Rozwój KatowiceRozwój Katowice
2 : 1
Wisła PłockWisła Płock
94'

KONIEC MECZU! Ależ nerwowa końcówka! Ostatecznie Rozwój Katowice wygrywa po raz pierwszy mecz na zapleczu Ekstraklasy przed własną publicznością! Beniaminek pokonał Wisłę Płock 2:1!

92'

Jakub Bąk trafił do bramki Rozwoju, ale sędzia odgwizduje spalonego!

91'

90'

Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

88'

Mocny strzał z dystansu Jakuba Bąka, piłka wędruje jednak obok bramki Rozwoju.

87'

Robert Menzel sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Lukasa Kubusa.

87'

Robert Menzel został ukarany czerwoną kartką!

83'

Bartosz Soliński został ukarany żółtą kartką.

81'

Dośrodkowanie na pole karne Wisły Płock, przytomnie zachował się Szymiński i oddalił zagrożenie od własnej bramki.

78'

Ostatnia zmiana w Rozwoju, Czerkas zastąpi Kozłowskiego.

77'

Goście z Płocka zdobywają gola kontaktowego! Po dośrodkowaniu Recy do futbolówki dopadł Lebedyński i strzałem głową pokonał bezradnego w tej sytuacji Smolińskiego.

76'

GOOOL!! MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI!!

76'

Filip Kozłowski głową uderzał na bramkę Wisły Płock, ale futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

74'

Ostatniej zmiany dokonuje Marcin Kaczmarek.Boisko opuści Rogalski, zastąpi go Mroziński.

71'

Groźną sytuację stworzyli sobie gospodarze. Patryk Kun znalazł się na czystej pozycji, oddał strzał, ale w ostatniej chwili zablokował go Szymiński.

69'

Maksymilian Rogalski postanowił dośrodkowywać bezpośrednio z rzutu wolnego, ale dobrze między słupkami bramki Rozwoju spisał się Bartosz Soliński.

68'

Prostopadłe podanie Ilieva do Bąka, ale Soliński w tej sytuacji dobrze odczytał intencje rywali i przechwycił futbolówkę.

66'

Próba dośrodkowania Stefańczyka, który uderzył jednak zbyt mocno i Bąk nie zdołał dopaść do piłki.

64'

Zmiana w Rozwoju, za Cholerzyńskiego pojawi się Balogun.

62'

I kolejna zmiana w Wiśle, Kubus wejdzie z miejsce Radica.

59'

Zmiana także w Wiśle, Bąk zastąpi Piotrowskiego.

58'

Zmiana w Rozwoju, Mielnik wejdzie za Tkocza.

57'

W pole karne dogrywał Patryk Kun przyjął piłkę od Roberta Tkocza, dobrze złożył się do strzału i pewnym uderzeniem skierował piłkę do siatki.

56'

GOOOOL!! PATRYK KUN!!

55'

Fantastyczna parada Seweryna Kiełpina, który złapał piłkę tuż na linii pola karnego.

53'

Próba zagrania piłki w pole karne przez Stefańczyka, piłkę wybija koniec końców Soliński.

51'

Tym razem spalonego nie uniknął Patryk Kun.

50'

Wróbel zdecydował się na oddanie strzału sprzed pola karnego, w bramce Wisły Płock dobrze zachował się Kiełpin i pewnie obronił.

49'

Żółtą kartką ukarany także Maksymilian Rogalski.

48'

Cezary Stefańczyk został ukarany żółtą kartką.

47'

Groźny strzał Ilieva, po którym piłka trafia w rękę jednego z piłkarzy Rozwoju. Sędzia nie przerwał jednak gry.

46'

Filip Kozłowski po raz kolejny w tym spotkaniu został złapany na spalonym.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

16:01

Bardzo trudne zadanie przed piłkarzami Wisły Płock w drugiej połowie. Nie dość, że Rozwój prowadzi jedną bramką, to goście będą grali w osłabieniu po tym, jak tuż przed przerwą czerwoną kartką został ukarany Wojciech Łuczak.

48'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Rozwój prowadzi z Wisłą Płock 1:0!

46'

Łukasz Kopczyk został ukarany żółtą kartką.

46'

Strzał Damiana Piotrowskiego z dystansu pozostawiał bardzo wiele do życzenia.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

43'

Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Wojciech Łuczak.

40'

Dośrodkowanie Ilieva pozostawiało wiele do życzenia, grę od własnej bramki wznowi Soliński.

38'

Bardzo niedokładny strzał Lebedynskiego, piłkę łapie Soliński.

34'

Głową na bramkę Rozwoju uderzał Bartłomiej Sielewski, ale zrobił to bardzo niecelnie.

