Niedziela, 20 września 2015, godz. 19:00
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
1 : 1
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
91'

Zagranie ręką Lisowskiego i Dolcan będzie miał okazję na zdobycie bramki. Niestety fatalny strzał głową zawodnika Dolcanu i sędzia kończy mecz!

91'

Rzut wolny dla Dolcanu. Kądzior wrzuca, ale Gołębiewski fauluje w ataku.

89'

Ładne zagranie Gołębiewskiego, który próbował strzelać z woleja. Był blisko szćżęścia.

86'

Zmiana w zespole Chojniczanki! Grischok zmienia Rogalskiego!

84'

Damian Świerblewski zdobywa bramkę dla gości. Otrzymał on podanie na pustą bramkę. Ciężko było tego nie wykorzystać!

82'

Super kontra Chojniczanki, po której do strzału doszedł Niedziela, ale minimalnie chybił.

81'

Dolcan ma dzisiaj o tyle ciężej, że nie ma wsparcia kibiców swojej drużyny.

80'

Zmiana w Dolcanie! Jagiełło za Ferugę!

79'

Goście cały czas atakują bramkę gospodarzy, ale na chwilę obecną nie ma żadnego dobrego prognostyka dla Dolcanu, który gubi się w konstruowaniu akcji.

77'

Zmiana w Chojniczance! Rybski opuszcza boisko, a na plac gry wchodzi Bartoszewicz!

75'

Dolcan w posiadaniu, ale bardzo niedokładne podania skutkują stratą.

73'

Zmiana w Dolcanie ! Osoliński schodzi, a wchodzi Gołębiewski!

71'

Bliski zdobycia gola był Biernat, ale obrońca znowu wybił piłkę !

70'

Fenomenalna kontra Chojnczanki! Niedziela przebiegł całe boisko i zagrał do Rybskiego, ale obrońca wślizgiem wybił piłkę! rzut rożny!

69'

Bartłomiej Niedziela wykorzystuje bezpańską piłkę, do której nie zdążył Kryczka i umieszcza ją w bramce!

68'

Antonio Calderon schodzi z boiska, a wchodzi Damian Świerblewski!

67'

Podanie z głębi pola do Kądziora, który skończył akcję strzałem. Podleśny jest dzisiaj naprawdę w dobrej formie. Fenomenalnie obronił!

65'

Dobre przeszywające podanie w pole karne od Kosakiewicza, ale Niedziela nie trafił w piłkę.

64'

Kosakiewicz melduje się w miejsce Jelica.

63'

Wrzutka w pole karne, ale Podleśny jest dzisiaj pewnym punktem w bramce.

62'

Szansa dla Dolcanu! Rzut wolny około 30 metrów od bramki. Jest kilku chętnych na strzał!

60'

Ładna akcja Chojniczanki, ale fatalny strzał Niedzieli. Wysoko ponad bramką.

60'

Na trybunach słychać głośny doping dla gospodarzy.

58'

Dolcan buduję swoją akcję już dość długo, ale nic z niej nie wyniknęło. Po odbiorze piłki przez Tarnowskiego goście mają róg! Bardzo dobry strzał oddał Sawala, ale minimalnie obok słupka.

55'

Żółta kartka dla Lisowskiego, za faul taktyczny w środku boiska.

53'

Bardzo dobre zachowanie bramkarza, wybił piłkę daleko przed siebie.

52'

Bardzo grozny strzał Mrozika minimalnie niecelny. Rzut rożny!

50'

Indywidualna akcja Tarnowskiego kończy się za linią końcową. Zawodnik przeszedł dwóch obrońców, ale nie starczyło mu boiska na dokończenie akcji.

49'

Mecz toczy się w środkowej strefie boiska. Od czasu do czasu piłkę podają sobie gospodarze, a potem goście.

47'

Po nieśmiałych atakach Chojniczanki, goście powoli opanowują sytuację. Obie drużyny wyglądają jakby myślami były jeszcze w szatni.

45'

Od środka drugą połowę rozpoczną gospodarze!

48'

Pan Szczerbowicz gwiżdże i zaprasza zawodników na przerwę!

45'

Doliczony czas to 1 minuta.

45'

Strzał głową obrońcy Dolcanu, ale obrona wybiła piłkę! Kolejny róg!

45'

Bardzo dobry strzał w wykonaniu Tarnowskiego tuż zza pola karnego. Był rykoszet i rzut rożny został przyznany Dolcanowi.

44'

W końcu doczekaliśmy się ładnej akcji w meczu. Goście rozklepali defensywę gospodarzy, ale w końcowej fazie zabrakło precyzji przy podaniu.

41'

Niedziela ogląda żółtą kartkę za zagranie piłki ręką.

