GKS KatowiceGKS Katowice
93'

KONIEC MECZU! Olimpia Grudziądz wygrywa z GKS-em Katowice 1:0!

90'

Groźny strzał Burkhardta z rzutu wolnego, ale znów świetną interwencją popisał się Fabiniak!

90'

Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

89'

Dośrodkowanie Bębenka wyłapał Fabiniak.

86'

Piter-Bućko w ostatniej chwili wybił piłkę z własnego pola karnego.

85'

Bartosz Iwan został ukarany żółtą kartką.

84'

Ostatnia zmiana w Olimpii, Zigon za Djousse.

81'

Łabędzki zażegnał zagrożenie pod własną bramkę i skutecznie odebrał piłkę Iwanowi.

79'

Wymuszona zmiana w Olimpii, za Reimana wejdzie Cieśliński.

78'

Jakiejś kontuzji doznał Wojciech Reiman, którego zniesiono z boiska na noszach.

76'

Wojciech Reiman uderzał na bramkę katowiczan, piłka powędrowała minimalnie obok słupka dzięki interwencji Dobrolińskiego.

74'

Michal Piter-Bućko został ukarany żółtą kartką.

73'

Strzał Iwana, rykoszet i piłka uderzyła w zewnętrzny słupek bramki Olimpii Grudziądz! Było groźnie!

72'

Filip Burkhardt zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale w jego próbie zabrakło odrobinę więcej precyzji.

70'

Zmiana także w Olimpii, w miejsce Smolińskiego wejdzie Kasperkiewicz.

69'

Ostatnia zmiana w GKS. Boisko opuści Leimonas, zastąpi go Burkhardt.

66'

Piłka w polu karnym Olimpii, głową wybija ją Wojciech Reiman.

64'

Zbyt lekki strzał Bielawskiego na bramkę GieKSy, Dobroliński nie miał żadnych problemów by wyłapać piłkę.

63'

Bębenek próbował dośrodkowywać, ale nie opanował piłki i ta opuściła plac gry.

60'

Niedokładne dośrodkowanie Czerwińskiego, Pielorz nie był w stanie opanować piłki.

58'

Kolejna zmiana w drużynie gości, Bębenek zastąpi Wołkowicza.

56'

Na boisku powoli zarysowuje się przewaga Olimpii. Katowiczanie popełniają znacznie więcej prostych błędów i jeśli nie zaczną się ich wystrzegać, ciężko będzie zdobyć w rywalizacji z grudziądzką drużyną nawet punkt.

55'

Bardzo nieodpowiedzialnie zachowują się w defensywie katowiczanie. Przed chwilą Kaczmarek dośrodkowywał z rzutu wolnego, Dobroliński minął się z piłką. Na szczęście dla przyjezdnych żaden z graczy Olimpii nie dopadł do futbolówki.

53'

Ciechański przyjął piłkę z głębi pola, ale stracił ją chwilę później na rzecz Pitera-Bućko.

52'

To mogła być bramka dla Olimpii! Fatalny błąd Jurkowskiego, który we własnej jedenastce nie trafił w piłkę, a ta spadła prosto pod nogi Djousse. Napastnik grudziądzan natychmiastowo oddał strzał, ale trafił prosto w Dobrolińskiego.

50'

Dośrodkowanie na Ciechańskiego, ale czujny na posterunku był Piter-Bućko.

48'

Bielawski pewnym wślizgiem odebrał futbolówkę Leimonasowi.

47'

Co za wejście Iwana! Rezerwowy GKS oddał bardzo mocny strzał z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Fabiniak!

46'

W przerwie zmiany dokonał Piotr Piekarczyk, Iwan zmienił Trochima.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

47'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Olimpia Grudziądz prowadzi z GKS-em Katowice 1:0!

44'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

43'

Kaczmarek zablokował piłkę uderzaną przez Leimonasa i ucierpiał w tej sytuacji.

40'

Djousse sfaulował Kamińskiego, ale sędzia oszczędził go i nie pokazał kartki.

37'

Kamil Kurowski uderzał piłkę sprzed pola karnego, ta po drodze musnęła jeszcze jednego z zawodników GieKSy i dopiero znalazła się w siatce.

37'

37'

GOOOL!! KAMIL KUROWSKI!!

36'

Wojciech Reiman został ukarany żółtą kartką.

36'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę przyjmuje Trochim i strzela głową. Kiedy wszystko wskazywało na to, że futbolówka znajdzie się w siatce, Fabiniak popisał się kapitalną interwencją i ręką wybił piłkę z linii bramkowej!

