MKS coraz śmielej poczyna sobie w okolicach pola karnego bełchatowian.

Ostatniej zmiany dokonuje Rafał Ulatowski, Gierszewski opuszcza plac gry, zastąpi go Flaszka.

Kamil Nitkiewicz nie podnosi się z murawy, krótka przerwa w grze.

Ganowicz dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale uderzał zbyt mocno.

74'

Zmiana w drużynie gospodarzy, Kowalczyka zmieni Giel.

71'

Strzał Marcina Flisa pozostawiał wiele do życzenia. Piłkarz GKS uderzał bardzo słabo, a Pogorzelec nie miał najmniejszych problemów z obroną.

69'

Groźnie pod bramką gości, prostopadłe podanie Kowalczyka do Orłowicza, który pilnowany przez rywali wycofał piłkę, ale nie miał do kogo zagrać.

68'

Sobczak zagrywał w kierunku Kowalczyka, ale to podanie w porę przeciął Klemenz.

65'

Rzut rożny dla goście, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy. Grę od własnej bramki wznowił Pogorzelec.

64'

Marcin Flis został ukarany żółtą kartką.

62'

Zmiana także w Bełchatowie, za Wrońskiego wejdzie Serafin.

62'

Zmiana ekipie z Kluczborka, boisko opuszcza Kojder, zastąpi go Sobczak.

61'

Tomasz Swędrowski został ukarany żółtą kartką.

60'

Jak to się stało, że piłka nie wpadła do siatki?! Świetne podanie od Swędrowskiego otrzymał Niziołek, sprawnie minął obrońcę GKS i oddał bardzo mocny strzał na bramkę gości, ale futbolówka odbiła się od poprzeczki.

58'

Potężny strzał Łukasza Wrońskiego na bramkę MKS, ale Oskar Pogorzelec popisał się kapitalną interwencją!

56'

Kasperkiewicz źle uderzał i zmarnował próbę dośrodkowania do lepiej ustawionego partnera. Piłkę przejęli goście z Bełchatowa.

53'

Świetna kontra gości, Niziołek bardzo dobre odegrał futbolówkę do Kojdera, ale uderzał zbyt mocno i jego kolega nie był w stanie zapanować nad piłką.

52'

Rafał Niziołek został ukarany żółtą kartką.

50'

To mógł być gol! Swędrowski dośrodkowywał w kierunku Niziołka, ten zaś wpadł z piłką w pole karne i strzelił tuż obok słupka.

49'

Agwan Papikjan ładnie złożył się do strzału i uderzał na bramkę MKS. Zrobił to jednak minimalnie niecelnie.

48'

Nitkiewicz nieprzepisowo zatrzymywał Wrońskiego, rzut wolny dla gości.

46'

Pogorzelec wybił piłkę na aut, chociaż mógł odegrać ją do lepiej ustawionych kolegów.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy MKS Kluczbork bezbramkowo remisuje z GKS-em Bełchatów.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

43'

Niziołek dośrodkowywał z narożnika boiska, ale świetnie zachował się Lenarcik.

41'

Nitkiewicz został sfaulowany, MKS wznowi grę od rzutu rożnego.

40'

Rafał Niziołek zbyt łatwo stracił piłkę, na jego szczęście koledzy z drużyny zaasekurowali go i MKS nadal w jej posiadaniu.

38'

Nowacki wypatrzył Macieja Kowalczyka i odegrał do niego piłkę, jednak ten nie był w stanie jej opanować.

36'

Ostatnie kilka minut na boisku w Kluczborku upływa pod dyktandem gospodarzy. To beniaminek rozgrywek stwarza więcej dobrych sytuacji strzeleckich i stwarza zagrożenie pod bramką GKS.

32'

Ganowicz zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale ta nawet nie zagroziła bramce GKS.

30'

Piotr Witasik został ukarany żółtą kartką.

28'

Swędrowski biegł z piłką i był o krok od jej utraty, ale w ostatniej chwili zagrał do Nitkiewicza. Ten zdecydował się na oddanie strzału, jednak futbolówka znalazła się daleko obok bramki bełchatowian.

26'

Tym razem działo się pod bramką gospodarzy! Gierszewski popisał się efektownym rajdem prawą flanką, odegrał piłkę do Bartosiaka, a ten potężnie huknął na bramkę MKS. Jednak piłkę zatrzymał Oskar Pogorzelec, który zaprezentował fantastyczną paradę.

25'

Znów groźnie pod bramką GKS! Kowalczyk dośrodkowywał wprost pod nogi Niziołka, który źle złożył się do strzału i uderzał zbyt lekko. Paweł Lenarcik pewnie wyłapał futbolówkę.

23'

Bardzo niecelne dośrodkowanie Witasika, sędzia dyktuje kolejny już w tym meczu rzut rożny dla gospodarzy.

20'

Dośrodkowanie bełchatowian z rzutu wolnego, piłkę wybija Niziołek.

18'

Piłka po dośrodkowaniu Nowackiego z rzutu rożnego znalazła się na górnej siatce bramki bełchatowian.

17'

Trudny, techniczny strzał Macieja Kowalczyka, ale z problemami obronił Paweł Lenarcik.

16'

Bardzo aktywny w ofensywie jest dzisiaj Maciej Kowalczyk. Przed momentem napastnik MKS znów miał dobrą okazję, aby trafić do siatki rywali, ale jeden z defensorów bełchatowskiej drużyny zablokował jego strzał.

14'

12'

Bardzo groźna akcja gospodarzy! Kowalczyk najwyżej wyskoczył do piłki po dośrodkowaniu Niziołka, oddał strzał na bramkę gości, ale futbolówka minęła o milimetry słupek!

10'

Tomasz Swędrowski zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale zrobił to bardzo niecelnie i piłka powędrowała daleko od bramki GKS.

9'

Lukas Klemenz został ukarany żółtą kartką.

9'

9'

Michał Kojder został ukarany żółtą kartką.

8'

Przepychanki na boisku między zawodnikami MKS-u i Bełchatowa. Z pewnością posypią się kartki.

7'

Niziołek fatalnie zagrywał do lepiej ustawionego kolegi, w efekcie futbolówkę przejęli rywale, ale na posterunku był czujny Swędrowski, który zablokował strzał przeciwnika.

6'

Bartosz Brodziński został ukarany żółtą kartką.

4'

Łukasz Wroński bardzo źle przyjmował piłkę, którą po jego błędzie przejęli gospodarze.

3'

Zapowiadało się na niezłą akcję gospodarzy spotkania, ale Maciej Kowalczyk w porę nie zdołał dojść do piłki.

2'

MKS gra dziś w biało- niebieskich strojach, zaś goście z Bełchatowa w czarno-zielonych trykotach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

14:41

Przed rozpoczęciem 10. kolejki "Brunatni" zajmowali siódmą pozycję w tabeli z dorobkiem czternastu punktów. Z kolei MKS Kluczbork plasował się na przedostatniej pozycji.

14:32

14:31

GKS Bełchatów - rezerwowi: Buchajzer, Szymorek, Serafin, Zięba, Flaszka, Demaniuk.

14:30

MKS Kluczbork - rezerwowi: Wnuk, Gierak, Arian, Giel, Sobczak, Kursa, Brzęczek.

14:29

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: MKS Kluczbork - GKS Bełchatów LIVE! Oba zespoły potrzebują zwycięstwa.

14:27

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu MKS Kluczbork - GKS Bełchatów!