39'

Niepotrzebny faul Mrozika w środku boiska. Zbiera faule, aż w końcu skończy się to żółtą kartką.

37'

Okres złej gry obu drużyn. Mnóstwo strat i niedokładności.

36'

mks

33'

Żółta kartką ukarany Klepczarek! Brzydko faulował Niedzielę!

33'

Techniczny błąd przy wykonaniu autu Dolcanu! Rzut autowy przyznany gospodarzom.

31'

Niedziela próbował wyprowadzić kontrę, ale został nieprzepisowo zatrzymany. Faul taktyczny, jednak bez żółtej kartki.

29'

Bardzo długa i czytelna akcja Chojniczanki kończy się wrzutką w ręce bramkarza.

26'

Nie popisał się Osoliński, który próbował wrzucić piłkę w pole karne, a w efekcie oddał piłkę gospodarzom.

25'

Petasz spróbował szczęścia z dystansu. Piłka poszybowała daleko nad poprzeczką!

23'

Dobra wrzutka! Podleśny szczęśliwie wybija!

22'

Niepotrzebny faul Biernata w okolicy narożnika Chojnczanki. Będzie szansa na dośrodkowanie.

21'

Dobry fragment meczu w wykonaniu gospodarzy, którzy zaczynają przejmować inicjatywę.

19'

Po poświęceniu Niedzieli Chojniczanka otrzymała rzut rożny. Po chwili Mrozik oddał strzał z 15 metrów, ale piłkę wybił obrońca. Gospodarze przejęli piłkę i wyprowadzili kontrę zakończoną strzałem wprost w ręce Podleśnego.

17'

Mecz toczy się w dobrym tempie. Teraz częściej do zdania dochodzą gospodarze, wyprowadzając nieliczne ataki.

15'

Teraz bliski szczęścia był Niedziela, ale trochę zabrakło.. Strzał był bardzo dobry.

14'

Pierwsze 13 minut meczu to dominacja Dolcanu, ale tylko w teorii, bo goście nie przeprowadzili, żadnej konkretnej akcji.

11'

Kombinacyjna akcja gości, po której strzał oddał Osoliński, ale znowu bardzo niecelnie.

9'

Fatalnie wykonany rzut wolny. Piłka poszybowała daleko nad poprzeczką.

8'

Faulowany zawodnik Dolcanu w odległości około 25 metrów od bramki. Będzie dobra okazja do objęcia prowadzenia.

7'

Chojniczanka nieudolnie próbuje przedostać się pod pole karne gości, którzy są bardzo dobrze zorganizowani w obronie.

5'

Od dobrych dwóch minut Dolcan buduje atak pozycyjny, a gospodarze nie są w stanie odebrać piłki.

3'

Chojniczanka odebrała piłkę i wyprowadziła kontratak, po którym otrzymała rzut rożny. Po wykonaniu rogu piłkę zebrał zespół gospodarzy i ponowił atak. Wojciech Lisowski zdołał oddać strzał na bramkę. Był to bardzo łatwy strzał dla bramkarza.

1'

Jak na lidera przystało Dolcan próbuje utrzymać się przy piłce, A Chojniczanka stosuje wysoki pressing.

19:02

Mecz rozpocznie drużyna gości! Gwizdek sędziego i mecz rozpoczęty!

19:01

Obie drużyny gotowe do gry. Obowiązkowe przywitanie i za chwilę losowanie!mks

18:50

W chwili obecnej prezentowane są składy obu drużyn!mks

18:46

Piłkarze za chwilę schodzą do szatni po ostatnie wskazówki trenerów i za nieco ponad 15 minut rozpocznie się mecz.mks mks

18:41

Mimo ostatniej porażki w derbach z Bytovią Bytów, kibice powoli wypełniają obiekt mając nadzieję na rehabilitację swoich zawodników w dzisiejszym pojedynku z Dolcanem.

18:38

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Marcin Szczerbowicz, a pomagać mu będą Adam Kupsik i Piotr Kurt. Sędzią technicznym jest Robert Olszewski.

18:36

Ławka rezerwowych Chojniczanki: Dominik Hładun, Radosław Bartoszewicz, Damian Garbacik, Łukasz Kosakiewicz, Paul Grischok, Przemysław Czerwiński. Ławka rezerwowych Dolcanu: Maciej Humerski, Michał Bajdur, Daniel Gołębiewski, Damian Jakubik, Aleksander Jagiełło, Damian Świerblewski, Mateusz Wieteska.

18:34

Zawodnicy powoli rozgrzewają się na płycie głównej.MksM

18:30

Witamy ze stadionu Chojniczanki, gdzie za około 30 minut rozpocznie się mecz IX kolejki I ligi pomiędzy zespołem miejscowych, a drużyną Dolcanu.