33'

Povilas Leimonas oddał groźnie wyglądający strzał na bramkę Olimpii, ale w porę zablokowali go defensorzy grudziądzkiej drużyny.

31'

Łabędzki prezentuje się w dzisiejszym spotkaniu bardzo dobrze. Tym razem piłkarze skutecznie odebrał futbolówkę Ciechańskiemu.

30'

Ależ groźny strzał Łabędzkiego zza pola karnego! Piłka dobiła się od nogi jednego z piłkarzy katowickiego klubu i dosłownie o milimetry minęła bramkę Dobrolińskiego.

28'

Reiman do spółki z Kaczmarkiem zatrzymali rozpędzonego w środku pola Trochima.

26'

Dośrodkowanie Pietrzaka z rzutu wolnego pewnie wyłapał Fabiniak.

25'

Leimonas w ostatniej chwili zablokował Kurowskiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Dobrolińskim.

23'

Djousse przez dłuższą chwilę nie podnosił się z murawy, sztab medyczny Olimpii musiał interweniować. Na szczęście wszystko z nim już dobrze i wrócił do gry.

21'

Pietrzak prowadził piłkę lewą stronę, ale zatrzymał go Łabędzki.

19'

Bielawski pędził na bramkę GKS, ale czystym wślizgiem zatrzymał go Pietrzak.

17'

Centra Kaczmarka na pole karne GieKSy, futbolówkę w porę przechwycił Dobroliński.

15'

Rzut rożny dla gospodarzy, piłkę dośrodkowywał z narożnika boiska Kaczmarek, ale żaden z graczy Olimpii nie dopadł do niej.

13'

Fantastyczne dośrodkowanie Pietrzaka, Trochim przyjął piłkę, uderzał "szczupakiem", ale nieznacznie się pomylił i skierował ją daleko od bramki golkipera Olimpii!

11'

Z ostrego kąta na bramkę Olimpii uderzał Ciechański, ale ten strzał w żaden sposób nie zagroził Bartoszowi Fabiniakowi.

11'

Kolejny groźny strzał Djousse z dystansu, piłka wędrowała niedaleko lewego słupka.

9'

Pielorz zbyt mocno spróbował zgrać piłkę w kierunku Czerwińskiego.

8'

Groźnie pod bramką przyjezdnych! Donald Djousse oddał bardzo mocny strzał sprzed pola karnego, ale piłka o kilka centymetrów szczęśliwie minęła bramkę GKS.

7'

Marcin Kaczmarek uderzał piłkę z rzutu rożnego, ale czujni defensorzy z Katowic pewnie wybili futbolówkę spod własnej bramki.

6'

Bardzo złe dośrodkowanie Leimonasa. Błąd piłkarza GieKSy wykorzystał Fabiniak i pewnie przechwycił futbolówkę.

4'

Pietrzak nieprzepisowo zatrzymywał Kaczmarka w środku pola. Tym razem obyło się bez kartki.

3'

Woźniak skutecznie ładnym wślizgiem odebrał futbolówkę Czerwińskiemu.

3'

Wojciech Trochim zbyt łatwo przejął piłkę w środkowej strefie boiska, a jego błąd szybko wykorzystali gospodarze.

2'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany Marcin Smoliński za faul na Adrianie Frańczaku.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

17:59

GKS Katowice wystąpi dziś w czarnych strojach, z kolei, Olimpia w biało-zielonych trykotach.

17:35

Na stadionie w Grudziądzu trwa właśnie rozgrzewka obu drużyn.

17:28

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Olimpia Grudziądz - GKS Katowice LIVE! Pojedynek drużyn rozbitych.

17:27

Rezerwowi GKS-u Katowice: Mateusz Kuchta, Maciej Bębenek, Paweł Szołtys, Sławomir Duda, Olvier Praznovsky, Filip Burkhardt, Bartosz Iwan.

17:26

Rezerwowi Olimpii: Michał Wróbel, Paweł Kowalczyk, Tomasz Lewandowski, Arkadiusz Kasperkiewicz, Patryk Skórecki, Dejan Zigon.

17:16

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Olimpia Grudziądz - GKS Katowice!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - GKS KATOWICE

GKS Bełchatów - GKS Katowice 1:2

Olimpia to kolejny zespół, który w tym sezonie zawodzi na całej linii. Grudziądzanie mieli walczyć o najwyższe cele, a tymczasem mają na koncie punkt więcej niż ostatni w tabeli Rozwój. Podopieczni Artura Skowronka zagrają dziś z GKS-em Katowice. W drużynie Piotra Piekarczyka również nie panują pozytywne nastroje, gdyż katowiczanie przegrali już w bieżących rozgrywkach pięć meczów i na ten moment okupują 13. pozycję.