Niedziela, 20 września 2015, godz. 17:00
Drutex-Bytovia BytówBytovia Bytów
2 : 2
zawiszaZawisza Bydgoszcz
94'

CO ZA KOŃCÓWKA MECZU! ZAWISZA W DOLICZONYM CZASIE GRY ZDOBYŁ GOLA I ZREMISOWAŁ Z BYTOVIĄ!!

93'

GOOOOL!! PATEJUK!!!

91'

Gdyby nie Łukasz Wróbel, Bytovia mogłaby stracić gola w samej końcówce. Świetne zawody rozgrywa dziś ten zawodnik.

90'

Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

87'

Ostatnia zmiana w Bytovii, Szewczyk zastąpi Klichowicza.

85'

Opałacz głową wycofał piłkę do Bieszczada, bytowianie grają na czas i chcą dowieźć korzystny wynik do końca.

83'

Zmiana w Zawiszy, w miejsce Lewickiego pojawi się Gajewski.

82'

Poczobut dobrze zagrał do Klichowicza, ale ten nie był w stanie opanować piłki.

81'

Jakub Łukowski zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale ta trafiła tylko w mur.

80'

Wojciech Wilczyński został ukarany żółtą kartką.

78'

Jakub Smektała został ukarany żółtą kartką.

76'

Ależ emocje na stadionie w Bytowie. Między zawodnikami obu drużyn dochodzi do wielu spięć, sędzia musiał pokazać w krótkim czasie trzy żółte kartki.

75'

Mica został ukarany żółtą kartką.

75'

Mateusz Klichowicz został ukarany żółtą kartką.

75'

Dawid Kort został ukarany żółtą kartką.

75'

Za kontuzjowanego Macieja Konę wejdzie Vasil Panayotov.

74'

Mica faulowany przez Poczobuta.

73'

Kontra Bytovii, ale Michał Jakóbowski zbyt wcześnie zdecydował się na strzał i piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

70'

Maciej Kona nie podnosi się z murawy. Obecnie przy linii bocznej jest mu udzielana pomoc medyczna.

69'

Bytovia obejmuje prowadzenie! Fantastyczne podanie Korta, Janusz Surdykowski przyjął piłkę i strzelał na krótki róg, bez szans był w tej sytuacji Łukasz Sapela.

68'

GOOOL! JANUSZ SURDYKOWSKI!!

67'

Prostopadłe podanie Kony do Patejuka, gdyby nie interwencja defensorów Bytovii rezerwowy Zawiszy mógłby znaleźć się w sytuacji sam na sam z Bieszczadem.

65'

Zbyt lekki strzał Drygasa, Bieszczad bez problemu wyłapał piłkę.

64'

Zmiana w Zawiszy, za Kamińskiego wejdzie Patejuk.

63'

Łukasz Wróbel mógł strzelić bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale uderzał niecelnie.

63'

Janusz Surdykowski wywalczył rzut wolny dla gospodarzy.

62'

Groźne uderzenie Jakuba Łukowskiego, ale Bieszczad po raz kolejny w tym meczu popisał się bardzo dobrą interwencją.

60'

Nieporozumienie Surdykowskiego z Mandryszem. Błąd graczy Bytovii wykorzystali goście i przechwycili piłkę.

58'

Zapowiadało się na dobrą akcję Bytovii, ale futbolówkę źle przyjął Jakóbowski.

56'

GOOOL! ŁUKASZ WRÓBEL WYKORZYSTUJE JEDENASTKĘ!!

55'

RZUT KARNY DLA BYTOVII!!

55'

Piłkę źle przyjął WIlczyński i przechwycił ją Mica.

53'

Mica chciał zagrywać prostopadle do Łukowskiego, ale dobrze w tej sytuacji spisał się Wilczyński i wywalczył aut dla Bytovii.

51'

Poczobut zdecydował się na oddanie strzału, który w ostatniej chwili zablokował Drygas. Piłkarz Zawiszy ucierpiał w tej sytuacji, gdyż piłka uderzyła go w brzuch.

47'

Klichowicz faulował Wełnickiego, rzut wolny dla gości.

46'

Opałacz krótko rozegrał do Korta, ale ten przy próbie oddania strzału został zablokowany.

45'

Z kolei za Kryszaka wszedł Jakóbowski.

45'

W przerwie za Chomiuka zameldował się na placu gry Mandrysz.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Zawisza prowadzi z Bytovią 1:0!

41'

Kamil Surdykowski mógł strzelić dla Bytovii gola, ale nie zdołał dostawić nogi do piłki świetnie zagranej przez Korta.

38'

Zbyt łatwa strata Bytovii, Kamiński prostopadle zagrał do Łukowskiego, ale przed stratą gola uchronił gospodarzy świetnie spisujący się w tym spotkaniu Łukasz Wróbel.

