Niedziela, 27 września 2015, godz. 17:00
Chrobry GłogówChrobry Głogów
0 : 1
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
19:00

Chojniczanka w czwartek awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski, a w niedzielę sięgnęła po komplet ligowych punktów. Ekipa z Chojnic po golu Pawła Zawistowskiego ograła w Głogowie zespół Chrobrego. Piłkarzom Mariusza Pawlaka w zwycięstwie nie przeszkodził nawet zmarnowany przez Macieja Rogalskiego rzut karny.

95'

Koniec spotkania. Chojniczanka dowiozła zwycięstwo do ostatniego gwizdka.

93'

Jeszcze raz w roli głównej Podleśny. Tym razem przeniósł nad poprzeczką uderzenie Macieja Górskiego.

92'

Paweł Zawistowski złapany na pozycji spalonej.

91'

Na listę strzelców mógł się wpisać Marcel Gąsior, ale Podleśny z najwyższym trudem odbił jego strzał.

90'

Arbiter doliczył aż pięć minut do regulaminowego czasu gry.

89'

Ostatnia zmiana w szeregach gości. Andrzej Rybski wchodzi za Mikołajczaka.

87'

Dobrze spisuje się para środkowych obrońców: Marcin Biernat - Piotr Kieruzel. Jesli goście dowiozą zwycięstwo, to wymienieni zawodnicy będą mieli w nim spory udział.

86'

Damian Sędziak padł w polu karnym i czekał na gwizdek arbitra, został jednak ukarany żółtą kartką. Zdaniem arbitra symulował rzut karny.

83'

Paul Grischok wchodzi na końcowe minuty meczu. Zastąpił Bartłomieja Niedzielę.

81'

Radosław Bartoszewicz obejrzał żółty kartonik.

79'

Groźny kontratak gości, zakończony został niecelnym uderzeniem. Z linii piątego metra rozpocznie Sławomir Janicki.

77'

Żółtą kartkę obejrzał Damian Byrtek.

76'

Po rzucie rożnym na bramkę Podleśnego strzelał Marcel Gąsior. Niewiele zabrakło, by futbolówka wylądowała w siatce. Piłka przeszła tuż na poprzeczką.

73'

Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy. Damian Sędziak wchodzi na boisko za Krzysztofa Ziemniaka.

72'

Fatalnie strzelił z rzutu karnego Maciej Rogalski! Gracz Chojniczanki posłał piłkę w środek bramki, nogami odbił futbolówkę Sławomir Janicki!

71'

Rzut karny dla Chojniczanki! Damian Byrtek zdaniem arbitra faulował piłkarza Chojniczanki!

68'

Tym razem ofensywna próba Chrobrego. Akcję finalizował strzałem zza pola karnego Marcel Gąsior. Futbolówkę zmierzającą w środek bramki pewnie chwycił Podleśny.

66'

Chojniczanka niezbyt efektownie, ale skutecznie rozbija ataki gospodarzy. Piłkarze Mariusza Pawlaka wyprowadzili tez kontratak zakończony bardzo niecelnym strzałem z dystansu.

63'

W miejsce Czerwińskiego na murawie melduje się Jakub Mrozik.

61'

Kontratak w wykonaniu piłkarzy Chojniczanki. Goście przedostali się na pole karne Chrobrego, ale tu czujnie interweniował Sławomir Janicki, który zażegnał niebezpieczeństwo.

59'

Goście skutecznie realizują swoją taktykę. W drugiej połowie piłkarze Chrobrego, chociaż długimi fragmentami posiadają piłkę przy nodze, nie są w stanie stworzyć groźnej sytuacji.

57'

Marcel Gąsior wszedł na boisko w miejsce Mateusza Hałambca.

54'

W drugiej połowie na spotkanie dotarli kibice Chojniczanki, w liczbie około piętnastu.

52'

Po akcji Krzysztofa Ziemniaka Chrobry wywalczył rzut rożny. Obrońcy gości po dośrodkowaniu Szymona Drewniaka skaczą jednak najwyżej.

50'

Trzecia żółta kartka dla gości. Tym razem "żółtko" obejrzał Marcin Biernat.

49'

Paweł Zawistowski, strzelec gola dla Chojniczanki ucierpiał w starciu z rywalem. Piłkarze gospodarzy wybili piłkę na aut.

48'

Obraz gry w drugiej połowie nie zmienił się. Piłkarze Chrobrego rozgrywają piłkę na połowie Chojniczanki.

46'

Gospodarze zaczęli drugą połowę z jednym nowym zawodnikiem. W miejsce Kościelniaka na murawie zameldował się Michał Bednarski.

46'

Sędzia Wojciech Krztoń rozpoczął drugą połowę spotkania!

17:54

Lepsze wrażenie w pierwszej połowie sprawili piłkarze Chrobrego, ale to Chojniczanka prowadzi po golu Pawła Zawistowskiego na początku spotkania. W drugiej połowie gospodarze muszą mieć lepszy pomysł na dobrze broniącą się defensywę gości.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy Chojniczanka prowadzi w Głogowie z Chrobrym 1:0.

