Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
0 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
93'

Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie grając z przewagą jednego zawodnika nie potrafiło wykorzystać tej przewagi i ostatecznie remisuje bezbramkowo z Olimpią Grudziądz. Dziękujemy za uwagę.

92'

Woźniak ukarany żółtą kartką.

92'

Kurowski ściga się z Sierczyńskim i wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego.

91'

Strzał Dudka wysoko ponad bramką chyba podsumowuje poczynania gospodarzy w drugiej połowie.

90'

Sędzia przedłużył drugą połowę o trzy minuty.

88'

Zagłębie próbuje atakować ale nie potrafi dotrzeć z piłką w pole karne gości. Kibice powoli opuszczają już stadion.

86'

Dośrodkowanie Ryndaka na rzut rożny sparuje Fabiniak.

84'

Uderzenie Dudka z przed pola karnego, po rykoszecie łapie Fabiniak.

81'

Smoliński ukarany żółtą kartką.

80'

Kurowski uderza z 20 metrów. Z najwyższym trudem broni Fabisiak.

79'

Zmiana także u gospodarzy. Sołowiej opuszcza boisko, a w jego miejsce Paluchowski. Zagłębia gra na trzech napastników.

78'

Szczot opuszcza boisko, a w jego miejsce Banasiak.

77'

Fidziukiewicz uderza z przed pola karnego, pewnie łapie Fabiniak.

75'

Rzut wolny dla Zagłębia. Dośrodkowanie Dudka spada na nogę Sołowieja, ale jego strzał minimalnie mija bramkę Fabiniaka.

74'

Dośrodkowanie w pole karne Sierczyńskiego zatrzymane ręką przez Woźniaka.

72'

Woźniak próbował przedrzeć się lewą stroną, ale dobrze interweniował Ryndak odbierając piłkę.

71'

Fabian Pawela zastępuje Djousse.

68'

Fidziukiewicz ukarany żółtą kartką za faul.

67'

Podopieczni trenera Derbina nie potrafią skonstruować akcji na miarę sytuacji bramkowej. Tymczasem to Olimpia przebywa z piłką na połowie gospodarzy.

65'

Piłkarze Zagłębia nie opuszczają połowy Olimpii. Ta sytuacja trwa już przynajmniej 5 minut, ale nic z tego nie wynika.

61'

Faulowany Pribula na 20. metrze. Rzut wolny dla gospodarzy. Uderzenie Dudka ląduje na zawodniku stojącym w murze.

59'

Doskonała okazja dla gospodarzy. Fidziukiewicz oddaje strzał na bramkę Fabiniaka, który wypuszcza piłkę, lecz minimalnie szybszy od nadbiegającego Araka był bramkarz gości.

56'

Sędzia odgwizduje faul Ryndaka na Woźniaku, protestuje Artur Derbin.

55'

Ryndak próbował się przedrzeć na prawej stronie, ale piłka została wybita na rzut rożny. Z narożnika dośrodkowywał Udovićić, piłka dotarła na głowę Matusiaka, ale strzał obok bramki.

53'

Markowski ukarany żółtą kartką za faul na Djousse, który wychodził na wolne pole.

51'

Szczot w ataku próbował rajdu z piłką w poprzek pola karnego, ale dobrze ustawiony Markowski przerywa akcję.

49'

Dużo dzieje się na lewej stronie Zagłębia, gdzie akcję za akcją przeprowadzają Pribula i Udovićić.

46'

Od razu szybka akcja Fidziukiewicza, który z linii końcowej zagrał przed bramkę do Araka, ale jeszcze lepiej interweniował Fabiniak.

46'

W przerwie Fidziukiewicz zmienił Szatana.

46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Grająca od 28. minuty w dziesiątkę Olimpia remisuje bezbramkowo z Zagłębiem. Zapraszamy za ok. 15 minut.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

43'

Po zablokowanym strzale Pribuli piłka od razu wybita na wolne pole w kierunku Djousse, ale szybszy był Matusiak i wybił piłkę na aut.

40'

Rzut rożny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowuje w pole karne, piłka spadła pod nogi zaskoczonego Markowskiego i opuściła boisko.

38'

Ładna akcja gospodarzy. Dośrodkowanie Szatana na głowę Araka, który lekkim lobem próbował pokonać Fabiniaka, ale ten z najwyższym trudem wybija na rzut rożny.

37'

W ataku Olimpia, dośrodkowanie z lewej strony wprost pod nogi Kaczmarka, ale jego strzał zatrzymał się na plecach Markowskiego.

34'

Olimpia w złej sytuacji. 60. minut gry w 10 nie wróży nic dobrego.

32'

Reiman opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Tomasz Lewandowski.

29'

Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek uderza na bramkę Fabiniaka, a piłka ląduje na słupku bramki. Znakomita okazja dla gospodarzy.

28'

Michal Piter- Bucko fauluje wychodzącego sam na sam z Fabiniakiem Martina Pribule i sędzia nie wahając się ani chwili wyciąga drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną.

26'

Rzut rożny dla Olimpii. Dośrodkowanie w pole karne przeszło przez całą jego długość i opuściło boisko.

25'

Uderzenie Łabędzkiego z 40. metrów, obok bramki gospodarzy.

24'

Kolejna dobra okazja Zagłębia. Udovicić zakręcił obrońcą na lewej stronie, dośrodkował w pole karne, piłka wybita pod nogi Szatana, który uderzył na bramkę Fabiniaka, ale futbolówka otarła się jeszcze o obrońcę gości i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

23'

Sierczyński faulowany przez Szczota.

20'

Ukarany żółtą kartką Michał Piter-Bucko.

17'

Po pierwszych minutach tempo gry trochę spadło. Lekka przewaga Zagłębia w posiadaniu piłki.

15'

Wymiana piłki między Szatanem, a Ryndakiem, ten drugi z prawej strony zagrywa w pole karne, do strzału składa się Arak, ale szybszy był obrońca gości.

13'

Rzut wolny dla Olimpii z ok. 35 metrów. Uderzenie Reimana pewnie łapie Fabisiak.

10'

Dośrodkowanie z prawej strony Bielawskiego na głowę Szczota, ale jego strzał obok bramki.

8'

Świetna piłka na lewą stronę od Matusiaka do Ryndaka, ale jeszcze lepsza interwencja Pitera-Bucko.

6'

Próba ataku Olimpii. Kaczmarek na prawej stronie dogrywał w pole karne, ale dobrze ustawiony Dudek przerywa akcję.

4'

Kolejna próba prostopadłej piłki do Araka, ale orientuje się Fabiniak i łapie piłkę.

3'

Wyśmienita okazja do objęcia prowadzenia. Prostopadłą piłka do Jakuba Araka, który znalazł się sam na sam z Fabiniakiem, który popisał się świetną interwencją.

1'

Pierwszy faul w meczu, a faulowany był Martin Pribula.

18:00

Sędzia Jacek Małyszek zagwizdał po raz pierwszy. Przy piłce goście.

17:59

Piłkarze już na murawie, a my przepraszamy za opóźnienie, ale mięliśmy problemy techniczne.

17:40

Witamy z Sosnowca! Już za 20 minut początek meczu 10. kolejki 1. ligi, w którym miejscowe Zagłębie podejmie Olimpię Grudziądz. Zapraszamy na relację na żywo.