36'

Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Kryszaka, futbolówka powędrowała wysoko na bramką.

36'

Kamiński podawał do Łukowskiego, ale znów bydgoszczan uprzedził Bieszczad.

35'

Krzysztof Nykiel szukał swojej szansy w polu karnym bytowian, ale futbolówkę w porę przechwycił Bieszczad.

34'

Dośrodkowanie Jakuba Łukowskiego do Drygasa, ten odda groźny strzał na bramkę Bytovii, ale świetną interwencją na linii popisał się Gerard Bieszczad.

34'

Smektała faulowany na skrzydle przez Korta. Sędzia dyktuje rzut wolny dla przyjezdnych.

32'

Adrian Chomiuk przez chwilę nie podnosił się z murawy, ale na szczęście jest już gotowy do gry.

31'

Kor górą zgrał piłkę do Klichowicza, ale zagrożenie pod własną bramką zażegnał Łukasz Nawotczyński.

29'

Wojciech Wilczyński wychodził na bardzo dobrą pozycję, ale niepotrzebnie sfaulował Smektałę. Piłkę rozgrywają teraz bydgoszczanie.

28'

Kapitalne podanie Drygasa do Lewickiego, ale ten znów został złapany na spalonym.

26'

GOOOL! KAMIL DRYGAS WYKORZYSTAŁ RZUT KARNY!

25'

Jakub Łukowski próbował przedrzeć się na pole karne Zawiszy, ale sfaulował go Chomiuk.

25'

RZUT KARNY DLA ZAWISZY!!

23'

Co za szansa Bytovii! Fantastyczny, potężny strzał Adriana Chomiuka, ale piłka powędrowała nad poprzeczką!

21'

Dobre przyjęcie piłki przez Chomiuka, ale już po chwili futbolówkę odebrał mu Krzysztof Nykiel.

20'

Jeszcze kilka minut temu w Bytowie padał deszcz. Teraz na szczęście przez ciemne chmury powoli przebija się słońce.

19'

Fantastyczne podanie Drygasa na wolne pole do Kamińskiego, ale ten trochę pogubił się w polu karnym rywali i dał sobie odebrać piłkę Łukaszowi Wróblowi.

17'

Chomiuk po linii zagrał do Klichowicza, ten oddał strzał na bramkę Zawiszy, który w ostatniej chwili zablokował Tomasz Wełnicki.

15'

Mariusz Kryszak dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale zbyt mocny uderzył piłkę. W efekcie grę od własnej bramki wznowił Sapela.

14'

Poczobut wycofał piłkę do Kryszaka i przy okazji został sfaulowany przez Drygasa.

13'

Smektała zgrał piłkę w pole karne, tam przyjął ją Lewicki, ale piłkarze Bytovii z problemami, ale poradzili sobie w tej sytuacji.

11'

Poczobut nieźle zgrał piłkę do Korta, ale ten pilnowany przez przeciwników nie miał komu odegrać. Futbolówkę przejęli goście z Bydgoszczy.

9'

Ładna, dwójkowa akcja Kora i Klichowicza, zagrożenie pod bramką Zawiszy zażegnał Tomasz Wełnicki.

7'

Dośrodkowanie Kryszaka, ale dobrze piąstkował Sapela. Piłkę ponownie przejęli jeszcze gospodarze, ale koniec końców nie zdołali stworzyć groźnej sytuacji pod bramką rywali.

6'

Piłkarze Zawiszy wymieniają się podaniami na własnej połowie i czekają na dobry moment, aby ruszyć z kontratakiem.

5'

Ładne zagranie Mateusza Klichowicza wzdłuż bramki, ale Łukasz Sapela nie zdołał dopiec do piłki.

4'

Gooool i nie ma gola! Szymon Lewicki trafił do siatki rywala, ale sędzia odgwizdał spalonego!

3'

Groźnie pod bramką Bytovii! Mica przedarł się w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę z własnej jedenastki wybił Łukasz Wróbel.

2'

Kamil Drygas niepotrzebnie wdał się w drybling i stracił futbolówkę na rzecz rywali. Swoją akcję konstruują teraz bytowianie.

2'

Złe przyjęcie piłki Korta, ale dobrze w tej sytuacji zaasekurował go Poczobut.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz! Od środka zaczęli gospodarze.

16:16

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Bytovia - Zawisza LIVE! Bydgoszczanie celują w pozycję lidera.

16:13

Rezerwowi Zawiszy: Węglarz - Ciechanowski, Stawarczyk, Panajotow, Patejuk, Gajewski, Alawerdaszwili.

16:12

Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Kożans, Szewczyk, Jastrzembski, Mandrysz, Lisowski, Jakóbowski.

16:09

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Bytovia Bytów - Zawisza Bydgoszcz!