir Janicki.

5'

Rzut rożny dla Chrobrego kończy się zupełnie nieudanym uderzeniem Łukasza Bogusławskiego.

4'

Piłka toczy się powoli w polu karnym gospodarzy i w ostatniej chwili zostaje wybita sprzed nóg Macieja Górskiego.

3'

Wigry od pierwszych minut stosują wysoki pressing, co już przed chwilą skończyło się stratą, na szczęście dla gospodarzy bez konsekwencji.

15:01

Rozpoczęła drużyna Wigier!

14:58

Piłkarze już wychodzą z tunelu, za kilka minut zaczynamy.

14:48

Jest także skład gospodarzy, a na ławce: Salik, Karankiewicz, Atanacković, Ruszkul, Biel, Lauryn i Adamek.

14:12

Oto skład gości, a na ławce: Rzepecki, Wojciechowski, Kościelniak, Machaj, Malinowski, Michalec i Pisarczuk.

14:07

Sędzią dzisiejszego spotkania jest pan Sylwester Rasmus z Torunia - arbiter debiutujący na pierwszoligowych boiskach.