45'

Arbiter doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

43'

Przewaga Chrobrego jest coraz większa. Gospodarze mieli dwa rzuty rożne. Po pierwszym, krótko rozegranym, strzelał z dystansu, jeden z piłkarzy gospodarzy. Uderzenie było jednak niecelne. Po drugim nie było żadnego zagrożenia pod bramką gości.

42'

Maciej Rogalski sfaulował Mateusza Hałambca i obejrzał żółtą kartkę.

40'

W polu karnym gości powstało spore zamieszanie, ostatecznie na rzut rożny wybili obrońcy Chojniczanki. Dośrodkowanie z kornera pewnie wyłapał Damian Podleśny.

39'

Ostre wejście w nogi rywala w wykonaniu Tomasza Mikołajczaka i arbiter pokazał pierwszą żółtą kartkę.

36'

Teraz dobrą akcję przeprowadził Dominik Kościelniak, który dośrodkował w pole karne. Akcja nie została jednak zakończona uderzeniem. Od bramki rozpocznie Podleśny.

34'

Głogowianie sprytnie rozegrali ten rzut rożny, piłka trafiła do Szymona Drewniaka, który z narożnika pola karnego strzelił mocno, ale jednak niecelnie. Futbolówka o metr minęła słupek bramki strzeżonej przez Podleśnego.

32'

Tym razem mogło być groźniej pod bramką gości. Szybki rajd Adama Samca na skrzydle. Pomocnik Chrobrego dośrodkował w pole karne, ale nie było nikogo, kto zamknąłby akcję.

30'

Z boiska wieje nudą. Piłkarze Chojniczanki schowani za podwójną gardą, a gospodarze nie mają pomysłu na jej rozbicie.

27'

Teraz czujnie w bramce zachował się Sławomir Janicki, który w porę złapał futbolówkę. Wcześniej piłkę wybijał obrońca gospodarzy Łukasz Bogusławski, ale zablokował je jeden z głogowian i mogła wyniknąć z tego niebezpieczna sytuacja.

24'

Druga próba z dystansu Szymona Drewniaka. Tym razem piłkarz gości silnie uderzył z około 25 metrów. Piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką!

22'

Piłkarz Chrobrego wrócił już na murawę. Gospodarze znowu w komplecie.

21'

Przerwa w grze. Wołodymyr Hudyma musiał skorzystać z pomocy medycznej, piłkarz gospodarzy był opatrywany poza boiskiem.

18'

Gospodarze nie ustają w swoich ofensywnych próbach. Obrona Chojniczanki jak na razie ustrzega się poważniejszych błędów i Chrobry nie jest w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką gości.

15'

Rzut rożny dla piłkarzy Chojniczanki, ale tym razem nie było zagrożenia pod bramką Sławomira Janickiego.

13'

Po straconej bramce inicjatywę przejęli gospodarze, ale jak na razie niewiele z niej wynika.

11'

Gol dla Chojniczanki padł po dobrze rozegranej akcji. W polu karnym futbolówkę otrzymał Paweł Zawistowski i precyzyjnym strzałem przy słupku nie dał szans golkiperowi Chrobrego.

10'

GOOOOOOOOL! 1:0 dla Chojniczanki! Paweł Zawistowski

8'

Pierwsze minuty w Głogowie bez rewelacji,zawodnicy obu drużyn nie mają pomysłu na rozegranie piłki.

6'

Z rzutu wolnego uderzał Szymon Drewniak. Strzał byłego pomocnika Lecha Poznań był mocny, ale skierowany w środek bramki. Bramkarz Chojniczanki pewnie złapał piłkę.

5'

Nie było zagrożenia pod bramką Damiana Podleśnego. Po chwili faul i rzut wolny dla głogowian.

3'

Będzie stały fragment gry dla gospodarzy. Piłkarze Chrobrego wywalczyli rzut rożny.

2'

Spokojne pierwsze minuty meczu w Głogowie. Na murawie obserwujemy sporo nerwowości i nieporozumień w szeregach obu zespołów.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

16:57

Obie drużyny już na placu gry. Za parę chwil arbiter Wojciech Krztoń z Olsztyna rozpocznie mecz w Głogowie.

16:52

Rezerwowi Chojniczanka: Hładun, Grischok, Grzelak, Jeloic, Lisowski, Mrozik, Rybski

16:51

16:48

Ławka rezerwowych Chrobrego: Szymański, Pisarczuk, Michalec, Sędziak, Gąsior, Bednarski, Rybak.

16:43

W obecnym sezonie piłkarze Chrobrego nie czują się najlepiej na swoim stadionie. Do tej pory głogowianom udało się zdobyć przed własną publicznością zaledwie 4 punkty.

16:32

W pojedynkach obu drużyn Chojniczanka miała patent na Chrobrego. Z czterech rozegranych do tej pory meczów ekipa z Chojnic wygrała trzy spotkania, w jednym był remis.