KONIEC MECZU! Wisła Płock pokonuje Bytovię Bytów 2:1!

Iliev przewracany tuż przed polem karny, gwizdek sędziego milczy.

Mikołaj Lebedyński został ukarany żółtą kartką.

87'

Ostatnia zmiana w Bytovii, Mandrysz wejdzie za Lisowskiego.

85'

Dobra akcja Wisły, Iliev uderzał bardzo niecelnie, ale piłkę przejął Wlazło i oddał już znacznie lepszy strzał, który koniec końców trafił w jednego z defensorów Bytovii.

81'

Zmiana także w Bytovii, Jasiński zszedł z boiska, zastąpił go Chomiuk. .

80'

I ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy, Łuczaka zmienił Wlazło.

77'

Zmiana w Wiśle, za w miejsce Recy pojawi się Stępiński.

76'

Niemal identyczna sytuacja jak przy golu dla Bytovii, wrzutka z prawej strony, piłka wędruje do Mikołaja Lebedyńskiego, który bez problemów skierował piłkę do siatki.

76'

GOOOL! MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI!!

76'

75'

Piłka po dośrodkowaniu z prawej strony boiska trafiła na głowę Mateusza Klichowicza, który pewnym strzałem pokonał bramkarza Wisły Płock.

75'

GOOOL! MATEUSZ KLICHOWICZ!!

73'

Kapitalny strzał Wojciecha Łuczaka! Były gracz Górnika Zabrze rozgrywa dziś naprawdę bardzo dobre zawody. Po dośrodkowaniu Ilieva pomocnik zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka trafiła tylko w słupek!

69'

Dimitar Iliev doznał jakiegoś drobnego urazu w starciu z rywalem. Krótka przerwa ww grze.

67'

Jakub Bąk został ukarany żółtą kartką.

65'

Wojciech Wilczyński został ukarany żółtą kartką.

63'

Okres spokojniejszej gry w Płocku. Po całkiem obiecującym początku drugiej połowy, tempo spotkania zupełnie siadło.

61'

Zmiana w Wiśle, Bąk wejdzie za Piotrowskiego.

58'

Ależ szansa Wisły Płock! Wojciech Łuczak oddał bardzo mocny strzał sprzed pola karnego, ale w bramce Bytovii niczym struna wyciągnął się Gerard Bieszczad i dosłownie opuszkami palców przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

55'

Bardzo dobre dośrodkowanie Piotrowskiego z rzutu rożnego, ale bez zagrożenia pod bramką Bytovii.

54'

Mateusz Klichowicz ma dziś ewidentnego pecha, już po raz trzeci został złapany na spalonym.

51'

Lisowski uderzał z rzutu wolnego, ale Kiełpin bez większych problemów wyłapał futbolówkę.

50'

49'

Wisła o włos od straty bramki! Seweryn Kiełpin niebezpiecznie wyszedł z bramki, sprawnie wyminął go Klichowicz i zagrał piłkę do Surdykowskiego, ale ten z jedenastu metrów nie trafił na pustą bramkę!

48'

Krzysztof Bąk został ukarany żółtą kartką.

46'

Zmiana w Bytovii, plac gry opuścił Mąka, zastąpił go Surdykowski.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wisła Płock prowadzi z Bytovią 1:0.

44'

Mateusz Klichowicz po raz kolejny w tym spotkaniu złapany na spalonym.

41'

Iliev ładnie dośrodkował piłkę do Łuczaka. Ten z kolei oddał potężny strzał na bramkę Bytovii. Gerard Bieszczad miał spore problemy z obroną, ale ostatecznie poradził sobie.

38'

Mateusz Klichowicz wychodził już na pozycję sam na sam z bramkarzem Wisły Płock, ale w ostatniej chwili sędzia dopatrzył się spalonego.

34'

Wojciech Łuczak sfaulował rywala w bezpośrednim starciu, ale sędzia oszczędził go i nie pokazał kartki.

32'

Wrzutka Piotrowskiego w kierunku Lebedyńskiego, ale Bieszczad uprzedził go i przechwycił piłkę.

27'

Fantastyczna kontra Wisły Płock! Najpierw Mroziński zagrał piłkę do będącego na prawym skrzydle Piotrowskiego. Ten z kolei dośrodkował ją w kierunku wbiegającego w pole karne Arkadiusza Recy, który pewnym strzałem z dość bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

26'

GOOOL! ARKADIUSZ RECA!!

22'

Reca popisał się efektownym rajdem prawą stroną boiska i mijając niczym pachołki kilku rywali odegrał futbolówkę do Piotrowskiego. Ten pogubił się i zmarnował niezłą sytuację wypracowaną przez kolegę.

20'

Pierwszy kwadrans gry niósł za sobą jeszcze jakieś emocje, jednak ostatnie kilka minut to na boisku przysłowiowe nudy. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

17'

Zdecydowanie częściej przy piłce utrzymują się płocczanie. To oni stwarzają więcej sytuacji pod bramką gości, chociaż i tych jest jak na lekarstwo od początku spotkania.

15'

Znów popisał się niezłym refleksem Seweryn Kiełpin, golkiper Wisły Płock wybił piłkę niebezpiecznie zagraną z rzutu rożnego.

14'

Seweryn Kiełpin znalazł się w sytuacji sam na sam z jednym z piłkarzy Bytovii, ale popisał się w tej sytuacji fantastyczną paradą bramkarską i uchronił swój zespół przed stratą gola.

12'

Dośrodkowanie Stefańczyka, ale defensorzy Bytovii wybili piłkę. Po chwili dopadł do niej Mroziński i strzelał na bramkę gości, ale futbolówka powędrowała wysoko ponad poprzeczką.

9'

Przy piłce znów piłkarze Wisły, Łuczak zagrał piłkę w kierunku Stefańczyka, który zaś odegrał do Ilieva. Bułgar zdecydował się na oddanie strzału, ale został on zablokowany.

7'

Kontra Bytovii, Daniel Mąka pędził na bramkę gospodarzy, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Seweryn Kiełpin.

6'

Akcja Wisły Płock, Iliev podawał do Łuczaka, ten z kolei do Stefańczyka, który dośrodkował w kierunku Piotrowskiego. Piłkarz ten pogubił się jednak w polu karnym i nie wykorzystał tej sytuacji.

3'

Piłka w bramce Bytovii, ale sędzia nie uznał gola, gdyż dopatrzył się spalonego!

2'

Gospodarze występują dziś w swoich tradycyjnych, niebiesko-białych strojach, zaś goście z Bytowa w czerwonych trykotach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

17:54

Rezerwowi Bytovii: Oszamaniec, Chomiuk, Jastrzembski, Koznas, Mandrysz, Opałacz, Surdykowski.

17:53

Rezerwowi Wisły Płock: Kaniecki, Bąk, Kostrzewa, Kun, Kubus, Stępiński, Wlazło.

17:38

17:37

17:15

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Wisła Płock - Bytovia LIVE! Czy Nafciarze zemszczą się za porażkę w Pucharze Polski?.

17:11

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Wisła Płock - Bytovia Bytów!