32'

Wrzutka w pole karne w wykonaniu Łuczaka, jednak obrońcy Rozwoju wybijają futbolówkę na rzut rożny.

31'

Po zdobyciu gola piłkarze Rozwoju całą drużyną cofnęli się na swoją połowę i skutecznie się bronią. Z kolei gospodarze napierają na bramkę katowiczan, ale jak na razie nie potrafią znaleźć sposobu jak pokonać Bartosza Solińskiego.

30'

Filip Kozłowski pędził na bramkę Wisły Płock, ale ostatecznie został złapany na spalonym.

27'

Kolejne dośrodkowanie, tym razem w wykonaniu Stefańczyka, jednak piłkę bez problemu wybija Kopczyk.

27'

Dośrodkowanie w pole karne Rozwoju, ale Gałecki wybija futbolówkę na rzut rożny.

24'

Ostatnie kilka minut to obraz przeciętnej gry po obu stronach. Tempo spotkania nieco opadło, a żadna ze stron nie stwarza groźnych sytuacji.

23'

Maksymilian Rogalski wraca do gry. Goście rozgrywają piłkę w środku pola.

22'

Krótka przerwa, Maksymilian Rogalski zwija się z bólu na murawie.

20'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Piotrowskiego, z którym bez problemu poradzili sobie piłkarze Rozwoju.

17'

Piotrowski zagrywał piłkę z rzutu rożnego, ale Bartosz Soliński wyciągnął się w bramce jak struna i zdołał wybić piłkę.

16'

Po strzale Lebedyńskiego piłka trafiła w rękę któregoś z graczy Rozwoju. Sędzia nie przerwał jednak gry.

15'

Wojciech Łuczak został ukarany żółtą kartką.

13'

Sędzia podyktował jedenastkę dla gospodarzy po faulu Maksymiliana Rogalskiego w polu karnym.

13'

Łukasz Winiarczyk nie pomylił się i pewnie pokonał Seweryna Kiełpina z rzutu karnego!

12'

RZUT KARNY DLA ROZWOJU KATOWICE!!

10'

Zbyt mocne dośrodkowania Arkadiusza Recy i żaden z graczy Wisły Płock nie był w stanie dobiec do piłki.

9'

Dimitar Iliev zdecydował się na oddanie strzału z okolicy 25 metra, jednak był on bardzo niecelny.

7'

Świetna okazja Wisły Płock! Niezłe dośrodkowanie w wykonaniu Stefańczyka, do piłki dopadł Sielewski i zdecydował się na oddanie strzału, po którym futbolówka odbiła się od słupka bramki Rozwoju!

5'

Groźnie wyglądająca akcja Wisły Płock. Piotrowski płasko zagrywał piłkę z lewej strony boiska, ta już wędrowała w kierunku dobrze ustawionego Lebedyńskiego, jednak dosłownie w ostatnim momencie uprzedził go Gonzalez.

4'

Kolejne dośrodkowanie, tym razem ze strony Wisły Płock. Futbolówkę zagrywał Stefańczyk, ale z okolic własnego pola karnego w porę wybił ją Robert Menzel.

3'

Gospodarze dośrodkowywali piłkę z narożnika boiska, ale pewnie wyłapał ją Seweryn Kiełpin.

3'

Pierwsza akcja w wykonaniu Rozwoju, piłka została podana ze skrzydła do Tkocza, jednak w ostatniej chwili uprzedził go Reca i wybił futbolówkę na rzut rożny.

2'

2'

Gospodarze spotkania grają dziś w zielono-białych strojach, z kolei goście z Płocka w niebiesko-białych.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

14:48

Rezerwowi Wisły Płock: Kaniecki, Bąk, Kostrzewa, Mroziński, Stępiński, D. Kun, Kubus.

14:48

Rezerwowi Rozwoju: Gocyk, Mielnik, P. Gałecki, Król, Balogun, Czerkas, Gielza.

14:47

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Rozwój Katowice - Wisła Płock!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ROZWÓJ KATOWICE - WISŁA PŁOCK

Miedź Legnica - Wisła Płock 0:2

Pierwszym sobotnim spotkaniem 9. kolejki 1. ligi będzie starcie Rozwoju z Wisłą Płock. Beniaminek z Katowic ma powody do narzekań, nie wygrał bowiem ostatnich pięciu ligowych spotkań i znalazł się na ostatnim, osiemnastym miejscu w tabeli. Nie ulega wątpliwości fakt, że faworytem dzisiejszej potyczki będą "Nafciarze", którzy radzą sobie bardzo dobrze. Drużyna Marcina Kaczmarka w ostatnim czasie wygrała z GKS-em, Sandecją i Olimpią Grudziądz, dzięki czemu awansowała na drugą pozycję.